Ielogoties ar Facebook pasi
Lauva clock Šodien ir 08. Augusts 18:40:50


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[36] Apmeklētāju kopā[22659]

Orgasms

Iedomājies, ka šodien ir pirmdiena. Ja tu izdomāsi šonedēļ katru dienu nodarboties ar seksu, tad tev ir iespējas ne reizi neatkārtoties. Katrs no septiņiem orgasma veidiem (Virtuālā realitāte, Salūts, Pārsteigums, Mākonis, Šūpoles, Negaiss, Lidojums) dāvā dažādas sajūtas. Diez vai tev izdosies uzsākt šo maratonu jau ar nākamo nedēļu, bet pēc pāris mēnešu treniņa – noteikti. Turklāt- tu katru reizi varēsi izvelēties to orgasma veidu, kuru tu vēlies izbaudīt tieši šodien – atkarībā no tā cik aktīva tu vēlies būt, tikai pusstundu, vai nodarboties ar seksu visu nakti.

Orgasms – Virtuālā realitāte

Maigs un relaksējošs, šis orgasma veids ir sasniedzams bez partnera iejaukšanās. Pēc noteiktiem treniņiem, protams.
Kā sasniegt.
Lai apgūtu šo tehniku, nepieciešams kārtīgi ietrenēt vagīnas muskuļus. Vispirms sasprindzini vagīnas muskuļus tā, it ka tu censtos kaut ko noturēt. Paliec šādā stāvoklī 2-3 sekundes un tad atslābinies. Atkārto šo vingrinājumu 1 - 1.5 minūti. Koncentrējies uz šīm kustībām, izjūti, kā vagīnas zonā koncentrējas asinis. Turpini ritmiski saspiest un atslābināt vagīnas muskuļus vēl kādas pāris minūtes, vēl šim procesam tu vari pieslēgt erotiskās fantāzijas – un tu jutīsi orgasma klātbūtni. Galvenais nepārstāt kustības.
Trenējies, sasprindzināt un atslābināt vagīnas muskuļus 20 reizes pēc kārtas, trīs reizes dienā. Tad pēc pāris nedēļām būs pietiekams muskuļu tonuss, lai tu varētu izbaudīt orgasmu jebkurā vietā un jebkurā laikā un pēc savas vēlēšanās. Šo tehniku var izmantot ne tikai vienatnē, līdzīgu rezultātu tu iegūsi arī seksa laikā. Pie kam jūsu partnerim būs garantēta lielāka baudas sajūta.

Orgasms - Salūts

Atkārtoti baudas uzliesmojumi, ātri un ritmiski, kas nobeidzas ar brīnišķīgu sprādzienu. Ar šīs tehnikas palīdzību var izbaudīt veselu sēriju spožu orgasmu, kas seko viens pēc otra. Baudas virsotnē var noturēties gandrīz stundu!
Kā sasniegt.
Šeit daudz kas ir atkarīgs no partnera pacietības un mākas. Viņam ir jāvar katru reizi novest tevi tuvu orgasmam, piebremzējot burtiski pāris sekundes pirms fināla. Vislabāk ir izmantot pirkstu vai orālo stimulāciju. Lai piebremzētu viņam pēc tam mainīt glāstu atrašanās punktu, nogaidīt pusminūti un tad turpināt tādā pašā garā un tādā pašā intensitātē. Tavam partnerim ir uzmanīgi jāseko tev līdz, lai nepārtrauktu pārak agri vai pārak vēlu. Viņam vajadzēs novest tevi līdz robežai kādas piecas reizes, tad endorfīnu – „laimes hormonu" – koncentrācija tavās asinīs būs maksimālā daudzumā, un orgasms kuru tu izbaudīsi būs fantastisks! Par savu gatavību superorgasmam tu jutīsi pēc pirkstgalu vieglas knibināšanas sajūtas. Kad tavs partneris tomēr ienāks tevī – lai kustās ar nelielām bet stipram kustībām, neaizmirstot pie tam pieskarties tavam klitoram ar pirkstu galiņiem

Orgasms - Pārsteigums

Tas ir ātrs un spēcīgs orgasms, kas bieži noved pie ejakulācijas – parādās piena balta sula (ne jau partnerim, bet tev). No tā nav jābaidās – tas tikai nozīmē, ka jūs visu izdarījāt pareizi, ir gan klitora,gan G punkta stimulācija.
Kā sasniegt.
Sāciet ar G punkta stimulāciju – lai tavs partneris stimulē to ar rokas pirkstu, spēcīgām un apļveida kustībām. Ar pārējiem pirkstiem viņš var glāstīt tavu klitoru. Pēc tam pāriet uz frikcijām. Šai reizei izvēlieties tādu pozīciju, kādā maksimāli tiks stimulēta vagīnas priekšējā sieniņa, un kopā ar to arī G punkts. Šeit iederas jebkura poza, kur partneris ienāk tevī no aizmugures. Tā pat arī iederas pozīcija „partneris no augšas”, bet tev zem dibena obligāti jānoliek spilvens – tā, lai tavi gurni atrasots augstāk par galvu. Lai G punkta stimulācija būtu spēcīga, lai tavs partneris neieiet pilnībā tevī un apļveida kustībām kustina ar gurniem. Diezgan drīz jūs spēsiet atrast vajadzīgo ritmu un tempu. Pie tam tu pati vai tavs partneris turpina glāstīt klitoru. Jūtot orgasma tuvināšanos, nevajag paātrināt kustības, vienkārši atslābināt muskuļus.
Rezultāts ir tā vērts: orgasms, kurš sasniegts ar G punkta stimulāciju, skaitās pats spēcīgākais un krāsainākais sieviešu orgasms. Protams arī šeit katra sieviete ir individuāla – toties ir vērts kaut reizi pamēģināt! Eksperimentēt ir vērts ar partneri, kam jau ir pieredze, kuram tu arī pilnībā uzticies.

Orgasms - Mākonis

Šis orgasms nav tik stiprs kā divi iepriekšējie, toties tas izsauc patīkamas izjūtas un emocijas. Mīksts baudas vilnis rodas vagīnā un pamazām aptver visu ķermeni.
Кā sasniegt.
Lai sasniegtu šo orgasma veidu, vajag stimulēt vagīnas sieniņas. Pēc seksapatalogu domām, šo orgasma veidu var sasniegt guļot abiem uz sāniem, partneris maigi pieskaroties ar savām krūtīm pie tavas muguras. Lai būtu vēl tuvāks kontakts, partneris var uzlikt savu kāju pa virsu tavām kājām. Šī pozīcija palīdzēs aktīvi stimulēt visjūtīgāko vagīnas sieniņu, ka arī pielietoto visoptimālāko tempu un kustību amplitūdu. Sāciet ar nedziļu ievadīšanu, pēc tam, ļaujiet partnerim ieiet dziļāk, piespiežot ceļus pie krūtīm.
Šo orgasmu nevar nosaukt par īpaši spēcīgu un krāšņu – toties tas nav grūts savā izpildījumā, un šo orgasmu tu vari sasniegt bez piepūles. Šis veids tev iepatiksies, ja tu vēlēsies izbaudīt emocionālo tuvību ar tavu partneri, Piemēram pēc šķiršanās vai romantiska vakara noslēgumā.

Orgasms - Šūpoles

Tas ir ātri pienākošs un tik pat ātri pārejoši baudas viļņi, kuri sākas gurnu rajonā un pamazām pāriet uz visu ķermeni. Šāds orgasms perfekti aizstāj miegazāles, tas pilnībā atslābina organismu.
Kā sasniegt.
Lai izbaudītu šādu orgasmu, nepieciešama klitora stimulācija, kas apvienota ar G punkta stimulāciju. Lai tavs partneri startē ar klitora glāstīšanu: 75% sieviešu tieši šis veids ne tikai ļauj sasnieg lielāku baudu, bet arī pilnībā atslābina visīsākā laika periodā. Dzimumakts uzsākas ar misionāru pozu. Pēc tam, lai tavs partneris mazlietiņ atbalstās uz elkoņiem, tā lai viņa gurni atrastos zemāk attiecībā pret taviem gurniem. Šādā pozīcijā, viņš varēs masēt tavu klitoru ar sava ķermeņa palīdzību un īpaši uzdarbosies tavā G punkta zonā. Lai iegūtu lielāku baudu, palūdziet viņu veikt apļveida kustības ar gurniem.
Ideāls seksa variants, ja jums ir bijusi grūta nedēļa vai esat ar jaunu partneri.

Orgasms - Negaiss

Ilgs, spilgts, pulsējošs orgasms, kas pārņem gan klitoru, tā arī vagīnas nervus, pie kam visa tā garumā. Ja jums ar partneri izdosies pareizi stimulēt vagīnu visā tās garumā, tev ir garantēta baudas, kas iziet cauri visam ķermeni vidēji 20 minūšu garumā.
Kā sasniegt.
Stimulējiet gan klitoru, gan vagīnu. Pie kam vajadzētu stimulēt maz zināmo A punktu, kas atrodas starp G punktu un dzemdi. Ņem vērā: šo zonu ir ērtāk stimulēt ar vibratoru, nekā ar peni. Kaut gan var pamēģināt: lai varētu to veikt ar peņa palīdzību, vajadzētu ieņemt pozu, kur tu sēdi gultas vai galda malā, ar plati ieplestām kājām, bet tavs partneris ieiet tevī dziļām un spēcīgām kustībām, sajaucot to ar parastajām frikcijām un kustībām no vienas uz otru pusi. Lai sasniegtu orgasmu, tev vajadzēs diezgan ilgu laika periodu. Kustieties lēnām, neizjaucot ritmu, un beigu beigās tu sajutīsi lēnu orgasma klātbūtni, kas nāk kaut kur no tava ķermeņa iekšas.
Atrast A punktu nav nemaz tik viegli – būs vajadzīgs treniņš. Tomēr, iemācoties to stimulēt, tu atvērsi sev jaunu pasauli. Īpaši labs šis seksa veids ir tad, kad vēlme uz seksu nav tik stipra. Teiksim, ja tas ir jau otrais vai trešais sekss dienas laikā.

Orgasms - Lidojums

Šis orgasms ir kaut kas īpašs. Tu aizmirsīsi par visu uz pasaules. Bet tikai, ja jums sanāks pārvarēt vēlmi darīt visu ātri.
Kā sasniegt.
Šī seksa tehnika ir atnākusi pie mums no Austrumiem, kur īpašu vietu ieņem ķermeņa un dvēseles harmonija. Galvenais šajā situācija nesteigties, kustēties lēnām, pie tam izjusts partnera tuvību, izjust viņa garastāvokli, katru viņa kustību. Sāciet ar maigiem glāstiem – apļveida kustībām, izvairoties no krūšu un vagīnas glāstiem. Šiem glāstiem ir jāturpinās 15 minūtes, pēc kā ir nepieciešams pārtraukums – vienkārši apgulieties viens otram piespiežoties. Pēc tam pārejiet uz dzimumorgānu stimulāciju. Pieskarieties viens otram maigi, maksimāli lēnām un nesteidzīgi. Turpiniet tādā garā ne mazāk par stundu, bet pēc tam atkal piespiedieties viens pie otra. Izbaudīt katra katru elpu un sirds pukstu. Pēc pārtraukuma partneris var ieiet tevī ne dziļāk pa 2-3 cm. Turpiniet šādas kustības kādas 10 minūtes, un tikai tad partneris var tevī ieiet pilnībā. Un tad atkal apstājieties, lai tavs partneris iziet no tevis uz kādu laiciņu, nepārtraucot glāstus. Tad jūs abi atradīsieties uzbudinātības stāvoklī un būsiet gatavi izbaudīt orgasmu. Tāpēc, kad partneris atkal ieies tevī iekšā, lai viņš turpina ātras kustības, stipri sasprindzini ānusa un vagīnas muskuļus un sāc kustināt gurnus vienā ritmā ar partneri.
Šī tehnika ir diezgan grūta – jums būs jākļūst pacietīgiem mīļākajiem. Ātras kustības, protams, ļaus sasniegt orgasmu ātrāk, bet nebūs nekādas dziļākas,paliekošas baudas. Šo tehniku labi praktizēt brīvdienā un no rīta, kad jums ir laiciņš un varat nesteigties. Šāds orgasms cels tavu pašsajūtu uz ilgi laiku.


Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


roziine
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[02.02.2010 - 00:02]
neatceros , kad peedeejo reizi man kkaads orgasms vispaar bijis (fui) (fui)

zemenes ar putukrējumu:)


sauliite19
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.07.2009 - 23:00]
(clap) (ok)


aivitina
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.07.2009 - 11:36]
es jūtu, ka pēc šī rakstiņa latvijas vīrieši būs noslogoti hihihihi


dzirksteliite
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.07.2009 - 06:54]
tiešām interesanti (heart)

make love, not war!


zvaceks
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.07.2009 - 20:35]
Kas par nosaukumiem!!!! Super!


Raila
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.07.2009 - 14:10]
kāpēc jāizvēlas tikai viens... var taču mēģināt izbaudīt visus (samba) ak, nabaga mūsu vīrieši (eyes)

ar optimistisku skatu uz dzīvi


paula
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[07.07.2009 - 11:11]
izveelos arii saluutu, manam viirietim ssonakt buus jaapapuulas (loveme)


saulite19
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[05.07.2009 - 12:42]
(clap)


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[02.07.2009 - 17:36]
es gan gribētu izbaudīt orgasmu-salūtu (hugelove)


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[21.06.2009 - 21:03]
Es gribētu orgasmu - negaiss!!!


duudinna
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 21:43]
aprakstits jau skaisti un plasi,beit saubos vai visi to var pielietot (hmm) nezinu vai mans virietis bus tik pacietigs!! vet verts pameginat! (angel)


kitella
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[15.06.2009 - 23:42]
ja interesanti


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[15.06.2009 - 21:02]
Baigi interesantie nosaukumi - ko tik cilvēki neizdomā, lai dažādotu seksuālo dzīvi!!!Hi, hi


Nopietna
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.06.2009 - 12:33]
Mjā (cool) labi kad ir kāds kas spēj sniegt citām padomus orgasma baudīšanai, (angel) ļoti ceru kad visi vīrieši to ievēros, lai pats būtu laimīgs, tikai malziet padari laimīgāku sievieti (inlove)

Sievietes noslēpumus neizpauž, viņas tos apmaina pret citiem.


maza169
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[31.03.2009 - 17:40]
ja nu gan interesanti (angel) (samba)


žurka
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (11)
[04.02.2009 - 21:36]
Ha,veidi jau labi,bet par pēdējo runājot es tad varētu novilkt,bet mans vīrietis diezin vai būs spējīgs noturēties tik ilgi (haha) (biglove)


annele
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[02.12.2008 - 10:06]
Super!!! (ok) (kissing) (bflowers)


sintey
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.08.2008 - 21:25]
tie orgasmi ir tik interesanta un patikama lieta (angel) (cloud) (hearts)


cheburashka
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[10.08.2008 - 13:55]
njā.. .. šis tas vēl jāizmēģina (angel)

... extraordinary wild and free being ...


pelitez
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[01.07.2008 - 19:13]
Man ir 25 gadi un nekad neesu sasniegusi orgasmu izņemot pati apmierinot sevi. (clap)


sidney
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[13.05.2008 - 21:52]
Interesanti (cloud)


engelits
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[13.05.2008 - 13:16]
Nju jaa... (inlove)


paula
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[16.04.2008 - 14:28]
Mmmm (angel) (party)


draudzeniite
Lietotājs offline vīrietis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[09.04.2008 - 21:24]
sarežģīta māksla, šis lielais O.. (angel)


mazuliite01
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[08.04.2008 - 14:32]
ļOTI DAUDZAS MEITENES UZTRAUCAS KA NEJūT ORGASMU, IEPRIEKš BIJU MēģINāJUSI VISU VINGROJUMUS UTT ,GāJU PIE GINEKOLOGIEM PAT PIE PSIHOTERAPEITA BIJU, NEKā LīDZ 19 GADIEM NEKO NEJUTU, UN TA VIENU DIENU TAS PATS NO SEVIS NOTIKA,LAIKAM JAU MAN ORGANISMS NEBIJ SAGATOVOJIES KAM TADAM, BET NU TAGAT ES JūTU UN VISS IR OK, BET TAS IR TIKAI VIENā POZā UN PIRMS TAM MANI VAJAGA APMIERINāT ORALI, TāPEIC DOMāJU KA IR ļOTI ATšķIRīGI ORGANISMI UN KO VAJAG VIENAM TAS VARBūT NEDER CITAM, (heart)

Lapa: [1] 2
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-39504 47.90 LVL PD-SZR-082 23.80 LVL SC-52614 3.50 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist