Plašākā svētku preču izvēle Baltijā, 10 000+ preces 13 gadi tirgū, kopš 2007. gada Piegāde pa Latviju, Lietuvu, Igauniju
LV | RU | EN
Grozs ir tukšs
Par mums | Distances līgums | Piegāde, Apmaksa | Kontakti
Kostimi.lv veikals / noliktava Rīgā Krimuldas iela 6 (VEF), Rīga, LV-1039 P.O.T.C.P. 10:00-18:00, Sestdiena 10:00-18:00 shop@kostimi.lv +371 288 166 06

Piegāde, Apmaksa


PIEGĀDE PA VISU BALTIJU: LATVIJU, LIETUVU UN IGAUNIJU NĀKOŠAJĀ DARBA DIENĀ*.
*Ja prece ir uz vietas, kā arī pasūtījums tiek veikts un apmaksāts līdz 12:00 to izsūtām šodien un saņemat rītā. Ja pēc 12:00 pasūtījumu izsūtīsim rītā un saņemsiet aiznākošajā darba dienā. Visi sūtījumu tiek izsūtīti un piegādāti darba dienās. Ja jums ir steidzama piegāde, lūgums, lai paātrinātu procesu un nerastos aizķeršanās, atsūtiet mums maksājuma uzdevumu.

UZMANĪBU: Piegādes tabulas termiņi attiecas uz precēm, kuras ir uz vietas veikalā. Preces, kuras nav uz vietas tiek izsūtītas jums datumā, kurš norādīta pie katras preces.

Preces, kuras pieejamas tūlītējai iegādei un izsūtīšanai ir atzīmētas ar zīmi "uz vietas", kā arī pie katras preces ir detalizēts apraksts: par Kostimi.lv veikalā esošo preču skaitu, ražotājam pieejamo preču daudzumu un datums, kad prece var tikt piegādāta no ražotāja noliktavas līdz Kostimi.lv veikalam.
Pievēršam jūsu uzmanību, ka norādītie datumi un daudzumi parasti sakrīt ar patieso situāciju. Sinhronizācija ar ražotāju noliktavu mums notiek katru stundu. Kostimi.lv nevar jums garantēt visu datumu precīzu izpildi un preču daudzumu pasūtīšanai, jo tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram kā: laika apstākļiem, kas var ietekmēt preču piegādi; liels pasūtījumu daudzums, it īpaši Helovīnu un Ziemassvētku sezonā, kad menedžeri ir pārslogoti ar darbu un nepaspēj apstrādāt pasūtījumus utt...

Piegādes valstis Piegādes veidi Piegādes izmaksas Apmaksas veidi
SAŅEMT KOSTIMI.LV VEIKALĀ
Krimuldas iela 6, Rīga, Latvija. Blakus VEF tiltam
Saņemt savu pasūtījumu jūs varat veikala darba laikā. Pirms braukt saņemt savu pasūtījumu, obligāti sagaidiet apstiprinājumu no menedžera par to, ka jūsu pasūtījums jums ir atlikts un prece atrodas veikalā.
Jūs varat arī neveikt pasūtījumu interneta veikalā, bet apmeklēt mūsu veikalu.
Bez interneta pasūtījuma mēs negarantējam vēlamās preces esamību veikalā. Parasti www.Kostimi.lv uzrādītā informācija par preces esamību veikalā sakrīt.
BEZ MAKSAS Norēķināšanās veikalā: Skaidrā nauda vai ar karti (VISA, VISA Electron, Maestr, MasterCard).

LATVIJA

PIEGĀDE: JAU RĪT (nākošajā darba dienā), ja pasūtījums un apmaksa tiek veikti līdz tekošās darba dienas plkst. 12:00.
Ja pēc 12:00, jūsu sūtījums tiks izsūtīts nākošajā darba dienā un piegādāts aiznākošā dienā.
DPD PICKUP PUNKTI VISĀ LATVIJĀ
Par sūtījuma saņemšanu saņemsiet sms
* Šim sūtījuma veidam ir gabarītu ierobežojumi. Ja jūsu sūtījumu nevarēs nogādāt ar šo veidu, mūsu menedžeri jūs informēs.
3.50 EUR BANKAS PĀRSKAITĪJUMS
mūsu banka ir


Veiciet pasūtījuma apmaksu tikai pēc tam, kad esat saņēmuši menedžera apstiprinājumu.
OMNIVA PAKOMĀTS VISĀ LATVIJĀ
Par sūtījuma saņemšanu saņemsiet sms
* Šim sūtījuma veidam ir gabarītu ierobežojumi. Ja jūsu sūtījumu nevarēs nogādāt ar šo veidu, mūsu menedžeri jūs informēs.
3.50 EUR
DPD kurjers Rīga 5.50 EUR
OMNIVA kurjers Rīga 5.50 EUR
DPD kurjers Rajonu centri
Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils.
Ka arī jā jūsu adrese ir Pierīgas novados: Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Mālpils, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu, Sējas, Ķekavas novados
7.00 EUR
OMNIVA kurjers Rajonu centri
Rīgas rajons, Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Sigulda, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils; Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas pag., Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov., Siguldas nov., Stopiņu nov.
5.50 EUR
DPD kurjers pārējā Latvija 8.50 EUR
OMNIVA kurjers pārējā Latvija 7.70 EUR
HĒLIJA BALONU PIEGĀDE RĪGĀ
Mikroautobusā ietilpst līdz 200 ar hēliju pildīti baloni un 5 XL baloni.

HĒLIJA BALONU PIEGĀDI - lūdzam pieteikt vismaz dienu iepriekš.
15.00 EUR

IGAUNIJA UN LIETUVA

PIEGĀDE: JAU RĪT (nākošajā darba dienā), ja pasūtījums un apmaksa tiek veikti līdz tekošās darba dienas plkst. 12:00.
Ja pēc 12:00 jūsu sūtījums tiks izsūtīts nākošajā darba dienā un piegādāts aiznākošā dienā.
DPD kurjers 7.70 EUR BANKAS PĀRSKAITĪJUMS
mūsu banka ir

* Ārzemju maksājumi no citām bankām ienāk dažu dienu laikā.

PAYPAL MAKSĀJUMS

PayPal maksājuma adrese: kleoo@kleoo.lv

* PayPal maksājumi ienāk nekavējoties.
OMNIVA PAKOMĀTS
Par sūtījuma saņemšanu saņemsiet sms
* Šim sūtījuma veidam ir gabarītu ierobežojumi. Ja jūsu sūtījumu nevarēs nogādāt ar šo veidu, mūsu menedžeri jūs informēs.
7.25 EUR
-
7.75 EUR

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI:

Kāds ir pasūtījuma izpildes process

 • Mēs saņemam jūsu pasūtījumu. Automātiski jūsu pasūtījuma apstiprinājums tiek nosūtīts jums uz epastu un veikala menedžeriem.
 • Darba laikā menedžeri veic jūsu pasūtījuma apstrādi. Menedžeris ar jums sazvanīsies un apstiprinās jūs pasūtījumu un piegādes termiņus. Ja jūs nebūs iespējams sazvanīt - mēs jums nosūtīsim epastu. Ar klientiem ārpus Latvijas mēs sazināsimies tikai ar epastiem.
 • Pasūtījums tiks nokomplektēts un nosūtīts norunātajā laikā pēc apmaksas saņemšanas.

  Kad veicat pasūtījumu no ražotāja?

  Pasūtījumu no ražotājiem kombinējam katru pirmdienu līdz plkst. 12:00 un prece ienāk Kostimi.lv noliktavā nākamās nedēļas trešdienā (šī trešdiena arī jums tiek norādīta pie katras preces, izņemot gadījumus, ja prece nav ražotāja noliktavā).

  Manā pasūtījumā ir preces, kas ir un nav uz vietas, kā jūs tās nosūtāt?

  Preces, kas ir uz vietas noliktavā, tiek jums rezervētas un nosūtītas kopā vienā sūtījumā, kad ir nokomplektēts viss jūsu pasūtījums. Ja jūs vēlaties saņemt pasūtījumu atsevišķās daļās, tad jums jāsedz piegādes izdevumi tik reizes, uz cik sūtījumiem vēlaties pasūtījumu sadalīt.

  Kurā laikā kurjers man piegādās preci?

  Kurjers veic piegādes darba dienās pēc maršruta lapām. Nav iespējams pasūtīt kurjeru uz noteiktu laiku. Tāpēc norādiet to laiku, kur būsiet no 9:00 - 18:00. Kad paciņa ir izsūtīta - veikala menedžeriem vairs nav iespēja mainīt adresi.

 • Mūsu klienti par mums
  Kostimi.lv ir augsti novērtēts!
  {
  Супер декорации :), на любой вкус и цвет.
  * Marika, facebook.com отзыв.
  }
  KOSTIMI.LV TIEK NOVĒRTĒTS

  REDZĒTS TV UN PRESĒ

  © Marki Group, 2006-2021 Jebkuru daļu kopēšana no Kostimi.lv ir stingri aizliegta. (Kleoo.lv) | PRIVĀTUMA POLITIKA
  Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliCeno.lv
  Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist