Ielogoties ar Facebook pasi
Dvīņi clock Šodien ir 26. Maijs 08:50:04


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Pievienot forumu
Mani forumi
Mīļākie forumi
Neizlasītās tēmas
Meklēšana


humors un ne tikai

otina
otina
[01.08.2009 - 14:18]
Frizieris jautā Dombrovskim: "Kā griezīsim?", Dombrovskis atbild: "Nu, par 20%.."

* Lai bij' alga, kam bij' alga, Man bij' alga simtu latu, Divi simti nodokļos, Četri simti kredītos.

* - Boss, es vēlētos lielāku algu,jo par mani jau izrāda interesi trīs nopietni uzņēmumi.
- Un kas tie būtu?
- Namu pārvalde, LMT un Latvenergo.

* Jānis bez alus ir Līga

* Zini, kas ir - PVN? P-remjeram V-ajaga N-audu!!!

* Mājas viesības. namatēvs piedāvā viesim: "Jāni ko dzersi - alu, vīnu, šampānieti, šņabi, brendiju?" Jānis: "Jā, tieši tādā secībā arī dzeršu"

* Mūsdienās jaunieši aizraujas ar jaunām nodarbēm - vindseerfingu, skeitbordingu, snovbordingu. Bet 1.vietā nemainīgi paliek nasingduuings.

Daudzums


Mr. Holy Deer
Lietotājs offline vīrietisStrēlnieksveģetāriete/-isPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[09.09.2010 - 22:42]
Спросил Обама у Бога:
- Как долго ещё будет в США кризис?
Бог ответил:
- Ещё 15 лет.
Обама заплакал и ушёл.
Спросил Медведев у Бога:
- Как долго в России будет кризис?
Бог ответил:
- Ещё 10 лет.
Медведев заплакал и ушёл.
Спросил Затлерс у Бога:
- Как долго в Латвии будет кризис?
Бог заплакал и ушёл

...all animals are equal but some animals are more equal than others....


hemka
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[07.09.2010 - 20:04]
Koļa atrada IPOD TOUCH un izmeta to ārā,jo neatrada pogas!

Satiekas divas blondīnes: -Vai tu jau izmēģināji jauno vibratoru? -Vēl ne!? -Un nemaz nemēģini. Es vakar divus zobus izsitu. (haha) (haha) (haha) (haha)   SITAS TAA IESPAARDA
 

Satiekas divas blondīnes: -Vai tu jau izmēģināji jauno vibratoru? -Vēl ne!? -Un nemaz nemēģini. Es vakar divus zobus izsitu. (haha) (haha) (haha) (haha)   SITAS TAA IESPAARDAAnglis stāv pie klints un bļauj- Fuck you! Atbalss- Fuck you! Anglis paslīd, krīt no klints un bļauj- Help me! Atbalss- FUCK YOU


Ditucis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
[07.09.2010 - 15:55]
Kāds vīrs piezvana kompānijai un piesakās viņu programmai - 5 dienās nomest 5 kilogramus. Nākamajā dienā atskan zvans pie durvīm - tur stāv apburoša, atlētiska, 19-gadīga beibe no tās pašas firmas. Pilnīgi kaila, vien kājās Nike botas un ap kalu aplikta zīme. Uz zīmes rakstīts - "ja noķersi - dabūsi".
Neko daudz nedomājot, vīrs metas šai pakaļ. Pēc pāris jūdžu noskriešanas, šis padodas. Nākamās četras dienas notiek tas pats - atnāk tā pati meitene, vīrs skrien šai pakaļ. Piektajā dienā vīrs nosveras - tiešām, viņš ir pazaudējis 5kg 5 dienu laikā, kā solīja kompānija.
Vēlāk viņš piezvana tai pašai kompānijai, un piesakās programmai, kura piedāvā zaudēt 10kg 5 dienu laikā. Nākamajā dienā ierodas sieviete, vēl skaistāka par iepriekšējo. Kaila, kājās Reebok botas un ap kaklu tā pati zīme. Vīrs pa taisno metas šai pakaļ, bet kā jau iepriekšējo reizi - nenoķer. Tas turpinās arī nākamās četras dienas - viņa sniegums un forma gan uzlabojās, taču sievieti noķert neizdodas. Piektās dienas beigās viņš konstatē, ka tiešām ir zaudēji vēl 10kg.
Nolēmis iet uz pilnu banku, viņš atkal zvana kompānijai, un piesakās 7 dienu/25kg programmai.
- "Vai esat drošs?", jautā kompānijas pārstāvis, "Šī ir mūsu stingrākā programma!"
- "Noteikti!", atbild vīrs, "Es nekad neesmu juties labāk!"
Nākamajā dienā atkal atskan zvans pie durvīm, bet par lielu izbrīnu, vīra priekšā stāv kails, atlētiskas miesasbūves vīrietis, rozā botās, un ap kaklu aplikta zīme "Ja noķeršu, būsi mans!"upene
Lietotājs offline sievieteJaunavaIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (45)
[21.08.2010 - 01:17]
nu jaa, itkaa jau smiekliigi, bet atkal citiem jaaraud... (tongue) (crying)


Odinokaya volchica
Lietotājs offline sievieteLauvaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[14.07.2010 - 13:32]
Taisnība upenei, citiem jāraud, jā,,,, (dance)

Man sitā patik   "Jaunajam krievam pieder sarkans uzvalks un 600. mersedess. 
Jaunajam čukčam pieder sarkanas ragavas un 600 ziemeļbriežu. 
Jaunajam latvietim pieder sarkana seja un 600 latu parāds par dzīvokli." (haha)


upene
Lietotājs offline sievieteJaunavaIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (45)
[10.07.2010 - 02:17]
melnais humorinjsh!!! (clap)
 
citiem jaasmejas, citiem jaaraud.... (nope) (no)


Odinokaya volchica
Lietotājs offline sievieteLauvaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[09.07.2010 - 20:40]
Labs labs jociņš (clap)


Nieķe
Lietotājs offline sievieteAunsPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[09.07.2010 - 16:01]
(haha) Labais, žēl vienīgi, ka arī daļa patiesības.

Pati labākā savam vīrietim:)


zveers
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[09.07.2010 - 11:23]
Tiekas Vācijas, Polijas un Latvijas premjeri.

Vācietis stāsta: Mūsu cilvēku alga ir 2000 eiro, nodokļos aiziet 200 eiro. Kā viņi izdzīvo ar atlikumu, nav īsti skaidrs.
Polis: Pie mums saņem 500 eiro, nodokļos aiziet 200 eiro,. Kā viņi izdzīvo ar atlikušajiem 300, nav īsti skaidrs.
Latvietis: Pie mums algā saņem 400 eiro, 450 samaksā nodokļos, kur viņi rauj tos 50 eiro, nevaru iedomāties, citādi sen būtu aplicis ar PVN.

Es celšu labirintu, kurā varēšu apmaldīties ar to, kurš sagribēs mani atrast.


upene
Lietotājs offline sievieteJaunavaIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (45)
[17.06.2010 - 22:06]
 
Ne jau visi rietumnieki, kas apmeklē Latviju, vēlas baudīt sauli, sauļojoties ezera krastā. Daudzi priecājas, ka var pārbrist pielijušu pļavu. Bet vienā jautājumā lielākā daļa tālzemju tūristu ir vienprātīgi. Proti, kā piedevu neskartajai dabai viņi pieprasa modernas labierīcības - vannu, tualeti.....
 
 

Kāda padzīvojusi kundze - latviete no Londonas - nolēma beidzot vasaru pavadīt Latvijā. Viņa vēlējās nedēļu padzīvot ārpus Rīgas. Kundze izvēlējās nelielu pilsētiņu Latvijas austrumu daļā - Varakļānus. Paziņas no Rīgas palīdzēja viņai sazināties ar kādu vietējo iedzīvotāju, kurš laipni sarunāja kundzei vasaras mītni. Ar jaunā varakļānieša, tūrisma entuziasta, palīdzību izvēlētā vieta šķita gana laba esam, un kundze jau nolēma sūtīt ziņu par ierašanos.
 
 

Bet tad tautiete atcerējās, ka viņa taču neko nav noskaidrojusi par tik svarīgu lietu kā tualete jeb, kā viņa to sauca, water closet, esamību, lēdija raksta paziņām, lietojot, kā jau ārzemēs parasts, šā vārda saīsinājumu WC, ar lūgumu ziņot, vai šī vieta nav pārāk tālu no viņas mitekļa.
 
 
 Lāga vīram Latgalē, ieraugot burtus WC, pat prātā neienāca, ka kundze jautā par tualeti. Neizpratnē viņš lūdz draugu, lai tas palīdz atšifrēt mistisko saīsinājumu. Pēc pāris stundu ilgas gudrošanas abi nosprieda, ka lielie burti WC ir saīsinājums mazliet angliskotam (kāda bija visa vēstule) Varakļānu katedrāles nosaukumam. Skaidrs, tātad dāma jautā par vietējo baznīcu. 
 
 
Lūk, kāda atbilde aizceļoja no Varakļāniem uz Londonu: (cool)
 
 

"Tā atrodas nedaudz tālāk par kilometru no vietas, kur Jūs apmetīsities, pilsētas galvenās ielas malā un uz skaista paaugstinājuma. Tā vienlaikus var uzņemt vairākus simtus apmeklētāju un ir atvērta katru nedēļu. Īpaši daudz ļaužu to apmeklē nedēļas beigās. Bet Jūs varēsit to apmeklēt arī citās dienās, jo tad tur ir vairāk vietas. Daži cilvēki pēc jaukas pasēdēšanas turpat līdzās ietur launagu, it īpaši vasaras svētdienās, kad arī ārpusē dzirdamas jaukas skaņas. Akustika ir ļoti laba, bet nenoliedzami visjaukāk skan telpas iekšienē. Tas Jūs noteikti interesēs - mana meita tieši tur salaulājās, jo tur viņa pirmoreiz satikās ar savu nākamo vīru. Mēs ceram, ka pēc šīs vietas apmeklējuma Jūs izlemsit ziedot, lai palīdzētu mums uzturēt pienācīgā kārtībā veco un tik mazai pilsētiņai lielo ēku. Mana sieva ir ļoti delikāta, tādēļ viņa tur neierodas tik bieži. Pēdējo reizi viņa tur bija pirms vairākām nedēļām. Patiesi, viņai sāp, ka viņa nevar ierasties biežāk. Bet es priecāšos Jūs redzēt mūsu WC. Ja vien vēlaties, varu rezervēt Jums sēdvietu netālu no durvīm. Patiesā cieņā, Jūsu padevīgais draugs."
 
 

Kundze no Londonas atteicās apmeklēt Varakļānus! (haha)
 


dzirksteliite
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[14.06.2010 - 14:02]
lai cik reizes es arī nelasītu to mātes vēstuli dēlam vai meitai, vienmēr smejos kā kutināta (haha)

make love, not war!


upene
Lietotājs offline sievieteJaunavaIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (45)
[13.06.2010 - 23:37]
Meitiņa: "Mammīt,kas mums dzīvo ledusskapī?"
Māte:"Mums?Ledusskapī??Dzīvo???Nu neviens taču!!!!!"
Meitiņa:"A kam tad tu tur vienmēr ēdienu liec?"

Skolotāja sarkastiskā tonī jautā Jānītim:
-Vai tu man varētu paskaidrot,kāpēc sacerējums,kuru tu man nodevi vakar,vārds vārdā atbilst tava brāļa pagājušā gada sacerējumam?
-Kas tur tāds dīvains,skolotāj?Mums ir viena māsa.

Divi čukčas sēž mežmala. Viens saka -Rekur mežs. Otrs atbild -Kur neredzu koki priekšā.

Studenta mamma dēlam sūta vēstuli:
Sveiks Dēliņ Rakstu lēnām, jo zinu, ka tu neproti ātri lasīt. Tu nepazītu mūsu māju, kad pārbrauktu, jo mēs esam pārcēlušies. Tēvam ir jauns, ļoti labs darbs. Zem viņa tagad ir 5000 cilvēku. Viņš pļauj zāli kapos. Šī tik tiešām ir pasakaina vieta. Te ir pat veļas mazgājamā mašīna. Es gan nezinu, vai tā strādā, jo pagājušajā nedēļā ieliku mazgāties palagus un kopš tās reizes neesmu tos redzējusi. Runājot par mēteli, kuru tu gribēji, lai tev nosūtam, tēvocis Stenlijs teica, ja to sūtīsim pa pastu, tas kopā ar pogām būs pārāk smags, tādēļ mēs tās nogriezām un ielikām kabatās. Tavai māsai šorīt piedzima bērniņš. Es vēl nezinu, vai tas ir puika, vai meitene, tāpēc nevaru pateikt, vai tu esi onkulis vai tante. Pirms dažām dienām uzsprāga krāsns virtuvē. Mūs abus ar tēvu trieciens izsvieda ārā pa durvīm. Tā bija pirmā reize pēdējos desmit gados, kad bijām izgājuši kaut kur kopā. Pagājušo nedēļ lija tikai divas reizes. Pirmo reizi trīs dienas, pēc tam četras. Pirmdien bija tik stiprs vējš, ka mūsu vistas izdēja vienu un to pašu olu četras reizes. Vakar Džons nejauši ieslēdza mašīnā savas mašīnas atslēgas. Mēs pa īstam satraucāmies, jo, lai dabūtu mani un tavu tēvu laukā, bija vajadzīgas divas stundas. Onkulis Teds pagājušo nedēļ iekrita viskija mucā. Daži vīri mēģināja viņu izvilkt laukā, bet viņš pretojās un noslīka. Mēs viņu kremējām, un viņš dega trīs dienas. Kā redzi, īpaši daudz jaunumu nav, nekas sevišķs nav noticis. Tava mīlošā māte.
P.S. Gribēju Tev nosūtīt kādu naudiņu, bet biju jau aizlīmējusi aploksni. (bee)


kakeniite100
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.05.2010 - 12:51]
-Tu alu nopirki?
-Jā, it kā.
-Gan sev, gan man?
-Gan sev, gan man..


iceiceice
Lietotājs offline sievieteDvīņiPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[16.04.2010 - 21:28]
Vīram savajagas zāģi. Šis ieskrien mājās un prasa sievai:
-Ei, gģe pila?
-Ņe pila ja.
-Ja ķebja sprašivaju, gģe pila?
-Nu ņepila ja.
-Pasļedņij raz sprašivaju, gģe pila?
-Nu u saseda pila.
-Začem sasedu dala?
-Nu ņedavala ja.
-Ješčo raz sprašivaju, začem sasedu davala?
-Jei bogu ņedavala.
-Pasļedņij raz sprašivaju!
-Nu vipila i dala.

Labāk pazīstams pūķis, nekā svešs bruņinieks.


homo
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[23.02.2010 - 12:41]
Cilvēks = ēst + gulēt + strādāt + izklaidēties
Pērtiķis = ēst + gulēt
Tādējādi:
Cilvēks = Pērtiķis + strādāt + izklaidēties
Tādējādi:
Cilvēks - izklaidēties = Pērtiķis + strādāt
Secinājums 1.: Cilvēks, kas neizklaidējas, līdzinās strādājošam Pērtiķim

Vīriets = ēst + gulēt + pelnīt naudu
Pērtiķis = ēst + gulēt
Tādējādi:
Vīrietis = Pērtiķis + pelnīt naudu
Tādējādi:
Vīrietis - pelnīt naudu = Pērtiķis

Sieviete = ēst + gulēt + tērēt naudu
Pērtiķis = ēst + gulēt
Tādējādi:
Sieviete = Pērtiķis + tērēt naudu
Tādējādi:
Sieviete - tērēt naudu = Pērtiķis

No vienādībām 2 un 3 secinām:
Vīrietis, kas nepelna naudu = Sieviete, kas netērē naudu

Teorētiskais pamatojums:
Vīrieši pelna naudu, lai Sievietes nekļūtu par Pērtiķiem! (1. Aksioma)
Un Sievietes tērē naudu, lai Vīrieši nekļūtu par Pērtiķiem (2. Aksioma)

Kas no tā izriet?
Vīrietis + Sieviete = Pērtiķis + pelnīt naudu + Pērtiķis + tērēt naudu

Tādējādi no 1. un 2. Aksiomas varam secināt, ka:
Vīrietis + Sieviete = 2 Pērtiķi, kas laimīgi dzīvo kopā!


kaite
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (38)
[19.02.2010 - 13:45]
Nu gan sasmējos! Izdodas te- īsi un kodolīgi pateikts!


otina
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.02.2010 - 15:46]
Latvieši ir sena tauta, kura ir cēlusies no jūras. To pierāda kaut vai teiciens - aizver žaunas!!!

Kad tad- ja ne tagad? Kas tad- ja ne es?


otina
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.02.2010 - 15:56]
Kad no rīta dzirdu modinātāju, man šķiet, ka man ir iešauts. - Tu uzreiz lec gultā stāvus? - Nē, izliekos par beigtu..

Kad tad- ja ne tagad? Kas tad- ja ne es?


otina
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[04.02.2010 - 16:18]
Pēterim ir 12 āboli, Jānim 8 āboli, Didzim dibenā ir sāls. Kurš pēdējais skrēja ārā no kaimiņa āboldārza?

Kad tad- ja ne tagad? Kas tad- ja ne es?


otina
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[03.02.2010 - 20:15]
Ja redzi kādu atpūšamies, neesi slinks - palīdzi!

Kad tad- ja ne tagad? Kas tad- ja ne es?


otina
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[02.02.2010 - 12:13]
Divi skeleti domā iet uz diseni. Viens aiziet, un atnāk atpakaļ, pēc kapakmeņa. Otrs prasa: - Kam tev tas? - Tur bez pasēm neielaiž

Kad tad- ja ne tagad? Kas tad- ja ne es?


kaite
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (38)
[29.01.2010 - 12:40]
Stāv iereibis vīrietis un ilgi, ilgi čurā. Paskatās uz savu draudziņu un domīgs saka: Redzi nu! Kad tev vajag - es stāvu!


zeltene11
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (39)
[29.01.2010 - 12:32]
Dēliņ, kāpēc dzīvoklī tāda nekārtība? Bija ballīte ar draugiem! Bet kur klavieres? Iedevu paklausīties…


otina
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[28.01.2010 - 16:17]
Pārdodu lētus makšķerēšanas piederumus! Kad zvanīsiet un atbildēs vīrietis, sakiet, ka sajaucāt numuru!

Kad tad- ja ne tagad? Kas tad- ja ne es?


konfeti
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[23.01.2010 - 02:12]
Interesanti,interesanti! Pasmejos!! (haha) (hey)

Lapa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
SC-49743 16.70 LVL PD-CRT2-001 3.90 LVL SC-42251 12.60 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist