Ielogoties ar Facebook pasi
Jaunava clock Šodien ir 17. Septembris 00:01:25


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[5] Apmeklētāju kopā[18170]

Mīti un fakti par „vīriešu izmēru”

Kad lieta saistīta ar intīmo dzīvi, daudzi no mums atrodas stereotipu un izdomātu faktu gūstā. Pats populārākais mīts – par vīrieša dzimumlocekļa izmēru. Par to, kas ir fakti un kas mīti, stāsta Kleoo.lv ārsts ginekologs.

Vīrieši galvenokārt savu dzimumlocekli asociē ar vīrišķību, bet tā izmēru ar seksuālo potenci. Liela izmēra dzimumloceklis nostiprina tā īpašnieka pašapziņu ārējās pievilcības ziņā, pārliecību par vīrišķo spēku. Pēc izmēra (erekcijas stāvoklī) ārsti šķir: normāla izmēra locekli (5-20 сm), mazu – mazāk par 5 сm (mikropenis vai mikrofalls), lielu – vairāk kā 20-23 сm (makropenis).

Par kādu izmēru fantazē sievietes? Vai eksistē ideāls dzimumloceklis? Dosim sieviešu redzējumu par šo vīriešu jautājumu.

Īstie mačo

Pats garākais dzimumloceklis 33,5 сm garumā un 15 сm diametrā bija aprakstīts XX gadsimta sākumā daktera Roberta L. Dikinsona rakstā. Šobrīd par lielākā dzimumlocekļa īpašnieku tiek uzskatīts Ions Falkons no Lielbritānijas, kura dzimumlocekļa izmērs ir 34,5 сm.

Lielākai daļai sieviešu nekad nav bijis sekss ar vīrieti, kuram patiešām būtu liels dzimumloceklis (vairāk nekā 20-22 сm), tāpēc viņas sapņo par to savās seksuālajās fantāzijās. Taču atzīstas ne visas. Daudzas skaistā dzimuma pārstāves liels dzimumloceklis uzbudina, jo pats par sevi simbolizē spēku, varu un vīrišķo enerģiju. Taču, atrodoties vienatnē ar šādu partneri, daudzas no viņām (ne visas) baidās un pat ģībst no negaidīti uzkritušās “laimes”.

Liels izmērs nodrošina dziļu locekļa iekļūšanu jebkurā pozā un asāku iedarbību uz dzemdes kaklu, kas ir viena no erogēnajām zonām. Ja šāda falla īpašniekam vēl ir liela, bieza galviņa sēnes izskatā, viņš noteikti dāvinās partnerei neaizmirstamas izjūtas papildus stimulējot punktu G.

Domājot par vīrieša dzimumlocekļa izmēru, noteikti nedrīkst nepieminēt tā resnumu. Resns dzimumloceklis iedarbojas uz visām refleksogēnajām zonām, pateicoties kurām tiek iedarbināta erogēnā impulsācijas jauda, sniedzot sievietei augstāku baudījumu. Esmu pārliecināta, ka šajā jautājumā mani atbalstīs lielākā daļa sieviešu: resns dzimumloceklis - tas ir patīkami! Kā ginekoloģe varu pateikt, ka tas vēl ir veselīgi, jo, labi izstiepjot maksti un pietiekami spiežot uz refleksogēnajām zonām, rodas ideāli apstākļi vaginālā orgasma sasniegšanai, kas tik ļoti nepieciešams sievietes veselībai! Tajā pašā laikā ir zināmi gadījumi, kad lielā dzimumlocekļa īpašnieks seksa laikā ir traumējis nesagatavotu iepriekš nedzemdējušu sievieti. Bieži vien sievietes sūdzas par nepatīkamām izjūtām seksa laikā ar tādu “gigantu”.

Bieži vien dzimumakts tiek pārtraukts sāpju dēļ. Un, protams, droši vien nevar apskaust šīs sievietes anālā seksa laikā – atrodoties vienatnē ar megadzimumlocekļa īpašnieku, vajag uzmanīgi apsvērt visus “par” un “pret”, jāsaprot situācijas netipisko dabu un atrast īsto pieeju, jo ar TĀDU tikt galā nebūs viegli!

Bieži “krutie” puiši veic implantāciju, pie speciālistiem ievadot zem locekļa ādas dažādus priekšmetus: zvaigznes, bumbiņas, gredzentiņus u.c. Tas rada neparastu dzimumlocekļa izskatu. Vīriešu vidū valda uzskats, ka pateicoties tam, sievietes dzimumakta laikā gūst milzīgu baudu. Ar daudzām “karstā seksa” mīlētājām tā notiek. Taču ne visas sievietes iespaidojas no redzētā, turklāt bieži vien partnerei var rasties nepatīkamas izjūtas frikcijas laikā, īpaši ja tie ir milzīgi implanti .

Es nekādā gadījumā nevēlos atrunāt sievietes no intīmiem sakariem ar vīrieti, kuram ir megapenis: dzīvē vajag izmēģināt visu – pat ko tādu! Tikai brīdinu: lai izvairītos no nepatīkamām izjūtām satiekoties ar šāda izmēra dzimumlocekli ,vajag ļoti uzmanīgi sagatavoties tam brīdim, kad viņš ieies jūsos - nepieciešama gara prelūdija! Uzbudināšanas laikā maksts specifisku hormonu ietekmē var izstiepties vajadzīgajā platumā!

Mikrofals: ko darīt?

Mikrofalls (mikropenis) – tā ir iedzimta traucēta dzimumlocekļa attīstība (mazāks par 5 сm), saglabājot tā normālo formu un anatomisko veidojumu. Dotā pataloģija bieži vien rodas bērnībā. Svarīgi laikus pamanīt šo slimību, jo tikai agrīnajā stadijā iespējama efektīva hormonālā korekcija.

Palielināt locekļa izmēru iespējams ar plastiskās operācijas palīdzību. Ķirurģiskās iejaukšanās spektrs šajā jomā ir visai ierobežots: dzimumloceklis tiek palielināts nogriežot dzimumlocekļa saitīti, zemādas injekcija ar autogēnajiem taukiem, dzimumlocekļa zemādas muskuļu fragmentu autotransplantācija. Plastiskie ķirurgi apgalvo, ka biežāk ar lūgumu palielināt dzimumlocekli ierodas vīrieši ar normāla izmēra locekli, nevis tie, kam patiešām ir problēma. Vīrieši, kas ir pilnīgi veseli, cieš no zemā pašvērtējuma - "psiholoģiskais mikropenis". Tādiem vīriešiem jāzina, ka dzimumlocekļa plastika kā jebkura cita operatīva iejaukšanās ir saistīta ar risku iegūt kādu no daudzajiem komplikācijām (peņa deformācija, jūtīguma sagraušana, sāpes, impotence u.c.) Vīrietim ar normāla izmēra dzimumlocekli vajadzētu kārtīgi pārdomāt, pirms izlemt veikt šādas darbības.

Pēdējā laikā ļoti populāra kļuvusi dažādu brīnumtablešu lietošana, kuras lietojot vairāku mēnešu garumā, it kā notiek dzimumlocekļa palielināšanās. Kā ārsts varu pateikt, ka šādu līdzekļu efektivitāte ir apšaubāma, bet kaitējums vīrieša veselībai gan būs nodarīts. Ilgstoša šādu preparātu lietošana var nopietni sagraut hormonālās sistēmas darbību. Pārtraucot lietot tabletes, zīmīgi samazinās dabīgo vīrieša hormonu līmenis, bet rezultātā pasliktinās erekcija un samazinās libido.

Lai palielinātu dzimumlocekli, vīrieša spēku un potenci senie ķīnieši vairākus tūkstošus gadu atpakaļ izstrādāja speciālu vingrojumu un pašmasāžas kompleksu, lai nostiprinātu starpenes muskuļus. Šī muskuļa iekšpusē slēpjas peņa pamats. Orgasma laikā notiek tā ritmiska samazināšanās. Starpenes muskuļu trenēšana ļauj palielināt asinspieplūdi kaverno peņa ķermenim, kas veicina erekciju. Pateicoties regulārai starpenes trenēšanai, uzlabojas asinsrite vīrieša dzimumorgānos, kas veicina erekciju, palielina ejakulācijas apjomu un nodrošina priekšdziedzera veselības stāvokļa uzlabošanos. Dotā tehnika sīki aprakstīta Manteka Čia grāmatās, kas popularizē dao mācību Rietumos.

Ļoti noderīgas vīrieša veselībai ir nodarbības trenažieru zālē. Lai palielinātu vīrieša spēku, vajag akcentēt pievadošos iegurņa muskuļus. Vingrinājumi, kas aktivizē muskuļu darbību šajā rajonā, zīmīgi uzlabo asinsriti vīrieša dzimumorgānos, palielina seksuālo potenci.

Izmēru saderība

Psihoterapeits Džojs Devidsons teica: "Jautājums ir nevis par izmēru, bet par to, kā vīrietis sader kopā ar viņa izvēlēto sievieti." Parunāsim par sieviešu izmēru. Maksts dziļums un platums katrai ir atšķirīgs. Tās parametri vienai un tai pašai sievietei var mainīties dzīves laikā – biežāk palielinās (kas diemžēl nepavisam neiepriecē pretējo dzimumu).

Tās var būt sekas:

pēc dabīgajām dzemdībām, īpaši vairākām, jo muskuļi, kas dzemdību laikā pildīja dzemdību ceļu funkcijas, pēc savas misijas izpildes ir traumēti, bet pēc tam zaudē bijušo elastīgumu un vingrumu;

strauja svara zuduma rezultātā, jo, ja diēta netiek kombinēta ar fizisko slodzi, tad organisms, pirmkārt, zaudē muskuļu masu, rezultātā vairāk par visu atrofējas tieši mūsu acij slēptie intīmie muskuļi;

menopauze - rezultātā samazinās sieviešu dzimumorgānu sekrēcija un ķermeņa muskuļu masa.

Intīmo muskuļu nostiprināšana, atjaunojot to tonusu un dabisko elastīgumu iespējama ar speciālu vingrinājumu palīdzību. Ritmiski saspiežot locekli ar trenētu maksti, vīrieši saņem papildus stimulāciju erogēnajās zonās, un orgasms ir spilgtāks. Kā ginekologs atzīmēšu, ka „fitness makstij” pozitīvi ietekmē sievietes veselību, jo veicina asinsriti un nostiprina iekšējo ģenitāliju saistošo aparātu, seksuālās enerģijas saglabāšanu.

Domājot par vīrieša dzimumlocekli, izteikšu daudzu sieviešu uzskatu, ka izmēram nav tik būtiskas nozīmes, galvenais ir prasme to izmantot! Ja iespaidīga izmēra dzimumlocekļa īpašniekam pietiek tikai ar dažām seksuālām kustībām, tad sieviete, lai cik ļoti viņa vēlētos, nevar paspēt izmantot vairāk kā 1% sava partnera potenciāla. Sievietes dabiskās seksualitātes realizācijai, kā arī viņas veselības uzturēšanai vajadzīgs nevis „brīnumnūjiņas” izmērs, bet arī prasme ar to rīkoties. Apzināti kontrolēt ejakulāciju, lai pēc iespējas vairāk sniegtu baudas mīļotajai. Kā ginekologs varu teikt, orgasms ir viens no svarīgākajiem faktoriem sievietes veselībai. Mūsu uzdevums – iemācīties regulāri sasniegt orgasmu neatkarīgi no vīrieša izmēra!

Neaizmirstiet par tādu faktoru kā psiholoģiskā un enerģētiskā saderība. Pat, ja jūsu dzimumorgāni lieliski der viens otram un partneris lieliski pārvalda savu peni, bet starp jums nav maģiskās saiknes, fluīdu, kas veicina jūsu enerģiju un jūtas, attiecības diez vai sniegs prieku un būs ilgas Izvēloties savu dzīvesbiedru, vērtējiet ne tikai tā izmēru, bet arī smaržu, balsi, sajūtas pieskaroties un mīļotā apskāvienus Pašu svarīgāko informāciju ietver glāsti un skūpsti. Ja glāsti sniedz labsajūtu, bet skūpstu saldme pieaug, tas ir labs rādītājs savstarpējo attiecību pozitīvam potenciālam. Hormonu vētras starp vīrieti un sievieti pastiprina to vēlmi atrasties kopā. Pretējā gadījumā abpusējais magnētisms ātri izsīkst. Šie procesi nav atkarīgi no vīrieša izmēra!

Olga Pankova,
ginekoloģe

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


lanchoo
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (41)
[24.03.2011 - 14:24]
5cm sakot?fak,kadda bauda ar tadu? (bee)


.
Lietotājs offline vīrietisMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[06.12.2010 - 12:09]
(ok)

.


Odinokaya volchica
Lietotājs offline sievieteLauvaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[12.09.2010 - 15:36]
Es negribētu vīrieti ar 5 cm locekli (kissing)


ilziite85
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[08.09.2010 - 09:45]
(cool)


saulitee
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[07.09.2010 - 19:07]
ļoti interesants raxts (devil) (hehe)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-21425 2.50 LVL SC-48266 2.90 LVL SC-44342 34.60 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist