Ielogoties ar Facebook pasi
Vērsis clock Šodien ir 17. Maijs 03:15:04


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[0] Apmeklētāju kopā[9618]

Talismani un sargeņģeļi, kas pasargā mīlestību un ģimenes laimi.

Nav mīlestības? Vai ir, tikai jūs baidāties to pazaudēt? Varbūt jums šķiet, ka jūsu ģimenes dzīvi kaut kas apdraud vai jūs vienkārši gribat nodrošināties laikus? Šajā gadījumā jums palīdzēs talismani un sargeņģeļi, ko paši pagatavojāt no sirds, bet galvenais – ar ticību tam, ka tie noteikti palīdzēs.
Starp citu, talismanu un sargeņģeli var ne tikai pats pagatavot, bet arī nopirkt. Īpaši tagad, kad mums savus pakalpojumus sniedz visas pasaules gudrības – no senkrievu simboliem līdz ķīniešu fen-šui.
Tikai atcerieties, ka jūsu radītais vai nopirktais talismans vai sargeņģelis nav rotaļlieta un par to nevienam nevajag stāstīt, pat mīļotajam cilvēkam. Lai tas ir jūsu mazais noslēpums.

Talismani, lai atrastu mīlestību.

Pirms ķeraties pie talismana izgatavošanas, lai atrastu mīlestību, godīgi atbildiet pati sev, vai jūs patiešām gribat to iegādāties vai jūsos mīt abstrakta vēlme mīlēt un būt mīlētai, bet jūs neesat gatava reālai mīlestībai. Ja neesat gatava, tad nesteidzieties arī ar talismanu. Mīlestība pati jūs atradīs tad, kad pienāks jūsu laiks. Bet ja jūs visam esat gatava, tad izvēlieties sev talismanu atbilstoši jūsu gaumei.

Rūna Uruzs.

Futarkā par mīlestību, tās iegūšanu, atbild rūna Uruzs. Starp citu, tā palīdz arī stiprināt un nosargāt mīlestību, tāpēc to var lietot arī tad, kad jūs vēlaties mīlestību un tad, kad tā jums jau ir.
Rūna Uruzs izskatā šādi:
Vispirms atrodiet materiālu, uz kura jūs zīmēsiet rūnu Uruzs. Tai ir jābūt mazai lietiņai, no kuras jūs nekad nešķirsieties, vai kuru var valkāt ikdienā, nepievēršot apkārtējo uzmanību. Jūs varat pasūtīt pie juveliera kuloniņu ar šīs rūnas zīmējumu un nēsāt to iekārtu ķēdītē, varat to atspoguļot uz aprikozes vai plūmes kauliņa un nēsāt to kosmētikas maciņā vai somiņas kabatiņā.
Uzzīmēt rūnu jūs varat ar melnu tušu vai citu krāsu, pat ja tā būs iegravēta, iededzināta vai izgriezta, vienalga nākamais etaps – iepazīšanās. Tāpēc uzpiliniet uz rūnas vienu pilīti jūsu asins, parunājiet ar rūnu, pastāstiet viņai, kādu palīdzību no rūnas vēlaties saņemt. Tad ļaujiet asinīm nožūt un pārklājiet rūnu ar laku. Var izmantot bezkrāsaino nagu laku.
Vispār rūnas ir apbrīnojamas. Kā rāda prakse, tām nav nepieciešami nekādi īpaši pareizrakstības nosacījumi, tās pilnībā saprot cilvēcisko valodu un palīdz ar visu sirdi. Tā kā sarunā ar rūnu neattiecieties kā pirmo šizofrēnijas pazīmi, tāda saruna patiešām darbojas un aktivizē rūnu.
Ja gatavojat rūnu, lai iegūtu mīlestību, tad neaizmirstiet to ik pa laikam paņemt rokās, paglaudīt zīmējumu. Starp citu, tas ir labs veids, kā nomierināties. Rūnai, kas pagatavota no dabīga materiāla, ir tendence sasildīt.
Ja gatavojat rūnu Uruzs, lai saglabātu un stiprinātu mīlestību, tad pagatavojiet tādu pašu, tikai savam mīļotajam. Tikai pacentieties, lai jūsu vīrietis par to neko nenojaustu. Ja viņš pats pēc dabas ir mistiķis, tad tāds sargeņģelis viņam varētu patikt.

Zīme Iņ-Jaņ.

Šobrīd viegli var iegādāties medaljonus, kulonus un citas rotaslietas, kur attēlots vīrišķā un sievišķā sākuma savienojums. Šī zīme palīdzēs iegūt ne tikai dvēseles harmoniju, iegūt līdzsvaru un dvēselisko tīrību, tā pievelk arī mīlestību.
Vīrietis un sieviete, aukstums un siltums, gaisma un tumsa, zeme un debess, diena un nakts. Viens nav iespējams bez otra. Tāpēc tāds talismans var atvērt jūsu sirdi mīlestībai un piesaistīs abpusēju mīlestību.
Tad, kad jūs atradīsiet mīlestību, periodiski uzvelciet šo talismanu, lai attiecības paliek harmoniskas un priecīgas, lai nekas nenomāktu jūsu jūtas.

Talismans Venēra.

Šis talismans ir astroloģisks, tas ir veltīts Venērai – mīlestības dievietei un izskatās kā pentagramma, kas iekļauta aplī ar dažādiem zīmējumiem apkārt. Tas padarīs jūs pievilcīgu pretējā dzimuma acīs, piesaistīs mīlestību, palīdzēs sasniegt mīlestību un laimi. Tādu talismanu labāk iegādāties un nēsāt kulona veidā.
Var, protams, pagatavot Venēras talismanu pats. Lai to izdarītu, uz bieza zaļa papīra uzzīmējiet septiņstūri, otrā pusē ar sarkanu krāsu uzzīmējiet Venēras zīmi ♀, bet uz otras uzrakstiet savu vārdu un to, ko jūs no sava talismana vēlaties sagaidīt. Labāk, ja uzraksts kaut kādā veidā būs šifrēts. Ja nepārzināt nevienu no senajām valodām, tad uzrakstiet krievu tekstu ar angļu burtiem.
Izgrieziet septiņstūri un nēsājiet talismanu sev līdzi somas kabatiņā. Neaizmirstiet talismanu, kad dodieties tur, kur ir iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem, vai tur, kur atrodas cilvēks, kas jums patīk.
Kad pie jums atnāks mīlestība, tad tādu talismanu vajag sadedzināt vai aprakt.
Nevajag domāt, ka radot sargeņģeļus mīlestībai un ģimenes laimei, jūs veicat vardarbību pret iecerēto vai vīru. Viss zemāk aprakstītais par sargeņģeļiem nepiesaista vīrieti jums, tie darbojas kā mīlestības sargi no nesapratnes, aizvainojuma, no apzināta vai neapzināta ļaunuma, strīdiem. Tas ir, no visa tā, kas agrāk vai vēlāk sagrauj visas attiecības.

Rūna Vuno.

Lai saglabātu mīlestību un ģimenes laimi, var izmantot rūnu Vuno – tā ir gaismas, prieka rūna, saistīta ar Venēras un Jupitera enerģiju un sekmē enerģijas pieplūdumu, veicina starp sievieti un vīrieti attiecībās harmoniju, paceļ garastāvokli. Tā spējīga nodzēst strīdu tā rašanās brīdī, kā arī noskaņot mīlētājus uz viena viļņa. Šī runa sniedz savstarpēju sapratni, bet tas ir ļoti svarīgi ilgstošām un harmoniskām attiecībām.
Rūna Vuno izskatās šādi:
Uzzīmēt šādu rūnu vajag abiem, gan vīrietim, gan sievietei. Vēl labāk – tajā telpā, kur jaunais pāris vai dzīves biedri pavada visvairāk laika. Viss pārējais tāpat kā ar rūnu Uruzs – gan attēlojums, gan saruna, gan asins piliens, un lūgums.

Pāru priekšmeti.

Jebkuri pāru priekšmeti, kuri kaut kādā veidā saistīti ar jums un jūsu līgavaini vai vīru, palīdzēs saglabāt mīlestību un ģimenes attiecības. Tā var būt gan jūsu kopējā fotogrāfija, gan lellītes, kas pagatavoti kā jūsu veidola atspoguļojums, pat divi zvaniņi, kas sasieti ar sarkanu lentīti.
1. Mīlestības zvaniņi
Sāksim ar zvaniņiem. Ņemiet divus identiskus zvaniņus, kas izlieti no vara. Iedodiet savam iemīļotajam paturēt zvaniņu rokās un palūdziet, lai viņš atceras visus labākos brīžus un emocijas, kas saistītas ar jums. Sakiet, ka tā ir jūsu maza kaprīze. Ar savu zvaniņu dariet to pašu – iesvētiet to ar atmiņām, kas jums dārgas, kas jūs iepriecina. Dabīgi, tam jābūt saistītam ar jūsu vīrieti.
Pēc tam sastipriniet abus zvaniņus ar sarkanu lentīti un iekariet tajā telpā, kur jūs pavadiet visvairāk laika. Ik pa laika pazvaniet ar šiem zvaniņiem, īpaši, kad jūtat, ka attiecībās rodas spriedze.
2. Lellītes - sargeņģeļi
Sašujiet divas mazas lellītes. Vienai lellītei jābūt līdzīgai jums, otrai – jūsu līgavainim vai vīram un katrā no lellītēm ir jābūt kādai daļiņai no jums. Tas var būt, piemēram, matu šķipsnas. Uzvelciet lellītēm spilgtus svētku apģērbus, uztaisiet smaidīgas sejas. .
Kad šūsiet lellītes, pārrunājiet: ka jums tāpat kā lellītēm vajag būt smaidīgiem vienam pret otru, tāpat kā lellītes ietērptas skaistās svētku drānās, tāpat arī jums vienmēr jābūt svētku noskaņai attiecībās, jābūt priecīgiem. Tāpat kā lellītes sēž sānu pie sāna, tāpat arī jums vajag dzīvot mierā un saskaņā. Tāpat kā lellītes sadevušās rokās, arī jums vajag visu dzīvē darīt kopā.
Vislabākā vieta tādām lellītēm ir guļamistaba. Bet ja guļamistabas nav, tad nosēdiniet lellītes uz palodzes – tuvāk saulei. Un neaizmirstiet tām ik pa laikam sarīkot pirts dienu.

Krievu sargeņģelis „Ladinecs”.

Tas ir sargeņģelis precētām sievietēm un ģimenēm. Tas saglabā mieru un saskaņu ģimenē, atvaira bēdas, pasargā no nepamatotas greizsirdības, sekmē labklājību. Kā redzams no nosaukuma, tas ir veltīts krievu dievietei Ladei – mīlestības un ģimenes pavarda sargātājai.
Sargeņģelis izskatās šādi:
Jūs varat šādu sargeņģeli, kas pagatavots no sudraba, un nēsāt kā kulonu. Varat arī turēt Ladinecs mājās – nopērkot jau gatavu (derēs arī mazs kulons) vai uzzīmējot to uz sienas vai uz neliela vatmana gabaliņa. Tikai nenovietojiet to sarkanā stūrī. Tā tomēr ir krievu maģija.
Talismani un sargeņģeļi – laba un derīga lieta. Tikai atcerieties, ka arī no jūs pašas daudz kas ir atkarīgs. Jums piemīt maģija, kuru vajag izmantot, lai atrastu mīlestību un lai to saglabātu.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-M3065 3.70 LVL PD-TS38-074 3.40 LVL PD-SP33-1-103 1.50 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist