Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 20. Oktobris 09:58:05


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[1] Apmeklētāju kopā[9660]

Neatvairāma sieviete vīrieša skatījumā

Lielākā daļa sieviešu vēlas būt neatvairāmas vīriešu acīs. Tāpēc viņas tērē simtiem latu gadā, lai iegādātos daudz dažādu skaistumlietu – sākot no smaržām, beidzot ar seksīgu apakšveļu. Un nemitīgi meklē dažādus padomus sieviešu žurnālos. Diemžēl lielāko daļu ieteikumu izdomā tieši viņas pašas, neatspoguļojot to, ko vīrieši patiešām uzskata par seksīgu un neatvairāmu sievieti. Varbūt tiešām vērts pajautāt vīrietim, kādas sievietes viņus patiesi interesē?

Jaunais lūpu krāsas tonis, skaisti auskari, slavena dizainera kleita vai pēdējais modes kliedziens matu krāsas izvēlē reti kad būs noteicošais faktors vīrieša savaldzināšanā. Šīs lietas patiesībā domātas, lai atstātu iespaidu uz citām sievietēm, nevis vīriešiem. Lai gan skaistums ir vērtīga īpašība, ir vēl daudz kā cita, kas liek vīrieša sirdij pukstēt straujāk.

Ja esi tāda kā lielākā daļa sieviešu, tu droši vien zini vismaz vienu sievieti, kura nemaz nav tik skaista vai kuras ķermenis itin nemaz nav uzskatāms par seksīgu, bet viņai nesaprotamā kārtā vienmēr izdodas piesaistīt gandrīz visu vīriešu uzmanību jebkurā pasākumā. Vīrieši viņai ir kā pielipuši, nespēj novērst ne acu, un, kad viņi par to runā ar citiem vīriešiem, atklājas, ka neviens īsti nespēj norādīt uz šīs pievilcības īsto iemeslu.

Vai tu gribētu būt šāda sieviete? Vai tu vēlētos būt vīriešu apjūsmota, atrasties uzmanības centrā vai vienkārši baudīt vīra vai drauga nedalītu uzmanību? Ir daži patiešām vienkārši noslēpumi, kurus atceroties un izmantojot, tu noteikti panāksi vēlamo vīriešu reakciju. Un tas nav izdomājums vai vienkāršas aptaujas rezultātu apkopojums. Doktors Bobs Grants, attiecību konsultants, kurš pētījis vīriešu un sieviešu attiecību īpatnības jau 17 gadus, norāda astoņus galvenos faktorus, kuri noteikti pievērsīs vīrieša uzmanību un padarīs sievieti viņa acīs neatvairāmu.

1. Smaids. Tici vai ne, viena no vissvarīgākajām lietām, ko vīrietis ievēro sievietē, ir smaids. Pirms dažiem gadiem kādā Amerikas universitātē pat tika veikts pētījums par to, ko tad īsti vīrietis domā, kad nosauc sievieti par pievilcīgu vai simpātisku. Vai viņa ir gara, ar lielām krūtīm, blondiem matiem, garām kājām, izteiktu vidukli vai apveltīta ar kādām citām īpašībām? Beigu beigās tika atrasta viena kopīga šīs receptes sastāvdaļa. Sieviete, kura smaida, vienmēr tiek uzskatīta par izskatīgāku un pievilcīgāku. Smaids stāsta vīrietim, ka sieviete ar viņu ir apmierināta, ka viņai vīrieši patīk, un vīriešiem šī attieksme izraisa pozitīvas sajūtas. Smaids vīriešiem šķiet seksīgs.

2. Pieejamība. Kad runa ir par vīriešu uzmanības piesaistīšanu, tev jārada sajūta, ka esi pieejama, bet ne viegli pieejama. Šo gluži vai netveramo līdzsavaru jāmācās apgūt, jo, ja būsi pārāk pieejama, tu pievilināsi tikai oportūnistus, kuriem nebūs tie jaukākie nodomi. Vīrietis vēlas just, ka drīkst uzsākt ar tevi sarunu, nesvīstot aiz piepūles, un tu būsi pretimnākoša. Bet tajā pašā laikā viņam nedrīkst rasties priekšstats, ka tikpat pretimnākoša tu būsi ar jebkuru citu vīrieti.

Ir vēl kāda lieta, kas jāzina - atslābsti ar mūžīgo pošanos. Pārāk sakopta, sastīvināta un perfekta sieviete vīrietim šķiet nepieejama. Viņam patīk mati, kuriem tas drīkst pieskarties un izlaist cauri pirkstus, viņš tikai priecāsies, ja neuzsprāgsi katru reizi, kad mati mazliet izies no ierindas. Viņš vēlas redzēt lūpas, ko drīkst noskūpstīt spontāni, nevis riskējot saņemt atteikumu: "Nedari tā, es tikko uzkrāsoju lūpas." Arī izsmērēt lūpu krāsu vai lipīgo lūpu spīdumu pa tavu vai savu seju viņš nevēlas. Vīrieši dod priekšroku sievietēm, kuras nenokritīs ar sirdstrieku, ja kāds netīšām uzpilinās dzērienu uz blūzītes vai nebūsiet dabūjuši kinoteātrī labākās vietas. Vārdu sakot, ja sieviete uzvedas kā dīva, vīrietim viņa liekas nepieejama un neaizsniedzama, bet viņš priecāsies pavadīt laiku kopā ar sievieti, kura ir īsta, neņem visas ķibeles pārāk nopietni, prot par sevi pasmieties un pārāk neiespringst uz sava ārējā veidola pucēšanu.

3. Balss. Iespējams, tevī ir apslēpts pavedinošs spēks, par ko tu, visticamāk, nemaz neko nenojaut, jo nezini, kā īsti to izmantot. Un tā ir tava balss. Tu vari izmantot savu balsi, lai viņu savaldzinātu un iedrošinātu, un tev tas jādara, runājot mazliet lēnāk un maigāk nekā parasti. Zema un lēna runa piesaista vairāk uzmanības nekā ātrs un spiedzošs tonis. Kad tu runā šādi, vīrietim rodas vēlme pieliekties tuvāk un klausīties uzmanīgāk - tādā veidā tu radīsi intīmāku atmosfēru. Runājot lēnāk un maigāk, tu viņu atbruņosi, liksi justies drošībā, un viņš vienkārši ļausies tavam valdzinājumam.

4. Gari mati. Lielākā daļa vīriešu uzskata, ka seksīgākas ir tieši garmatainās. Lai nesaniknotu tās, kurām ir īsi griezti mati, varbūt jāsaka - vīriešiem patiktu, ja sievietei būtu garāki mati. Nav tā, ka sievietēm nepiestāvētu īss griezums, bet, vīriešuprāt, gari mati izskatās sievišķīgi un seksīgi. Kaut kādu nezināmu iemeslu dēļ īss matu griezums ir kļuvis gluži vai par likumu sievietēm pēc 40 gadu vecuma. Tiek uzskatīts, ka citādi sieviete izskatīsies smieklīgi. Patiesība ir tāda, ka gari mati piesaista vīriešu uzmanību neatkarīgi no sievietes vecuma. Ir daudz piemēru Holivudas aktrišu vidū - garas cirtas nēsā pat sievietes pāri piecdesmit.

5. Lūpas. Vai zini, kas spēj vīrieti uzbudināt vairāk nekā jebkura cita kermeņa daļa? Ja domā, ka tās ir lūpas, tev ir pilnīga taisnība. Lūpas var izkonkurēt pat lielas krūtis, izteiktu dibentiņu un seksīgas kājas. Jo tavas lūpas ir izteiktākas un apaļākas, jo tavs seksualitātes koeficients ir lielāks. Tas tāpēc, ka pilnīgas lūpas rada vēlmi tās skūpstīt, un vīrietim patīk fantazēt, kur vēl šīs lūpas varētu pieskarties. Bet atceries, ka vīriešiem interesē lūpas kā tādas, un nav nepieciešams tās mākslīgi palielināt. Vienkārši kop lūpu ādu, lai tā nav sasprēgājusi un saplaisājusi.

6.Sievišķība. Katrai sievietei ir izvēle izturēties vīrišķīgi vai sievišķīgi. Nav nekā peļama, ja sieviete pilnveido savu vīrišķo pusi, piemēram, biznesa vidē, bet, kad lieta nonāk līdz attiecībām ar vīrieti, noteikti uzvarēs sievišķība. Sievietes, kuras zina, kā optimāli izmantot savu sievišķību, iegūs nedalītu vīriešu uzmanību, un vīrieši pat nespēs atbildēt, kāpēc ir tik apburti. Viņi vienkārši pakļaujas šādas sievietes vēlmēm un vienmēr ir to rīcībā. Lai savaldzinātu vīrieti, tev jāparāda savas maigās un sievišķīgās īpašības, tas vīriešus atbruņo. Tāpēc izvairies sacensties ar vīrieti ārpus biznesa vides. Sievietes, kuras izturas pret vīriešiem vīrišķīgi vai sacenšas ar tiem un mēģina nostāties līdzvērtīgās pozīcijās, tikai rada vīriešos vēlmi izturēties pret viņām kā pret vīriešiem. Protams, tas neattiecas uz tiem stiprā dzimuma pārstāvjiem, kuriem patīk dominējošas sievietes.

7. Smiekli. Vīrietim patīk apzināties, ka viņš spēj darīt sievieti laimīgu. Tāpēc sieviete, kura smejas bez piepūles (bet ne nepārtraukti), šķiet neatvairāma. Kad sieviete parāda, ka viņai ar konkrēto vīrieti ir jautri, vīrietis kļūst pašpārliecinātāks, ieinteresētāks un vēlas iepriecināt sievieti vēl un vēl.

8. Iekšējais miers. Šī būs īpašība, kas vienmēr piesaistīs vīrieti pat tad, ja sieviete nebūs skaistule ar visseksīgāko ķermeni un spicāko intelektu. Spēja saglabāt iekšējo mieru un nenervozēt par personīgās dzīves un pārējām sīkām kataklizmām, kas saistītas kaut vai ar to pašu ārējo izskatu, tiek uzskatīta par neatsveramu pozitīvo īpašību. Patiesībā tev nemaz nav jājūtas patiesi mierīgai, jo tādas lietas cilvēki mēdz apgūt gadiem pie slaveniem indiešu guru. Tev vienkārši jāspēlē konkrēta loma. Ja esi no kautrīgajām un pašpārliecinātība klibo liekā svara, citu ķermeņa nepilnību dēļ vai tu vienkārši ciet pārāk zema pašnovērtējuma dēļ, iedomājies, ka tev visa iepriekšminētā vienkārši nav. Kā tu tad justos? Pasakaini, vai ne? Tāds arī ir šis it kā spēles noteikums. Ieejot klubā, kurā apkārt spieto garkājainas skaistules, iedomājies, ka esi neatvairāma, seksīga, skaista un pašpārliecināta, vārdu sakot iedomājies, ka esi laimējusi loterijā miljonu. Tavas sajūtas būs rakstītas tev sejā. Vīrieši uz šadām sievietēm krīt kā naktstauriņi uz gaismu.

Ja šķiet, ka visi šie ieteikumi nav ne graša vērti, profilakses pēc taču vari pāris no tiem vienkārši izmēģināt. Un, kas zina, varbūt šī elementārā neatvairāmās sievietes ābece kļūs par tavas veiksmes atslēgu.


Ielādēja:Lietotājs offline rituha28
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[30.09.2009 - 19:10]
O, jē- man ir gari mati! (dances)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-45401 4.50 LVL SC-24805 18.60 LVL PD-FB53-081J 3.80 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist