Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 26. Janvāris 00:23:36


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[12] Apmeklētāju kopā[9243]

Gudra sieva. Kāda ir viņa? (Vīrieša viedoklis)

«Gudra sieviete iekārtos savu māju, bet dumja to sagraus»

Saprast un pieņemt

«Gudra sieviete – tas ir retums, visdrīzāk fantoms, kurš vienkārši neeksistē. Kaut vai tāpēc, ka tikai gudra sieviete spēs pieņemt vīrieti tādu, kāds viņš ir, ar visām viņa problēmām un kreņķiem. Tikai gudra sieviete varēs sākt dienu ar smaidu un gardām brokastīm, bet nenogurdināt ar jautājumiem un tincināt, kur esmu vazājies līdz pieciem no rīta. Tikai gudra sieviete man atnesīs vēl vienu pudeli alus, kad notiks pasaules čempionāts kādā no sporta spēlēm ar mīļāko komandu un nepārslēgs kanālus un nelūgs iziet pastaigāties ar suni. Tikai gudra sieviete piedāvās atpūsties pēc tikšanās ar draugiem, bet neapvainos alkoholismā un draudēs aiziet pie mammas, paņemot līdzi bērnus. Starp citu, par bērniem. Gudra sieva nepārmetīs, ka bērni pazīst tēvu tikai pateicoties fotogrāfijām, tālredzīgi izvietotām visās vietās. Tikai gudra sieviete nelūgs palīdzēt viņai mājas darbos, jo lieliski saprot, cik ļoti nogurstu darbā».

Viena mana drauga sapnis, kurš padalījās ar mani, kad runa bija par to, kādu sievieti var nosaukt par gudru. Nevaru pateikt, ka es pilnībā pieņemu šo viedokli, bet esmu gatavs atzīt, ka viņai ir tiesības uz eksistenci. Jo manu draugu vidū ir daudz tādu, kas patiesībā ieliek jēdzienā „gudrība” tieši tādu jēgu. Laikam jau, kādam, īpaši cilvēces skaistā dzimuma pārstāvēm, tāda pieeja izskatās kā nepieciešamība. Šeit gudrības jēdziens tiek samainīts ar milzum daudz citiem vārdiem. Sieva parādās kā māte, kalpone, mājsaimniece, klusējoša būtne, kurai nav balss tiesību un iespējas izteikt savu viedokli. Kādam var būt ir interesanti dzīvot ar tādu sievieti, bet man nē.

Gudrība - tas...

Pasaules filozofi devuši tūkstošiem skaidrojumu, kas tā tāda gudrība ir un kas ir gudrs cilvēks. Man atmiņā palicis viens. Šos vārdus teicis Tomass Sass. «Dumjie nekad nepiedod un neaizmirst; naivie piedod un aizmirst; gudrie piedod, bet neaizmirst». Pamatojoties uz to, var pieņemt, ka gudra sieviete patiešām piedos visus sava vīra nodarījumus. Viņa pacietīs visu, lai ko viņš arī darītu. Pat, ja tiks pazemota, grauta viņas pašcieņa, viņa piedos viņam un darīs visu, lai saglabātu māju un ģimeni.

«Viņš bija veiksmīgs un plaukstošs biznesmenis. Lietas gāja uz augšu, un tuvākajiem draugiem, paziņām un kolēģiem vienmēr bija skaistas un greznas dāmas. Viņš mīlēja vienu, savu sievu, bet tas nenozīmēja, ka viņam neradās seksuālas vēlmes attiecībā pret citām sievietēm. Viņa sieva zināja par viņa trūkumiem un piedeva visas viņa pārmērības un vienmēr pieņēma atpakaļ. Gadiem ejot viņš saprata, ka tuvāka un dārgāka par dzīvesbiedri viņam nav un nekad nebūs. Iespējams, viņš vienkārši ir noguris no daudzajām sievietēm un sagribēja stabilitāti ».

Nu, kā nesalīdzināt gudru un ideālu sievu. Par tādu var tikai sapņot, bet vēsture ir patiesa. Viņai pietika gudrības, pacietības un takta, lai piedotu viņam katru reizi. Viņa saglabāja ģimeni un neizpostīja to. Tā arī ir pati īstākā gudrība. Kaut gan atkal, kā vīrietis, es neatbalstu viņa uzvedību un noliecu galvu sievietes priekšā. Jo tikai tā varēja rīkoties spēcīga un gudra sieviete.

Gudrība vai sadarbība?

Ģimenes dzīve prasa no abiem pacietību un prasmi iziet cienīgi no dažādām situācijām. Kāds senais gudrinieks ir teicis, ka vīrietis pats par sevi – tas vēl nav cilvēks, tāpat kā sieviete pati par sevi, arī nav cilvēks. Tikai, kad divi satiekas un izveido ģimeni, tad viņi rada vienotu veselumu, vienotu organismu, kuru tad var nosaukt par cilvēku. Ja abi domās, rīkosies un dzīvos unisonā, tad arī ģimene nodzīvos ilgi.

Tieši no sievietes ir atkarīgs, kāda būs ģimene. Protams, vīrieša loma arī ir svarīga, un mēs to neapstrīdēsim. Bet gadsimtu laikā, tieši sievietei piedēvēta ģimenes pavarda sargātājas loma. Sieva – tas ir radīšanas spēks, kas ievieš dzīvīgumu visā, kas ir mājās. Gudra sieviete spēs izdarīt tā, lai mājās būtu patīkami, silti un mierīgi. Lai pēc darba vīru nevajadzētu dzīt ar pātagu uz mājām, bet viņš pats gribētu tur atgriezties, turklāt vēl atprasītos agrāk, lai nopirktu ziedu pušķi. Gudra sieviete visiem spēkiem centīsies saglabāt un dubultot visu, kas ir ģimenē.

Viņa lieliski saprot, ka ģimenes dzīve – tas ir kā biznesa sadarbība, kur vajag mācēt iziet uz kompromisiem, uz kaut ko pievērt acis, kaut kur izrādīt aktivitāti, bet kaut kur pilnīgi pretēji, dot iespēju izdarīt ko citam. Gudrība atnāk ar gadiem, un nevajag gaidīt no 18 gadīgas meitenes to, ka viņa uzreiz kļūs „gudra sieviete”. Kā likums, būs nepieciešama izturība, viņai arī būs vajadzīgs daudz laika, lai kļūtu tāda. Iespējams, izejot cauri savām pieļautajām kļūdām.

Jaunības maksimālisms un kategoriskums mainās ar mierīgumu un dziļdomīgumu, ar kuru atnāks tā pati slepenā gudrība. Tikai problēma ir tur, ka kādam veicas, un tas notiek ātri. Bet citam pat ar visu dzīvi ir par maz. Tāpēc gudra sieviete – tas ir zelts, par kuru sapņo visi, taču ne visiem to izdodas atrast. Iespējams patiešām atrast sievieti, kura kļūs par gudru sievu, ir ļoti grūti. Laikam nedrīkst būt pārāk kategoriskam, jo mēs visi neesam ideāli. Turklāt grūti būt gudram un nevainojamam septiņas dienas nedēļā. Grūti mīlēt ideālu tāpēc, ka blakus viņam sāc justies nepilnīgs. Gudra sieviete izdarīs tā, ka blakus viņai vīrietis jutīsies kā bruņinieks starojošs panākumos, sargājošs un iekarojošs savu sievu katru dienu. Viņai viņš būs Dievs, bet viņa viņam Dieviete. Un kad pat kaisles uguns dzisīs, paliks cieņa, godbijība un uzticēšanās.

Mana pusīte...

Viņa ir inteliģenta, citādāk būt gudrai vienkārši nesanāktu. Lai būtu gudra, nepieciešams daudz zināt un smalki just. Pieredze, kura viņai bija pirms manis, palīdzēja viņai izdarīt secinājumus, iemācīties pacietību, noturību un sapratni. Viņa mani saprot no pusvārda, bet dažreiz uzmin manas vēlēšanās. Es varu ar viņu apspriest jebkuru jautājumu un vienmēr saņemt padomu. Viņa nepieprasīs, vienkārši izteiks savu viedokli un dos mājienu, ka tas ir tikai viņas viedoklis, bet man ir tiesības rīkoties tā, kā uzskatu par pareizu un vajadzīgu. Nu, kā pēc kaut kā tāda var viņu ignorēt? Viņa ir brīnišķīgs atbalsts visām jaunām lietām. Pat, ja viņai kaut kas nepatīk, viņa atbalstīs mani un nepametīs. Es zinu, ka viņa vienmēr būs blakus, ja viņai kaut kas nepatiks manās darbībās. Viņu mīl un klausa bērni, turklāt viņa nekad nepaceļ balsi. Viņai viss padodas un pašas sarežģītākās situācijas viņa atrisina viegli un vienkārši. Viņa ir lieliska mamma un zina, kā mīlēt bērnus, lai viņi to sajustu. Viņa zina, kā sodīt, ja izdarījuši pārkāpumu, lai nekas tamlīdzīgs neatkārtotos turpmāk. Ar viņu viegli atrisināt jebkuru jautājumu, pat pašu sarežģītāko. Ne vienu reizi vien viņa man ir palīdzējusi sarežģītās situācijās. Viņas zināšanas un intuīcija palīdzējuši rast nestandarta izeju no daudzveidīgākajām situācijām. Dažreiz, kad vairs nav spēka, viņa sniedz palīdzību, turklāt neko neprasot atlīdzībā. Viņa zina visas manas vājības, bet nekad nenorādīs uz tām un nepārmetīs. Viņa mīl neuzbāzīgi, bet stipri un kaislīgi. Iespējams, viņa tomēr kaut kur ir... Man saka , ka viņa neeksistē, bet es ticu, ka viņa ir...

Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


sanysan
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[08.06.2009 - 11:08]
Domāju, ka nav tāds viens steriotips - Laba sieva, vai slikta sieva. Katram vīrietim ir savas velmes un ja sieviete tās kaut cik apmierina - tad sieva viņa acīs būs laba.
Un neviens cilvēks nav ideāls..katrs ir ar saviem + un saviem -


kristy26
Lietotājs offline sievietePrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[06.06.2009 - 13:33]
ehhh tipiska viriesu logika (haha)

tik sasoditi labi


Iweta (Flower)
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[05.06.2009 - 01:11]
es jau nedomaaju aizvainot Tavu teevu, vnk es domaaju, ka šis viedoklis par ideaalu sievieti ir ļoti beernišķiigs un vairaak atgaadina kaut kaada mačo teikto........un man skomentaars bija domaats par šo raxtu.................. (hmm) vrb kaut ko buusi paarpratusi....
arii es savu puisi mekleeju peec liidziibas ar teeti....un atradu...

I am sooo in LOVE!!!!!


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[05.06.2009 - 00:36]
flower-mans tētis ir vislabākais tētis pasaulē un vīrs arī ir un prikš manis viņš ir varonis. par nenobridušu viņu točna nevar nosaukt es pasaulē parādijos kad manam tētim bija 42gadi un biju viņa 5 bērns un 4 meita. mani tētis izaudzināja par stipru cilvēku, gan iekšēji un gan ārēji. man ir paveicies kad man ir vīrs kurš ļoti adgādina raksturā manu tēti un ar savu vīru jau precējusies 10 gadus un dzīvē gājis raibi, bet tēva padomi ir noderējuši.

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


Iweta (Flower)
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[04.06.2009 - 21:49]
ja šo viedokli ir izteicis viirietis, tad nešaubos, ka viņš ir paaraak iespruudis savaas pusaudža fantaazijaas....un neveelas uzņemties atbildiibu...lai jau gaida šitaadu meitenei...-pats peec tam nožeelos ka ir taadu veeleejies.... (shy)

I am sooo in LOVE!!!!!


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[04.06.2009 - 20:31]
man tētis vienmēr teicis kad no tām pārāk labām sievām parasti vīrieši mūk (bike) esot neintresanti dzīvot ja nau ar ko mazliet palamāties, tas taču piedod asumiņu un taču zināms, jo lielāks strīds jo pēctams saldāka salapšana (labāks sex) (hehey)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


Iweta (Flower)
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[04.06.2009 - 16:46]
wowo (pc) neko tizlaaku savaa dziivee neesmu dzirdejusi...kip seedi siev amaajaas audzini beernus un taisi man eest-es tikmeer kniebsos ar katru kurai nav slinkums man iedot....protams ir mirkli kad ir jaapiekaapjas, bet ne vienmeer...kaa saka dari ta lai vecis domaa ka ir briivs, bet grožus tomeer turi un vajadziigajaa briidii pavelc taa stipraak...nav ko te izlaisties!!!! (wait)

I am sooo in LOVE!!!!!


kitty666
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[04.06.2009 - 14:46]
kapēc man šķiet, ka tieši vīrietim apniktu, ja sieviete visu laiku piedotu visus viņa sānsoļus. Viņam paliktu neinteresanti - ,,atkal tā muļķe man piedeva'' .
vajag dzīvē arī kādu asumiņu, vajag, lai vīrietis paskrien pakaļ, nevis mēs naivās sievietes, kā Solveigas gaidīsim viņus gadiem -,, lai jau čalīts papriecājas. '' (fui)


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[04.06.2009 - 12:42]
Kas tas par sviestu, atvainojiet?! (pc) Pēc raksta sanāk, k avecis var iet, kur grib, darīt, ko vēlas, bet sievai bezmaz jāsēž uz sliekšņa ar nodurtu galvu un jāpadod čības, kad šis atnāk mājās?! (no) A, kur tad paliek pašas sievietes jūtas, pašcieņa? (nose)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


dolce
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[04.06.2009 - 12:01]
Protams, ka sievietei jāmāk pievērt acis uz daudziem trūkumiem, arī vīrietim tāpat jādara.. Attiecībās ir divi cilvēki- abiem jābūt gudriem. Un ABIEM jāmīl, jāsaprot un jāciena vienam otru.

Mazinš meitēns, lieli sapņi


Criss Tiina
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[04.06.2009 - 11:11]
Es esmu satikusi tadu sievu - vinas macho vazajas visur kur vien var, a vina vinam neko nesaka. Bet sis ari no vinas ne soli nesperes - visu muzhu ar vinu dzivos! Luk tada ir ta patiesiba....


Iweta (Flower)
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[04.06.2009 - 10:43]
kaut kaads boolshits!!!!!!!!!kas tad tas tagad buus...kip vini var vazaaties liidz cikiem grib, kad grib un ar ko grim, bet tikmeer mees naivaas seezam maajaas, taisam vinam brokastis un nesam alu....patiešaam gudra sieva no taada veča sen aizietu un atrastu taadu, kas ciena muusu intereses un vajadziibas.....man šķiet ka kaut ko taadu pateikt var tikai patmiiliigs viirietis, kas baidaas no saistiibaas un veelas saglabaat savu briiviibu! (no)

I am sooo in LOVE!!!!!

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-KWAP48 18.60 LVL PD-ORP-014 3.70 LVL PD-SB14P-084 0.30 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist