Ielogoties ar Facebook pasi
Auns clock Šodien ir 28. Marts 19:13:22


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[2] Apmeklētāju kopā[5154]

Pieļaujamās robežas: kas traucē tās pārkāpt?

Saka, ka seksā nevajadzētu būt aizliegumiem un mīļotajam vīrietim vajadzētu atļaut visu vai gandrīz visu. Protams, ja abus viss apmierina un abiem ir vēlme izmēģināt jaunas pozas un seksa veidus, tad viss ir brīnišķīgi. Problēmas sākas tikai tad, kad pieļaujamās robežas partneriem ir atšķirīgas un tas, kas viņam, piemēram, šķiet normāls un pieļaujams, viņai – izlaidība.
Daudzas sievietes turklāt svēti tic, ja nepiekāpsies vīrietim un neapmierinās vīrieša vēlmes, tad viņš noteikti aizies pie citas, kas ar prieku darīs to, kam jūs nepiekrītat. Ciest vai atteikt?
Kas svarīgāk – saglabāt dvēseles mieru vai darīt visu, lai noturētu vīrieti? Kleoo.lv domā par to, vai ir vērts lauzt sevi un darīt to, kas šķiet nepieņemams, tikai lai saglabātu attiecības.

Kas traucē tās pārkāpt?

Cik būtu vienkārši, ja eksistētu kaut kāda skaidra rokasgrāmata, piemēram, ar nosaukumu „Seksa normas”, kur melns uz balta būtu rakstīts, kas ir pieņemams un kas nē.
Kaut kā, lūk, tā: „Orālais sekss. Drošība - 7 no 10, bauda - S5/V10”, „Anālais sekss. Drošība - 4 no 10, bauda - S3/V10” u.tml. Skaidrs, ka tādu rokasgrāmatu sastādīt nav iespējams, kaut vai tikai tāpēc, ka katram no mums izpratne par to, kas ir pieļaujams un kas nē, ir ļoti dažāda.
Tā sāk veidoties jau bērnībā, to ietekmē vecāku attieksme, ģimenes morālās vērtības un principi, ģimenes kultūras līmenis, arī filmas, pārraides, grāmatas un žurnāli, popkultūra.
Pusgadsimtu atpakaļ atzīties biseksualitātē bija neiespējami – par mīlestību pret savu dzimumu draudēja kriminālatbildība. Tagad jauniešu vidū un arī šovbiznesā biseksualitāte ir kaut kas pikants, rozīnīte, kas padara cilvēku neparastāku un ar to pat kaut kādā mērā iespējams palielīties.
Ja, piemēram, vīrietis pieļauj gultā vēl kāda cita vīrieša klātbūtni un satiksies ar meiteni, kurai tuvas kristietiskās vērtības, tad konflikts būs neizbēgams.
Protams, mēs katrs esam citādāks, taču vēl svarīgāk ir saprast, ja vīrietis jums ir piedāvājis kaut ko tādu, ko jūs uzskatāt par nepieņemamu, tad gribētos apgalvot, ka viņš jūs neuzskata par vieglas uzvedības meiteni un vēlas jūs kaut kādā veidā aizvainot vai pazemot.
Vienkārši jums ir dažādi priekšstati par pieļaujamo un par to vajag atcerēties. Vēl vajag saprast, ka jums vienmēr ir tiesības atteikties un nav nekāda iemesla, kas uzliktu jums par pienākumu darīt to, kas jums nepatīk.

Tabu seksā: iemesli un sekas

Pirms sakāt tiešu „Nē, nekad”, iespējams, ir vērts pamēģināt ielūkoties sevī un saprast, kādi ir šī „Nē” patiesie iemesli? Tātad, kas traucē mums būt atvērtām seksā?
Uzticamības trūkums
Ja jūs viens otram uzticaties un ir sajūta, ka partnerim svarīgas ir jūsu jūtas un svarīgi, lai arī jūs gūtu baudu, tas sekss – eksperiments pārvērtīsies par krievu ruleti.
Svarīgi ir uzticēties seksa laikā, tai skaitā būt pārliecinātam, ka gadījumā, ja nepatiks, tad partneris apstāsies un neliks turpināt.
Nepietiekama informācija
Jūsu vīrietis jums piedāvāja kaut ko tādu, par ko jūs esat dzirdējusi tikai no savas draudzenes, un pēc viņas vārdiem – tas ir ļoti sāpīgi un nepatīkami. Pirms izsakāt šo „neapstrīdamo” argumentu vīram, vajadzētu mazliet iepauzēt un kārtīgi izstudēt šo tēmu. Vai tiešām tas ir tik briesmīgi, kā par to runā.
Iespējams, derīgi būtu uzreiz iepazīties ar dažādu speciālistu – psihologa, seksologa un ginekologa – viedokli, kas vai nu kliedēs jūsu šaubas, vai palīdzēs jums atteikumā.
Melīgi aizspriedumi
Kādreiz pats vienkāršākais tradicionālākais sekss tumsā misionāra pozā neesot laulībā tika uzskatīts par neprātīgu rīcību. Tagad tā ir norma. Neviens jūs nevar piespiest uzskatīt kaut ko par normu, bet, iespējams, dažreiz jums vajag pārskatīt savus priekšstatus par to?
Mēģiniet atmest riebumu un bailes, kas jūs varētu padarīt par izlaidīgu un riskējiet – ja nu pēkšņi iepatīkas. Protams, atbrīvoties no aizspriedumiem vajadzētu tikai pret to, kuram jūs patiešām uzticaties.
Arīdzan, ja jūs esat ticīgs cilvēks, un reliģijas likumi jums liedz kaut ko darīt, piemēram, seksu mēnešreižu laikā, tad laikam nevajadzētu paplašināt pieļaujamās robežas, jo dvēselisko līdzsvaru pēc tam atjaunot būs grūti.
Savstarpējās sapratnes trūkums
Ne jau katra no mums spēj nesarkstot apspriest dziļā mineta tehniku ar draudzenēm, kur nu vēl ar mīļāko. Taču dažkārt par to runāt ir nepieciešams. Tieši tas var kļūt par atslēgu uz jaunām izjūtām jums abiem.
Ja tas, ka jūsu vīrietis piedāvā kādu no seksa veidiem, jūsos izsauc asu nolieguma reakciju, tad atsakiet, bet centieties izskaidrot kāpēc. Maigi, bez kritikas un apvainojumiem par vīrieša egoismu. Iespējams, jums kopā izdosies atrast kaut kādu kompromisu.
Ja jūs patiešām mīlat savu vīrieti, tad vēlme sagādāt viņam baudu būs dabiska un tieši tam vajadzētu jūs vadīt, ja jūs piekrītat.
Paciest kaut ko tikai tāpēc, lai viņš neaiziet – tas ir nepareizs ceļš, jo tāda pašuzupurēšanās liecina ne tikai par jūsu mīlestības spēku, bet arī par jūsu vīrieša vienaldzīgo attieksmi pret jums. Neviens normāls un psihiski vesels vīrietis nevēlēsies gūt baudu, nodarot sāpes (psihiskas un fiziskas) mīļotajai sievietei.
Pat grupveida spēlēs ir robežas, kurus nosaka paši sesijas dalībnieki un visi dalībnieki apzināti tiem piekrīt.

Pieļaujamā robežas: motivācija.

Piekrist kaut kam jaunam un paplašināt pieļaujamā robežas kopā ar mīļoto – interesants un aizraujošs process, kas sniedz ne tikai baudu abiem, bet dažkārt palīdz arī atbrīvoties no kaut kādām dziļām problēmām un kompleksiem.
Piemēram, ir meitenes, kuras kategoriski atsakās no kunilinga, uzskatot, ka tā vietiņa nav tīra, ka tas ir apkaunojoši, ka viņas nav tā vērtas. Iemesls bieži vien slēpjas zemā pašvērtējumā, arī tajā, ka nemāk pieņemt mīlestību un apzināties sevi kā mīlestības cienīgu sievieti.
Brīnišķīgi, ja atradīsies vīrietis, kas spēs pierādīt viņai, ka viņa ir mīlestības vērta un liks apzināties, ka pilnīgi viss viņā, arī intīmās vietiņas ir lieliskas. Tā ir īsta seksa terapija, kas darbojas labāk par jebkuru psiholoģisko treniņu.
Taču kaut kādiem principiem tomēr vajadzētu būt un vajag zināt, kad un kur apstāties. Katram šīs robežas ir jānosaka pašam, taču lielākajai daļai, visticamāk, šīs robežas var iezīmēties šādā veidā:
1. Nepieļaujamas darbības, kas apdraud jūsu veselību. Runa nav tikai par sakropļojumu (tas vispār netiek apspriests), bet par situācijām, kad jūsu partneris pieprasa kaut ko tādu, kas neapšaubāmi atsauksies uz jūsu veselību.
Piemēram, viņš runā par spontanitāti un pieprasa, lai jūs atļaujat viņam pāriet uzreiz no anālā seksa uz vaginālo, kaut zina, ka tam var būt sekas. Iespējas ienest makstī E.coli - gandrīz 100%. Turklāt tas pauž partnera vienaldzīgo attieksmi pret jums. Kāpēc ciest, ja jūs viņam vienalga esat vienaldzīga?
2. Vajag nopietni padomāt par jūsu attiecībām, ja vīrietis jūs piespiež kaut ko darīt ar spēku vai šantāžas palīdzību. Te jautājums jau vairs nav par to – piekrist vai nepiekrist – bet vai ir vērts turpināt attiecības.
3. Jūs visiem spēkiem cenšaties partnerim sniegt baudu, bet viņš pat nevēlas nolaisties līdz erotiskai masāžai. Kāpēc lauzt sevi, ja viņš nav gatavs jūsu dēļ izdarīt pat tādu mazumiņu?
4. Vēlreiz – nav vērts piekrist kaut kam tādam, ja vienīgā jūsu motivācija ir – „kaut tikai viņš neaizietu pie citas!” Ja jūs iedziļinātos sevī un tomēr secinātu, ka nekādā gadījumā nepiekristu seksam trijatā, tad to arī nevajag darīt.
Nav svarīgi, vai šis vīrietis jūs atstās, vai paliks, jūs jutīsiet diskomfortu, ka esat kaut kam tādam piekritusi, kas salauzis jūs.
Rūpes un vēlme padarīt vienam otru laimīgu, tai skaitā seksā – tas ir veselīgu attiecību rādītājs, nav labi vērtēt attiecības tikai pēc pieļaujamības seksā. Vēl nebūtu slikti atcerēties par tādu lietu, kā pašcieņa.
Reiz kādā reliģiozā forumā vīrietis izteicās, ka „sieviete vispār agrāk bija vīrieša privātīpašums un bija daudz labāk”. Nebija nekādu problēmu pierunāt sievieti uz kaut ko.
Un neviens, neviena sieviete (atgādināšu – tas notika reliģiozā forumā) viņam neiebilda.
Neskatoties uz to, ka mums tagad ir vienlīdzība, zemapziņā daudzas sievietes (ne tikai reliģiozās) uzskata, ka ir daudz zemākas būtnes nekā vīrieši. Sieviete – tātad viņai ir jācieš un jāpakļaujas vīrietim.

Pieļaujamā robežas: patiesi stāsti

Dažkārt forumos (pasvītroju – nereliģiozos) tevi pārņem šausmas, kad sievietes sāk apspriest savu vīriešu seksuālo uzvedību. Lūk, tikai daži citāti:
 • «Neciešu, kad viņš ar nemazgātām rokām lien tur un paskaidrot nav iespējams».

 • «Manējais vispār uzskata, ka šo vietiņu nevajag mazgāt, pietiek tikai apskalot ar ūdeni un es regulāri ārstēju sēnīti ».

 • «Mans vīrs dievina pēc analā seksa uzreiz orālo, bet man jau uzdzen drebuļus to darīt pēc parastā seksa».

 • «Vīrs mani reiz pierunāja uz seksu trijatā ar viņa draugu, un jau gandrīz mēnesi šis draugs dzīvo pie mums! Esmu uz nervu sabrukuma robežas – neieredzu abus!»

 • Kad attiecībās novēro kaut ko tādu, tad tas ir viss iespējamais tikai ne mīlestība un uzticēšanās. Mīlēt vīrieti un sniegt viņam baudu – tas nenozīmē, ka jāpacieš viss, tai skaitā veselības kaitējumi un sagrauts dvēseliskais miers!
  Protams, piekrītot neparastam seksa eksperimentam, jūs, no vienas puses, it kā stiprināt attiecības: vīrietis jūs augstāk vērtē tāpēc, ka jūs viņam dodat to, ko citas bija liegušas.
  No otras puses, pat pilnīga tabu neesamība seksā nav garantija tam, ka vīrietis paliks pie jums mūžīgi. Lūk, divu dažādu meiteņu dzīves stāsti, kas apstiprina tēzi, ja nav mīlestības, tad vīrietis aizies jebkurā gadījumā, esat hetera vai neaizskaramā.
  Marta, 26 gadi:
  „Bijušais bija kā traks uz porno. Es centos atbilst, domāju, ka viņš no manis neaizies, ja es viņam došu visu. Mums bija gan anilinguss, gan zelta lietus, bet dziļo rīšanu es izpildīju gandrīz kā profesionāle. Šīs filmas mums bija gandrīz katram gadījumam, beigās nonācām pat līdz grupveida seksam, gulēju ar viņa draugiem. Viņam patika skatīties, un pats arī labprāt pieslēdzās.
  Un vienalga viņš aizgāja pie savas pirmās mīlestības, bet viņa, starp citu, ir tāda neaizskaramā, ka neko viņam neļāva. Pat minetu – reizi mēnesī svētkos.
  Es to uzzināju, kad viņš pēc tam, kad bijām šķīrušies ieradās pie manis uz tasīti tējas ar priekšlikumu nodarboties ar seksu, jo viņa viņu pat savam dibenam nelaižot klāt, bet viņš viņu vienalga mīl.
  Un kāpēc gan mums to neizdarīt, ja man visa veida sekss patīk. Ķēms!”
  Kristīne, 29 gadi:
  „Ar Oļegu es iepazinos institūtā – viņš bija arī pirmais puisis un pirmais vīrs. Mēs apprecējāmies jau trešajā kursā – mīlestība bija neprātīga, bet jau pašā sākumā man nepatika, Ka Oļegs ļoti atbrīvoti uzvedās seksa laikā un bieži vien gribēja ko vairāk, nekā es ļāvos.
  Man bija pietiekami ar parasto seksu, bet tas, ko viņš piedāvāja, šķita netīrs. Sākumā man šķita, ka tas pāries, kad sāksim dzīvot kopā. Es dzemdēju dēlu, viss mums bija normāli. Oļegs pārstāja man pieprasīt neiespējamo, un es uzelpoju atviegloti.
  Bet pēc tam pamanīju kaut kādas dīvainības. Sākumā viņš kaut kur pazuda visu dienu, vai vēlu atgriezās mājās no darba, neko nepaskaidrojot. Vēlāk vispār diennaktīm nerādījās, bet es baidījos viņam jautāt.
  Kad saņēmos, jau bija par vēlu. Viņš teica, ka ir atradis SIEVIETI un meitene viņam nav vajadzīga. Man ļoti sāpēja, jutos aizvainota, jo es arī esmu sieviete, dzemdēju viņam dēlu, bet viņš aizgāja pie kaut kādas vecenes (viņa bija par 15 gadiem vecāka par viņu). Tagad atkal esmu precējusies un cenšos būt atvērtāka, kaut gan ir grūti darīt to, kas neatbilst taviem uzskatiem, vīrs arī it kā ar visu ir apmierināts””.
  ***
  Bet, kas jums nav pieļaujams seksā? Vai uzskatāt, ka pieļaujams viss seksā, lai tikai noturētu vīrieti?

  Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
  Vidējais vērtējums:
  Daudzums


  miumiu
  Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (39)
  [25.10.2011 - 17:21]
  Tpfu, bļin. man tikai tīrīgi vīrieši gadījušies. 
  Es nekad nepieļautu seksu trijatā ar laulāto vai to ar kuru domāju par nopietnām attiecībām. Kā arī nekādus SM vai fistingus. Patiesībā, ja mans izredzētais piedāvātu seksu trijatā, tad tā būtu nopietna zīme, ka kopdzīve vai bērni ar šo cilvēku nav iespējami. Nenoliedzu, ka, varbūt, arī kādreiz kādā tādā seksa orģijā arī iesaistītos, taču, noteikti, ne tuvākajos gados un ne ar savu laulāto
  Vispār, mūsu attiecībās tā neķītrele un perversā esmu es Es parasti pielaužu savu vīru uz kko jaunu. vot, piedzirdu un pierunāju. Man tas sagādā baudu  (bee) , taču, lai neizklausītos pavisam traki, tad pieminēšu, ka viņš man tāds svētulītis gadījies  (kitty) Tā, ka pēc standartiem, īsta pervele jau arī neesmu. Un trakulības naktis mums arī gadās tik svētku reizēs, beeeet, kāds asumiņš pēc tam attiecībās!!!! Jocīgi, daudzas tādas reizes pat biju piemirsusi, taču viņš atceras un atgādina man  (hehey)
   

  Anonīmais komentārs
  Anonīmais komentārs
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
  [25.10.2011 - 12:24]
  Tiešām labs raksts, un piekrītu autora/autores viedoklim...
  Par tiem citātiem no intrneta diskusijām - man bija līdzīgi kā vienā citātā, - vienkārši sašokējos, kad vienreiz uzzināju, ka mans džeks vienkārši nekad nemazgā un nav mazgājis to sava locekļa daļu, ko parasti sedz priekšādiņa... Tā ka sanāk - vienīgais, kur un kā tas notīrās, ir seksa laikā. Tad parunājām, tagad man par prieku tur mazgājas, bet tik un tā nav pārliecināts, vai tas tiešām vajadzīgs.
  citēt

  Lapa: [1]
  Pievienot komentāru
  Dārgās lasītājas!!!
  Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
  Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

  Lietotāju galerijas


  favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
  Taurenaefekts
  jautras idejas svētkiem
  PD-SB14P-215-010 0.45 LVL PD-ORP16-083 1.70 LVL SC-72077 35.40 LVL
  Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

  Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

  © Marki Group, 2006-2020

  Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist