Ielogoties ar Facebook pasi
Mežāzis clock Šodien ir 19. Janvāris 03:35:40


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[11] Apmeklētāju kopā[10977]

10 viņa krāpšanas pazīmes

Vīriešus, no laiku laikiem, to poligāmijas dēļ, vilka pa kreisi. Lai arī cik rūpīgi jūsu cienītais slēptu pēdas, ja uzdodamies ar mērķi, atklāt krāpšanas faktu ir diezgan vienkārši.

tufli
No vīriešu krāpšanas neviena nav pasargāta.
Un nav svarīgi, ka jūs esat jauna, skaista, pieredzējusi, gudra un mērķtiecīga. No vīriešu (taču, tāpat kā no sievietes) krāpšanas neviens nav aizsargāts. Kleoo.lv apkopoja 10 izplatītākās pazīmes, pēc kurām var atklāt krāpšanas pazīmes, pat viss piesardzīgākajai būtnei.

1. Biežas aizkavēšanās

...kļuvušas par normu. Viņš to skaidro ar neparedzētām sapulcēm vai steidzamo atskaišu sagatavošanu. Vai viņu vispār vēlas paaugstināt amatā un tāpēc viņam ir daudz jāstrādā, lai šo amatu iegūtu (tikai nez kāpēc šajā pašā amatā viņš nekādi nestāsies jau dažu mēnešu laikā). Atrunu ir daudz - un visas tās ir miglainas. Zvanīt viņam uz darbu tajos momentos, kad viņš aizkavējas, nedrīkst, viņš taču ir aizņemts ar «svarīgu» jautājumu risināšanu. Tāpēc nevajag izbrīnieties, ka viņa mobilais var būt vispār atslēgts.

2. Atlicina daudz uzmanības savai ārienei

Viņam pēkšņi radās vēlme atjaunot savu garderobi, bet kaklasaites piemeklēšana pie kostīma pārvērtās veselā rituālā. Sapucējoties uz darbu, viņš ilgi gorējas pie spoguļa, pārsitot pat jūsu personīgos rekordus. Katrs rīts iesākas no dušas un rūpīgas skūšanas, ko agrāk viņš nav darījis – tikai īpašos gadījumos un pa svētkiem.

3. Viņam ir jauns parfīms

Viņš sāka lietot dārgu parfīmu, turklāt viņa gaume aromātos asi ir izmainījusies. Un tagad neviens jaunums, pat attāli, neatgādina tās smaržas, kuras jūs uz viņa tā mīlējāt.

4. Parādījās jauni draugi

tufli
Ja uzdodamies ar mērķi, atklāt krāpšanas faktu, tad to izdarīt ir diezgan vienkārši
Viņam pēkšņi parādījās draugi, par kuriem jūs agrāk neko nedzirdējāt. Tad negaidīti piezvanīja viņa klasesbiedrs, ar kuru viņš neredzējās no izlaiduma. Tad, caurbraucot no Sibīrijas, un tikai uz vienu dienu ieskrēja pilsētā viņa bērnības draugs - izlaist tādu tikšanos vispār nedrīkst. Tad partneris pa biznesu kļuvis par baigo čomu, un tiem obligāti vajag tikties neformālās tikšanās, lai apspriestu tālāko sadarbību. Viņš var pat pazust uz pāris dienām, skaidrojot to ar negaidītu komandējumu.

5. Viņš nešķiras ar telefonu

Mobilais telefons tagad nemētājās da-jebkur . Viņš viņu burtiski neizlaiž no rokām. Asi palielinājies atnākošo SMS daudzums, turklāt visas - «par darbu». Pat, ja pulkstenis rāda četri no rīta - vienalga par darbu - un punkts. Telefona sarunas tagad tikai kāpņu telpās vai vannas istabā ar ūdeni, kurš ir ieslēgts uz pilnu jaudu. Uz jūsu jautājumu, kas gan traucē viņam parunāt, sēžot uz mīksta dīvāna vai viesistabā, seko standarta atruna: «Kā viņi mani tracina! Pat mājās nedod atpūsties no darba un nez kāpēc pastāvīgi zvana nepiemērotā momentā». Jūtat loģiku? Lūk tā.

6. Viņa pasts jums ir nepieejams

tufli
Viņš neievēro, kas uz jums ir uzvilkts
Viņš izmainīja elektroniskā pasta paroli. Ja agrāk jums ne tikai bija brīva piekļūšana pie viņa e-pasta, bet dažreiz arī tajā ieskatījāties, tad tagad tik nevainīga ziņkārība dēvējas kā «Bāzt degunu ne savā lietā». Sarakstīties viņš dod priekšroku ap to laiku, kad jūs ar kaut ko esat aizņemta citā istabā vai virtuvē. Bet, ja jums pēkšņi iedomāsies pielavīties negaidīti pie viņa pasta, tad viņš drebinās un apmulsis murminot, kaut ko par lieliem projektiem, kuri ir slepena firmas informācija un par kuriem viņam nav nevienam jāstāsta, pat jums.

7. Viņš jūs nepamana

Viņa attieksme pret jums asi mainījusies. Viņš pārstāj pamanīt jūsu jauno frizūru vai kleitu. Uz lūgumu novērtēt jaunumu viņš, pat nepaskatoties uz jums, atbild ar vienzilbes frāzi: «Tu man vienmēr izskaties satriecoši», vai «Atkal tu ar savām dumjībām». Ja agrāk viņam patika, kā jūs gatavojat, tad tagad «kotletes piedegušas», «zupa ir pārsālīta», bet tējā ir pārāk «daudz cukura». Ja agrāk viņš bija greizsirdīgs ar iemeslu un bez, tad tagad viņam absolūti vienalga, kur un ar ko jūs pavadāt brīvu laiku. Viņš pārstāja izrādīt interesi jūsu nostāstiem un pats negribīgi dalās ar pēdējiem jaunumiem. Viņš pārstāja dāvāt dāvanas un mīļus mazus nieciņus bez iemesla. Viņa aizmāršība izplatās pat uz tādiem svētkiem kā 14 februāris un 8 marts. Ir iespējams arī cits notikumu pagrieziens: viņš kļuvis pārlieku pieklājīgs ar vainīgu skatienu un piemīlīgu balsi.

8. Sekss - mīnusā

Seksuālie kontakti kļuvuši par retumu. Ja agrāk sekss bija gandrīz vai ne katras nakts obligāts atribūts, tad tagad «viņa noslogotajā darbā», viņš sāk «spēcīgi sagurt», un «Piedod, saulīt, man ir kā pienākas jāizguļās». Pēc kā viņš pagriežas pret sienu un jums paliek tikai tīksmināties ar viņa muguru. Jūsu jaunā erotiskā veļa vairāk neizsauc bijušo interesi. Agrāk viņš metās tevi apēst redzot tevi tikai vienās skaistās zeķēs vai mežģinotā peņuārā. Tad tagad uz to visu viņam ir tāda pati reakcija, it kā jūs būtu halātā. Bet, ja tomēr par godu lielajiem svētkiem atgadās sekss, tad noskaidrojas, ka jūsu mīļotajam parādījās kaut kādas jaunas pozas.

9. Viņš jūs apvaino

tufli
Sarakstīties viņš dod priekšroku ap to laiku, kad jūs ar kaut ko esat aizņemta citā istabā vai virtuvē.
... krāpšanā. Jūtot aiz sevis vainu, vīrietis var sarīkot greizsirdības scēnas, lai iemidzinātu jūsu modrību: sākt interesēties par jūsu mobilā telefona saturu, pieprasīt paskaidrojumus, kāpēc jūs aizkavējāties darbā - «uz veselu pusstundu!», izjautāt par vīriešiem-kolēģiem un pat kļūt greizsirdīgam pret garāmgājējiem. Iespējams, viņš tiešām ir greizsirdīgs (tikai, dabiski, ja jau pats ir spēris kreiso soli), pielaikojot uz visiem savu personīgo pieredzi.

10. Viņa jaunie draugi ir sievietes

Viņam parādījās sievietes «draugi». Lai padarītu drošu sevi uz to gadījumu, ja viņu redzēs kāda no jūsu draudzenēm vai paziņām ar citu sievieti kafejnīcā vai ārā, viņš var izstāstīt jums par to, ka viņam ir ne tikai vīrieši draugi, bet arī draudzenes, ar kurām viņu, protams, nekas nesasaista, izņemot darbu. Viņas nav nekādas skaistules un pavisam nesaista viņu kā sievietes. Toties viņš vienkārši sapņo iepazīstināt jūs ar šīm, teiksim, kolēģēm! Bet iepazīšanās nez kāpēc visu laiku tiek atlikta.

Ja vienai vai divām no pārskaitītajām pazīmēm ir vieta būt jūsu attiecībās, nevajag uzreiz mesties panikā un sist trauksmi. Iespējams, tā ir vienkārša sagadīšanās. Bet atcerieties - «Uzticieties, bet pārbaudiet!»

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


magone16
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[15.12.2009 - 16:44]
Es ar esmu piedzīvojusi krāpšanu,sāpīgi. (cry)


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[30.09.2009 - 19:09]
Sievietēm tās pazīmes ir tādas pašas. (witch)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


Pupsija
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (37)
[25.09.2009 - 20:08]
aha,pilnīga taisnība! (yes)


kleopatrik
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[17.09.2009 - 14:39]
Mda...dejstviteljno siljno, ja cerez eto uzhe proshla (eyes)


Atile
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (47)
[16.09.2009 - 23:17]
Lai vai cik tas būtu skumji,bet pierādīts fakts!


zanzis
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[16.09.2009 - 12:14]
visas paziimes ir 100% pareizas, ir nacies piedzivot.. diemzel


Criss Tiina
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[14.09.2009 - 16:24]
ha, ha ha - laba bilde! Manejam vartu teikt tas pats!


l
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[14.09.2009 - 15:54]
gandrīz vai (pc) (haha) (haha)


dzirksteliite
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[14.09.2009 - 15:35]
smilo (haha)


make love, not war!


l
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[14.09.2009 - 12:18]
mans draugs mani krāpj ar savu darbu un viņa "draudzenītes" ir JAVA un C++, viņš ir totāls darbaholoģis (pc)


Nopietna
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[14.09.2009 - 12:02]
(cool) precīzi (haha)

Sievietes noslēpumus neizpauž, viņas tos apmaina pret citiem.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-48729 1.90 LVL W-10018 2.50 LVL PD-SB14P-223-006B 0.45 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist