Ielogoties ar Facebook pasi
Lauva clock Šodien ir 29. Jūlijs 02:16:22


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[0] Apmeklētāju kopā[3911]

Sekss pēc krāpšanas: mīlestība atgriežas?

Bieži vien pēc krāpšanas sekss attiecībās vairs nedod pozitīvo rezultātu. Mēdz būt, ka pat citi vīrieši pārstāj seksuāli interesēt sievieti, kuru nodevis partneris. Kleoo.lv piedāvā savām lasītājām dažus variantus, lai no jauna izjustu seksuālo prieku, ja jūs esat piekrāpta.

Tipisks stāsts.

31. decembra vakarā Ļena gatavoja jaunā gada vakariņas. Boriss, Ļenas vīrs, aizkavējās, un viņa sāka satraukties. Plkst. 23.30 viņš ienāca dzīvoklī, nolika somas koridorā un nenoģērbies iegāja istabā. Apsēdās uz krēsla, paņēma pārsteigtās Ļenas roku un teica:
- Piedod, bet es esmu iemīlējies citā sievietē un aizeju pie viņas! – pēc šiem vārdiem viņš aizgāja no Ļenas dzīves uz visiem laikiem. Vismaz toreiz viņa tā domāja. Krāpšana bija kā sitiens pa muguru: viņas attiecības ar Borisu bija gandrīz ideālas, un neviens neparedzēja tādu finālu. Nevienam nevar uzticēties! – Ļena toreiz nolēma.
Pēc pusgada asarām, aizvainojuma, vienaldzības pret dzīvi un sevi kā personību Ļenai tomēr izdevās atgriezties. Vīra nodevība izsita jauno sievieti no dzīves tik ļoti, ka viņa pārstāja uzticēties vīriešiem un pilnībā koncentrējās uz bērna audzināšanu.
Ļena sāka strādāt un tur, pēc draudzenes vārdiem, bija «daudz cienījamu kandidātu vīra vai mīļākā lomai». Ļena patika vīriešiem, un viņi par meiteni interesējās, lūk, tikai Ļenu tas pilnībā nesatrauca.
Kaut arī viņa centās atriebties vīram un uzsākt kādu romānu, nodarbojoties ar seksu ar kādu citu vīrieti, viņa neko nejuta.
- Vīrieši aizgāja no manas dzīves uz visiem laikiem. Viņiem nevar uzticēties, jo pats labākais no viņiem var nodot! – viņa teica.
Taču kādu dienu atnāca viņas vīrs un teica, ka nožēlo to, kas noticis, ka mīl Ļenu un viņu kopīgo dēlu un vēlas atgriezties. Padomājusi, Ļena secināja, ka bērna dēļ piekritīs atjaunot attiecības.
Veselu gadu viņa godīgi mēģināja sākt visu no sākuma, bet lai kā necenstos, uzticēties vīram vairs nespēja. Viņa visu laiku gaidīja, ka viņš viņu atkal apkrāps un piemānīs.
Un vēl viņš vispār viņai nebija pievilcīgs kā mīļākais. Viņai pat bija nepatīkami skūpstīties ar viņu, kur nu vēl nodarboties ar seksu. Nevarot izturēt tādu dzīvi, Ļena pielika punktu visām attiecībām – tagad jau pati.
Tagad viņai ar vīru ir lietišķas attiecības un kontaktējas tikai saistībā ar bērnu. Ļena apprecējās otrreiz un ir laimīga, bet, lai no jauna izjustu dzīves garšu, kaisli un vēlmi mīlēt un būt mīlētai, viņai vajadzēja divus gadus.
Pēc tuva cilvēka nodevības ir ļoti grūti piespiest sevi no jauna izjust pret viņu maigas jūtas un kaisli. Aizvainojums un bailes no jauna tikt piekrāptai tiek pārnestas uz citiem cilvēkiem, īpaši, ja krāpšana bijusi tik melīga, piemēram, kā tas bija Ļenas gadījumā.
Daudzos gadījumos pat pēc salabšanas pāra normālas attiecības – īpaši seksuālas – nozīmīgi pasliktinās. Kāpēc tā notiek? Jo grēkāzis visu ir nožēlojis, viņam tika piedots, uzvedas pieklājīgi un visādi cenšas izlīdzināt savu vainu ar ideālu uzvedību un dāvanām.

Iemesls № 1. Aizvainojums un uzticības zudums.

Tā nu ir veidotas sievietes, ka seksuālo uzbudinājumu un baudu izjūt tikai tad, kad uzticas cilvēkam, ar kuru gatavojas nodarboties ar seksu.
Krāpšanas rezultātā uzticība ir zudusi – bieži vien ne tikai pret konkrētu cilvēku, bet pret visiem vīriešiem.
Diemžēl, laimīgas attiecības nevar izveidot, ja izjūt bailes to priekšā. Jebkuras attiecības – tas ir risks, jo mēs nekad nezinām, kāds būs to fināls.
Pirmais solis. Piedot viņam
Pats pirmais, ko vajag izdarīt, piedot pāri darītājam. Vecajām emocijām uz mums ir ļoti liela ietekme, bieži vien traucē iet uz priekšu. Nevar vienlaikus dzīvot un stāvēt uz vietas.
Tas nozīmē, ka jūs atbrīvojat sevi no aizvainojuma slodzes un atbrīvojat telpu jaunām attiecībām. Vai nu ar šo cilvēku, vai kādu citu.
Krāpšana var kalpot arī kā signāls, ka ir pienācis laiks saknē mainīt sevi un attiecības ar šo cilvēku – mēdz būt, ka tas ir grūdiens situācijas ģimenē uzlabošanai.
Bet, kā piedot, ja aizvainojums un izmisums grauž dvēseli? Mēģiniet izpildīt īpašu piedošanas rituālu. Jūs varēsiet izpildīt šo meditāciju, guļot aromātiskā vannā vai vienkārši guļot uz dīvāna, ieslēdzot patīkamu mūziku. Galvenais, lai jūs būtu mierīga un atslābinātos.
Aizveriet acis, pakāpeniski atbrīvojiet muskuļus. Iedomājieties sevi kā karalieni ar lielu varu vai dievieti, skaistu un visu varošu, kuru visi mīl un ir gatavi izpildīt ikvienu jūsu iegribu.
Jūsu kalpi (vai eņģeļi) atved pie jums jūsu aizvainotāju… bērna veidolā. Viņš skatās uz jums ar apbrīnu un godbijību, atzīst savu kļūdu, saprot, ka rīkojies ļoti slikti, un lūdz viņu piedot.
Jūs kā piedošanas zīmi sijājat uz viņa rozes ziedlapiņas un sakiet: «Es tev piedodu!». Viņš laimīgi pasmaida un pateicas par cēlsirdību. Uz sirds jums ir gaiši un mierīgi.
Otrais solis. Parunāt
Pat, ja aizvainotājam ir piedots, ar uzticēšanos viss ir daudz sarežģītāk. Kā lai tic cilvēkam, kas jūs ir nodevis? Ja jūs tomēr esat nolēmusi saglabāt attiecības ar nodevēju, bez sarunas nekas nenotiks.
Galu galā, krāpšana – tā ir kaut kādas ilūzijas iegūšana, kas mums pietrūkst. Tas ir, cilvēki krāpj tad, kad kaut kādas viņu vajadzības nav apmierinātas. Bet šīs vajadzības ir tik svarīgas, ka ir gatavi spert tādu riskantu soli.
Saruna palīdzēs noskaidrot, kas galu galā notika un ļaus saprast, vai ir vērts reanimēt attiecības un uzticēties šim cilvēkam turpmāk.
Dzīvojot laulībā ilgus gadus, cilvēki tik ļoti pierod viens pie otra, ka savstarpējās attiecības attīstās pēc inerces. Dažkārt krāpšana ir tas satricinājums, kas ļauj ar svaigu skatienu paskatīties uz sevi un laulību, pieņemt lēmumu, kuru jūs iespējams ilgi esat atlikuši.

Iemesls № 2. Vainas apziņa un pašcieņas sagraušana.

Ļoti bieži krāpšana visstiprāk ietekmē pašvērtējumu. Izrādījās, ka kāda par jums ir labāka. Tātad jūs esat sliktāka par kādu? Rodas jautājumi pašai sev: kur ir mana vaina? Vai tiešām esmu tik slikta? Ar ko gan viņa ir labāka par mani?
Tāda attieksme traucē attīstīties attiecībām – tāpat kā aizvainojums. Patiesībā, krāpšana tā ir tikai cilvēka reakcija uz attiecībās esošajām problēmām.
Tā vietā, lai tās risinātu, viņš izvēlas laika kavēkli savām neapmierinātajām vēlmēm (ne obligāti seksuālām).
Pirmais solis. Piedot sev
Piedot sev un kļūt neatkarīgai, pirmkārt, jau no citu vērtējuma.
Attiecībās piedalās divi cilvēki, un, ja jūs kaut ko izdarījāt nepareizi, iespējams, ka citos apstākļos būtu rīkojusies citādi.
Jūs esat dzīvs cilvēks un nevarat pastāvīgi realizēt reklamas kampaņu, atbalstot pati savu personu. Tāpēc piedodiet sev visu, kur jūs sevi vainojat. Te palīdzēs neliela piedošanas meditācija.
Atslābinieties, ērti iekārtojieties un aizveriet acis. Iedomājieties, kas notika, kā melnbaltajā kino, kuru jūs skatāties. Svarīgi, lai jūs redzētu sevi no malas.
Tas ir, jūsu acu priekšā ir jābūt ainai no filmas un jums, kas to skatās. Padomājiet, kā varonei vajadzētu uzvesties, lai būtu virsotnē? Ko vajag izmainīt viņas darbībā, lai tas viņai palīdzētu?
Kino beidzās – un kopā ar to aizgāja arī pagātnē tas, kas satrauca jūs. Sakiet sev: "Es piedodu sev visu, kas notika. Šajā gadījumā nav manas vainas, es uzvedos cienīgi ".
Otrais solis. Kļūt par pašpietiekamu personību
Ja jūsu dzīve būs aizpildīta ar jums interesantām un svarīgām lietām un negriezīsies tikai apkārt attiecībām, kuras, kā izrādās, ir tik smalkas, visi liktens pagriezieni būs pārdzīvojami vieglāk.
Ja jūs veidojat savu pasauli apkārt sev, nevis attiecībām, tad varat attiekties filozofiski pret jebkuru attīstību un nolemt, cik tas, kas notika, iederējās jūsu pasaules uzskatā.
Atcerieties, ka jebkurām attiecībām ir sākums, attīstība un, diemžēl, dažkārt arī beigas. Attiecības beidzas, kad cilvēki vairs nevar dot viens otram neko, tad attiecību attīstība beidzas.
Bet ja beidzas kaut kas, rodas vieta kam jaunam. Ne jau vienmēr attiecību beigas nozīmē pasaules galu: bieži vien dzīvē dāvā iespēju iepazīt patiesu laimi un mīlestību, pārdzīvojot krīzes mirkļus.
Vienkārši pasakiet sev: viss notiek tieši tā, kā tam jānotiek. Esiet gatavi tam, ka attiecības mainās. Baudiet tagad esošo, nevis dzīvojiet nepamatotās bailēs!

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-43742 49.70 LVL PD-TSK12-081J-08 1.70 LVL FV-V-83036-03M 17.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist