Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 29. Septembris 04:27:55


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[3] Apmeklētāju kopā[6605]

Seksa enerģija: kur to ņemt?

Bieži vien dienas beigās mēs esam tik ļoti izmocīti, ka seksam vienkārši nav laika. Ko darīt, lai vienmēr būtu enerģijas pārpilnība, nodarbojoties ar seksu? Meklējiet atbildi uz šo jautājumu rakstā Kleoo.lv.

Kaislīgā ēdienkarte

Lai cik banāli tas arī neskanētu, bet spārnotā frāze «Mēs esam tas, ko mēs ēdam» joprojām nav zaudējusi savu aktualitāti. No kurienes gan lai rodas šī seksa enerģija (jā, un enerģija vispār), ja mēs nenodrošinām savu organismu ar nepieciešamajām vielām nepieciešamajā daudzumā?

Dārzeņu, augļu un dzīvnieku pasaules dabīgo produktu vietā mūsdienu pilsētnieks izvēlas ēst fast-food, jo bistro ēdiens ātri rada piesātinājumu (bieži vien maldinošu), un tā pagatavošanai vajag patērēt tik maz laika. Un pat ēdienreižu pārtraukumos, kad ļoti gribas kaut ko iekost, mūsdienu cilvēks labāk priekšroku dos bulciņai, čipšiem vai kādam citam līdzīgam produktam, kura vērtība ir apšaubāma un kurš patiesībā nodara lielu kaitējumu veselībai.

Tieši tāpēc mēs bieži nogurstam un jūtamies dienas beigās «salauzti», nomocīti. Kāds vēl tur sekss? Ir tikai viena vēlēšanās: atpūsties. Bet pēc mājas darbiem sieviete vispār bezspēkā aizrāpo līdz gultai un aizmieg momentā.

Atcerieties, ka cilvēka organismam, lai tas normāli funkcionētu, dienā vidēji pieciešams uzņemt 2200-3000 kaloriju. Šis cipars ir atkarīgs no tā, ar kādu darbu jūs nodarbojaties (fizisku vai mentālu), kāds ir jūsu svars, cik aktīvs jūs esat dienas laikā u.t.t. Lai jūs būtu vesela, moža un vienmēr tonusā, jūsu ikdienas uzturam (pēc dietologu ieteikuma) jāsatur olbaltumvielas, tauki un ogļhidrāti attiecībā 1:1:4. Turklāt jūsu ikdienas uzturā jāietilpst produktiem gan no dzīvnieku, gan augu pasaules.

Tāpat ar ēdienu mums katru dienu vajag uzņemt vitamīnus, minerālvielas, mikroelementus u.c. Nav grūti uzminēt, ka čipšos šīs visas vielas meklēt ir bezjēdzīgi atšķirībā no īstā kartupeļa. Tāpat ir liela atšķirība starp bulciņu un pilngraudu maizi. Ir vērts atcerēties arī par produktiem afrodiziakiem. Patiesībā, cilvēkam, kura uzturs ir pārdomāts un sastāv no daudzveidīgiem dabīgiem produktiem, kas satur visas nepieciešamās vielas, nav nepieciešams veicināt libido ar šo produktu palīdzību. Ja nu vienīgi eksperimentējot... Ja ikdienas uzturs ir tālu no ideālā, ēdienus, kas pagatavoti no produktiem afrodiziakiem, noteikti vajadzētu iekļaut ēdienkartē. Plusu ir ļoti daudz: jūs paspilgtināt kaisli, dodat organismam daudzas noderīgas un nepieciešamas vielas …

Pozitīvu emociju ietekme

Diez vai daudzi no mums var palielīties ar mūžam labu garastāvokli. Dienas garumā (īpaši darba dienas) cilvēku var izvest no pacietības, sadusmot, satraukt, sarūgtināt tūkstošiem sīkumu. Darbā sastrīdējāties ar kolēģiem vai priekšnieks „izsauca uz paklāja”, sabiedriskajā transportā kāds uzkāpa uz kājas, iekļuvāt sastrēgumā, suns ierējās kaut kur blakus, nobiedējot jūs, ēdnīcā tieši pirms jums izbeidzās jūsu iemīļotie salāti...Šie negatīvie momenti uz vakarpusi sakrājas, pārvēršoties savdabīgā pinkulī. Vakarā stāvoklis pārvēršas depresijā.

Apātija, vēlme noslēpties no apkārtējās pasaules, kā zināms, nepalīdzēs kaisles vulkānam gultā. Piedevām viss pasliktinās, ja jūsu vīrs atnāks mājās ar tādu pašu noskaņojumu, kā jūs. Un bieži vien mēs – neapzināti, sasmēlušies visu šo negatīvismu – strīdāmies ar savu otro pusīti. Kā zināms, tuvs cilvēks vienmēr ievainos vairāk un sāpīgāk… Ar sliktu garastāvokli, stresu un depresiju iespējams cīnīties ar mums katram pieejamām metodēm, uzlabojot dzīves kvalitāti, protams, arī seksu.

Pēc darba nevajag obligāti skriet mājās. Aizejiet ar savu partneri uz parku vai pasēdiet pie strūklakas, atpūtieties, sēžot dabas paspārnē, ieelpojiet svaigu gaisu. Jūs varat sarīkot pikniku zālienā – pietiek, ja paņemsiet sev līdzi sulu, augļus un kādas uzkodas (neaizmirstiet par afrodiziakiem), arī apģērbu, uz kura būs iespējams apsēsties. Beigu beigās, jūs varēsiet ielikt galvu viņam klēpī, aizvērt acis un vienkārši atpūsties …

Aizejiet vakarā uz kino. Taču labāk izvēlēties nevis trokšņainu filmu vai saspringtu trilleri, bet kaut ko vieglu, neuzmācīgu. Jūs ejat uz kino atpūsties, nevis saņemt visdažādāko emociju kokteili. Vienkārši skūpstīties pēdējās rindās, apskauties …

Nodarbojieties kopā ar sportu. Tas palīdzēs jums ne tikai izvairīties no negatīvā, bet arī uzlabot savu fizisko formu, padarīt vieglu gaitu, kļūt veselīgākam … Kāpēc gan nesākt skriet no rītiem? Vai varbūt doties garākā – 5 kilometru ikvakara pastaigā?

Ejiet kopā vannā. Banāli – jūs teiksiet? Varbūt arī banāli, toties pārbaudīta un iedarbīga metode. Eksperimenti – tas ir labi, tikai ne tad, ja tas saistīts ar dvēseles veselību un pāra harmoniju.

Atcerieties, ka jūsos dzīvo bērns - draiskulīgs, delverīgs, kurš spēj no sirds smieties. Un… sarīkojiet spilvenu kauju! Tas palīdz ne tikai izvairīties no slikta garastāvokļa, bet stipri iekvēlina kaisli.

Atcerieties, ka jums vajag atpūsties! Darbs brīvdienās vai līdz vēlam vakaram? Pasakiet tam stingru “nē”! Brīvdienas dārzā, kuru jūs nevarat ciest? Saņemiet drosmi un paskaidrojiet radiniekiem, ka uz dārzu viņi tagad brauks vieni paši. Atpūties cilvēks, kurš vienmēr piepildīts pozitīvām emocijām, vienmēr būs pilns enerģijas nodarbei ar mīlestību.

Meditācijas

Eksistē daudz un dažādas meditatīvas praktikas, kas palīdz cilvēkam atbrīvoties no noguruma un piepildīt savu organismu ar enerģiju.Daži attiecas pret meditāciju ar neuzticību, pat ar noteiktu devu skepses, taču tas ir pavisam veltīgi. Starp citu, tādi cilvēki vispār pirms tam nemēģināja meditēt vai vienu reizi pamēģināja, bet viņiem nesanāca… Vai ir vērts ieklausīties tādu cilvēku viedoklī? Vai ir vērts pamest iesākto viena fiasco dēļ? Atbilde ir acīmredzama: nav vērts. Tāpēc mēģināsim noregulēt savu iekšējo stāvokli vajadzīgajā tonusā, uzmundrināt un piepildīt sevi ar enerģiju, tāpat arī iemācīties izmantot savu enerģiju pareizi.

Aizveriet acis, atslābinieties. Ieklausieties savā ķermenī, tā mazākajās izjūtās. Atrodiet, kādā punktā jūs izjūtat maksimālu aukstumu, bet kādā maksimālu siltumu. Iztēlojieties, ka šie divi punkti ir savstarpēji saistīti ar enerģētiskiem kanāliem, virziet siltuma un aukstuma enerģiju no punkta punktā, izlīdziniet temperatūru tajos. Izdevās? Tagad sajūtiet, ka viss jūsu ķermenis izvērts cauri cilvēka acij neredzamiem enerģētiskiem kanāliem. Lieciet enerģijai cirkulēt pa visu ķermeni, koncentrējieties uz katras šūnas izjūtām. Jūs sajutīsiet, ka jūsu ķermenis kļūst siltāks, tas it kā kļūst vieglāks. Nogurums vairāk nespiež plecus, poza kļuva ērtāka. Lēnām atveriet acis. Krāsas kļuvušas spilgtākas, vai ne? Un ķermenis, šķiet, ir atpūties, nomierinājies, atslābinājies. Gribas dzīvot, radīt – tātad, jūs sasniedzāt vajadzīgo efektu.

Dotā meditācija bija manis izdomāta. Nosacīti es nosaucu to par «Enerģētisko dušu». Tā man palīdz pat saspringtas dienas vidū, aizņemot dažas minūtes, sajusties možai un spēka pilnai. Bet, ja to veikt vakarā pirms seksa – efekts ir vienkārši satriecošs! Apsēdieties uz krēsla vai uz zemes, uzlieciet atvērtas plaukstas uz ceļiem. Aizveriet acis, atslābinieties. Sajūtiet, kā kreisās (vai labās) rokas pirkstu galos sakrājas zeltīta enerģija, kas ieplūst plaukstā, uzzīmējot balonu. Pēc tam iekļūst plaukstas dziļumā … «Virziet» zeltīto enerģētisko balonu no vienas plaukstas otrā (neaizskarot sirdi!) Pēc tam - atpakaļ. Novietojiet enerģijas sabiezējumu saules pinuma rajonā. Sajūtiet, kā balons palielinās, piepildot visu ķermeni, katru šūnu ar enerģiju. Sajūtiet, kā jūs piepildāties ar saules gaismu. Tagad, kad jūsu ķermenis ir sasilis, pilns enerģijas, iedomājieties, ka no augšas uz jums līst auksta zilā enerģija, un jūs it kā atgrūžat to no sevis, neļaujot šīs enerģijas lāsēm ienākt jūsos. Tā, it kā jūs stāvētu lietū zem neredzama kokona. Atveriet acis, saglabājot šo stāvokli: siltums jūsos, aukstums – ārpusē. Aizvāciet aukstumu, atstājot tikai siltumu. Pēc tādas „Enerģētiskās dušas” spēku un enerģijas pieplūsme sajūtama uzreiz!

Meditācija ar partneri

Viena no pašām populārākajām un vienkāršākajām metodēm ir Nadabrama meditācija. Tā ir vienkārša, taču labāk par daudzām citām ļauj jums ne tikai „uzlādēt” organismu ar enerģiju, bet apmainīties ar to ar partneri, padarot vienkāršāku jūsu savienību un uzlabojot seksuālo dzīvi.

Meditācija Nadabrama

Apgaismojiet istabu ar 4 sveču palīdzību, izvietojot tās telpas stūros vai iedomātā taisnstūrī vai kvadrātā, ja stūri ir aizņemti vai telpa ir pārāk liela. Izkvēpiniet istabu ar vīraku. Ņemiet vērā, ka labāk ņemt kādu noteiktu vīraku, kuru jūs pēc tam izmantosiet tikai šai meditācijai.

Novelciet abi apģērbu un rotaslietas. Apsēdieties ar seju viens pret otru, zemāk par jostas vietu apsedzieties ar palagu (vienu uz abiem). Sadoties rokas krusteniski. Aizveriet acis un reizē dziediet mantru ОМ gandrīz pusstundu. Pēc neilga laika no meditācijas sākuma brīža jūs sajutīsiet, kā jūsu ar partneri enerģijas saplūst plaukstās un pirkstu galiņos, bet pēc tam iekļūst vienam otrā un sajaucas. Tāpat tuvības procesā, īpaši ja jūs sēžat uz partnera ceļiem, iedomājieties, ka jūsu dzimumorgāni un krūšu gali – tie ir enerģētiskie kanāli. Sajūtiet, kā jūsu enerģijas pa tiem pārplūst vienam pie otra, sajaucas, piepilda jūs. To nav grūti izdarīt, bet efekts būs satriecošs! Un atcerieties, šo enerģiju var ne tikai saņemt, bet arī atdot. Tikai tad tā būs dzīva un dzīvotspējīga.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


lanchoo
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[24.03.2011 - 15:21]
ja esi mamma 2gadniecei,kura aizsvilstas katra aizradijuma laika,kura neklausa nemaz un grib darit,ko vien velas,lauzt maju,kaut uzmanibas daudz un milestibas pietiekosi,man gribas gulet visu laiku,gruti s asparoties uz seksu,diemzel un pie tam,kad ir gribesana un speks vel kaucik,virs tacu ir darba (hehe) (no)


delinda
Lietotājs offline sievieteZivisIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[30.11.2010 - 22:53]
Jau menešiem ilgi esmu nogurusi... Sex - nekāds! Pamēģināšu meditāciju, lai gan koncentrēšanās spējas man ir ļoti švakas palikušas...


zzzzz
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[23.08.2010 - 16:21]
Esmu veselīgā dzīvesveida piekritēja, ēdu veselīgo pārtiku, dažādoju to un man ļoti garšo. Pat neatceros, kad pēdējo reizi Mc Donaldā ēdu burgeri. Bet darba dienas beigās tā enerģija ir izsīkusi un ļoti bieži vienīgais ko vēlos ir aizmigt ciešā miedziņā. Bet mīļotais vēlas pamīlēties, kur viņam vēl spēks!? Un dažreiz mums ir tikai pliks sekss, ne kaisles, kas bija agrāk, varētu teikt - garlaicīgs sekss. Šad tad domāju, ka apnikšu viņam un viņš dosies jaunos meklējumos. Kad ir brīvdienas, tad ir pilnīgi citas dienas un sajūtas, esam izgulējušies, tad mazgājamies kopā (taupam ūdeni), gatavojam ēst viens otram - brokastis gultā, mīlējamies. Bet tad atkal klāt ir darba dienas..eh, apburtais loks.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
FV-B-80034-DAY 8.90 LVL 2302102 0.75 LVL SC-27878 46.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist