Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 04. Decembris 21:58:24


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[20] Apmeklētāju kopā[24938]

Kā atriebjas dažādas zodiaka zīmes...

Auns
Iedomāties atriebīgu Aunu - lieta pietiekami sarežģīta. Ja arī kāds Aunam uzkāpj uz varžacīm, tad Auns sadod pāridarītājam pa ausi bez jebkādas kavēšanās un liekvārdības.
Bet tā nav aplūkojama kā atriebe, jo tā ir vesela organisma normāla reakcija. Teikšu vairāk, ja uzkāpšana uz sāpošo varžaci bija virtuāli un lai sadotu pa ausi pāridarītājs bija neaizsniedzams, Auns pēc stundas vienkārši var visu aizmirst, bet pēc dienas tā it kā nekas nebūtu bijis ar to pašu pāridarītāju apkampsies un sabučosies. Tāpēc, priekš tā, lai Aunam rastos vēlme atriebties, viņu vajag ļoti plānoti nokaitināt un nokaitināt ļoti nopietni...
Lūk, piemēram, ikdienā skaļi stāstīt par viņa (viņas) vājajām vietām tieši tajā brīdī, kad tuvumā ir viņa (viņas) aizraušanās. Šajā gadījumā jūs, tiesa, uzreiz dabūsiet pa ausi, bet, ja jums pietiks vīrišķības turpināt tādā pašā garā un tākāk, tad pēc neilga laika auns iesakņosies uzskatā, ka jūs nepieciešams nokaitināt. Tieši tā. Auna atriebība vienmēr ir radikāla. Viņš nekad neaizies līdz kaut kādām tur niecīgām neķītrām atbildēm. Aunam vajag tikai vienu – lai atriebības objekts pārstātu eksistēt(vismaz tuvākajā laikā). Ko Auns arī konsekventi panāks:
- Kungs, Jums ir jāmirst.
- Bet varbūt kaut kā savādāk? Varbūt jūs apmierinās, teiksim, nocirst roku, vai teiksim, ausi? Ko? Lūuuudzu...
- Nē, kungs, jums ir jāmirst.

Kopumā, likt jums, kā minimums, pāriet citā organizācijā ( vai pārcelties ar visu ģimeni uz citu pilsētu) Auns, kas nolēmis atriebties to var izdarīt pavisam vienkārši. Turklāt, raksturīgi ir tas, ka pats Auns to uzskatīs nevis kā atriebību, bet kā pašaizsardzību.

Vērsis
Lai atmodinātu Vērsī atriebību, principā vajag kā pienākas pacensties. Vērši ieciklējas uzskatā, ka cilvēks ir maita tikai pēc rūpīgas statistiskas datu savākšanas par šo tēmu. Toties viņi atriebjas daudz perversāk, nekā Auni.
Pēc varbūtības, par vendetas (asinsatriebības) pamatlicēju kļuva tieši šī zīme (pārī ar Skorpionu). Vērša atriebe, kā likums, noslēdzas visu slūžu un kanālu plānveidīgā un nepielūdzamā nosprostošanā pāridarītājam. Vērsis ir tāda zīme, kura kaut kāda iemesla pēc, vienmēr izrādās to pašu slūžu un kanālu īpašnieks. Piemēram, tusiņos, Vērši bieži vien ir ne tikai galvenie barotāji, dzirdītāji un viesu uzņēmēji savās mājās, bet arī modes un gaumes likumdevējs.
Tas nebūt nenozīmē, ka viņi ir tādi līderi. Nē. Viņiem vienmēr par visu un visiem ir ļoti svarīgs viedoklis. Tāpēc jaunus cilvēkus un citu gaumes viņi nevienam neuzspiež - viņi tikai atbalsta vai NEatbalsta, to, ko pasniedz citi. Bet tas nozīmē, ka jūs, katrā ziņā "paliksiet bez saldā" un nokļūsiet izolācijā.
Bet ja kāds mēģinās jūs aizstāvēt, tad Vērsis „izslēgs” arī viņu – un tā gandrīz līdz divpadsmitam celim. Turklāt, šīs sankcijas pilnībā nav pakļautas atcelšanai. Tādēļ, lai no jauna izpelnītos Vērša uzticību un cieņu, jums nāksies tik daudz nožēlot un pielabināties, ka vieglāk uzreiz pakārties.

Ūdensvīrs
Vienīgais atriebīgais Ūdensvīrs, kuru es pazinu bija rets pamuļķis gadus piecdesmit, pie tam apcelts agrā bērnībā. Bet atriebās viņš vienalga jokojot un spēlējot, pavisam ne nopietni(tiesa, no kā, viņa atriebības objektiem labāk nekļuva). Vārdu sakot, viņš neskaitās.
Ūdensvīrs nemīl un neprot atriebties. Daži psihiski neveseli šīs zīmes pārstāvji var nodot, pievilt un apmānīt, bet viņi to dara ne tāpēc, lai atriebtu, bet vienkārši tāpat – aiz mīlestības pret mākslu un pašapliecinājumam. Ūdensvīru izvest no pacietības līdz tādai pakāpei, lai tas sāktu atriebties praktiski nav iespējams.
Šai zīmei ir tik stipri iedzimta humora izjūta, ka tās pārstāvji padarīs jūs par pilniem idiotiem neilgi pirms jūs viņu paspēsiet apvainot. Ja jums patīk, varat uzskatīt to par atriebību, bet viņi tā neuzskata. Tipisks Ūdensvīrs tas ir tāds personāžs, kā filmā „Viens pats mājās”. Tas ir, viņš jūs nodzenās līdz nāvei, pats par to nenojaušot. Viņš ir apveltīts ar tādiem dīvainiem paradumiem, ka jebkāds tuvs kontakts ar viņu ir neizbēgams, bet kontakts ar stulbiem mērķiem - īpaši. Pieņemsim, pielavāties jūs klusiņām Ūdensvīram no mugurpuses, bet Ūdensvīrs, tajā brīdī nezin kāpēc atceras to, ka viņš māk taisīt salto .... Kas būs?
Pareizi: Ūdensvīrs trāpīs jums pa galvu ar abām kājām un pēc tam aiz žēlsirdības aizvedīs jūs līdz medpunktam, kur atcerēsies, ka prot vēl pārsiet un nepajokam apsaitēs jūs tā, ka jūs aizmirsīsiet kā elpot (bet kad atcerēsieties – būs par vēlu).
Veselības ministrija brīdina...

Zivis
Aizvainot normālu Zivi parasti var ļoti viegli. Bet aizvainot viņu tā, lai gribētos atriebties, var tikai pietiekami tuvs cilvēks, tāpēc, ka par visiem pārējiem aizvainojumiem Zivis viegli aizmirst. Zivis atriebjas ar visiem iespējamiem veidiem izņemot redzamos. Viņi pin intrigas, šķērso pāridarītājam ceļu tur, kur viņš negaida un sarežģī viņam dzīvi visādiem citiem veidiem.
Pats vienkāršākais Zivs atriebības veids ir visur staigāt ar aizvainotu sejas izteiksmi un stāstīt, cik jūs esat slikts cilvēks un cik jūs cietsirdīgi ar viņu apejaties. Tas Zivīm vienmēr izdodas ļoti dabiski, un apvainojas viņi patiesi no sirds. Tai pat laikā, līdzjutēji var ilgi iegūt par jums sliktu iespaidu.
Ja tas Zivīm liksies nepietiekami viņa var izplatīt par jums šausmīgas baumas, ne sliktāk kā Dvīņi, pat labāk: tāpēc, ka Zivs izplatītās baumas ir daudz ticamākas nekā Dvīņu – pirmkārt, pilnīgi neatgriezeniski, un, otrkārt, nepasakot visu līdz galam.
Turot uz jums zobu, Zivis var izlikties, ka uz jums nemaz nav apvainojies, bet pēc tam izliekoties labam un izrādot patiesu vēlmi palīdzēt, izstāstīs jums tādas pasakas un dos padomus, ka jūs ilgi nevarēsiet izstrēbt ievārīto putru.
Turklāt, apvainot Zivis ar ļaunu nolūku jūs vienalga nevarēsiet, jo viņas parūpēsies par to, lai sastādītu visas savas slidenās runas tā, lai viņai būtu kur atkāpties (sak, viņa brīdināja, ka šī informācija ir nepārbaudīta). Ne sliktāk par Skorpionu, Zivis māk aizķert vārgo vietu. Ne sliktāk par Strēlnieku jūs var mocīt ar birokrātiskām mokām. Ne sliktāk kā Svari apspēlēt intelektuāli, kaut arī no intelekta nav ne smakas tradicionālā šī vārda nozīmē...

Strēlnieks
Tie atriebēji ir muļļas. A- la” sarkanie velnēni” un „nenotveramais” Džeks (kuru neviens neķer). Bet pats galvenais, viņi nevar saprast, ja ap viņu nav liela cilvēku drūzma. Viņiem tas ir garlaicīgi un kaut kā nesaprotami.
Tāpēc no sākuma viņi savākc veselu kaudzi informācijas, uzklāsta to tautai, zinādams, ka jūs paskatīsieties, velni, tādi, bet pēc tam viņu, velnu, jau ar salūtu un fanfārām laidīsiet apgrozībā.
Tiesa, tāpat kā visi, kuri ir slimi ar principiem, ir ļaunatminīgi. Tāpēc, ja satiks pāridarītāju pēc gadiem divdesmit, Strēlnieki pasūtīs viņu pēc pilnas programmas, viņi ar lielāko prieku to pasūtīs tā, ka pat acis nepamirkšķinās. Vienā vien atriebībā Strēlnieki pārspēja, kā neviens cits. Birokrātiskā atriebībā. Lūk, piemēram, ja jums vajag saņemt pie kādas tantiņas izziņu par to, ka jūs izgājāt pretgripas poti, bet tantei pagājušo gadu jūs uzkāpāt uz kājas un neatvainojāties, tad nu gan Jūs norausieties.
Un vēl pēc visiem noteikumiem. Jūs pie viņas izziņas dēļ apiesiet visus trīsdesmit elles, paradīzes un šķīstītavas apļus, kamēr nesavāksiet ziņas par jūsu dzimtu līdz pat divpadsmitajamm celim. Bet, pēc tam, viņa to visu trīs gadus pārskatīs, saskaņos desmit komisijās, un nodarbosies ar visādām līdzīgām neķītrībām.

Mežāzis
Ko vajag izdarīt, lai Mežāzim liktu atriebties es nevaru pat iedomāties. Šos cilvēkus, praktiski, nav ar ko saniknot – viņi paši var jebkuru saniknot... Labi jau, pieņemsim, ka jums izdevās saniknot Mežāzi, aizķerot ar kaut ko, piemēram, viņa aizraušanos. Tas ir slikti. Atriebības vienalga nebūs. Bet būs secīga izdzīvošana no visām pieejamajām Mežāžu apkārtnēm.
Turklāt, tas viss nenozīmē, ka Mežāzis tur veiks kaut kādu speciālu darbu dotajā virzienā. Vienkārši Mežāzis jau, katrā ziņā, paspēja ierakties tur daudz agrāk un daudz labāk nekā jūs, tāpēc viņam visas sviras rokās... Bet tas tā, tikai sīkumi. Gadās, tiesa, sliktāk, ja jums izdevās izsaukt Mežāzī antipātijas pēc nenoskaidrotiem iemesliem un lielu antipātiju – novedot to līdz baltkvēlei. Tad Mežāzis ir spējīgs uz visu, uz ko ir spējīga Jaunava, tikai palielinātā mērogā.
Vispār, ko es jums stāstu. Noskatieties labāk „Šerloka Holmsa” filmas sēriju par profesoru Moriarti. Lūk, Moriarti, tipisks Mežāzis.

Svari
Svari diezgan ātri apvainojas. Tiesa tā pa īstam viņi nemāk atriebties. Te viss kaut kā vairāk līdzinās bērnu variantam: ā tu man tā, labi, bet es tev lūk tā. Kā saka, atdod manas rotaļlietas un nečurā manā podā. Pie tam, kad Svari paši uzskata, ka ir nonākuši līdz skarbuma un netaisnības robežas, līdz subjektam, uz kuru mērķēta atriebība, tikai tad viņiem sāk pielekt, ka viņiem pašiem atriebjas.
Turklāt, pārcilājot iespējas, Svari nereti vai vispār zaudē kontroli pār to, kam gatavojās atriebt, no kā tālāka darbība praktiski ir neiespējama. Nu pats pēdējais, uz ko ir spējīgi Svari, ir izsaukt pāridarītāju uz vārdisku divkauju, uzrādīt viņam savas apsūdzības un pieprasīt paskaidrojumus. Kā zināms, paskaidrojumi atrodas augstāk par jumtu – ne jau visi ir tik taisnīgi, kā Svari...
Taču, viena stiprā puse, kuru Svari var izmantot atriebībai – šausmīgai un baisai – viņiem tomēr ir. Viņi var, piemēram, meistariski atņemt savam pāridarītājam jebkura viņam vērtīga cilvēka simpātijas. Un par spīti ienaidniekam var uzkāpt kaut kur augstāk un no turienes parādīt pāridarītājam mēli, lai viņu pārņem skaudība un rūgtums. Vispār, tādas lūk intelektuālas intrigas... Laba zīme.
Zināju es vienu cilvēku, kurš bija (un palika) Svari un nodarbojās savā firmā ar ne visai vieglu uzņēmējdarbību, kā sakari ar dažādiem „puišiem” un „jumtiem”, viņš bija slavens ar to, ka pateicoties viņa darbībai līdz nopietniem konfliktiem nenonāca ne reizi, kaut arī viņa priekšnieks bija liels maita un vētrainas kaislības par firmu bija pietiekoši daudz.

Skorpions
Šī zīme tradicionāli ietur līdera pozīcijas. Kaut arī nepelnīti. Patiesībā, daudz trakākas ir Zivis, bet to neviens nezin. Tad lūk, normāls Skorpions atšķiras ar to, ka viņam ir gar to daļa. Visur viņam, saprotiet, ir savas intereses, visu viņam vajag kontrolēt un turēt uz āķa. Attiecīgi, pietiek kādam šīs viņa intereses aizskart, kā Skorpions tūlīt pat pielejas ar indi un skrien sakost.
Skorpiona košana mēdz būt dažāda, bet tā galvenais mērķis ir nevis atsist pretinieku, bet nest viņam pēc iespējas dziļākas morālās (sliktākā gadījumā - fiziskās) traumas, ar kurām viņš mocītos līdz sava mūža pēdējai dienai.
Šī iemesla dēļ Skorpioni ir principa „sit savējos, lai svešie baidītos” pirmatklājēji. Radīt dziļas, asiņojošas un nedzīstošas rētas savējiem ir simts reizes vieglāk, nekā svešiem. Savējiem ir zināmas visas vājās vietas un iedurt viņiem nav tik grūti. Lūk, piemēram, pazinu es vienu Skorpionīti, kurai vīrs bija apmāts ar domu vienmēr un visur būt ļoti solīds. Viņa viņu visu laiku tirdīja par vienu vienīgo gadījumu, kad viņš izskatījās ne visai solīdi: reiz veikalā viņš līdz baltkvēlei sadusmojās uz pārdevēju, pasakot pārdevējai visu, ko domāja par viņu. Pēc tam vīrs nosarka, nobālēja un nolaida acis.
Bet Skorpionīte-maita sagaidīja lielu viesu pulcēšanos un atkal sāka: „ Vai atceries kā tu veikalā...”. Bet raksturīgi, ka neviens Skorpions nekad neaizmirsīs uzliet nedaudz balzāma uz svaigas brūces savam ienaidniekam, lai viņš paliktu par ērtu upuri.
Pret skorpiona kodumiem imunitāte ir tikai Dvīņiem. Tāpēc ka, vairumam no viņiem nav dziļas dvēseles, aiz kuras skorpions ar savu dzeloni varētu ieskrāpēt. Vai arī dvēse ir dziļa, bet Dvīnis to neizrāda. Skorpions tos aizķer, bet paši Dvīņi par šo tēmu pajoko, it kā viņiem iedurtu nevis ar dzeloni, bet kutinātu pēdas ar spalvu.

Lauva
Lai atmodinātu Lauvā atriebības kāri, viņa vienkārši ir jāapmāna. Apmānīt Lauvu ir viegli, tikai vai jums to tiešām vajag, jo Lauvas atriebība, pat nelielā daudzumā, ir šausmīga kā nāve.
Pats vienkāršākais lauvas atriebības veids ir acīmredzama demonstrēšana, ka jūs esat pilnīga niecība un pat vēl sliktāk. Tas viss tiek demonstrēts, salīdzinot ar sevi.
Lauva publiski parāda, cik labāk, nekā jūs, viņš izskatās, strādā un atpūšas. Turklāt, pat, ja viņš nekad nenodarbojas ar tām lietām, ar kurām jūs esat aizņemts, lai parādītu jūsu niecīgumu viņš pamanīsies iemācīties izdarīt tās labāk par jums. Tālāk Lauvu atriebības reitingā seko publiskie apvainojumi un atmaskošana. Lauva ar skaistu ievadu izstāstīs visu, ko par jums domā.
Turklāt, apkārtējo simpātijas, dabiski, ka būs viņas pusē , tāpēc, ka šīs simpātijas vienmēr ir Lauvas pusē. Ar to arī viegla atriebība beidzas. Dzelžaina Lauvas atriebība nebeidzas un neapstājas neparko. Jūs var sākt vajāt tumšas personības, kuras, nezin kāpēc, izrādās tuvākie Lauvas draugi, pamest draugi un paziņas, kā arī izdzimteņi no tās pasaules biedē un griež jūs riņķī.
Aiz tā visa redzēsiet Lauvas atspulgu. Ar laiku jūs kļūsiet par šizofrēniķi un sāksiet redzēt lauvas krēpes visur, ieskaitot klozetpodu un saskābušu pienu.

Jaunava
Godīgi sakot, nevaru iedomāties, kas ir jāizdara, lai Jaunava nolemtu atriebties. Kaut gan daudziem šīs zīmes pārstāvjiem ir tāda tieksme. Turklāt Jaunavas atriebjas īpaši perversās formās. Ja jūs esat skatījusies filmu par varonīgo Sergeju Lazo, kuru japāņi sadedzināja vilciena krāsnī, tad jums ir aptuvens priekšstats, ko var izdarīt ar cilvēku Jaunavas fantāzijas (Jaunavas tāpēc, ka Japāna atrodas Jaunavas zvaigznājā).
Atcerieties, tur bija tāda skaista vāzīte ar caurumiņiem, kas paredzēta pretinieka galvas ievietošanai. Ideja, ieliet cilvēkā ūdeni caur ausīm, arī ir laba. Vispār, ko tikai neizdomāsi, lai izdomātu tik nopietni kā Jaunava. Jaunavas sadzīves atriebība nav mazāk smalka, bet atšķiras ar vienu uzjautrinošu īpatnību: cilvēks, kuram atriebjas, par to vienmēr uzzina pēdējais. Piemēram, noformējot jums kādus sengaidītus dokumentus, Jaunava atļaujas izdarīt tikai vienu nenozīmīgu soli, kas noved pie atkārtota elles apļa. Tas ir Jaunavas stilā, uzreiz nekas nav saprotams, bet kopumā izdodas varena atriebība.
Vispār Jaunavām vairāk kā visām citām zīmēm ir nosliece uz atriebību ar oficiālām un dokumentālām metodēm. Tas ir, ja jūs apvainojāt Jaunavu, un viņai ir par ko ziņot par jums oficiālajās instancēs – viņa pavisam noteikti to izdarīs. Tāpat ir zināma Jaunavas metodika kāda apburšanā un marinēšanā līdz bezsamaņai izņemot cēlu mērķu vadīta.

Dvīņi
Lūk šī ir viena no galvenajām Zodiaka čūlām. Vairums Dvīņu kaislīgi alkst būt vareni un cienījami, jo citādi viņus neuztver. Dvīnis ātri var gribēt atriebties. Iepazīstoties ar Dvīņu atriebību, jūs noteikti kļūsiet par pašu neticamāko tenku un baumu objektu, ērmoti plakanu dzēlību un neapslēptas dezinformācijas upuri.
Dvīņi vīrieši var pat iesaistīties kautiņā ar spēcīgākiem pretinieka pārspēkiem, bet pēc divām minūtēm šie don-kihoti jau činkstēs kaktiņā. Ja tas būtu kautiņš internetā, tajā Dvīnis izdarītu jebko, kaut vai aizsūtītu vēstulīti ar vīrusu– tas, lūdzu, pateicībā par visu.
Turklāt, vairumam Dvīņu, garastāvoklis mainās daudz ātrāk, nekā laika apstākļi. Ja no rīta viņš apzvēr atriebties līdz pat pensijai, tad pusdienās Dvīnis jums var piedāvāt abpusēji izdevīgu lietu vai padalīties ar svaigi izdomātām baumām par jauno atriebes objektu.
Dvīņi mēdz arī zināt visu par visiem, tāpēc, sacerot kārtējās tenkas, var atklāt par jums kaut ko patiesi sāpīgu un kompromitējošu, paši par to nenojaušot. Vispār, sapratne par esošo informāciju, vēlme valdīt pār pasauli šiem darboņiem instinktīvā līmenī ir ielikts jau šūpulī.

Vēzis
Pats vienkāršākais un izplatītākais Vēža atriebības veids ir aukstā naktī aiziet bez cepures, lai visiem būtu slikti. Pie šīs kategorijas pieder pilna attiecību pārtraukšana. Vēžu gadījumā tas nozīmē, ka Vēzis vispār uz jums nereaģēs – nekā un nekad, pat, ja jūs slīksiet viņa acu priekšā.
Iespēja, ka Vēzis jums piedos (pat ja apvainojums nebija liels) ir maza. Ja aizskar Vēzi nopietni, tad sekas var būt pašas negaidītākās. Apzinoties savu nelielo, spēku, Vēži pat prusaka slepkavībai var pielietot smago artilēriju (nerunājot nemaz jau par atriebību nopietnākiem pretiniekiem). Piemēram, noslīcināt, atriebības ātrumā, tuvākajā ūdenstilpnē somu vai sadedzināt dokumentus jau ir Vēža stilā.
Es nemaz nerunāju par fizisku atriebību. Ja nesaskaņas aiziet līdz kautiņam, tad Vēzis var pielietot lauzni, tabureti ar dzelzs kājām vai vēl kaut ko līdzīgu... Tā kā dusmīgs Vēzis ir šausmīgs. Tomēr par atriebību šausmīgāka ir Vēža apvainošanās uz citiem . Šī būtne skatīsies uz jums ar pārmetumu pilnām saraudātām acīm kā mežā pamests suns, un jums būs kauns, kauns, kauns!!!
Bet izlīdzināt savu vainu jūs nevarēsiet, tāpēc sirdsapziņa jūs smacēs, smacēs un smacēs, līdz nosmacēs līdz bezsamaņai.


Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


amei
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (51)
[07.08.2014 - 14:59]
Nu ja savā ziņā ir taisnība varētu piekrist (hmm)


gusenish
Lietotājs offline sievieteSkorpions
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[08.04.2010 - 00:12]
(fui)


iriiniite
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[10.03.2010 - 12:13]
Tikko izlasīju par savu zodiāka zīmi, nosmējos no sirds, paldies par šo rakstu! (belly) (ok)


maariite
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[13.10.2009 - 12:33]
nja dvinis, tas tiesam ta ir.es esmu skorpions bet man sdraugs dvinis...kas te rakstits par to imunitati ta tas i... (hugelove) (hey) (hmm)


melnaa-panteera
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[19.08.2009 - 23:31]
jā ... ņemot vērā , ka esmu pa vidu diviem horoskopiem - lauvai , un jaunavai , tad no abiem man šis tas ir .
precīzi .


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[11.08.2009 - 18:38]
Nu, laikam jau drusciņ ir tiesa par tiem dvīņiem... (shy)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


moony
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[11.08.2009 - 18:21]
nuuu...paskarbi teikts... (nope)

Murr-ņau...


cepumish
Lietotājs offline sievieteSkorpions
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[01.08.2009 - 18:52]
Īstenībā Skorpioni nav nemaz tādi kā aprakstīts...


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[02.07.2009 - 16:23]
Man horoskops ir labais, tiešām citreiz no manis var daudz ko negaidīt un es parasti neatriebjos...


sisenite777
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[02.07.2009 - 16:06]
(hey) (hey) (hey) Nekad nebiju domājusi ,ka zivtiņas ir tādas maitas.Kaut arī man ļoti patīk iekost,tā līdz kaulam-bet tikai tad ja esmu nepatiesi nobraukta (haha) (haha) (haha)


Dūja2
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.06.2009 - 17:02]
Nu nezinu nezinu,nevarētu teikt,ka ūdensvīri nav atriebīgi,sieviete ūdensvīrs iek uzskatīta par visai skarbu būtni. (sport)


pelcis000
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[22.06.2009 - 17:56]
Nu nepavisam neizklausaas peec mana horoskopa.. (haha)


Piki
Lietotājs offline sievieteLauvaIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[22.06.2009 - 17:25]
nu par Lauvu man neatbilst.. es laikam sev neatbilstošā laikā esmu dzimusi.. (pc)

Amor vincit omnia.


kristy26
Lietotājs offline sievietePrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 19:02]
tiesam viss ka man jo es jau nu nebusu ta kas necels ausis uz kko tadu kas skar ari mani

tik sasoditi labi


duudinna
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 19:00]
ja taisniba,it kaa veezi ir klusi un naivi,bet kaitinnat nevajag bus sudi!! (karate) (hehey)


vitux
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.01.2009 - 17:20]
Njā...es nemāku atriebties (fui) ......un ātri visu piedodu un aizmirstu (angel) , lai gan kad pārslogo manu vienīgo nervu (sport) tad ir IZVIRDUMS! (karate) (pc)
Laikam tāds ir Svaru Vērša krustojums! (hi) (biglove)


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[06.01.2009 - 11:36]
Labaak uzreiz pakaarties nekaa ja esi nogreekojies meeginaat man pielabinaaties (haha)
Izklausas sausmigi bet fakts taads ka taa arii ir,loti vaininiekam jaaluudzaas lai es vinjam piedotu (eyes)


penelope
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (46)
[05.01.2009 - 11:52]
nu diezgan precīz mans dusmu raksturojums! Es varu kalt ļoti izsmalcinātus atriebības plānus un naidu glabāt gadiem. Tik tiešām ar lielāko baudu esmu pasūtījusi savu pāridarītāju pēc pilnas programmas!!! Es esmu īsts Strēlnieks!


pukzirnitc
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[04.01.2009 - 21:49]
Es ļoti ceru ka būs !!! (bflowers)


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[04.01.2009 - 18:32]
mm..interesanti, vai citām zīmēm arī būs?

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-TSZF12-079J 0.80 LVL WDC-1057R 5.20 LVL SC-41166 11.60 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist