Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 25. Septembris 16:08:17


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[4] Apmeklētāju kopā[6812]

Kā paaugstināt savu enerģētiku?

Eksistē divi enerģijas veidi:
- Fiziskā
- brīvā
Fiziskā enerģija – tā ir enerģija, kas uztur mūsu fiziskā ķermeņa dzīvotspēju. Fiziskā enerģija ir nepieciešama brīvā tonusa saglabāšanai (dzīves enerģijai)
Lai uzturētu augstā līmenī fizisko enerģiju ir nepieciešami tikai divi nosacījumi:
- Labs un pilnvērtīgs uzturs
- Laba un pilnvērtīga atpūta
Ar vienu vien fizisko enerģiju nepietiks, lai uzturētu augstu dzīves tonusu. Ir nepieciešama arī brīvā enerģija. Bet pirms ķerieties pie savas brīvās enerģijas uzlabošanas, jums ir nepieciešama augstā līmenī fiziskā enerģija. Kad esat slimi, ko jums gribas visvairāk? Gulēt un atpūsties. Var gulēt 17-18 stundas diennaktī un nemaz nav vēlmes strādāt, jo īpaši darīt vēl kaut ko. Sekojiet līdzi savam fiziskajam ķermenim. Ja tas ir labā stāvoklī, tad varat nodarboties ar brīvo enerģiju, ja nē, nodarbojieties ar sevi. Atpūtieties, daudz guliet, labi ēdiet. Kopumā, veltiet noteiktu laiku tikai atpūtai. Paņemiet atvaļinājumu, brauciet pie jūras, kalnos, uz dārzu, tur, kur varat labi atpūsties.
Tātad, pieļausim, ka fiziskā enerģija jums ir pietiekamā apjomā, tagad ir pats interesantākais moments: kā paaugstināt dzīves enerģiju?
Vispirms noskaidrosim pašreizējo brīvās enerģijas līmeni. Ja no rītiem ir slinkums celties, nav vēlmes iet uz darbu vai mācībām, ja pēc pusdienām sagurstat un velk uz miegu, ja vakarā jums vairs nav citu vēlēšanos, kā novietoties pie televīzijas, tātad – jūsu dzīves enerģijas līmenis ir ļoti zems. Tās, iespējams, pietiek tikai, lai uzturētu pašreizējo stāvokli. Tātad, lai kāds arī nebūtu enerģijas līmenis pašreiz, to vienmēr iespējams paaugstināt.
Ir divas pieejas, kā paaugstināt brīvo enerģiju:
- samazināt brīvās enerģijas patēriņu
- palielināt brīvās enerģijas pieplūdumu.

Parunāsim par to, kam tiek tērēta brīvā enerģija.

- Jebkura veida negatīvās emocijas. Viss, kas izsauc negatīvas emocijas, izsūc no mums esošo enerģiju! Īpaši vainas apziņa, pārdzīvojumi, bailes.
- Stress. Ikviens stress rodas ar svarīguma izjūtu.
- Mākslīgās metodes enerģētikas paaugstināšanai, tādi kā enerģētiskie dzērieni un alkohols, tabaka. Mākslīgās metodes enerģijas paaugstināšanai līdzinās naudas aizņēmumam uz procentiem – kredītam. Jūs saņemat enerģiju tagad, bet rīt vai aizparīt atdodat vairāk atpakaļ. Tāpēc tos centieties lietot pēc iespējas mazāk.
- Enerģijas tērēšana sīkumiem. Sakiet, vai bieži jūs dzīvē izvirziet prioritātes? Ja nē, izdariet to tūlīt pat. Tas pasargās jūs no enerģijas patēriņa sīkumiem. Kāpēc veltīt enerģiju lietai, kura nemaz nav jūsu prioritāte? Piemēram, jums patīk futbols. Vai tiešām jums tas ir tik svarīgi, kāda komanda uzvarēs? Pārdzīvojot, jūs tērējat enerģiju, jo jums ir svarīgs rezultāts. Vai jūs pārdzīvojat ekonomisko krīzi valstī? Ja tā, tad atkal tērējat enerģiju. Saprotiet, ka jūs ar savām domām neko nespēsiet mainīt. Vismaz tik ilgi, kamēr nepelnīsiet pietiekami, lai uzlabotu ekonomiku. Vai ir vērts tam atdot savu enerģiju?
Bet padomājiet, noteikti viena no galvenajām prioritātēm ir jūsu ģimene, bērni. Viņu dzīvi jūs varat pamatīgi ietekmēt. Varbūt vajadzētu labāk tērēt enerģiju viņu dzīves uzlabošanai? Pēc tam, kad esat izvirzījuši prioritātes, jūs sapratīsiet, ka viss, kas nav jūsu sarakstā, nav tā vērts, lai tam tērētu enerģiju. Tērējiet 80% jūsu enerģijas pirmajiem 3 punktiem jūsu prioritāšu sarakstā: 50% - pirmajam, 20% - otrajam, 10% - trešajam, bet atlikušos 20% - visam pārējām! Tērējot enerģiju sīkumiem, jūs to atdodat neatgriezeniski. Tērējot enerģiju patiesi svarīgām lietām, jūs to investējat un iegūstat vēl vairāk enerģijas. Nu, tagad ir pienācis laiks parunāt par to, kā palielināt savu enerģiju.
Sapņi, mērķi. Daudzie sapņi un mērķi, pēc kuriem dienu pēc dienas jūs tiecaties, dod jums ļoti daudz brīvās enerģijas. Bet tas notiek tikai tajā gadījumā, kad sapņi un mērķi pieder jums, nevis tie ir saistīti ar citiem cilvēkiem. Kad prāts un sirds ir vienotībā pretī mērķiem, jūs gūstat ļoti daudz brīvās enerģijas sevis izmantošanas procesā. Nav labāku izjūtu, kā izjūtas, kad jūs tuvojaties savam mērķim. Ja jūs ejat savu ceļu, tad Visums būs jūsu sabiedrotais un dos jums daudz brīvās enerģijas!
Ticība. Nav svarīgi, kam jūs ticat: Dievam, Visuma saprātam, kaut kam augstākam, kas ir virs mums vai kaut kam citam, jūsu ticībai Augstākajai Būtībai ir jānes jums daudz brīvās enerģijas. Ja jūs to nejūtat, tad, iespējams, jums vajag attīstīt savu ticību. Ļoti laba afirmācija: «pasaule rūpējas par mani». Atkārtojot šo afirmāciju, pēc pāris dienām jūs izjūtat iekšēju mieru, jums vairs ne no kā nav jābaidās. Jūsu pasaule par visu parūpēsies. Frāzi “mana pasaule” varat aizstāt ar to, kam jūs ticat, piemēram «Dievs rūpējas par mani».
Mīlestība. Mīlestība – tās ir ļoti spēcīgas pozitīvas jūtas. Kad jūsu mīlestība ir piepildīta ar mīlestību, jūs jūtat milzīgu entuziasmu un tādas izjūtas, ka spējat visu. Šīs izjūtas ir spēcīgs brīvās enerģijas avots.
Enerģētiskā vingrošana. Enerģētiskā vingrošana – tie ir vingrinājumi, kas virzīti enerģētisko kanālu paplašināšanai. No senajiem laikiem Austrumos zināmā joga, cigun un citi vingrinājumi.
Pateicība. Kā jūs jūtaties, kad jūs pateicaties no visas sirds kaut kam par kaut ko? Centieties pateikties par visu labo, kas jums ir. Tas jums dod papildus lielos apjomos brīvo enerģiju.
Māksla. Kāda veida māksla jums patīk visvairāk? Māksla atdzīvina dvēseli. Informācijas laikā, māksla parasti aiziet otrajā plānā. To aizstāj Internets. Neaizmirstiet veltīt laiku mākslai! Tā ir svarīga dvēselei. Vispār, informācijas tehnoloģiju laikmetā ir daudz dažādu līdzekļu un nodarbju prātam, ka viss, kas būtu nepieciešams dvēselei aiziet otrajā plānā. Neaizmirstiet, ka prāts tikai ar dvēseles atbalstu var kaut ko realizēt pasaulē!
Mūzika. Mūzika – tā ir enerģija tīrā veidā. Ieslēdziet mūziku, kas jums patīk. Pagrieziet skaļāk, lai enerģijas plūsma būtu lielāka un ņemiet, cik varat...
Vaļasprieks. Vaļasprieks – nav nekas cits, kā nodarbe dvēselei. Viss, ko darāt dvēselei, sniedz jums brīvo enerģiju.
Kontaktēšanās ar cilvēkiem, kuriem ir liela enerģētika. Eksistē cilvēki, kuriem piemīt liela enerģija. Viņiem šīs enerģijas ir tik daudz, ka tā plūst pār malām. Kontaktējoties ar šādiem cilvēkiem, enerģija neapzinoties tiek nodota sarunu biedram. Pret tādiem cilvēkiem parasti izjūtam pozitīvas jūtas. Dažkārt pat nezinām, kāpēc.
Visiem veiksmīgajiem cilvēkiem ir augsts enerģētikas līmenis, tāpēc pēc kontaktēšanās ar tādiem cilvēkiem, jūs vienmēr iznākat ar piepaceltu garastāvokli. Kad viņi ienāk istabā, tā vienkārši pielīst ar neredzamu gaismu.
Eksistē arī pretēji cilvēki. Istaba pielīst ar gaismu, kad tie iznāk no tās. Tādi cilvēki vienmēr atņem no jums enerģiju.
Pašiedvesma. Kā jūs sapratāt ar pašiedvesmu var panākt visu, ko vien vēlaties. Paaugstināt enerģētikas līmeni arī ir iespējams. Pietieka tikai ar vizualizāciju un enerģētisko vingrošanu. Var izmantot pašiedvesmu tīrā veidā enerģētikas līmeņa paaugstināšanai.
Mājdzīvnieki. Es domāju, ka te paskaidrojumi nav nepieciešami. Kad jūs paskatāties uz saviem mīluļiem, tas vienmēr izsauc jūsos patīkamas izjūtas.
Apmaiņa pret fizisko enerģiju. Sporta nodarbību, aktīvas atpūtas laikā mēs nogurstam fiziski, bet jūsu dzīves tonuss vienmēr ir augsts. Rīta skriešana, peldēšana, nodarbības trenažieru zālē vienmēr jums dod enerģijas rezerves.
Apmaiņa pret naudu. Tas nav nekas cits,kā labdarība. Jūs dodat naudu, negaidot neko atpakaļ, bet Visums jums dod enerģiju.
Sekss. Spēcīgs brīvās enerģijas avots.
Kopsavilkums. Jūs varat aizmirst visu, kas tika teikts iepriekš, bet, ja jūs atcerējāties kaut vienu frāzi, tātad, jūs ļoti daudz ieguvāt, lasot šo rakstu:
Jūs saņemat enerģiju, kad izjūtat pozitīvas emocijas, tērējat enerģiju, kad emocijas ir negatīvas.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


ledybianca
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.01.2011 - 18:21]
jaapaardomaa ar ko mees iisti kontakteejamies un jaaizdara reviizija (hmm)


ledybianca
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.01.2011 - 18:19]
loti interesanta un noderiiga teema (yeah)


zzzzz
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[03.01.2011 - 12:43]
tik maz uzņemo enerģiju un tik daudz to patērēju. Viela pārdomām!


.
Lietotājs offline vīrietisMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[02.01.2011 - 20:43]
noderigi...

.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-LAO30-081 3.70 LVL PD-GRL61 3.70 LVL SC-23646 14.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist