www.kleoo.lv

Saldais biezpiena krēms

Saldais biezpiena krēms
Porciju skaits: 2
Kalorijas: 3984 kcal
Kalorijas (100 gr): 316 kcal
Pagatavošanas laiks: 25 min.

Recepte

Saldais krējums - 500 ml. (500 ml.)
Pūdercukurs - 100 gr. (1/2 glāze)
Biezpiens 18% - 400 gr. (400 gr.)
Auzu pārslas - 200 gr. (200 gr.)
Medus - 60 gr. (4 ēd.k.)

Tā ir tikai viena no variācijām par tēmu - biezpiena krēms, pēc vēlēšanās vari pievienot augļus, riekstus, sēklas, tikai atceries, ka pamatā ir biezpiens un cukurs.

Saldo krējumu saputo putukrējumā. Var arī blenderī. Ja saldais krējums turēts ledusskapī - saputosi ātrāk. Pūdercukuru izsijā caur sietiņu, uzmanīgi iemaisi putukrējumā. Cukurs šai gadījumā būs par rupju. Biezpienu arī izspied caur sietiņu un iecilā masā. Uzkarsētā pannā ieber auzu pārslas, pieliec medu, karsē, lēnām maisot. Rezultāts - apgrauzdētas auzu pārslas ar medu! Šo karsto masu nejauc kopā ar putukrējumu - obligāti atdzesē! Pēc brīža liec klāt un iespied pusi no citrona. Visu viegli iecilā.


Ielādēja: hevilenda

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-3876990-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();