Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 30. Novembris 14:09:16


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[0] Apmeklētāju kopā[16301]

No kā vīrieši uzbudinās.

Katra sieviete vēlas būt pati mīlētākā, pati skaistākā un pati vēlamākā savai otrai pusītei. Vīrietis no vīrieša atšķiras: katram ir sava gaume un katrs dod kaut kam citam priekšroku, taču ir atsevišķi noslēpumi, kas spēj uzbudināt ikvienu vīrieti.

Tātad, kas uzbudina vīrieti?

Akurātums un dabiskums
Visiem ir zināms teiciens: «Sieviete mīl ar ausīm, bet vīrietis - acīm». Ja gribat patikt savam vīrietim, jums jāizskatās pievilcīgai.
Kāda var iebilst: «Man nav laika sev, esmu regulāri nodarbināta, te dārzā, te ar bērniem, nav kad skaisti apģērbties? Lai mīl tādu, kāda esmu». Daļa patiesības teiktajā, protams, ir. Ja vīrietis jūs mīl, vēl nav fakts, ka viņš necieš no estētikas trūkuma. Viņam svarīgi gūt baudu no mīļotās sievietes vizuālā skaistuma.
Andris, 31 gads:
«Man patīk, kad sieviete ir akurāti un pievilcīgi saģērbusies. Es nerunāju par dārgu apģērbu, bet par apģērbu, kas izskatās gaumīgi. Kad sieviete izskatās harmoniski un tēls ir pabeigts, uzreiz redzams – viņa sevi mīl. Pie tādām vienkārši velk. Vēl patīk, ja viņa nēsā vieglu makijāžu. Tad sieviete izskatās mīlīgāk ».
Kalvis, 29 gadi:
«Es par vienkāršību. Pretenciozs apģērbs, nedabīgs makijāžs uzbudina tos vīriešus, kuriem nepieciešams sekss vienai divām reizēm. Tas ir kā reflekss – atnācu, ieraudzīju, iekaroju. Tādas meitenes ātri aizmirst. Ja runa ir par ilgstošām attiecībām – iespējams, lomu spēlēs tas iekvēlina, bet nevajag to izmantot ļaunprātīgi. Uzbudina parastas meitenes, nevis klauni ».
Noslēpums, mīkla un medības
Apģērbā ir «daļējs plikums». Jo mazāk vīrieši var saskatīt, jo vairāk telpas ir viņa iztēlei. Pēc seksologu domām, vīriešus uzbudina, ja sievietes apģērbā ir kaut kāds noslēpums, uzvilkts vīriešu krekls ar vienu atpogātu podziņu un kas knapi sedz gurnus, blūzīte ar nelielu dekoltē, šeit ietilpst arī pievilcīgi pieguļošs apģērbs.
Māra, 23 gadi:
«Gatavojoties braukt uz Goa, es iegādājos īsus džinsa šortiņus, iedomājoties, kā vīrs man skraidīs apkārt, kā lūgs, lai velku tos uz pludmali un uz ekskursijām. Bet es ļoti kļūdījos – viņam tie nepatīk!!! Neskatoties, ka man tie lieliski piestāvēja.
Viņš pastāvīgi lūdza, lai velku plānus garus brunčus, sakot, ka starp jūru, klintīm un cita veida eksotiku, es tajos izskatos romantiski un satraucoši. Viņam sagādāja prieku iespēja mani fotografēt, apņemt, glaudīt caur audumu, viņš čukstēja man ausī, cik ātri novilks man kleitu numuriņā, kā viņš lēnām izkusīs, dievinot manu ķermeni. Tas burtiski bija otrs medus mēnesis».
Anna, 24 gadi:
«Lai iekvēlinātu vīru, es izmantoju «noslēpums un medības» principu. Jo visu, ko nedrīkst, gribas vairāk, nekā to, ko drīkst. Piemēram, viņš grib noskūpstīt – tu neļaujies, bēdz, slēpies. Tikai, lai viņš apmēram redz, kur tu slēpies. Jo, kamēr meklēs, pārgribēs».
Sarunas un darbības vietās, kas nav paredzētas seksam
Tatjana, 24 gadi:
«Manu vīru ļoti iekvēlina, kad vietās, kas nav paredzētas intīmām attiecībām, sāc čukstēt viņam ausīs par "to". Piemēram, bērnu poliklīnikā ar visu ģimeni sēžam rindā. Es rakstu viņam sms par tēmu: «ko varētu izdarīt zem kāpnēm poliklīnikā». Viņš nosarkst kā tomāts, bet neuztur sarunu».
Oksana, 33 gadi:
«Reiz, pastaigājoties pa nepazīstamu pilsētu atpūtas parkā, mēs ar vīru ieraudzījām panorāmas ratu ar stikla kabīnēm. Es uzreiz izteicu domu, ka tur var uz īsu brīdi paslēpties un ļauties glāstiem augšpusē. Šī doma viņu ļoti iekvēlināja. Visu ieplānoto izpildīt neizdevās, tomēr, apkārt cilvēki, jā, un arī pati atrakcija ilgst 5 minūtes, bet mēs bijām apmierināti, kā skolnieki ».
Oksana, 33 gadi:
«Kādu reizi Ēģiptē mēs ar vīru naktī braucām ekskursijā, pārbraucot no vienas pilsētas uz otru. Ekskursija plānojās būt ekstremāla – vajadzēja tumsā pacelties kalnos, tā mūsos pamazām uzkrājās adrenalīns.
Autobuss bija pilns ar tūristiem, tumšs, no loga pūta patīkams vējiņš, bija dzirdama līdzena motora rūkoņa, bet priekšā mūs gaidīja nezināmais. Mēs visu ceļu kaislīgi skūpstījāmies, es masēju viņam jūtīgākos orgānus …»
Ir daudz variantu, vietu, kas nav paredzētas intīmām attiecībām, bet kur tomēr var runāt par seksu vai ļauties intīmiem glāstiem. Tas var būt restorāns, darba sapulce, autobuss, metro, rinda (īpaši, ja jūs nervozējat). Galvenais nosacījums partneriem – būt nepamanāmiem apkārtējiem un neaizvainot viņu jūtas.
Gaidot prognozējamās intīmās attiecības, vīrietim – tās ir saldas mokas, fantāzija un pasaka, par kuru viņš sapņos. Var jau laikus ieintriģēt vīrieti par gaidāmo tuvības mirkli, apmēram nosakot, kad tas notiks. Jo tuvāk nāks intimitātes laiks, jo spēcīgāk vīrietis uzbudināsies.
Neprognozējamība
Vīriešus ļoti uzbudina sieviešu neprognozējamība, kas bagātināta ar fantāzijas devu. Pietiek pāris reizes pamēģināt, un ja jūsu vīram tas patiks, tad jūs vienkārši bārstīsieties idejām.
Lūk, dažas no tām:
 • Izdomājiet neparastu seksuālo tērpu. Piemēram, uzadiet divas šallītes: vienu kā krūšturi, no otra pagatavojiet brunčus.

 • Bieži literatūrā sastopamais variants: «Pasakiet vīram restorānā, ka aizmirsāt uzvilkt apakšbikses». Variants labs, bet tā kā par to daudz runā, nostrādā tikai pāris reizes.

 • Ja jūs ar vīru pusdienojat mājās vai strādājat vienā uzņēmumā, piedāvājiet viņam erotisko foto sesiju pusdienu laikā, viņš, turpmāk, esot ofisā, nevarēs sagaidīt pusdienlaiku. Iespējams, līdz foto sesijai nemaz netiksiet.

 • Piedāvājiet vīram glāstus nestandarta laikā, piemēram, no rīta pirms darba vai pirms viesu atnākšanas.

 • Piespiedieties vai paglāstiet partneri, kad viņš to nemaz negaida. Piemēram, mežā, kad jūs lasāt sēnes, kalnos, kur jāpāriet tiltiņš, kas šūpojas, liftā
 • .
  Kleoo.lv padoms: nevajag uzbudināt vīrieti, ja viņš ar kaut ko ir aizņemts, ir nomāktā garastāvoklī – piemēra, uzkāries serveris un viņam tas ātri ir jāsalabo.
 • Izmantojiet lomu kostīmus. Daudzas sievietes izjūt kompleksus gultā, esot pašas par sevi. Uzvelkot kostīmu, viņas ātri vien iedzīvojas varones lomā – bezkaunīga skolniece, erotiska guvernante, kaislīga medmāsa. Sievietes uzvedība mainās un tā nav prognozējama, bet tas ļoti iekvēlina vīrieti.

 • Dusmas un izlādēšanās
  Iekvēlināt vīrieti var neliels strīds, dusmīgas sievas izskats – izspūruši mati, degošas acis. Daudzi pāri pirms seksa praktizē strīdus un attiecību izskaidrošanu, bet pēc tam viens otram sagādā neparastu baudu. Aizkaitinot vīrieti līdz dusmām, jūs viņu seksuāli uzbudināsiet.
  Kleoo.lv padoms: Neizmantojiet šo paņēmienu pārāk bieži un bez nopietna iemesla, lai strīdi tiktu kontrolēti.
  Starp citu, lai iekvēlinātu vīrieti, nemaz nevajag visu novest līdz strīdam. Tieši pretēji, vajag viņam palīdzēt atbrīvoties no uzkrātajām dusmām.
  Stāsta Gita, 24 gadi:
  «Ja vīram bija briesmīga diena, es uzvilku sev vecas nevajadzīgas lietas; topiņu, zeķes, biksītes. Viņš tās praktiski saplēsa uz manis. Rezultātā divi labumi: pirmkārt, viņš nolaida tvaiku, otrkārt, uzbudinājās ».
  Nejaušība un dabiskums.
 • Gatavojoties un ģērbjoties iziešanai, atstājiet vaļā durvis. Vai staigājiet krūšturī, it kā jūs piemeklētu apģērbu. Pievērsieties vīrietim ar vārdiem: «Dārgais, tu ģērbies?»

 • Atstājiet pusatvērtas durvis vannas istabai, kad esat dušā.

 • Izkāpjot no vannas, necentieties sakopt sevi. Vīrieši uzbudinās no dabīguma – viņiem patīk slapji mati, ūdens lāses uz jūsu ādas, seja bez makijāža.

 • Klājiet gultu kaila, it kā nebūtu paspējusi apģērbties. Piemēram, kaut kur steidzaties.

 • Dariet tā, lai jūsu skaistās kruzuļainās biksītes nejauši izkristu no skapja vai no somas, ja jūs, piemēram, gatavojieties ceļojumam.
 • Dejas un cita fiziska tuvība.

  Ikvienas pāru dejas no profesionālām (tango, valsis, salsa u.c.) līdz parastām lēnām dejām restorānā, bez šaubām, sniedz pārim apmierinājumu no mūzikas, kustībām un sarunām. Kopīga deja ar mīļoto labi noskaņo fiziskai tuvībai un uzbudina. Biežāk dejojiet ar savu partneri, pat ja īpaši neesat mācījušies. Tas ir ļoti seksuāli. Tāpat iekvēlina nodarbošanās ar pāru jogu vai ar cita veida sportu.
  Ja jūsu vīrs atrodas tālu, tad arī ir daudz iespēju, kā viņu uzbudināt:
  Aizsūtiet viņam kādu intīmu fotogrāfiju, video ar jūsu dalību, tagad uzņemt video var pat ar mobilo telefonu. Nodrošiniet apmaiņu ar intīmiem materiāliem.
  Atstājiet vīram pirms aizbraukšanas seksuālas lietiņas – zīmītes, kuras viņš pēc tam nejauši atrod: kas atrodas gultā zem segas, darba uzvalka kabatā, piestiprinātas pie spoguļa.
  Pakariniet intīmās garderobes priekšmetus uz lampas, loga roktura.
  «Aizmirstiet» noņemt intīmos priekšmetus – gelus, rotaļlietas, masāžas krēmus.
  Aizsūtiet savu intīmo lietu pa pastu.
  Biežāk sūtiet erotiska rakstura sms.
  Norunājiet tikšanos skype.
  Aizsūtiet erotisku aizšifrētu sūtījumu, piemēram, krustvārdu mīklas vai puzles veidā.
  Aizsūtiet sms – atgādinājumu par patīkamiem erotiskiem momentiem.
  Uzrakstiet vīrietim vēstuli, ko jūs ar viņu izdarīsiet, kad satiksiet viņu un pajautājiet, ko viņš darīs ar jums.

  Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
  Vidējais vērtējums:
  Pievienot komentāru
  Dārgās lasītājas!!!
  Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
  Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

  favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
  jautras idejas svētkiem
  SC-42562 36.50 LVL SC-44750 8.00 LVL SC-31876 71.20 LVL
  Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

  Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

  © Marki Group, 2006-2021

  Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist