Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 25. Septembris 14:49:32


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[2] Apmeklētāju kopā[16884]

Zīlēšana Jaunajā gadā un Ziemassvētkos.

Vienam zīlēšana Jaunajā gadā un Ziemassvētkos – veids, kā uzzināt savu likteni, ielūkoties nākotnē, citam – viens no izklaides veidiem svētku dienās. Jebkurā gadījumā, zīlēšana lielākajai daļai cilvēku ir neatņemama Jaunā gada un Ziemassvētku svinēšanas sastāvdaļa, tāpēc Kleoo.lv piedāvā savus variantus zīlēšanai.
Mūsu noslēpumainā planēta Zeme noslēdz savu ierasto apli ap Sauli, bet līdz ar planētu tiek noslēgts kārtējais gads. Un katra cilvēka sirdī dzīvo cerība, ka nākamais gads noteikti būs laimīgāks par iepriekšējo.
Laiks pirms Jaunā gada un Ziemassvētku sliekšņa vienmēr ir viens no vismistiskākajiem gadā, tā kā uzminēt nākamos notikumus, tas ir, izskaitļot tos no mūsu planētas energoinformācijas lauka, šajā periodā ir daudz vieglāk, nekā jebkurā citā laikā!
Turklāt, nākotnē iespējamos notikumus šajā laika periodā var ne tikai gana precīzi uzminēt, bet arī ieprogrammēt. Īpaši atzīmējams arī tas fakts, ka nākamais gads sāksies ar daļēju mēness aptumsumu naktī no 31.decembra uz 1.janvāri, kas nozīmīgi veicinās iespējas uztvert informāciju par notikumiem nākotnē.
Ziemassvētku un Jaunā gada zīlēšanas tēma paliek nozīmīga. Katrs izvēlas veidu, kā atklāt nākotnes aizkaru, rīkojas pēc saviem ieskatiem, ņemot vērā daudzveidīgos variantus, gan tos, kas nāk no mūsu pagātnes daudzu gadsimtu garumā, gan tos, kas parādījušies mūsdienās. Izvēlēsimies, tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunā gada svinībām, pieejamākos zīlēšanas variantus – kāds būs nākamais gads.
Pie šādiem zīlēšanas variantiem pieskaitāmas zīlēšanas «Jaungada nakts», «Šampānieša šļakatas», «Mobilie sakari», «Skaitļu maģija» un «Krāsu palete».

Zīlēšana «Jaungada nakts».

Jaungada naktī uzrakstiet uz mazām lapiņām pašas nozīmīgākās vēlēšanās, salokiet un nolieciet zem spilvena. 1.janvārī pamostoties, paņemiet lapiņas un izvelciet vienu no tām. Kāda vēlēšanās būs uzrakstīta uz šīs lapiņas, tāda arī piepildīsies nākamajā gadā.

Zīlēšana «Šampānieša šļakatas».

Šī zīlēšanas prakse piedāvā iespēju ielūkoties nākotnē ar šampānieša pudeles palīdzību. Zīlēšanas process sastāv no divām daļām. Pirmā daļa - zīlēšana pēc pudeles korķa. Otrā daļa – zīlēšana pēc raksta, kas veidojas no šampānieša šļakatām šampānieša glāzē.

Zīlēšana pēc korķa.

Pievērsiet uzmanību korķim šampānieša pudeles atvēršanas procesā. Atkarībā no tā, kā iznāca korķis, seciniet, kāds būs nākamais gads.

Ja korķis iznāca akurāti, un šampānietis neizlija, tad nākamais gads būs līdzens un mierīgs.

Ja korķis iznāca akurāti, bet šampānietis izlija, vai korķis izšāvās griestos, bet šampānietis neizlija, tad nākamais gads būs vienmērīgs un mierīgs, bet pārsteigumi arī sagaidāmi.

Ja korķis izšāvās griestos, un izlija šampānietis, tad nākamais gads būs sarežģīts un nemierīgs.

Zīlēšana pēc šļakatām.

Uzmanīgi izpētiet rakstu, kas veidojas no tikko ielieta šampānieša glāzē. Atkarībā no raksta veida, seciniet kāds būs nākamais gads.
Akurāta burbulīšu līnija, kas ceļas no glāzes centra, liecina par laimi.
Daudz paralēli bēgošu straumīšu liecina par interesantām iepazīšanām.
Dažas dažāda ātruma augšup ceļošās strūklakas liecina par spilgtiem notikumiem bagātu jauno gadu.
Burbulīši, kas sitas pret glāzes sienām, netiecoties uz augšu, liecina par saasinātām attiecībām ar apkārtesošajiem cilvēkiem.
Pie glāzes sienas līpoši burbulīši, kas netiecas uz augšu, liecina par draudzīgu un radniecīgu saišu nostiprināšanos.
Lēni ceļošās līdzena burbulīšu ķēdīte liecina, ka nepieciešams vairāk veltīt uzmanību tuvajiem cilvēkiem.
Burbulīšu līnija, kas neaiziet līdz augšai, apraujoties viducī, liecina, ka nepieciešams būt uzmanīgam attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem.
Divas kopā savijušās strūklakas sola mīlestību jaunajā gadā.
Vairākas sakrustojušās līnijas, veidojot spirāli, sola vairākas mīlas aizraušanās.
Lielu retu burbulīšu noteikta līnija sola finansiālu veiksmi jaunajā gadā.

Zīlēšana «Mobilie sakari».

Šī zīlēšanas prakse dod iespēju ielūkoties nākotnē ar mobilā telefona palīdzību.
Mobilā telefona kontaktos uz labu laimi izvēlieties kādu numuru un piezvaniet. Atkarībā no tā, kādas būs atbilde, seciniet, kāds būs nākamais gads.
Abonents aizņemts – iespējamas neveiksmes un problēmas.
Abonents neatbild – iespējamas slimības un vientulība.
Atbild vīrietis, kuru neatpazināt pēc balss, - mīlas pārdzīvojumi sievietei un problēmas biznesā un profesionālajā jomā vīrietim.
Atbildēja sieviete, kuru neatpazināt pēc balss, - problēmas biznesā un profesionālajā sfērā sievietei un mīlas pārdzīvojumi vīrietim.
Atbildēja vīrietis, kuru pazināt pēc balss, - labklājība un laime personīgajā dzīvē sievietei, veiksme biznesā un profesionālajā sfērā vīrietim.
Atbildēja sieviete, kuru atpazināt pēc balss, - veiksme biznesā un profesionālajā sfērā sievietei, labklājība un laime personīgajā dzīvē vīrietim.

Zīlēšana «Skaitļu maģija».

Šī zīlēšanas prakse piedāvā iespēju ielūkoties nākotnē ar skaitļu rindas palīdzību. Sagatavojiet nelielas kartītes ar cipariem no 1 līdz 12. Izvēloties vienu kartīti uz labu laimi un seciniet, kāds būs nākamais gads.
Kartīte ar ciparu 1. atbildības un iniciatīvu darbību gads. Uzvarēs tas, kas nebaidās no grūtībām, spēj izturēt triecienus un spītīgi sasniedz izvirzītos mērķus.
Kartīte ar ciparu 2. neparastu izmaiņu gads. Gatavojieties jocīgiem un mīklainiem apstākļiem jūsu dzīvē.
Kartīte ar ciparu 3. būtisku pārvērtību gads. Jūs varat atrasties notikumu centrā, kuri kardināli mainīs jūsu dzīvi.
Kartīte ar ciparu 4. spēļu pēc jauniem noteikumiem, gads. Šajā gadā būsiet spējīgi uz negaidītu rīcību.
Kartīte ar ciparu 5. lielu plānu un sasniegumu gads. Ja pirms tam esat sagatavojuši labu pamatu, tad daudz sasniegsiet.
Kartīte ar ciparu 6. jaunu iespēju un zaudējumu gads. Daudz ko šajā gadā nāksies izbaudīt pirmo reizi.
Kartīte ar ciparu 7. neparedzamu pagriezienu attiecībās ar biznesa un personīgās dzīves partneriem gads. Orientēties labāk uz jau esošajām pozīcijām, nevis uz jaunu radīšanu.
Kartīte ar ciparu 8. vētrainu notikumu gads. Esošo vērtību pārvērtēšanas gads, un radīsies iespēja sākt ko jaunu no baltas lapas.
Kartīte ar ciparu 9. unikālu pārvērtību gads. Pārmaiņām var tikt pakļauta gan profesionālās darbības sfēra, gan personīgā dzīve.
Kartīte ar ciparu 10. plānu realizācijas gads. Ir pienācis laiks realizēt ieplānoto.
Kartīte ar ciparu 11. izejas no bezizejas meklējumu gads. Būs jāsaskaras ar virkni problēmu risināšanu.
Kartīte ar ciparu 12. konkurences un ambīciju apmierināšanas gads. Nāksies uzņemties lielu pienākumu un atbildības slogu.

Zīlēšana «Krāsu palete».

Šī zīlēšanas metode piedāvā iespēju ielūkoties nākotnē ar krāsu paletes palīdzību.
Sagatavojiet 12 nelielas kartītes no krāsaina papīra. Ir jābūt šādu krāsu kartītēm: balta, pelēka, gaiši zila, zila, zaļa, rozā, sarkana, violēta, dzeltena, oranža, brūna, melna.
Izvēlieties vienu kartīti uz labu laimi un seciniet, kāds būs nākamais gads.
Baltas krāsas kartīte. Nākamais gads būs pagrieziena gads. Dodiet iespēju notikumiem attīstīties tā, kā nolēmis liktenis.
Pelēkas krāsas kartīte. Nākamais gads varētu būt garlaicīgs. Centieties atpūsties un mierīgi sagaidiet aktīvu dinamiku.
Gaiši zilas krāsas kartīte. Nākamais gads jums ļaus atklāt daudz ko jaunu. Neatkāpieties no izvirzītajiem mērķiem.
Zilas krāsas kartīte. Nākamais gads dos iespēju paaugstināt pašvērtējumu un realizēt idejas dzīvē. Centieties saglabāt iekšējo dvēseles līdzsvaru.
Zaļas krāsas kartīte. Nākamais gads jums būs pašatklāsmes gads. Centieties atrast izeju savai radošajai enerģijai.
Rozā krāsas kartīte. Nākamais gads ļaus jums stiprināt savu autoritāti. Centieties būt augstsirdīgs un iemācieties piedot.
Sarkanas krāsas kartīte. Nākamais gads jums dos iespēju pastrādāt ar saviem diplomātiskajiem talantiem. Centieties iemācīties pacietību.
Violētas krāsas kartīte. Nākamais gads sola stabilitāti. Centieties izvairīties no neapdomīgas rīcības, jo nav pārdomātas stratēģijas.
Dzeltenas krāsas kartīte. Nākamais gads prasīs no jums pilnu emocionālo atdevi. Centieties nogludināt visus asos stūrus.
Oranžas krāsas kartīte. Nākamais gads jums pavērs finansiālas perspektīvas. Iemācieties sakārtot partnerattiecības.
Brūnas krāsas kartīte. Nākamais gads sola pastiprinātu jūsu intuīciju. Centieties nenorobežoties no savas iekšējās pasaules.
Melnas krāsas kartīte. Nākamais gads jums būs grūts. Neaizmirstiet par garīgām vērtībām.

Veiksmes ieprogrammēšana.

Atzīmēsim, ka iepriekš minētajiem zīlēšanas variantiem drīzāk ir izklaidējošs raksturs un tos rekomendējam, kā izklaidi Ziemassvētku un Jaunā gada svinēšanas periodā.
Tiem cilvēkiem, kuri nopietni attiecas pret jebkura veida pareģojumiem, zinot, ka negatīva atbilde var noskaņot uz negatīva viļņa, nerekomendējam nodarboties ar zīlēšanu.
Zīlēšanas, kas piedāvā jau gatavus mūsu nākotnes notikumu attīstības variantus, vietā īpašu uzmanību vajadzētu pievērst nākotnes notikumu ieprogrammēšanas praksei, jo nākotne vienmēr ir daudzveidīga.
Vēlamo notikumu, kuru realizācija paredzēta nākamajā gadā, ieprogrammēšanai var izmantot Vēlēšanos Karti. Tai ir sava kolāža. Biezas papīra lapas vai kartona centrā ielīmējiet savu fotogrāfiju, bet tai apkārt no žurnāliem izgrieztus attēlus, atkarībā no tā, ko vēlaties iegūt nākamajā gadā.
Uzrakstiet savas vēlmes ar spilgtu tinti zem attēliem. Piemēram, ja nākamajā gadā vēlaties jaunu mašīnu, uzlīmējiet mašīnas attēlu un uzrakstiet: «Jaunajā gadā vēlos iegādāties jaunu mašīnu!»
Vēlēšanos Karti novietojiet savā istabā tā, lai tā biežāk būtu jūsu acīs.
Neaizmirstiet: cik veiksmīgs būs nākamais gads, ir atkarīgs, pirmkārt, jau no jums pašiem, no tā, kā mēs mākam izvirzīt mērķus un uzdevumus un iet ceļu, lai tos realizētu, nebaidoties no grūtībām.
Džordžs Bernards šovs teicis: «Cilvēki vienmēr noveļ vainu apstākļu spēkam. Es neticu apstākļu spēkam. Šajā pasaulē panākumus gūst tikai tas, kas meklē viņam labvēlīgus nosacījumus vai rada tos pat ». Apbruņojieties ar šo uzskatu un padariet nākamo gadu tādu, kādu to vēlaties redzēt.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


.
Lietotājs offline vīrietisMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[29.12.2010 - 11:12]
aga...noderigi...

.


.
Lietotājs offline vīrietisMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.12.2010 - 12:37]
forsi...

.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-00103-103 4.30 LVL PD-SZR-074 23.80 LVL SC-9360 4.30 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist