Ielogoties ar Facebook pasi
Jaunava clock Šodien ir 20. Septembris 07:25:17


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[9] Apmeklētāju kopā[8834]

Greizsirdība – kā cīnīties?

Mērenās devās greizsirdība ir pat vēlama. Tā ienes attiecībās pikantumu, liek turēt sevi līmenī un pilnveidoties. Tikai nevajag aizmirst - ja greizsirdības būs pārāk daudz, tā nesīs tikai postu attiecībām. Svarīgi ir nepāriet to robežu, kad greizsirdība jau sāk sagādāt sāpes, grauj jūs un jūsu attiecības. Ja greizsirdība nav patoloģiska kaite, ar to var cīnīties. Vienkārši jāveic diagnostiku, jātiek skaidrībā ar sevi un ar savu vīrieti.

Pirms sāc cīņu ar greizsirdību, ņem vērā četras patiesības par vīriešiem.

  · vīrieši jau pēc dabas ir poligāmi.
  Viņi vienmēr skatīsies uz citām sievietēm. Daudzi saka, ka tas ir labāk nekā, ja tavs vīrietis sāktu skatīties uz citiem vīriešiem! Vīrietis vienmēr salīdzinās savu sievieti ar citām sievietēm. Viņa dzīvē vienmēr būs vairākas sievietes, kuras viņam patīk, un nav teikts, ka lieta aizies tālāk par simpātijām.
  · vīrietim sekss ir ļoti svarīgs.
  Pirms manām kāzām, mans priekšnieks, kurš uz to brīdi jau bija divas reizes precējies, man teica, ka vīrieti ir jāmāk turēt tā, lai viņš neaizmuktu un viņam patiktu.
  · tavs vīrietis taču ir pievilcīgs vīrietis.
  Tev jālepojas, ka uz tavu vīrieti skatās arī citas sievietes un jābūt tam gatavai. Tev tas nepatīk? Tad izvēlies neglītu vīrieti, vīrieti, kurš ne ar ko neizceļas un tev nekad nebūs jābūt greizsirdīgai.
  · esi draugs, ne tikai mīļākā.
  Vīrieši ir kā bērni, baidās saņemt sodu par saviem grēkiem, un tikai īsts draugs spēj palīdzēt un saprast.

Pirmais posms cīņā ar greizsirdību - noskaidrojam iemeslus
Lai cīnītos ar greizsirdību, ir jāsaprot kādēļ tu esi greizsirdīga.
Greizsirdību var izsaukt bailes palikt vienai.
Greizsirdība var rasties, kad esam emocionāli atkarīgi no otra cilvēka.
Greizsirdība parādās, kad ticam savu labvēļu vārdiem vai savai intuīcijai.
Greizsirdībai labvēlīga vide ir arī nepārliecinātība par sevi.
Greizsirdība parādās arī tad, kad mēs paši krāpjam vai esam gatavi krāpt savu partneri.
Varbūt esam pārāk egoistiski, lai saprastu otru cilvēku.
Ir svarīgi atbildēt sev godīgi - kādēļ gan es esmu greizsirdīga? No kā es baidos? Padomā, ja tavam vīrietim patiktu kontaktēties ar citu vīrieti, vai arī tad tu būtu greizsirdīga. Iespējams, fakts, ka viņam ir interesanti vēl ar kādu, vienkārši aizskar tavu patmīlību. Atzīsties sev godīgi, tiklīdz sapratīsi greizsirdības iemeslu, tev būs vieglāk ar to cīnīties.

Otrais posms cīņā ar greizsirdību - vai ir iemesls?
Novērtē sava partnera uzvedību, vai ir fakti, kas norāda, ka ir pamats kļūt greizsirdīgai. Piemēram, viņš tevi ir sācis biežāk kritizēt, sekss ir kļuvis ļoti reta parādība, varbūt viņš ir kļuvis rupjš?
Nav vērts rīkot greizsirdības scēnas, ja nav pierādījumu, tā tu tikai kaitēsi. Tu nevari cilvēkam aizliegt satikties ar citiem cilvēkiem. Ja meitene patīk vīrietim, neaizmirsti, ka simpātijas mēdz būt ļoti dažādas.

Trešais posms cīņā ar greizsirdību - dalies izjūtās ar tuviniekiem.
Padalies ar kādu, kam tu uzticies. Izrunājot radušos situāciju, iespējams tu pati arī atradīsi risinājumu problēmai.

Ceturtais posms cīņā ar greizsirdību - kļūsti labāka.
Maini savu dzīves veidu un domāšanas veidu. Iespējams, esi pamanījusi, ka brīžos, kad nav ko darīt, galvā lien visādas domas. Tādēļ izdomā sev kādu nodarbošanos - apmeklē sporta zāli, tiecies ar jauniem cilvēkiem.
Skaties uz savu greizsirdību no abām pusēm - kā šo situāciju redz tavs vīrietis? Mācies atdalīt būtisko no otršķirīgā. Ja cilvēks ir spējīgs uz krāpšanu, tad ne greizsirdība, ne draudi nespēs viņu noturēt. Ja attiecības ir tuvas, mēģini izrunāties, izstāstīt savas sajūtas. Mierīgi, vari pat mēģināt viņu iežēlināt!
Centies vairāk laika pavadīt kopā, taču arī neuzspiest savu klātbūtni - ja viņš vēlas doties ar draugiem uz pirti vai uz futbolu, labāk paliec mājās!

Atceries, skandāli un aizdomas nepalīdzēs saglabāt attiecības, drīzāk jau otrādi.


Ielādēja:Lietotājs offline rituha28
Vidējais vērtējums:
Daudzums


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[03.07.2009 - 20:34]
Es gan esmu!!! (hmm)


miilule
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[03.07.2009 - 12:15]
Kādreiz tiešām uznāk, ka esmu pārspīlēti greizsirdīga, citreiz - pat vienaldzīga. (nose)
Laikam tas atkarīgs kā pati garīgi jūtos (fui)

Viss, kas notiek, notiek uz labu!


Lūpene
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[03.07.2009 - 08:40]
Līdz brīdim, kad mani bijušais piekrāpa greizsirdība bija nulle. Tagad ar šo pārspīlējumu cīnos. (karate)

Smags raksturs, tāpēc ka no zelta


Piki
Lietotājs offline sievieteLauvaIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[03.07.2009 - 07:12]
njutochka - vai Tu pati nedod viņam iemeslu tā uzvesties..? Reizēm varbūt jāaizdomājas, kā Tu pati justos, ja jūs būtu mainītās lomās, un Tavs mīļotais cilvēks tā čivinātu ar citiem.. (neuztver personiski, bet vairākumā greizsirdības uzplūdu ir daļa pamatu.)

Amor vincit omnia.


njutochka
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[02.07.2009 - 22:53]
būtu labi, ja tiktu publicēts rakstiņš kā cīnīties ar to, ka puisis ir pārāk greizsirdīgs, jo pati es neesmu no greizsirdīgajām, toties mans puisis - pārmēru... (fui) nezinu, ko iesākt (hmm)


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[02.07.2009 - 21:26]
es arī neesmu greizsirdīga


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[02.07.2009 - 20:59]
esmu agrāk bijusi ļoti greizsirdīga uz savu puisi,jo pati biju bērnišķīga un skandalēju ka viņš skatās tur vai šur,runā ar to vai šo,atceroties to tagad pašai kauns par savu uzvedību,paldies dievam esmu tikusi tam pāri.
Nav jau tā,ka vairs galīgi nēsmu greizsirdīga,protams,gadās ja manu ka kāda mana mīļotā priekšā sāk pārāk uzmācīgi uzvesties (no)


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (39)
[02.07.2009 - 19:01]
paldies dievām nēsu greisirdīga (angel)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[02.07.2009 - 18:47]
Njaa, tā gan, te rakstīta ir patiesība!!!

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-KPP32 2.30 LVL PD-CPP26-102J 4.30 LVL PD-LAPB45-019 10.70 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist