Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 04. Decembris 20:59:25


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[10] Apmeklētāju kopā[6190]

Princesei, kas gaida savu princi


Ir vairāki ļoti vienkārši līdzekļi, kā piesaistīt savai dzīvei Mīļoto cilvēku. Tikai to vajag darīt ļoti patiesi, pilnīgi nesavtīgi un katru dienu. Ar ticību tam, ka tas piepildīsies.
Es zinu, ka tas ir tā, jo šīs senās viedās zināšanas izmantoju praksē ļoti bieži.

Pirmais paņēmiens. Maģiskais jautājums.

Ja jūs gribat iziet pie vīra, pievērsiet uzmanību precētiem pāriem. Priecājieties par viņiem!

Katru rītu vēliet cilvēkiem ģimenes laimi! No visas sirds! No visas dvēseles!
Tāda jūsu rīcība liks pasaulei saprast, ka jūs gribat tieši to, bet jūsu sirdī parādīsies skaidrs savas laimes apveids!

Tā strādā Visuma likumi. Kad mēs vēlam laimi citiem cilvēkiem, tā ienāk arī mūsu dzīvē.

Skaudība strādā ar bumeranga efektu precīzi mums atpakaļ, atcerieties to!

Otrs paņēmiens. Maģiskā dzīve.

Uzvedieties tā, it kā jums jau būtu blakus Mīļotais cilvēks. Izvēlieties viņam čības, apspriedieties ar viņu, pacienājiet ar vakariņām, parādiet viņam savus talantus, vingrojiet, lai izskatītos pievilcīga blakus viņam. Mājās velciet tādu apģērbu, kurā jūs izskatāties vienkārši lieliski.

Dariet to spēlējoties, ar smaidu, radoši - bez gaidām, bez pārbaudēm. Maģija nemīl, ka to pārbauda un atbild ar to pašu monētu.

Loģisks turpinājums jūsu rīcībai kļūs Prinča parādīšanās jūsu mājā. Tas notiks tik dabiski, ka jūs pat nepamanīsiet, ka spēle ir kļuvusi par īstenību.

Novērojiet vīriešus, kas jums ir līdzās. Un sūtiet viņiem savu Mīlestību, Smaidu, Labestību. Meklējiet viņos labo, paslavējiet viņu īpašības un dariet to patiesi.

Vīrieši lidos uz Mīlestību kā taureņi, un jūs nepamanīsiet, kā jūsu apkārtējā sabiedrība sastāvēs no vīriešiem, kuri ir gatavi uz visu jūsu dēļ!

Ar to pietiek, lai jūsu sapnis kļūtu par realitāti!

«Lilija šķirstīja žurnālu. Viņa pati nesaprata, kāpēc nopirkusi sev jaunu glancētu makulatūru, jo tos visus gaidīja viens liktens - miskaste. Tā Lilija atriebās žurnāliem par to, ka šī glancētā dzīve izsauca viņā tikai skaudību.

Pieradums palūrēt pa atslēgas caurumu citu veiksmīgajā dzīvē ņēma virsroku arī šoreiz. Tas bija pirmais Jaungada numurs, un, kā vienmēr, pilns ar burvīgām dāvanām.

Sadusmojusies, Lilija grasījās aizmest žurnālu stūrī, kad pēkšņi skatu piesaistīja virsraksts „Sārtās buras. Asolas maģijas noslēpums.”
Sirds iesmeldzās – uzvēdīja tādas siltas un sen aizmirstas ilgas pēc brīnuma, pasakas, sapņa. Tās nāca no bērnības, kad naktslampiņas gaismā Lilija  aizrautīgi lasīja Grīna Fēriju, iztēlojoties Prinča Edgara, no paralēlklases, veidolu.

Ak vai… Viņas sapņi sašķīda pret solabiedrenes Maijas skolas solu. Bez viņas Princis Edgars nevienu citu nebija spējīgs ieraudzīt.

Lilija ļoti uzmanīgi izlasīja rakstu. Viņa gribēja jau, kā ierasti, pasmieties, cik parasti izrādījās padomi tajā. Pazīstami, banāli, stulbi tie būtu bijuši, ja vien nebūtu iekustinātas viņā šīs atmiņas, šī bērnības ticība sapnim.

Nosaukumā ietvertā burvība uzšķīla viņā bērnībai raksturīgo ziņkārības dzirksteli, un viņa nolēma izmēģināt pati šīs maģiskās pamācības. Līdz Jaunajam gadam bija mēnesis, slodze darbā arī nebija pārāk liela, un šo laiku bija iespējam veltīt tikko dzimušajam sapnim.

Katru dienu savā sejā viņa izveidoja smaidu un vēlēja visiem laimi. Sākumā bija ļoti grūti, jo virsroku ņēma pieradums būt sadrūmušai un visu laist cauri prāta loģikai. Bet pamazām viņai šī nodarbe sāka iepatikties. Nebija ierasts ar tādu noskaņojumu sākt dienu, kļuva interesanti un sekmīgi, kā izrādīsies vēlāk. Lilija pamanīja, ka rīta noskaņojums noskaņoja visu dienu uz savu vilni.

Pēc divām nedēļām nejauši sadzirdot tik sen aizmirsto kolēģes frāzi «Ko, mūsu Lilija iemīlējusies? Kļuvusi īsta skaistule…» viņa saprata, ka Asola maģija strādā, ka vajag tikai spēlēt.

Nopirkusi 46. izmēra čības (mazāku nebija), viņa nolika tās priekšnamā. Katru reizi, vēršot uz tām savu skatu, viņas dvēselē dzima tādas siltas jūtas, ka no tām pat kaktuss uzziedēja, kurš stāvēja anabiozē četrus gadus.

Lilija pamēģināja sarunāties ar Mīļoto. Laižot dušā ūdeni, viņa kliedza «Ko Tu šodien ēdīsi vakariņās?» Pati atbildēja, iedomājās, kā piekļaujas Mīļotā siltajam augumam. Tas bija gan savādi, gan mazliet mežonīgi, bet, sajūtot šo garšu, Lilija nespēja pārtraukt spēli, viņa burtiski atgriezās tur, no kurienes bija nākusi, burtiski atcerējās tās gudrības, kuras labi zināja viņas vecvecmāmiņas, izvēloties sev vīrus.

Bija atlicis pēdējais punkts. Mīlēt ideālu veidolu bija viegli. Satiekoties ar reāliem vīriešiem Lilija izjuta bailes. Viņa redzēja vīriešu rupjību, dzirdēja, kā viņi atsaucas par sievietēm, vēroja, kā viņi izturas pret viņām, un tas nekādi neradīja viņā cieņu.

Kamēr viņa neizdzirdēja padzīvojušas sievietes vārdus lielveikalā. Viņa runāja ar savu mazmeitiņu, kura rauca degunu, toties Lilija izdzirdēja tos vārdus, kas burtiski ieslēdza gaismu viņas galvā – viss tapa tik skaidrs un saprotams.

"Vīrieši baidās no sievites skatiena, jo tas izlemj viņa likteni. Saņemt Mīlestību viņi var tikai no sievietes. Un arī nāvi viņi saņem no tās. Sievietes skatienā vīrieši lasa, kas viņu gaida blakus viņai - dzīve vai nāve."

Kā viņa to nespēja saprast agrāk! Rupjība, cietsirdība vīriešos, tā viņiem ir vajadzīga, lai aizsargātu sevi no sievietēm. Mūsdienu sieviete, kura pārvērš pelnos ar skatienu vien, ir spējīga ar vārdu palīdzību pārvērst ciešanās paša veiksmīgākā vīrieša dzīvi.

No šīs dienas Lilijas attiecības ar vīriešiem brīnumainā veidā pārvērtās. Redzot viņu neaizsargātību sievietes priekšā, tas vienkārši vairs nevarēja graut viņu cieņu, kā notika agrāk, pasmejoties par viņu ieradumiem. Viņa no tiesas ieraudzīja, cik skaisti vīrieši ir patiesībā. Tagad viņa ļoti labsirdīgi attiecās pret kolēģiem, uzmanīgi izturējās pret viņu lūgumiem, dodot pusstundu vairāk laika, nekā viņi lūdza. Un tas viņai ļoti patika.

…Viņš parādījās kā no miglas. Kā īsts Princis, atnākot tad, kad, viņa Mīļotā nokļuvusi nelaimē. Lilija nesa lielu puķi, ievīstītu vilnas šallē, un piespiestu pie sevis ar vienu roku, ar otru centās atvērt lietussargu. Bet maģiskās darbības jau bija sakopojušās vajadzīgajam rezultātam, un elfi aizslēdza lietussarga slēdzeni, lai tas neatvērtos. Lilija izmisumā apraudājās, asarām sajaucoties ar lietuslāsēm, kas pieņēmās spēkā.

Sākumā viņa izjuta siltumu un aizstāvību, bet pec tam izdzirdēja viņa balsi:

- Ko, netieciet galā ar pārvaldāmo? – puiša brūnajās acīs iezibējās smīns.

Viņš paņēma puķi no viņas rokām, uzticēja viņai savu mapi, un piedāvāja savu roku.

Lilijai nebija spēka pat izbrīnīties, viņa tā bija iegājusi spēlē, ka Makša parādīšanās šķita tik likumsakarīga.

Protams, viņa uzaicināja savu glābēju sasildīties!
Protams, viņam derēja čības!

Un viņam arī vakaros patika silts piens ar medu, tāpat kā viņai!

Tā beidzās šis maģiskais stāsts un sākās cits. Ar nosaukumu „ģimenes dzīve”.

Šos padomus zināja mūsu priekšteči. Viņi tā dzīvoja. Tādēļ grūtības, meklējot izredzēto, nepazina. Mūsu vecvecmāmiņas zināja Visuma likumus, cienīja vecāku gudrības, un ar pilnu atbildības izjūtu pildīja uzdevumu sava dzīves daruga izvēlē.

Viņi saprata – PAREIZĀ IZVĒLE – TĀ IR ĶĪLA VIŅU LAIMEI!

Noteikumi parasti, bet tiem sekot spēj cilvēks ar tīru dvēseli, noskaņots Mīlestībai, ne mantkārībai.

Rīkojieties!

Jebkuras maģiskas darbības noteikti noved pie maģiska rezultāta!


Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


Piki
Lietotājs offline sievieteLauvaIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[22.06.2009 - 11:59]
interesanti..

Amor vincit omnia.


Baibucix
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[21.06.2009 - 01:05]
(pclove) Jānopērk čības.

;)


Emija
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[19.06.2009 - 15:21]
Eh romaņķika ikviena alkst pēc tās Bet ne vienmēr var dzīvot ilūziju pasaulē Jāiziet arī kam nopietnākam cauri


kristy26
Lietotājs offline sievietePrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 19:15]
oii citas ta visu muzu sez un nesagaida savu princi baltaja zirga

tik sasoditi labi


Laviize ^^
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[10.05.2009 - 15:07]
superīgi (cloud)

Uzsmaidi :)


jaukuminjsh
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[02.05.2009 - 01:24]
ļoti jauks stāsts...būtu to izlasījusi pirms pus gada, dzīve varbūt būtu labāka... (bflowers)


HUG lv FREE
Lietotājs offline sievieteVēzisveģetāriete/-isPagaidām viena(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[14.04.2009 - 10:56]
Ļoti super pareizs un patiess raksts!
Mēs paši veidojam sev pasauli apkārt!
(hearts)

Lai būtu ļoti daudz labi vajag ļoti maz...


dienvidniece
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[10.04.2009 - 11:47]
es (inlove) (heart) pārliecinājos ,tas darbojas (hearts) (love) (cool)


niky
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[31.03.2009 - 10:22]
šis raksts iedvesmo!
Manī radā dzirkstelīte, tā noteikti nenodzisīs.. un šīs turpmākās dienas noskanojums jau ir radies!
(biglove)

niky


Lauvene
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (11)
[30.03.2009 - 17:23]
vnk burvīgs, mīļš un pavasarīgs raksts (flowers)

prieks, ka kāds atgādina par vecajiem, labajiem visuma likumiem, kuri pa visam noteikti drbojas..

Chameleon

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-SB14P-287-010 0.45 LVL SC-48046 2.80 LVL SC-49082 7.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist