Ielogoties ar Facebook pasi
Lauva clock Šodien ir 08. Augusts 18:33:35


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[2] Apmeklētāju kopā[11853]

Galvenās sievas un... mīļākās kļūdas

Pats izplatītākais trio pasaulē, gribot negribot, ir sieva – vīrs – mīļākā – dažreiz viegli un nepiespiesti pārvēršas duetā. Kas tur paliek – atkarīgs no tā, cik daudz kļūdas pieļaus otra puse.

Mīkstinošie apstākļi

Tātad, vīrietis, kurš, kā mēs zinām, ir poligāms pēc savas būtības, ieviesis sev mīļāko. Neņemsim šobrīd vērā morāli ētisko problēmas pusi, mums jau tāpat ir skaidrs, ka krāpt nav labi, ka mīļākās pielīdzināmas izstumtajām, bet grēcīgais vīrietis tetovējams ar visiem baismīgākajiem vārdiem. Mēs atiesim no izplatītā un novalkātā skata punkta uz situāciju un ielūkosimies tajā no cita skata punkta. Samainīsim kaut kādus vārdus vietām. «Ieviesis mīļāko», vietā liksim, piemēram, «satika savu patieso mīlestību».

Aha, - jūs jautāsiet. – Iznāk, ka līdz tam viņš gadus piecus – desmit – piecpadsmit dzīvojis ar mākslīgo mīlestību? – Arī nepatiesi. Mīlestība, kā mums zināms, reti izvēlas pēc sociāli pilsoniskā statusa. Errarum humanum est, vai, vienkāršāk, kā tautā saka, cilvēks dažreiz kļūdās. Tas viņam raksturīgi. Vai esat kādreiz pamanījusi, ka pret sievieti, kurai uzrodas mīļākais, mūsdienu sabiedrība nezin kāpēc attiecas daudz ciešamāk? Tas skan kaut kā tā - pietiek viņai ar Janku – āzi tādu! Lūk, viņa kaisli atrada. «Apnicība» pret «kazu - Lieni» nezin kāpēc mīkstinošo apstākļu kategorijā netiek iekļauta, un Janka paliek par āzi jebkurā gadījumā.

Kā karā

Tātad, situācija. Vīrs saticis lielo mīlestību. Tas ir variants, kur sieva agrāk vai vēlāk garantēti uzzinās par konkurentes esamību. Ja parastā aiziešana «pa kreisi» ir veselībai un daudzveidībai un tai ir izdevība palikt noslēpumā, tad lielās un gaišās jūtas, kas plosa vīrieša dvēseli, ātri vai vēlu būs redzamas. Un tad sāksies pats interesantākais. Maz ir sieviešu, kuras šādā situācijā spēj būt saprotošas un iet miermīlīgu šķiršanās ceļu – sadalīt īpašumu, paskaidrot bērniem, ka tētis viņus mīl, bet dzīvos citā vietā, saglabāt ar bijušo labas attiecības un svētkos apsveikt vienam otru. Jebkuras aizvainotas sievietes pirmā reakcija būs nekavējoties pieteikt karu.

No otras puses barikādei – mīļākā. Vai, precīzāk, tā pati visas viņa dzīves Lielā Mīlestība. Un viņa arī mīl. Frāzes par «laimi svešā lauciņā», «uz citiem kauliem» un citās apšaubāmās vietās vai uz dīvainiem pamatiem… jau apnikušas līdz kaklam. Viss, pilnīgi viss iespējams šajā dzīvē. Mēs neattaisnojam mīļākās, bet būsim maksimāli taisnīgi un objektīvi: ir radusies tāda situācija un ar to vajag kaut ko darīt. Te – sieva uz kaujas takas, tur – no jauna parādījusies mīļākā apjukusi un satraukta izjūtās: Kā gan viņai tas gadījās? Centrā – svinību vaininieks, kuram pa labam vajag dot brīvību un belzienu, bet par viņu tagad sāksies nopietna kauja.

Kļūda numur viens: histērija

Sieva. Asaras, protams, izvada stresa hormonus. Gleznaini plūstošās asaras no acu kaktiņiem sievieti padara bezspēcīgu, trauslu, bet vīrieša dvēselē dzimst vainas izjūta, bet būsim objektīvi: mūsu sievietes pagaidām nemāk skaisti raudāt. Vai māk, bet tikai ekrānos. Realitātē – šņuksti ar svilpieniem, asaru straumes, gārdzieni, sarkans deguns, aizpampušas acis, saplēsti trauki, satricinājums bērnam un pannai – un vīrs, saprotošs, ka no šejienes labāk bēgt projām, un pēc iespējas ātrāk.

Mīļākā. Jums vēl paagri taisīt histērijas. Jūs zinājāt uz ko gājāt. Ja gribas paraudāt, trenējieties raudāt ar gleznainajām asarām. Pasarg` Dievs pat no histērijas mājieniem. Histērijas, visticamāk, viņš jau ir atēdies mājās. Ja tur raud un plēš traukus, labākajā gadījumā, tikai raud, bez īpašuma bojāšanas, tad kur viņam palikt? Ja nu pēkšņi, tur vairāk neraud? Tad jūsu asaras pat nožūt nepaspēs, kā kavalieris metīsies meklēt mieru un klusumu zem pēkšņi vērtību ieguvušās dzīvesbiedres spārniem.

Kļūda Nr.2:Vainas apziņa

Sieva. Jā, viņš ir vainīgs. Es jums pateikšu vairāk – viņš to zina un viņam ar to dzīvot visu atlikušo dzīvi. Vēl vairāk, ja viņš ir saprātīgi domājošs cilvēks, tad savas vainas pakāpi novērtē adekvāti, un par «sabojātajiem» dzīves trīs gadiem savrupmāju celt netaisās. Vienojieties par saprātīgu morālo un finansiālo kompensāciju. Sev un bērniem. Ja viņam ir problēmas ar adekvātu pasaules uztveri, pārspīlētā vainas apziņa var, protams, kļūt par noturošo faktoru, bet tikai no normāla vīrieša jūsu vīrs pārvērtīsies par iebaidītu būtni, kas izjutīs asu psihisku nomāktību uz pastāvīgā saasinātā vainas apziņas fona. Beigsies ar to, ka viņš atzīsies masonu organizācijas dalībā, Kenedija slepkavībā, un jūs līdz pat sava mūža beigām nesīsiet viņam paciņas uz psihiatrisko klīniku.

Mīļākā. Viņa vainas apziņa nav pat par kripatiņu lielāka par jūsējo. Saprotams, ja jūs apzināti veidojāt attiecības ar precētu vīrieti. Viņš jūsu priekšā diez vai ir paspējis sagrēkot. Vajag pirms tam padomāt, mēģinot viņam izsaukt šīs nepatīkamās izjūtas. Starp citu, ir iespējams pretējs efekts. Jo vairāk jūs centīsieties izsaukt viņā vainas apziņu par kaut kādām uzmanības trūkuma lietām, jo spēcīgāk aktivizēsies vainas apziņa pret savu bijušo ģimeni. «Aha, - Domās vīrietis, - te vaino par briljanta nepareizo izmēru, bet tur saplīsušos zābakos nostaigājām visu studentu dzīvi un ne reizi neiepīkstējāmies. »

Kļūda numur trīs: Totāla kontrole

Sieva un mīļākā. Apostīšana, pārmeklēšana, nepārtraukts telefona, datora, kabatu, kaimiņu, draugu...monitorings. Šo sieviešu pieļauto kļūdu sarakstu var turpināt bezgalīgi. Cilvēks, kuram atņem personisko telpu, agrāk vai vēlāk nonāk līdz saprātīgam secinājumam norobežot savu personisko robežu pārkāpšanas iemeslu. Telefons un pasts ir ļoti intīmas lietas. Ar svešām smaržām vīrietis, strādājot kolektīvā, kur ir vairāk par vienu sievieti, var smaržot pilnīgi nevainīgu iemeslu dēļ. Jā, un ko tieši jūs grasāties tur atrast? Ir vērts atcerēties – to ko meklē arī vienmēr atrod un vajag padomāt, vai jūs to vēlaties.

Kļūda numur četri: Bērna satraukšana

Sieva. Bērns – nav maināma monēta. Un nekādos apstākļos nedrīkst kļūt par manipulācijas instrumentu. Visas pasaules psihologi vienā balsī atzinuši: bērns, kļuvis par iemeslu tam, ka diviem cilvēkiem jādzīvo kopā piespiedu kārtā, izaugot, iegūst daudz un dažādus kompleksus, un bērnība ir bijusi tālu no laimīgas. Labāk laimīgs atsevišķi dzīvojošu vecāku komplekts nekā dzīve nemitīgā, nokaitētā atmosfērā.

Mīļākā. Neviens bērns pasaulē nav noturējis nevienu vīrieti – mūsu mammas mīl atkārtot šo frāzi. Iemācieties no galvas. Un paskatieties rekomendācijas sievai, tās attiecas arī uz jums.

Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (37)
[22.05.2009 - 09:23]
Mjā...tā frāze, ka mīl gan sievu, gan visus citus šķiet, ir iekodēta viņu galvās! (haha) Bet- kamēr neesmu sieva, mani tas nesatrauc. (nose)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


patriiciija
Lietotājs offline sievieteJaunavaPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (41)
[22.05.2009 - 01:45]
Biju mīļākā veselus septiņus gadus,septiņus!No mūsu abu puses tā bija tikai kaisle.Viņa sieva par mani vēl līdz šim brīdim nav uzzinājusi!Es necentos ietekmēt Viņa dzīvi u.t.t...vienkārši kopā bija labi,satikāmies 2 reizes nedēļā...nekad nebiju prasījusi,lai Viņš šķirās no sievas,lai mēs dzīvotu kopā.Un no Viņa puses vienmēr bija atbalsts par to,lai satiktu sev otro pusīti!Kad satiku...izšķīrāmies...sākām tikai sazvanīties,ar vien retāk un retāk...Viņš pateica,ka nevēlas man salauzt visu dzīvi...Jau mūsu attiecību sākumā mēs sarunājām,ka nejauksimies viens otra dzīvē,un to godam arī pildījām!!!Vienīgais...vairākas reizes prasīju,ko Viņš jūt pret mani...man teica,ka mīl...Prasīju,kā var mīlēt mani,ja ir sieva,bērni???...Man tika atbildēts,ka sievu mīlēja,mīl un mīlēs,nekur jau Viņa neliksies,it sevišķi,ja neko nezin...Un dzīvē esot tā,ka varot mīlēt divus cilvēkus vienlaicīgi...Tas liek aizdomāties...

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-44794 10.20 LVL SC-29024 3.80 LVL SC-49740 18.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist