Ielogoties ar Facebook pasi
Auns clock Šodien ir 08. Aprīlis 10:51:05


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[0] Apmeklētāju kopā[5251]

Kā iemīlēt vīru no jauna.

„Kādreiz mūsu mīlestība bija kvēlojoša: nākamais vīrs rakstīja tādas sms, no kurām atdzīvojās taureņi vēderā. Bet ko vērtas bija dziesmas ar ģitāru katru vakaru? Došanās uz kino, neaizmirstams sekss”…
Pēc dēla piedzimšanas, ģimenes dzīve pakāpeniski ievirzījās iestaigātā taciņā – viss mums ir mierīgi. Tikai dvēselē iezagušās skumjas un grūtsirdība. Man šķiet, ka mana mīlestība pret vīru ir pārgājusi. Bet, vai tā bija?
Man bail par to domāt. Vīrs mani kaitina, izvedu viņu no pacietības un pēc tam pati mokos. Bet viņš pacieš. Ko man darīt? Vai var atgriezt zudušo mīlestību?, Natālija, 35 лет.
Kleoo.lv pastāstīs par zudušo mīlestību, kurai vajadzētu būt, bet noslēpumainā veidā tā ir pazudusi. Bet jums tā gribas to atgriezt. Pirmais jautājums, kas ienāk jums galvā – vai ir jēga? Jūsu centieni būs attaisnoti, ja:
jūsu vīrs ir adekvāts cilvēks, nav alkoholiķis, nav narkomāns, neapdraud jūs ar fizisku vai morālu pārspēku (nav ļaunprātīgs, nekāpj pa karjeras kāpnēm uz jūsu rēķina u.tml.),
Jūsu vīrs mīl jūs, jūs viņam simpatizējat un viņš vēlas savienot jūsu sirdis.

Kā atgriezt mīlestību pret vīru?

Noskaidrojiet, kādi iemesli (jūsu vai jūsu vīra) izsauca negatīvismu vai vienaldzību. Tieciet galā ar sevi un sava vīra rīcību. Atcerieties tās dienas, kad jūs bijāt laimīga ar savu otro pusīti. Padomājiet, ko var mainīt, lai atkal kļūtu par mīlošu sievu. Pieslēdziet vīru šai darbībai.
Strādājiet pie iemesliem.
Iemeslu, kas izsauca negatīvismu, var būt daudz. Mēs pastāstīsim par pašiem populārākajiem un pateiksim, kā ar tiem strādāt.
”Agrāk viņš bija romantiskāks un seksuālāks”
Ja jūsu vīrs jūsu attiecību sākumā bija neglābjams romantiķis, nebeidzams eksperimentētājs seksa jomā, ieklausījās jūsu vēlmēs un izpildīja tās, sekoja fiziskajai formai un ārējām izskatam, bet tagad ir atmetis visas šīs pozitīvās lietas – ir pienācis laiks situāciju ņemt savās rokās.
Izeja:
intimitāte
Par to, ka vienveidīga intīmā dzīve noved pie garlaicības, ir teikts jau simtiem reižu. Tāpēc atcerieties, kas jums patiešām patika agrāk? Ko jau sen gribējāt izmēģināt gultā, bet nekā nevarējāt izlemt? Vīriešiem patīk drosmīgas sievietes, tāpēc rīkojieties.
Uzaiciniet vīru uz romantisku tikšanos (uz parku, restorānu, kino, vakariņām mājās, bet varbūt uz viesnīcu?), atcerieties pašus satraucošākos brīžus jūsu intīmajā dzīvē. Ja atceraties kuriozus un jocīgus – tas ir lieliski. Sarīkojiet intīmās atklāsmes vakaru – laikam jau katram atradīsies kādas noslēpumainas vēlmes. Palūdziet viņam pavedināt jūs. Varbūt jums pašai to gribēsies izdarīt?
veselība un ārējais izskats
Piedāvājiet vīrietim nodarboties ar sportu, nomainīt apģērba imidžu, frizūru. Ja pretojas, ir slinks – parādiet piemēru, sāciet nodarboties ar sportu pašas un palūdziet, lai jūs paņem no treniņa, uzaiciniet sev līdzi. Ja nav laika nodarboties sporta zālē – nopērciet trenažieri. Uzdāviniet vīram jaunus apavus, apģērbu, aksesuārus, aizejiet kopā pie stilista. „Es vienmēr salīdzinu vīru ar citiem vīriešiem”
Ja gribas adekvāti salīdzināt savu vīru ar kādu citu, tad nepieciešams pilnīgs priekšstats par kādu citu cilvēku. Un tad jūs sapratīsiet – citiem vīriešiem ir daudz tarakānu galvā un kaudze visādu problēmu, kuras jums pat sapņos nav rādījušās. Piemēram.
Taņai jau sen patika draudzenes vīrs Anatolijs. Vienmēr priecīgs, rūpīgs, naudu ģimenei nežēloja, ar bērniem spēlējas – zelts, nevis vīrs. Līdz kādu dienu draudzenes dzimšanas dienā, Anatolijs, pārmēru iedzēris, kļuva trokšņains un atraisīts.
Bet tā jau vēl tikai pusbēda. Pie galda viesi aizskāra tēmu par bērnu audzināšanu. Ar alkoholu pārņemtais Anatolijs sāka visus aizskart, kas ar viņu nebija vienisprātis. Īpaši cieta vecākā paaudze – sievas vecāki. Rezultātā Anatolijs izdzenāja visus viesus …
Pēc tam draudzene ilgi atvainojās viesiem par sava vīra rīcību, bet Tatjanai atzinās, ka tas notiek visai bieži. Tatjana juta līdzi draudzenei, bet nopriecājās par savu vīru – viņš jau nu gan nekad nenolaistos līdz vecāku aizvainošanai. Un viesus nedzītu projām. Un nedzer. Un vispār ir lielisks.
Izeja: citu „tarakāni” nav pamanāmi. Tāpēc nevajag idealizēt apkārtējos cilvēkus. Koncentrējieties uz sava vīra plusiem, sastādiet sarakstu ar viņa pozitīvajām īpašībām, kas jums īpaši patīk un kuras jūs tik reti varat sastapt mūsdienu sabiedrībā.
”Es visu laiku domāju par slikto”
Atcerieties, Čehova stāsta „Cilvēks futlārī” varonis Beļikovs pastāvīgi atkārtoja frāzi „Ka tik kaut kas nenotiek” Un vēl vairāk iebiedēja sevi. Turklāt sen jau zināms – jo vairāk mēs domājam par slikto, jo biežāk tas notiek. „Viņš mani drīz vairs nemīlēs”, „Piekrāps, atradīs sev citu” – tādas domas vienkārši saindē mīlestību.
Izeja: ja jūs vēlaties atjaunot mīlestību pret vīru, ir laiks pārstāt programmēt sevi uz slikto. Jā, iespējams, jūsu pesimistiskās domas ir sekas jūsu neveiksmīgajām attiecībām ar vīru. Bet tagad jūs pati rakstāt vēsturi. Tātad jūsu rokās ir iespēja to uzrakstīt pozitīvu.
Iemācieties būt laimīga, kad esat blakus vīram, atkārtojiet sev: „Mēs esam laimīgi cilvēki un priekšā vēl ir tik daudz jauku mirkļu, kas piepildīti ar prieku”.

8 vingrinājumi, kā stiprināt laulību.

1. Sarīkojiet atmiņu vakaru
Parunājiet par jūsu bērnību, jaunību, draugiem, pirmo algu u.tml. Atrodiet pašas siltākās atmiņas, ko jums patika darīt, kādi kuram bija vaļasprieki, kā mācījāties skolā, kādi bija draugi u.tml. Atcerieties, kā jūs iepazināties, kas patika vienam otrā, kā attīstījās jūtas, kādas bija izjūtas no skūpstiem, apskāvieniem, jūsu pirmās tuvības. Parunājiet, vai jums gribētos to atkārtot un kā to izdarīt.
2. Sarunājieties
Pats dārgākais divu personību savstarpējai sapratnei ir sarunas. Un ar vīru tajā skaitā. Neieslīgstiet savās problēmās. Konsultējieties ar savu otro pusīti. Satāstiet, kas jūs satrauc, kā viņš rīkotos jūsu vietā.
Klausoties sarunu biedrā, mācieties patiesi būt ieinteresēta. Ja sarunu biedrs, kas ir pretējā dzimuma, redz jūsu interesi, tas viņam glaimo un viņš pats to nezinot, kā minimums piesaistās jums, bet kā maksimums iemīlas.
3. Ļaujiet dzīves biedram būt vīrietim
Visi vīrieši no dabas ir bruņinieki, mednieki, uzvarētāji (vajadzīgo pasvītrot). Tāpēc nedariet vīriešu darbu, ļaujiet viņam būt bruņiniekam jums blakus – veikt varoņdarbu (pasargāt jūs, palīdzēt atrisināt kādu lietu, kas jums nav pa spēkam). Ne jau velti saka: „Dzīvē vienmēr atradīsies vieta varoņdarbiem”. Bet tagad pajautājiet sev – vai ir patīkami būt uzvarētāja sievai?
4. Biežāk sakiet vīram, ka jūs skumstat pēc viņa
Pat ja jūs tikai no rīta šķīrāties. Rakstiet viņam sms, lieciet mīļas zīmītes, atstājiet vēstījumus vannas istabā vai pie ledusskapja.
5. Uztveriet trūkumus kā dotumus
Mēģiniet paskatīties uz vīra trūkumiem kā dotumiem. Piemēram, jūs kaitina, ka jūsu vīrs nav vispusīgs: nevar vienlaikus uzsildīt zupu, pieskatīt bērnu un atbildēt uz telefona zvanu. Paskatieties uz situāciju no citas puses.
Vīrieša domāšana ir konkrēta un koncentrēta. Viņš neizpilda jūsu algoritmu ne jau tāpēc, ka nav vispusīgs vai ir slinks, bet tāpēc ka vēlas koncentrēties un darīt kaut ko vienu, bet kvalitatīvi. Tāpēc piedāvājiet vīram veikt tikai vienu uzdevumu un jums būs patīkami paskatīties uz rezultātu.
6. Mācieties no dzīves drauga
Iemācieties no vīra kaut ko derīgu (nodarboties tikai ar vienu lietu, izpildīt dienas režīmu, izskalot kaklu, orientēties topogrāfiski, būt kompetentam vēsturē) un jūs redzēsiet: jūsu vīrs ir vienkārši zināšanu krātuve.
7. Atrodiet dotumus
Paņemiet papīra lapu un sastādiet sarakstu ar 101 dotumu, kas piemīt jūsu vīram. Sarakstam dodiet virsrakstu „Es tevi mīlu, tāpēc ka...” un iedodiet to mīļotajam vīram izdevīgā situācijā. Kā variantu var sastādīt sarakstu „Mans vīrs ir vislabākais, tāpēc ka...”.
8. Spēlējiet mīlestību
Ja mīlestība vēl nav pamodusies, paspēlējieties ar to. Psiholoģijā ir tāds noslēpums: ja jūs kaut ko ļoti vēlaties, tad iedomājieties, ka tas jums jau ir un jaunām jūtām, jaunu noskaņojumu droši soļojiet tam pretī. Bet garastāvoklis, kā zināms, pievelk vēlamo. Tāpēc spēlējiet mīlestību.
Iedomājieties, kā jūs uzvedāties, kad bijāt iemīlējusies: kā apņēmāt, kādus vārdus teicāt, kā sarunājāties, ko gatavojāt, kā gājāt blakus, pastaigājoties, jautrojāties, kaitinājāt viens otru. Bieži vien zemapziņai vajadzīgs mazs grūdiens, un atcerēsieties pašu galveno.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
SC-34514 87.00 LVL PD-GRB10-32-102J 4.30 LVL SC-49125 6.20 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist