Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 27. Septembris 09:08:35


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[6] Apmeklētāju kopā[7468]

Ko darīt, ja pašvērtējums krīt, bet liekais svars pieaug

Ja tievētājam pašnovērtējums ir adekvāts, viss ir labi. Cilvēks liek reālus mērķus, izvēlas reālus panākuma ceļus. Viņš necenšas notievēt ātri tikai tādēļ, ka kādam no viņa paziņām tas ir izdevies. Neveiksmes gadījumā meklē, kur viņš pieļāva kļūdu un kā to novērst, bet nevis apvaino sevi gļēvulībā un nespējā.

Pavisam cita lieta, ja pašnovērtējums pazeminās. Tāds cilvēks ir nepārliecināts par sevi, nav gatavs pārmaiņām un nevar izšķirties par kaut ko. Viņš uzskata, ka nav cienīgs labāka. Ja reiz tā, tad attiecīgi šai situācijā ir zema motivācija, kas pamudina tievēt.

Ēšana un sods

1 Zems pašnovērtējums kļūst par pastāvīga slikta garastāvokļa un depresijas avotu. Uz šī fona ēdiens kļūs kā sadzīves antidepresants. Cilvēks sāk ēst biežāk un vairāk, nekā viņam nepieciešams, kas noved pie svara pieauguma.

2 Cilvēks ar zemu pašnovērtējumu ļoti slikti pārcieš grūtības, kas parasti rodas tievējot. Attiecīgi, bieži sabrukumi, priekšlaicīga tievēšanas pārtraukšana, pēc kuras sekos jauns svara pieaugums, daudz ātrāka aptaukošanās progresēšana.

3 Pazemināts pašnovērtējums traucē saņemto rezultātu pareizai interpretācijai. Tāds cilvēks parasti neuzskata par panākumu, ja viņa svars vienkārši nepalielinās vai nepazeminās, vai arī “tikai samazinās” par 1-2 kg mēnesī.

4Cilvēkiem ar pazeminātu pašnovērtējumu ļoti bieži rodas priekšstats, ka liekais svars, tas ir sods. Viņi ir “vainīgi”. Vainīgi, ka nevar apslāpēt apetīti, nevar pārvarēt slinkumu.

5 Cilvēki ar pazeminātu pašnovērtējumu ļoti negribīgi uzņemas atbildību par “liekajiem kilogramiem”. Viņi ļoti negribīgi atzīst, ka liekais svars ir tiešs atspulgs no viņu dzīves veida. Bet tāda saprašana ir pirmais un nepieciešams solis sekmīgā notievēšanā.

Ja kaut kādā veidā šis pašnovērtējums kļūtu adekvāts, lieta ar notievēšanu viņiem ietu daudz labāk. Un ne tikai ar notievēšanu. Cilvēks ar adekvātu pašnovērtējumu nepaliek par sava likteņa upuri. Viņš kļūst tā saimnieks. Patiešām, viņš ir veiksmīgs, viņš zina, ko grib, zina, kādēļ, un kā to panākt.Domkrats pašnovērtējumam

Ir derīgi zināt, ka šajās neveiksmēs nav jūsu vainas. Neveiksmes ir kļūdu auglis, nepareizi izvēlēta taktika, paaugstināta gaidīšana un tā tālāk. Un, ja tagad jūs nesteigsieties, tiksiet galā ar problēmu, korekti uzdosiet uzdevumu, noteiksiet tā lēmuma ceļus un konsekventi piepildīsiet tos dzīvē, tad rezultāts neliks sevi ilgi gaidīt.

Vairums cilvēku vakaros izjūt lielāku izsalkumu, nekā rīta stundās. Dēļ tā, vairākums mēģinājumu atteikties no vakariņām ir smagi un mokpilni. Nu un vai vajag sevi vainot, ja jums, tāpat kā vairākumam cilvēku, neizdodas atturēties no vakariņām?

Pašnovērtējuma problēmu var pamēģināt risināt ar psiholoģiskām metodēm, bet, pagaidām nevēršoties pie psihologa pēc palīdzības. Piemēram, daudzi cilvēki, ciešot no pazemināta pašnovērtējuma, nenoprot, ka šaubīties par saviem spēkiem, laiku pa laikam, ir raksturīgi vairumam normāliem cilvēkiem. Tas, kā teikt, ir personību attīstības obligāts komponents.

Daudzi cilvēki uzskata, ka, ja jau reiz viņiem ir slikta mašīna vai maza māja, vai ne pati augstākā izglītība, tad viņiem ir pamats domāt par sevi slikti. Tāds „novērtējuma”, „sacensību” piegājiens raksturīgs daudziem cilvēkiem. Bet, ja iedziļināties, kas pēc būtības mainīsies, ja jūs iegūsiet labāku mašīnu? Vienalga, vairumam cilvēku būs vēl labākas mašīnas par jūsu. Vai nav vieglāk mainīt pieeju un pameklēt dzīves jēgu, nevis bezgalīgi iegādāties jaunumus, un tērēt laiku bezgalīgās sacensībās ar citiem cilvēkiem.

Daudzi cilvēki ar pazeminātu pašnovērtējumu, cieš no mīlestības trūkuma pret sevi, un saprot, ka viss mainīsies uz labo pusi, tikko kā viņi sevi iemīlēs. Un tieši uzliek sev tādu uzdevumu – iemīlēt sevi! Tad lūdzu pārliksim problēmu lēmuma plaknē.Kā sevi iemīlēt?

Sākumam izrādiet pret sevi interesi. Kādām vajadzībām dzīvo jūsu organisms, kāpēc tas priekšroku dod uzkrāt enerģiju, tā vietā, lai to tērētu? Vai pārāk daudz jūs sev aizliedzat? Vai jūs labi dzīvotu, ja kāds cits patstāvīgi aizliegtu jums darīt to, ko jūs mīlat? Apzinieties, ka jebkurš cits organisms, nokļūdams līdzīgā dzīves situācijā, nekavējoties iegādātos liekos kilogramus. Jums ir pamats būt pateicīgai savam organismam par to, ko neskatoties uz ne visai labo attieksmi pret to, viņš līdz šim ir dzīvs un attiecīgi vesels...

Tā lūk, caur interesi un tālāk caur pateicības jūtām, nonākam līdz mīlestībai pret savu organismu. Ja vien jūsu mīlestība būs patiesa, tā, bez šaubām, izpaudīsies rūpēs par ķermeni. Un te jau arī ēdienus izvēlēsieties veselīgākus, un pastaigas priekš jums kļūs par ierastām, un bērniem iemācīsiet jaunu attieksmi pret sevi.

Nav lieki ņemt vērā, ka palīdzībai, personīgu problēmu risināšanai, eksistē profesionāli psihologi un psihoterapeiti. Ar gandarījumu var konstatēt, ka mūsu sabiedrība pamazām iepazīst psiholoģisko kultūru un attiecīgi aug apmeklējumu skaits pie speciālistiem. Un tajā pašā laikā mums vēl ilgi būs augt. Līdz attīstītām valstīm šai ziņā mums vēl ļoti, ļoti tālu.


Tulkojums: Kleoo redakcija
Materiāls: www.woman.ru
Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[29.06.2009 - 15:46]
tieši tā pie pašnovērtējuma jāpiestrādā tiem,kam tāda nav,a kam tāds ir tas jāsaglabāneskatoties ne uz ko (biglove)


Margez
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[27.10.2008 - 15:40]
Grūti, grūti ir ar to pašnovērtējumu! Es strādāju ar savu pašnovērtējumu jau pusotru gadu! Bet vajaga vēl! Un vēl un vēl! Jūtu kā mainās mani paradumi! Lēnām, bet mainās! Viss notiksies, tik nepalaisties slinkumā un sevis žēlošanā. Bet grūti ir! Pat ļoti grūti! p.s. šovakar jāvingro, bet ai kā negribās, bet ai kā vajaga! Tā kā nekādu atkāpju!

Bozekle


miss
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[13.10.2008 - 11:23]
manuprāt nav uz pasaules cilvēks kuram pašnovētējums ir uz visiem 100%! Cilvēks ir tāda būtne kas vienmēr atradīs pie kā piesieties it īpaši pie sevis!!! (hehey)


jaukaa
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.09.2008 - 15:42]
Reizēm apskaužu cilvēkus, kuriem ar pašvērtējumu utml. viss ir vienkārši lieliski.. (nope)
Cenšos tikt galā ar savu pašvērtējumu, jo pie tā krietni jāpiestrādā (nope) (wait) (hmm)


silver_angel
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[15.09.2008 - 11:46]
Man ar stresa un zema pašvērtējuma gadījumos baaaaigi paaugstinās vēlme uz treknām kūciņā un visu ko tādu treknu, bet svars kā ir savi 52kg tā ir...
Ceru ka vecumdienās neatspēlēsies (boat)

Enģelēns...


preila
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (11)
[10.09.2008 - 16:23]
mīli sevi..un arī citi mīlēs tevi.... (five)

preila

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-48107 20.00 LVL SC-24627 44.20 LVL SC-45202 51.80 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist