Ielogoties ar Facebook pasi
Skorpions clock Šodien ir 29. Oktobris 07:31:25


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[1] Apmeklētāju kopā[12569]

Sekss mašīnā: ceļa kamasutra.

Vienveidība, jo īpaši seksuālajā dzīvē, var sabojāt jebkuras attiecības. Labākais veids, kā no tā izvairīties – pastāvīgi pamēģināt kaut ko jaunu un eksperimentēt: ar pozām, apģērbu, seksa vietām. Piemēram, kāpēc nenodarboties ar seksu mašīnā?
Var šķist, ka šāda veida izklaides interesē tikai tiem, kam nav nekā cita, ar ko nodarboties, vai nav savas dzīvojamās platības, vai tiem, kas krāpj savu sievu/vīru.
Bet, kā pierāda prakse un statistika, daudzi precētie pāri arī neatsakās gūt seksuālo piepildījumu uz savas automašīnas aizmugurējā sēdekļa. Padomājiet paši: pirmkārt, tas ir adrenalīns – no bailēm tikt pieķertiem, otrkārt, tā ir romantika – jo mašīnu var novietot ezera krastā, treškārt, tas patiešām atsvaidzina attiecības.
ASV nesen tika veikta aptauja ar mērķi noskaidrot, kādām vietām seksam viņi dod priekšroku, izņemot guļamistabu, un pirmajā vietā bija tieši automašīna – to izvēlējās 48% no aptaujātajiem.
Bet 2003.gadā Itālijā, Vinci pilsētiņā, tiem, kam patīk nodarboties ar seksu automašīnā, atklāja pat speciālu Mīlestības Stāvvietu: atdalītas stāvvietas ar norobežojumiem vai krūmiem, bet visur stāv automāti, kur iegādāties prezervatīvus. Acīmredzot, pilsētiņas vara vienkārši nolēma legalizēt to, ko nevar izskaust un pārstāja cīnīties ar sabiedrības kārtības pārkāpējiem. Visai interesants lēmums, taisnība, diemžēl, tā arī nav zināms, cik veiksmīga bija šī iniciatīva vai vēl tagad eksistē šī brīnišķīgā stāvvieta.
Vārdu sakot, sekss mašīnā – tas ir lielisks veids, kā daudzveidot un atdzīvināt seksuālo dzīvi. Ja jūs vēl neesat nodarbojušies ar seksu savā auto, tad pienācis laiks pamēģināt.
Bet Kleoo.lv pastāstīs, kā to pareizi izdarīt, lai sasniegtu maksimālo baudu un izvairītos no nepatīkamām sekām.

Ceļa... seksa noteikumi.

Automašīna – tas ir pirmkārt un galvenokārt pārvietošanās līdzeklis un seksam nav īpaši piemērots. Starp citu, jebkurš, kas to kaut reizi ir darījis mašīnā, pateiks, ka tas ir diezgan neērti. Taisnība, ja salīdzina ar lidmašīnas tualeti vai telefona būdiņu, tad vieta manevriem tur, protams, ir daudz lielāka.
Seksa automašīnā jaukums – spontanitāte: ideja nodarboties ar seksu tieši tad, kad jūs ir pārņēmusi kaisle un nevajag gaidīt līdz mājām, uzbudina jau pati par sevi. Taču, lai viss noritētu gludi, par atsevišķiem sīkumiem vajadzētu parūpēties jau laikus.
1. Ja zināt, ka jums būs sekss automašīnā (piemēram, gatavojaties ar vīru izbraukt piknikā), tad laikus uzkopiet automašīnu, labi izsūknējiet putekļus no sēdekļiem. Ja zem jūsu muguras vai ceļiem pagadīsies kāds akmentiņš vai kaut kāds mazs atkritums, tad izjūtas nebūs pārāk patīkamas.
2. Ja jums ar vīru ir kopēja mašīna, tad tajā tādiem gadījumiem var turēt pledu un mazus spilventiņus. Pledu var izklāt salona iekšpusē vai arī uz mašīnas pārsega, bet spilventiņus var izmantot, lai atvieglotu atsevišķas pozas un nesistos ar galvu vai ceļiem pret cietām virsmām.
3. Pats ērtākais apģērbs auto – brunči vai kleita. Novilkt un pēc tam uzvilkt džinsa bikses vai parastas bikses mašīnā nav pārāk ērti, ar brunčiem viss ir daudz vienkāršāk, tā kā gatavojoties seksam automašīnā ar savu mīļoto, ņemiet vērā arī šo sīkumu.
4. Pat spontānam seksam ir jābūt drošam. Kā saka, bērni uz aizmugurējā sēdekļa var novest pie autovadītāja kļūdām, bet kļūdas uz aizmugurējā sēdekļa – pie bērniem. Tāpēc parūpējieties, lai prezervatīvi vienmēr būtu pie rokas.
5. Vēl divas universālas lietas, kuras jums noteikti noderēs – mitrās salvetes un ūdens pudele. Jo ne vienmēr kaisle jūs aizvedīs ezera krastā, bet nomazgāties vienmēr gribas. Jā, un ne tikai nomazgāties, arī slāpes remdēt, īpaši, ja bijis karsts sekss.

Sekss automašīnā: drošības tehnika.

Par drošības tehniku arī vajag padomāt, jo ekstrēms ekstrēmā, bet apstāties pašā interesantākajā brīdī jums diez vai gribēsies. Izvairīties no nepatīkamām sekām ir pavisam vienkārši, ja ņem vērā atsevišķus nosacījumus:
1. Izvēlieties vietas, kur nav publikas, kur jūs patiešām neviens nepamanīs, īpaši, ja jums nav tonēti stikli.
2. Neaizmirstiet ieslēgt rokas bremzi, jo var burtiskā nozīmē nobraukt orgasma laikā.
3. nekāda alkohola. Traukties automašīnā ar atvērtu jumtu un iedzert šampanieti, bet pēc tam mīlēties uz mašīnas priekšējā pārsega – tas ir lieliski, tikai pēc tam vajadzēs paskaidrot policijai, kāpēc kāpjat mašīnā dzēruši un kaili.
4. Pats redzamākais – nevajag nodarboties ar seksu automašīnā, kad tā atrodas kustībā! Tas ir bīstami dzīvībai un pat, ja jūs nekur neietrieksieties, tad riskējat pazaudēt vadītāja apliecību – nezin kāpēc tieši tādos brīžos likuma sargi atrodas tuvumā.
Starp citu, ja jau iesākām runāt par kārtības sargiem, tad ir vērts zināt, ka nav likuma, kas aizliegtu nodarboties ar seksu automašīnā. Tāpēc, ja jūs cenšas pārliecināt par pretējo, neticiet.
Bez tam, teorētiski mašīna ir privātīpašums, un policiju nevajadzētu satraukt, ar ko jūs tur nodarbojaties. Jebkurā gadījumā līdz tam brīdim, kamēr netiek pārkāpta sabiedriskā kārtība – ja mīlētājus automašīnā var arestēt, tad tikai par šādu pārkāpumu.
Piemēram, ja jūs esat izliekusies kaila līdz viduklim pa automašīnas logu (kā filmā „Cietsirdīgie cilvēki” ) vai mašīnas stikli nav tonēti, un visi apkārtesošie var redzēt, kas notiek iekšā (starp vērotājiem var būt bērni), tad tā ir sabiedriskās kārtības pārkāpšana.
Tāpēc, kā jau teicām, ideāls variants – klusa vietiņa, kur nav cilvēku, kur var gan vaidēt, gan izliekties pa logu, kur var pārkārtoties uz priekšējā pārsega, ja mašīnā kļuvis par šauru.
Ja jūsu automašīnai ir tonēti stikli un jūs nepārkāpjat stāvēšanas noteikumus, un sabiedrisko kārtību, tad piesieties jums nevar.
Vairākus gadus atpakaļ masu medijos rakstīja par ārzemju pārīti, kurus arestēja par seksu automašīnā (ar tonētiem stikliem) kādā no Dubaijas pludmalēm. Pats interesantākais, ka neskatoties uz Apvienoto Arābu Emirātu likuma stingrību, mīlniekus attaisnoja.
Tiesa atzina, ka mašīna – ir privātīpašums, un policisti, uzstājīgi novērojot notiekošo caur tonētajiem stikliem, iejaucās īpašnieku privātajā dzīvē.

Sekss automašīnā: „karstās” pozas.

Pašas populārākās fantāzijas par seksu, saistās ar mašīnu,
- tas ir orālais sekss automašīnas vadīšanas laikā (nekādā gadījumā neiesakām pamēģināt) un sekss autovadītāja sēdeklī, kad meitene uzkāpj virsū.
Bet kā reiz autovadītāja sēdeklis ir vismazāk piemērots seksuālo fantāziju realizēšanā.
Pirmkārt,
pārāk daudz lieku mehānismu, kas traucēs procesu
otrkārt,
liels risks šos pašus mehānismus iedarbināt (lai gan kādam arī varētu patikt, ka mašīna signalizē un mirkšķina gaismas orgasma laikā).
Nevajag aprobežoties tikai ar šīm divām pozām, neskatoties uz ierobežoto telpu, var būt gana daudz variantu, kā izkārtoties.
Amerikāņi jau 2006.gadā izdeva speciālu rokasgrāmatu tiem, kam patīk nodarboties ar seksu automašīnā un nosauca to Carma Sutra: The Auto-Erotic Handbook (Automašīnas kamasutra: autoerotiskā rokasgrāmata).

Uz priekšējā pasažiera sēdekļa.

 • ”Ar galvu pret jumtu” pozīcija („Meitenes virsū”)

 • Pirmais variants – sieviete apsēžas virsū ar seju pret partneri, otrs variants – ar muguru. Taisnība abiem šiem variantiem ir viens mīnuss – ja stipri aizraujas var stipri sasist galvu pret mašīnas jumtu vai ceļgals var iestrēgt starp durvīm un sēdekli.
  Vārdu sakot, nav pati ērtākā poza, kaut fantāzijās izskatās lieliski.
 • ”Misionāra - automašīnas” pozīcija

 • Sieviete sēž pasažiera sēdeklī, bet vīrietis, ja gabarīti atļauj (gan auguma, gan mašīnas), iekārtojas starp viņas kājām. Sievietei šajā gadījumā ir vairāki varianti: vai uzlikt kājas uz partnera pleciem (ja lokanība ļauj), vai atsperties ar tām pret priekšējo paneli, vai saliekt un nolikt uz sēdekļa.
 • ”Pop-šovs” pozīcija

 • Viena no klasiskā sunīšu stila versijām. Tiek nolaists priekšējais sēdeklis, sieviete novietojas uz tā uz ceļiem un izstiepj rokas tā, lai aizsniegtu aizmugures sēdekļa atzveltni. Vīrietis nostājas aizmugurē sievietei un arī novieto rokas uz aizmugures sēdekļa.
  Šajā gadījumā pozas ērtums pilnībā ir atkarīgs no sēdekļa atzveltnes konstrukcijas. Galvenā nepilnība – ja nav tonēti logi, ikviens garāmgājējs pilnīgi nevainīgi priecāties par jūsu vīrieša dibena vaigiem caur visiem stikliem.

  Uz aizmugurējā sēdekļa

 • ”Kājas griestos” pozīcija

 • Viena no klasiskākajām pozām, kad sieviete guļ uz muguras, uzlikusi kājas uz vīrieša pleciem. Vienīgā atšķirība automašīnas variantā – ar kājām var atsperties pret griestiem. Tam arī būs nepieciešama kaut minimāla lokanība, bet toties sekss arī būs … dziļāks.
 • ”Ar seju pret stiklu” pozīcija

 • Tas pats sunīšu stils, tikai ar savdabīgo novietošanos uz aizmugurējā sēdekļa. Lai cik plata arī nebūtu mašīna, partnerei, visticamāk, vajadzēs ar seju balstīties stiklā. Galvenais trūkums, vīrietim būs nepieciešams visu laiku pieliekties. Ērtības labad, gurnus var mazliet nolaist uz leju nekā klasiskajā sunīšu stilā, tas ir, it kā mazliet piesēst.
 • ”Akrobātiskā” pozīcija

 • Sieviete apsēžas pa vidu aizmugurējā sēdeklī un noliek pēdas uz sāniem no ķermeņa, bet vīrietis notupstas ceļos pretī viņai. Variants – sieviete var novietot kājas arī uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm.
  Saprotams, jo platāka mašīna, jo vairāk pozu var pamēģināt.
  Piemēram, ja aizmugures sēdeklis pilnībā izlaižas, tad automašīna automātiski pārvēršas par mobīlu seksodromu, kur var radīt gandrīz visu to pašu, ko mājās gultā, rūpējoties vienīgi par to, lai ar galvu neizsistu caurumu jumtā.
  Pārējos gadījumos būs nepieciešama laba lokanība, bet jūs jau to visu uzsākāt ne jau ērtības labad, vai ne?
  ***
  Vai jūs esat kādreiz nodarbojušies ar seksu automašīnā vai kādā citā transporta līdzeklī?

  Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
  Vidējais vērtējums:
  Daudzums


  miumiu
  Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
  [24.09.2011 - 22:10]
  "Pat spontānam seksam ir jābūt drošam. Kā saka, bērni uz aizmugurējā sēdekļa var novest pie autovadītāja kļūdām, bet kļūdas uz aizmugurējā sēdekļa – pie bērniem. Tāpēc parūpējieties, lai prezervatīvi vienmēr būtu pie rokas."  (cool)

  Lapa: [1]
  Pievienot komentāru
  Dārgās lasītājas!!!
  Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
  Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

  favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
  jautras idejas svētkiem
  PD-PSB2-008 32.60 LVL HeliumFol70/80 6.00 LVL SC-97321 13.10 LVL
  Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

  Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

  © Marki Group, 2006-2020

  Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist