Ielogoties ar Facebook pasi
Dvīņi clock Šodien ir 18. Jūnijs 03:09:24


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[1] Apmeklētāju kopā[43353]

Kādus ziedus dāvināt.

Dažkārt ziedi daudzkrāsaināk par dāvanu mums stāsta par mūsu patieso attieksmi pret to, kuram mēs ziedus dāvinām. Uzreiz var just, vai mēs ziedus esam gatavojuši ar mīlestību vai vienkārši nopirkām pirmos, kas pagadījās. Ar ziedu valodu var atzīties mīlestībā un cieņā, var parādīt arī savu vienaldzību. Par to, kā izvēlēties puķu pušķi un no kādām kļūdām izvairīties, stāsta Kleoo.lv.

Ziedi dzimšanas dienā.

Dzimšanas dienā pieņemts dāvināt no rijiem ziediem līdz bezgalībai. Taču pilnībā pietiek atnest tikai vienu ziedu vai kāda krūma zaru. Taisnība, šajā gadījumā vajag parūpēties par to, lai noformējums būtu cienīgs. Neaizmirstiet savienot ziedu vai augu ar cilvēkiem, kuriem jūs tos gatavojaties dāvināt.

Mammai.

Dāvinot mammai, vislabāk derēs ziedi rozā krāsā – tie simbolizē maigumu un uzticību. Tās var būt gan rozes, gan lillijas, gan tulpes, arī dažādi ziedu pušķi. Bez tam, var dāvināt margrietiņas – ģimenes simbols. Vēl laba dāvana būs lotoss – gudrības simbols, kas ir arī veselības vēlējums, ilgas dzīves un laimes vēlējums.
Ja veidojat puķu pušķi, pievienojot gypsophilu, asparagu, papardes ziedu u.tml., tad vajag atcerēties, ka kopējais augu daudzums (tam tradicionāli jābūt nepāra) skaitāms pēc kātiem. Izņēmums – 3 ziedi uz viena kāta.
Ziedu pušķa lielums ir atkarīgs no materiālā stāvokļa. Ziedu papīru labāk izvēlēties vieglos pasteļtoņos. Turklāt tādās kompozīcijās ietilpst ne ļoti kvalitatīvi augi, kas jau pēc pāris stundām zaudē savu izskatu.

Tēvam vai vīram.

Kurš teica, ka vīrietim nedāvina ziedus? Dāvina! Un viņi ar prieku tos pieņem. Tēvam vai dzīves draugam var dāvināt oranžas, sarkanas vai ķirši sarkanas krāsas gladiolas – tā jūs parādīsiet, ka jums dārgs ir viņa stiprais plecs, viņa uzticamība un atbalsts. Vēl ar šo ziedu palīdzību jūs vēlat tēvam vai vīram veiksmi.
Bez tam, laba dāvana tēvam būs bordo krāsas vai violētas krāsas asteru pušķis – šie ziedi simbolizē jūsu mīlestību un cieņu pret viņa viedokli un, ja jūs gribat, meitas labvēlību viņa lēmumam.
Ja gladiolas vai asteres jums neizdevās dabūt, pērciet krizantēmas – šie ziedi sola mīlestību par spīti grūtībām un nesaskaņām.
Daudzums –no 3 līdz 7 gab. Vīriešiem nevajag dāvināt lielus pušķus.

Draudzenei.

Draudzenei izvēlieties jebkurus baltus ziedus. Tieši šī krāsa simbolizē patiesu draudzību. Vispār, tādus ziedus dāvina pavisam jaunām meitenēm vai līgavai kāzās, taču, ja dāvinat draudzenei, tad baltā krāsa būs vietā, neatkarīgi no vecuma vai dāmas ģimenes stāvokļa.
Esiet uzmanīgi ar augu daudzumu. Ja jūsu draudzenei finansu stāvoklis ir sliktāks nekā jums, tad neizvēlieties apjomīgus pušķus, citādi jūs nostādīsiet viņu neveiklā situācijā un viņa padomās, ka jūs lepojaties ar savu bagātību.

Mīļotajam.

Dāvināt ziedu pušķi mīļotajam – nav labākā ideja. Tā ir viņa prerogatīva – dāvināt jums ziedus. Toties jūs varat nopirkt (vai izaudzēt) viņam augu podiņā. Ja viņš ilgu laiku pavada pie datora, tad dāviniet viņam kaktusu – šis ezītis slāpēs ne tikai negatīvo starojumu, bet izvilks no cilvēka negatīvo enerģiju. Vēl tas simbolizē mērķtiecību un bagātu iekšējo pasauli.
Taču ja jūsu vīrietim nav datora, kuram blakus var novietot kaktusu, tad no tādas dāvanas labāk atturēties, jo, ja šim augam nav savas nodarbes, tad tas provocē strīdus starp dāvinātāju un saņēmēju.
Turklāt, mīļotajam var dāvināt naudas koku (krasulu) – tā jūs vēlēsiet viņam materiālo labklājību. Galvenais, neaizmirstiet paņemt no mīļotā naudiņu. Puķes podiņā nedāvina, bet pārdod.

Kolēģei dāmai vai priekšniecei.

Jūsu kolektīva dāmai lieliski derēs ziedu pušķis no īrisiem. No vienas puses, tas parāda, ka jums dārga ir draudzība un šīs sievietes labvēlīgā attieksme, no otras puses – nodemonstrēs, ka jūs paklanaties viņas gudrības priekšā.
Ja gribat pielīst priekšniecei, tad dāviniet viņai saulespuķu pušķi. Tās ir saules simbols, materiālās labklājības un atkal jau pielūgsme, bet tagad jau pret viņas sociālo stāvokli. Ieteicamais ziedu daudzums gan kolēģei, gan priekšniecei – 7 vai 9.

Kolēģim vīrietim vai priekšniekam.

Vīrietim, ar kuru jūs esat darba attiecībās, dāviniet antūriju – šis zieds simbolizē neordinaritāti, nestandarta risinājumu, drosmi. Mūsdienās antūrijas tiek pārdotas kā istabas augs podā, tā arī grieztā veidā.
Otrā gadījumā novietojiet trīs ziedus uz palmas zara (tas ir uzvaras simbols). Stingrums un oriģinalitāte parādīs jūsu smalko gaumi un cieņu. Bez tam, jūs varat iegādāties sarkanas gerberas – dzīves spēka un optimisma simbols. Daudzums – 5-7 gab.

Ziedi jubilejā.

Izvēloties ziedus jubilejai, darbojas tie paši principi, kas uz dzimšanas dienu. Starpība ir tikai ziedu daudzumā un iepakojuma greznumā. Tieši jubilejā jūs varat dāvināt vīrietim (tai skaitā savam mīļotajam) gan 11, gan 15 ziedus un apsiet ar stingru lenti vai rotāt ar kādu citu spilgtu aksesuāru. Puķu pušķi, kas veidots sievietei, vislabāk ievietot dekoratīvā grozā – tā jūs vēlēsiet viņai veiksmi un ilgu dzīvi.

Ziedi kāzās.

Kāzās tradicionāli dāvina baltus ziedus, kuriem pievienots daudz zaļumu. Tas simbolizē ne tikai līgavas jaunību un skaistumu, bet arī jaunas dzīves sākumu, un cerību tam, ka nākamā sieva būs gaiša un kopdzīvē nebūs mākoņu.
Tā, piemēram, baltas lillijas – tīrības simbols. Dāvinot šos ziedus pušķī, jūs novēlēsiet jaunajam pārim ģimenes laimi bez strīdiem un savastarpēja aizvainojuma.
Bez tam, var izvēlēties krēmkrāsas rozes, tās stāsta par to, ka jūs dāviniet ziedu pušķi ideālam pārim. Aktuālas kāzās ir arī margrietiņas – arī simbols stiprai un mīlošai ģimenei. Bet baltas tulpes stāstīs par to, ka jūs vēlat jaunajam pārim milzīgu mīlestību, laimi un harmoniskas attiecības.
Kāzu pušķi parasti atšķiras ar lielu izmēru un graciozu iepakojumu ar lentām un dažādiem sudraba aksesuāriem. Izvairieties dāvināt neļķes. Pat baltā krāsā tās nav kāzu ziedi.
Starp citu, ja izlēmāt apsveikt draudzeni ar saderināšanos, tad izvēlieties baltas peonijas – tās vēlēs viņai jautras kāzas. Bez tam, šie ziedi ir labvēlīgas ģimenes dzīves simbols.

Ziedi 8. martā.

Sieviešu pavasara svētkos vislabāk izvēlēties ziedus spilgtās, dzīvespriecīgās krāsās. Nevajag ticēt māņiem un atteikties no dzelteniem ziediem. Izplatīts uzskats, ka šāda krāsa ir uz šķiršanos, bet tā sevi neattaisno.
Patiesībā, dzeltenā – saules, gaismas, labestības, optimisma un dzīves prieka simbols. Lieliska izvēle būs dzeltenas tulpes – tās simbolizē harmoniju, lielu laimi un pievilcību.
Bez tam, aktuāli 8.martā ir tā saucamie holandes ziedu pušķi – dažādas krāsās. Tās vēl jautru un krāsainu kopdzīvi. Turklāt obligāti nevajag dāvināt milzīgus pušķus.
Pilnīgi pietiek izveidot nelielu ziedu pušķi, galvenais, lai tas būtu oriģināls. Izvairieties no standarta pušķiem no 3 neļķēm vai 5 rozītēm, turklāt plastmasā. Kad saņem tādu dāvanu, rodas iespaids, ka dāvinātājs iegādājies ziedu pušķi tā starp citu un tagad to dāvina visām dāmām.
Tieši tāpēc, ka 8.marts ir pavasara svētki, vispirms tiek dota priekšroka pirmajiem ziediem. Tā, mimoze simbolizē jūtīgumu, krokusi – svaiga uztvere, sniegpulkstenīši – maigums un cerība uz labklājību nākotnē, narcises – vēlējums mūžīgam skaistumam. Šos augus arī labāk dāvināt groziņā. Tad tā būs pilnvērtīga dāvana, ja vēl papildinās ziedus ar skaistu kartīti ar paša sacerētu apsveikumu.
Neskatoties uz šo svētku formalitāti, ziedu izvēlei vajag pieiet ar visu dvēseli vai vispār to samainīt ar kaut ko ekstravagantu.

Ko vēl vajag zināt par ziediem un to pasniegšanu.

Sievietei, kura tikko piedzemdējusi bērniņu, dāvina lielu puķu pušķi no rozā ziediem.
Vīriešiem: ejot uz pirmo randiņu, nevajag dāvināt lielu puķu pušķi – tas nostāda dāmu neveiklā pozīcijā un demonstrē, ka jūs no viņas gaidāt ātru pozīcijas nodošanu. Vienkārši sakot, saskaņā ar ziedu etiķeti, tas izskatās, it kā jūs gaidītu seksu jau tajā pašā vakarā.
Bordo un sarkanas rozes nedāvina priekšniecībai – tas nav pieklājīgi.
Ja jūs dāvināt pušķi, kurā ir vairāk par 15 ziediem, tad tam vairs nav nozīmes, vai tur ir saskaitāms daudzums vai nav.
Melni ziedi simbolizē sēras un skumjas, tāpēc tos var dāvināt tikai tajā gadījumā, ja tas, kuram tos dāvināt, pats uz to uzstāj.
Pavisam jaunai meitenei, pusaudzei nav pieņemts dāvināt tumši sarkanas rozes – tas nav pieklājīgi, jo šī krāsa simbolizē seksuālu pievilcību. Tāda dāvana gan no sievietes, gan vīrieša puses izskatās neveikli un apkārtesošie to var iztulkot kā izaicinošu un pretdabisku zīmi.
Pēc etiķetes likumiem, vīrietim, atnākot pie drauga uz dzimšanas dienu, jādāvina ziedi viņa sievai un (vai) mammai. Bez tam, ierodoties uz svētkiem vai vienk;arši uz tējas dzeršanu pie mīļotās, kas dzīvo ar mammu, nes divus puķu pušķus.
Dāmām gados vai slimiem cilvēkiem nedāvina baltus ziedus – tas izsauc grūtsirdīgas domas.
Ja jūs dāvināt rozes bez iesaiņojuma, tad dzeloņus vajag noņemt, lai saņēmējs nesavainotos.
Par ziediem podiņā vajag paņemt santīmu. Citādi šī puķe nesīs slimību tam, kuram jūs to dāvināt vai saslimsiet pats.
Podiņā nedāvina efeju vai citas liānas – tas noved pie ģimenes nesaskaņām.
Bez tam, izvēloties ziedus, orientējieties arī uz saviem pieņēmumiem pret to, kuram jūs grasāties tos dāvināt. Ja jums šķiet, ka jūsu draudzene ir līdzīga, piemēram, tīģerlilijai vai orhidejai, tad uzdāviniet viņai puķu pušķi ar šīm skaistulēm un paskaidrojiet, kāpēc izvēlējāties tieši šos ziedus. Tas būs lielisks kompliments.
Nevajag piemirst par saņēmēja paša gaumi un vēlmēm attiecībā uz ziediem, kā arī viņa veselības stāvokli, t.i., alerģiju uz kādu ziedu smaržu. Starp citu, maz pazīstamiem cilvēkiem nedāvina ziedus ar izteiktu aromātu.
Vispār, ziedus vajag dāvināt ne tikai svētkos. Tas ir lielisks veids, kā pateikt paldies, izteikt jūsu patieso attieksmi vai vienkārši pacelt garastāvokli tam, kas jums patiešām ir dārgs.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


lasmaz
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (46)
[21.01.2016 - 13:24]
(love)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-20391 60.40 LVL SC-55022 27.00 LVL PD-KONS2-100 2.30 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | DISTANCES LĪGUMS TE | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2024

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist