Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 17. Decembris 22:31:38


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Mans blogs
Pievienot blogu
Neizlasītās tēmas

May 15 2011
Izdrukāt rakstu Izdrukāt bez bildēm Komentāri[6]

Vīrieša klātbūtnē domā, ko runāVīrieša klātbūtnē domā, ko runā

Vīrieša klātbūtnē domā, ko runā

Sievietes ir tādi dīvaini radijumi, kurām piemīt savi īpašie un specifiskie ieradumi komunikācijā ar vīrieti. Lai gan mēs esam tik dažādas, tomēr ir taciņas, kuras minam visas kā viena un tāpat arī bieži vien ciešam fiasko. Kas īsti nestrādā? Kāpēc tu atkal aizšāvi garām? Ar draudzeni gan šīs lietas ir tik viegli pārrunājamas, un viss ir kārtībā! Bet atceries, ja esi nolūkojusi vīrieti nopietnākām attiecībām, viņš pilnīgi noteikti nav tava "draudzene". Tāpēc ir daži likumi, kurus tev būtu jāievēro, ja vēlies uz savu simpātiju atstāt pozitīvu iespaidu.

Uz komplimentu atbildēt ar noliegumu. Ir vīrieši, kuriem iepazīstoties un arī ikdienā patīk izteikt koplimentus, bet ne visas sievietes prot tos uzklausīt. Ja komplimentu izteicis nepazīstams vīrietis, bieži sastopama sievietes reakcija ir neizpratne vai sašutuma pilns skatiens. Ja kompliments nācis no pazīstama vīrieša puses, sievietēm piemīt niķis atrunāties ar tādām frāzēm kā "izbeidz", "šodien taču vispār neesmu krāsojusies", "tā taču man pavisam veca kleita" utt. Mīļā, vīrieši saka - tā tu nekur tālu netiksi.

Ēriks (32): Ieteiktu dāmām būt mazliet augstākās domās par sevi. Uz ielas esmu mēģinājis iepazīties tikai vienu reizi, bet uz mani paskatījās kā uz slimnieku. Nez kāpēc sievietei šķiet, ka gadījumā, ja viņu uzrunājis vīrietis uz ielas, kaut kas ar viņu nav kārtībā. Pateicu klasisko frāzi, ka meitene labi izskatās. Tajā reizē saņēmu skatienu, kas nozīmēja kaut ko starp "ko tu gribi?" un "vai man kaut kas pielipis?". Darbā dažreiz pat uzjautrinos par kolēģu reakciju. Izsaku komplimentus, kad patiešām redzu acij patīkamu skatu, piemēram, redzu, ka meitene labi izskatās, bijusi pie friziera vai man patīk viņas apģērbs. Bet te arī esmu dabūjis pretī visu ko - "ai, beidz, es neesmu vēl nemaz saķemmējusies", "tas jau nav nekas jauns, tie paši svārki, kas visu pagājušo gadu", "vispār es esmu šorīt aizpampusi - tu ņirgājies?". Es nepārzinu meiteņu garderobi un arī īpaši ņirgāties man ne par vienu nav vēlēšanās. Varu tikai pabrīnīties par sieviešu kārtējo dīvaino izpausmi - viņas vēlas, lai vīrietis ir galants, vēlas saņemt uzmanības apliecinājumus, bet pašas tos nemaz neprot uzklausīt.

Kā rīkoties? Pasmaidi un pasaki paldies. Ja vēlies, atbildi ar pretkomplimentu. Tā arī visa māksla.

Sūdzēties par savām nepilnībām. Ja tevi interesē konkrēts vīrietis vai esi ar kādu jau iepazinusies, nesāc viņa klātbūtnē vai pat viņam pašam klāstīt savu neapmierinātību ar ārējo izskatu vai nejaukajām rakstura īpašībām. Vīrietis nav tava draudzene, kura tevi pažēlos vai acumirklī reaģēs ar kādu mierinošu frāzi no sērijas "izbeidz, pilnīgas muļķības".

Jānis (35): Par resnumu esmu dzirdējis sūdzības gan no savām ģimenes sievietēm, gan kolēģēm, gan paziņām. Es īsti nesaprotu, kas vīrietim būtu jādara, ja sievete apgalvo, ka ir uzbarojusies, ka viņas kājas ir pārāk īsas vai āda bāla. Kad neko neatbildu, sieva neizpratnē pret mani pagriežas uz jautā: "Kāpēc tu neko nesaki, es tātad tiešām esmu resna?" Eu, bet to teici tu nevis es. Ja sievietei pašai kaut kas sevī nepatīk - elementāri, ņem un rīkojies, lai situācija uzlabotos. Ja man to teiktu sieviete, kuru nepazīstu, drīzāk sāktu pievērst uzmanību un vērtēt - varbūt tiešām kaut kas nav labi? Kā vīrietis teikšu, ka uzsvērt savas nepilnības ir muļķīgi. Nekādus bonusa punktus sieviete vīrieša acīs ar to neiegūs.

Kā rīkoties? Nekā. Vīrieša klātbūtnē savas nepilnības un "uzirušie valdziņi" nav jāapspriež. Lai gan tas var šķist neticami, bet vīrieši ļoti bieži ir akli uz dažādām nepilnībām un nepilnvērtībām, ja tu pati tos neizcel gaismā. Ne velti daudzi vīrieši nezina, kas ir celulīts, kamēr mēs pašas vieņiem to neparādām. Turi mēli aiz zobiem.

Runāt par bijušo draugu vai vīru. Vēl viens sieviešu izplatītākais niķis. Kas tevi rauj aiz mēles savai jaunajai simpātijai stāstīt par negatīvo iepriekšējo pieredzi? Pirmkārt, viņš, visticamāk, vispār nevēlas neko dzirdēt par kādu citu vīrieti, kurš bijis tavā dzīvē, un, otrkārt, tas, ka stāstīsi, kāds kretīns ir bijis tavs iepriekšējais draugs, tavas akcijas tikai pazeminās. Vai tu tā aiz muguras aprunā visus?

Mārtiņš (28): Nepatīk, ja meitene, ar kuru esmu iepazinies, lai veidotu kaut ko vairāk, runā par savām iepriekšējām attiecībām. Arī es pats nerunāju par bijušajām draudzenēm, jo tā ir mana iepriekšējā pieredze, no kuras es pats esmu mācījies un arī pats pieļāvis šajās attiecībās kļūdas. Ja man sieviete patīk, jūtos arī greizsirdīgs, ja tiek runāts pārāk daudz par citiem vīriešiem, un tad man šķiet, ka viņai tas vēl joprojām sāp un ka viņa tam nav tikusi pāri. Bet es vēlos būt svarīgāks par bijušo. Ja es dzirdētu, ka notiek vaimanāšana par "bijušo kretīnu", ļautu dāmai kādu brīdi pārdomāt savu dzīvi un tikt ar to galā vienai.
Kā rīkoties? Par bijušajām attiecībām nerunā vai vienkārši pasaki, ka tās beigušās rakstura nesaderības vai cita iemesla dēļ, bet neiedziļinies. Un protams, nepiemini šo faktu pārāk bieži.

Runājot par darbu, aprunāt priekšniecību. Ja tikko iepazinies ar vīrieti, nesāc viņu apgrūtināt ar runām par ķibelēm darbā, un it sevišķi par to, ka priekšniecība tevi noniecina, apspiež, nenovērtē, ka darbs ir viena vienīga bēdu ieleja un ka nevari ciest nevienu ausgtāk stāvošu kolēģi. Vai tad tu tiešām esi tāda nespējniece un mīkstā, ka tev visi tā vienkārši drīkst darīt pāri? Bet varbūt tev tikai piemīt nelāgs ieradums nīdēt par visu uz pasaules? Diez vai kāds to ilgstoši varētu izturēt un vēlētos klausīties.

Nauris (41): Es zinu, ka sievietēm patīk pasūdzēties un arī dramatizēt situāciju, bet to lai viņas labāk pietaupa savām draudzenēm. Man patīk sievietes, kuras prot sevi novērtēt un tiek galā ar netaisnību un ķibelēm darbā pašas. Protams, ir gadījumi, kad maza papukstēšana par konkrētu situāciju ir tikai normāli, ja tas nekļūst par ieradumu. Tādos gadījumos es tā arī mēdzu pateikt - "nečīksti" vai arī "ko tu esi darījusi lietas labā?". Parasti uz mani apvainojas, bet arī es nevēlos redzēt sev balkus apvainotu, pazemotu padoto, kura stiepj kaut kādu krustu. Droši vien attiecībās viņa kaut kādās konfliktsituācijās ko līdzīgu varētu teikt par mani.

Kā rīkoties? Attiecību sākumā jebkādās konfliktsituācijās vīrieša klātbūtnē nevajadzētu iedziļināties vispār. Negatīva informācija ir un paliek negatīva informācija. Labāk stāsti par labo - kas izdevies, ko veiksmīgi nokārtoji, par ko priecājies. Tas strādās daudz labāk un arī pasvītros tavu darbīgumu un apķērību.

Zīmēt spilgtas nākotnes ainas ar dārzu, suni un trīs bērniem. Ja esat pašā attiecību ceļa sākumā, necenties vīrietim klāstīt savus rožainos nākotnes plānus par māju, pieciem bērniem, četriem suņiem un piebūvi savai māmuļai. Lai gan tā, iespējams, ir tikai abstrakta vīzija, viņš to var saistīt ar sevi un pienākumu to visu tev nodrošināt, kā arī nobīties no tā, ka gribi viņu "sašņorēt" tūlīt un tagad. Visticamāk, kundziņš ņems kājas pār pleciem.

Guntis (29): Negribu, lai kāda domā, ka esmu kretīns vai baigais ķēms, bet es neesmu nevienu pirmajā dienā gatavs precēt, es vispār vēl nevienu neesmu gatavs precēt. Un ja pie manis tanāk zaķis un sāk stāstīt, kāds viņai sapnis par dzīvošanu Āgenskalnā vai Teikā vai kas viņai būs mājās, cik bērnus viņa grib, es apjūku. ieslēdzas kaut kāds trauksmes zvans un man ir bišku bail, vai tas nav bijis kaut kāds signāls man, jo kāpēc tad viņa man to stāsta?

Kā rīkoties? Arī šeit labāk nerīkoties. Ja tev jautā, protams, atbildi, ja nē - stāsti savus sapņus draudzenei vai raksti blociņā, raidot enerģiju un zīmes kosmosam. Attiecību sākumā vīrietis var nebūt noskaņots uz ģimenes veidošanu, bet gadiem ejot, viss var mainīties. Tāpēc neskrien notikumiem pa priekšu.

Ielādēja:Lietotājs offline katyyyx
Vidējais vērtējums:


Daudzums


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[16.05.2011 - 18:53]
Man ari gadijies so to sarunat lieku, bet ne tajos gadijumos, kad simpatize sarunu biedrs, drizak pa draugam, nenojausot, ka otram es patiku. Toties, kad notikusi savstarpeja pievilksanas, esmu vedusi sarunas par politiku, filozofiju u.t.t., pat necensoties telot kaut kadu gudro, vienkarsi interesanti parunajoties ar virieti. Nenoliedzu, ka nozime tomer ir tam, kadu atstaj pirmo iespaidu uz simpatiju, ne tikai ar skaisto dekolte vai kajam, bet ari ar pratu.


Marmelāde
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.05.2011 - 17:53]
Jaa,mani tas ari besi, ka dazas manas draudzenes tagadejiem puisiem staasta k-ko par bijusajiem..
Bet vispar raxts labs, ir sis tas gadijies pateikt, ka jau raxtaa pieminets, bet nu no kluudaam maacamies (shy) (smile)


lilii
Lietotājs offline sievieteVērsisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.05.2011 - 12:03]
Man arī ir bijis kā Olimpijai-pat tikušies vēl nebijām, tik i-netā sarakstījāmies, kad šis jau noprasīja kad būšu pilngadīga, kad varēsim kopā dzīvot un kāzas svinēt (haha) (nose)


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[15.05.2011 - 23:27]
Šito laikam kaut kur jau biju lasījusi un ņēmu vērā, jo dažreiz šis tas no aprakstītā mēdza pasprukt.  (haha)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[15.05.2011 - 22:53]
Nu, taisniba ir taja, ka sievietes medz diedelet komplimentus, pat tad, ja izskatas lieliski. Pati esmu diedelejusi, tagad sen jau tads nikis ir aiz muguras, vairak parleicibas ieksa ir. Tomer viriesi ari sakumos medz pielaut kludas, reiz man gadijas, ka simpatisks virietis pirmajas pazisanas dienas saka runat par 150 berniem, precibam pa jokam


katyyyx
Lietotājs offline sievieteLauvaveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[15.05.2011 - 20:29]
Man likās ļoti interesants šis raksts, tādēļ nolēmu pievienot šeit.
Ko jūs par šo teiksiet?

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
PD-SP33-1-081 1.30 LVL SC-46861 40.00 LVL PD-TNP2-031 2.20 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2018

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist