Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 20. Oktobris 06:33:15


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[1] Apmeklētāju kopā[4661]

Kas padara sievieti neseksuālu.

Seksualitāte – veselīgs veids kā pievērst vīriešu uzmanību. Taču dažkārt, mēģinot iepazīties, mēs pieļaujam lielu kļūdu – balstāmies uz saviem priekšstatiem par to, kas tā tāda „seksualitāte”. Un ne vienmēr mums ir taisnība.
Paļauties tikai un vienīgi uz savu viedokli šajā jautājumā – riskants ceļš. Lai labāk saprastu, kā kļūt seksuāli pievilcīgākai vīrietim, labāk pajautāt vīrietim. Ko mēs arī izdarījām jums.
Šim materiālam vīrieši paši atcerējās pašu neseksuālāko, ko viņi bija redzējuši un aprakstīja to. Protams, saraksts iznāca ļoti garš un diezgan iepriekš paredzams. Taču pārsteidza viens: ka tādas lietas joprojām ir sastopamas, tātad, mums joprojām ir kur tiekties pat pašās vienkāršākajās lietās.

Nekopts ārējais izskats.

Netīri nekopti mati, blaugznas, nogājusi nagu laku, saburzīts apģērbs, traipi, norautas pogas, netīri apavi, neakurāts makijāžs (piemēram, kaut kādi pleķi uz ādas, kurus vajadzētu noslēpt) – nevajag domāt, ka vīrieši to visu nepamana.
Protams, vienreiz izejot ārā ar nolupušu nagu laku – tā nav traģēdija, bet bieži atļauties iepriekš pieminētās vaļības, tas liecina, visticamāk, par raksturu, nevis par gadījumu. Bet vīrieši to pamana un sajūt vēl kā! Iespējams, ne visi ir spējīgi atsevišķi novērtēt matus un nagus, bet visu veidolu kopumā, bet, ja tas ir nekopts, tad par seksualitāti nevar būt ne runas.
Atsevišķi gribas parunāt par figūru. Protams, tai vajag sekot, jo aptaukojušies gurni izskatās neētiski un domas par tuvību nedzimst. Taču komplektācija var būt dažāda, dažādas mēdz būt arī dzīves situācijas (veselības stāvokļa dēļ var būt pilnīgums/tievums, uzaudzēts svars pēc dzemdībām u.tml.) un ar to kaut kā vajag un var dzīvot.
Taču to var pasliktināt ar nepareizi izvēlētu apģērbu, tas liek vīriešiem aizgriezties no atsevišķām sievietēm. Piemēram, trīs krokas zem krūštura, apspīlētas bikses uz pārāk platiem gurniem. Sarakstu var turpināt līdz bezgalībai.
Ja tā visa ir rakstīta patiesība, tad kāpēc ikvienas pilsētās ielās mēs varam sastapt tādus „šedevrus”? Diez vai, kāds ar tādu sievieti gribēs iepazīties, uzaicināt kaut kur, bet pēc tam izveidot tuvākas attiecības.

Ko darīt?

Neļaut sev aizmirst rūpēties par sevi pat pašā grūtākajā un darbīgākajā laikā. Protams, ideāls ārējais izskats – tas ir tas, uz ko vajag tiekties katru dienu, jo ideāls ārējais izskats ne vienmēr nozīmē nevainīgs makijāžs, frizūra un izbuktētas bikses. Izskatīties akurāti var arī sporta kostīmā, ja tas uzvilkts atbilstoši gadījumam.
Runa ir par to, ka bieži atļaujot sev iziet no mājas ar „kapuci” uz galvas vai ziliem riņķiem zem acīm, jūs riskējat to padarīt par ikdienas pieradumu, un pakāpeniski jūs to sev atļausiet vēl un vēl. Un tad nepamanīsiet, kā baltais gulbis pārvēršas par neglīto pīlēnu. Domāju, ka mums katrai ir tuvākā vai tālākā paziņu lokā šādi piemēri.
Saņemiet drosmi un spēku laikus pārkārtoties uz jauno stilu vai jauno apģērbu. Piemēram, ja agrāk jūs nēsājāt mini svārkus un jums patika nebeidzamie vīriešu pievērstie skatieni jums, bet pēc dzemdībām jums parādījās liekais svars, tad ir pienācis laiks samainīt apģērbu un atteikties no apspīlētiem krekliņiem un mini bruncīšiem. Jebkurā gadījumā līdz figūras atjaunošanai.
Eldars, 38 gadi: «Es dažkārt brīnos, kā atsevišķas sievietes nemāk ģērbties. Neesmu speciālists, kā to vajag darīt, bet skaidri zinu, ka pārkāries tauku kamols pār bikšu malu un apspīlēts krekliņš, taukaini mati izskatās pretīgi. Redzot ko tādu, man gribas aizgriezties. Par sievieti gribas tīksmināties. Bet ja negribas, tātad, tā nav sieviete un es to negribu».

Mīlestības trūkums pret sevi un dzīvi.

Daudzi vīrieši var vienkārši skatīties uz īstu sievieti stundām, tāpēc ka viņa ir mīlestības avots, katrā viņas darbībā – bauda par dzīvi un sevi. Īstenībā, tā ir patiesa vērtība: būt šeit un tagad un baudīt brīdi.
Sieviete, kas var izšķīst mirklī un gūt baudu no kafijas tasītes vai vienkāršām pusdienām, izskatīties pievilcīga vīrietim, nekā tā, kas visu dara automātiski, uztver visu notiekošo kā kaut ko, ko vajag pārdzīvot. Pastāvīgi atstājot mirstošu skatienu, vēršot uzmanību savām domām, iemācītām kustībām – tie visi ir simptomi tam, ka dzīvojat ne šajā mirklī.
Sieviete, kura māk baudīt, kura zina, kā izdarīt sev ko patīkamu, ļoti ir vīriešu iekārota. Pretēja uzvedība no sievietes padara ēnu, kas paiet garām, un viņu reti kāds pamana un iekāro. Citas izpausmes, kas raksturo mīlestības trūkumu pret sevi un dzīvi, ir grūtsirdīgs skatiens, nomāktība, skopums jebkuru emociju izpausmei.
Andrejs, 32 gadi: «Es bieži pamanu, kā, piemēram, kafejnīcā sēž pievilcīga sieviete, bet ar pilnīgi ne klātesošu skatienu. Viņai pat klāt iet negribas, nemaz nerunājot par to, ka viņa nekādas fantāzijas manī neraisa. Tas nav tikai viens gadījums – viņai slikts garastāvoklis vai steidzama lieta, par ko viņa domā, man šķiet, tā ir rakstura iezīme vai parasts stāvoklis. Viņa ir tāda....tukša, saprotiet?»

Ko darīt?

Mēģiniet visu no šodienas darīt ar baudu: izbaudīt, kādu garšīgu zupu pagatavojāt, kādu garšīgu saldējumu jūs ēdāt, cik jauki ir ietīties siltā mētelī aukstā laikā, cik jauki ieiet vannā, kādas debesis redzējāt pa ceļam uz darbu. Priecājieties par sevi, savu ķermeni, ēdienu, apģērbu, laiku – visu! Lai ko arī jūs nedarītu, mēģiniet satvert šo baudas izjūtu un parādīt to apkārtējiem, kaut vai smaida veidā.
Ieprieciniet sevi, atrodiet un izdariet to, no kā jūs gūstat patiesu kaifu – karsta aromātiskā vanna ar svecēm un relaksējoša mūzika, iešana uz teātri vai deserts mīļākajā kafejnīcā. Runā, ka tā sieviete piepilda sevi ar enerģiju – sievišķo enerģiju, kas kā magnēts, pievelk sev vīrieti.

Nepatīkams aromāts.

Laikam visiem mums (ne tikai vīriešiem) dzīva ir dzīvnieciskā puse, un smaržām ir ļoti liela nozīme seksuālajā pievilcībā. Un tās ar lielu spēku var piesaistīt partneri, vai ar tikpat lielu spēku atvairīt.
Pie nepatīkamajām smaržām pieder smaka no mutes, nemazgāta ķermeņa smaka, sviedru smaka. Mēdz būt arī tā, ka sievietes pārspīlē ar smaržām, un sanāk, ka viņas no vīrieša atdala bieza siena, jo vīrietim pārmērīga parfimērijas smarža nav patīkama. Runā, ka smaržai ir jābūt viegli uzķeramai, vīrietis to saodīs, lai atklātu pilnībā, viņam nāksies jums pietuvināties, bet tāda tuvība jau ir pirmais solis ceļā uz seksu.

Ko darīt?

Tās visas, protams, ir jau zināmas patiesības, bet, ja pār tām joprojām runā, tad kāds tās nav iegaumējis. Ko darīt? Sekot sev, ķermeņa un matu tīrībai. Nepieļaut nepatīkamu aromātu izgarošanu no jūsu ķermeņa, nemaskēt tās ar parfimēriju, jo nav nekā briesmīgāka par parfimērijas un sviedru sajaukumu.
Lai jūsu arsenālā ir ne tikai parfimērija, kas patīk jums, bet kas uzbudina arī vīrieti. Runa nav par smaržām ar feromonu, bet tikai par atsevišķiem parfimēriju zīmolu produktiem.
Valdis, 26 gadi: «Smarža – tā ir spēcīga lieta, protams. Ja smaržo nepatīkami, tad visa kaisle ir kā ar roku atņemta, var jau, protams, uz to visu aizvērt acis un vienalga to izdarīt, bet diez vai tas būs augstākajā līmenī. Nezinu, kāpēc tas tā notiek. Mēdz būt, ka smarža ir ne tikai nepatīkama, bet vienkārši nav mana un tad es šo meiteni nevēlos un viss, un neko ar to nepadarīsi ».

Vīrišķīga uzvedība.

Aizrādīt, pacelt balsi, likt atskaitīties, komandēt, strīdēties – tas viss lieliski palīdzēs atņemt vīrietim interesi par jums. Te var attiecināt arī rupju balsi un straujas neakurātas manieres.
Visu to vīrieši uzskata par savu prerogatīvu. Tāpēc tā vietā, lai rūpētos par jums, veiktu saldas prelūdijas un visādi citādi aplaimot, vīrietis sacentīsies ar jums cīņā un visticamāk, zaudēs visus spēkus un interesi pierādīt sev, ka viņš jums vispār ir vajadzīgs. Un satrauc jūs, atbilstoši.
Un vēl vīriešus, kā izrādās, neuzbudina ar lietām apkrautas sievietes. Sievietes ar lielu kaudzi dažādu darba lietu, ar kurām viņas ir aizņemtas. Sieviete tāda kā Ludmila Prokofjevna no „Dienesta romāna” vai „parasts darba zirgs” interesē vīriešus tikai izaugsmes iespējai darbā, nevis pati par sevi. Un vairāk ne ar ko.
Protams, mūsdienu dzīvē lietas nekur neliksi. Dažkārt mēdz būt arī tā, ka mēs stipri turamies pie tā, kas mums nenes laimi un, pēc likteņa ironijas, dzīvo arī bez mums.

Ko darīt?

Visticamāk, te ir viena atbilde – attīstīt sevī sievišķās īpašības. Nekļūt izsūtāmajai meitenei klusam bezierunu vergam, bet pārvērsties par maigu būtni, kas uztver visu sievišķīgi. Nesaķerot vīrieti cilpā, bet viegli un jautri piesitot ar papēdīti.
Atrodiet laiku atpūtai, jo tad jūs varēsiet atjaunot savu sievišķo enerģiju, kas seksuāli piesaista vīrieti. Pastāvīgā noslogotība darbā laimīgu padarīs tikai priekšnieku, jūs un jūsu vīrs, visticamāk, būsiet nelaimīgi un neapmierināti. Orientējieties nevis uz Ludmilu Prokofjevnu, bet viņas sekretāri.
Lauris, 34 gadi: «Pretīgi ir satikt tādu sievieti. Par seksu tādos brīžos es nedomāju. Lai viņa būtu kāda skaistule, blakus viņai izgaist visas emocijas. Ja esi tāda spēcīga un patstāvīga, kam tev es? Seksa veikalā ir daudz slavenību. Mani neuzbudina».

Izaicinošs apģērbs vai izaicinoša uzvedība.

Ja tas viss ir daļa kaut kādas seksa spēles, tad jautājumu nav. Parastā ikdienas dzīvē pārāk ekstravagants apģērbs no sērijas „lakādas zābaki, lakādas brunči un tīkliņa zeķes”, izskatās neseksuāli. Tādi lakādas apģērbi vairāk piestāv prostitūtai, bet pie izaicinošās ģērbšanās manieres var pieskaitīt principu „es uzvilkšu visu labāko uzreiz”.
Mēdz būt, ka sieviete vienkārši aizraujas ar savas seksualitātes izcelšanu un dara to nevietā, kas noved pie pretējā efekta. Piemēram, ja jūs augstpapēžu kurpēs un apspīlētā kleitiņā visu dienu ar somām braukāsiet darba darīšanās ar autobusu, tad ātri vien no jūsu seksualitātes pāri nepaliks nekas. Jūsu ik rīta sevis sakopšana jums nepalīdzēs, jo nogurušais izskats pārvilks krustu jūsu seksualitātei.

Ko darīt?

Pašai skaidri novērtēt savu garderobi, protams, ir grūti. Tiem, kam ir tendence ģērbties izaicinoši, droši vien vairākkārt ir teikts, ka vajag kaut ko mainīt. Pats laiks ieklausīties šajos aizrādījumos.
Bez tam saskaņojiet stilu, seksualitāti un ērtumu. Piemēram, augstpapēžu kurpes. Jā, tā ir brīnišķīga lieta, bet šūpojošās un klūpošas dāmas ar iepirkumu maisiņiem neraisa vīriešos domas par seksu. Ģērbieties atbilstoši situācijai. Un ģērbieties ērti, neskatoties ne uz ko. Jūsu komforts un atbrīvotība sekmēs jūsu pašvērtību, ko pamanīs arī apkārt esošie. Ja jums būs labi, tad piesaistīsiet vīriešus, domājot, ka ar jums viņam būs labi.
Māris, 36 gadi: «Es saprotu, ka es, tāpat kā visi vīrieši, esmu tālu no modes, bet ja sieviete iekrīt acīs (tieši iekrīt) ar pārmērīgu spilgtumu un sevis izteiksmes veidu, tad tas atņem viņai seksualitāti. Aiz viņas aksesuāriem viņa nav pamanāma, bet lietas pašas par sevi mani maz aizkustina. Bet ja tam klāt tiek pievienots atbilstošs uzvedības modelis «Ņem mani!» vai «Pievērs man ātrāk uzmanību!», tad man vienkārši gribas noslēpties. Kāds tur sekss».
***
Un tā kā mūsu saruna bija pa pusei vīrišķīga, tad to arī noslēgsim ar kāda respondenta vārdiem:
«Seksuāli – tā ir sieviete. Tāda, kādu to pieņemts uzskatīt: mīļa, kopta, laipna, koķeta, tāda, kas mīl sevi. Citiem vārdiem, Sieviete. Nevis „ne-sieviete” tas nav seksuāli. Tāpēc, manuprāt, seksualitāte – tas ir vienkārši būt sievietei. Un tieši pēc tā vajag arī tiekties».
Vai jūs uzskatāt sevi par seksuālu?

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


fanija
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[31.01.2013 - 17:59]
Es sapratu, kāpēc man šos rakstus nepatīk lasīt, izklausās pēc google tulkotāja (pc) .
 Lai labāk saprastu, kā kļūt seksuāli pievilcīgākai vīrietim, labāk pajautāt vīrietim. Ko mēs arī izdarījām jums.
Bet vīrieši to pamana un sajūt vēl kā!
utt.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-FB2M-H-006 1.10 LVL SC-46961 16.70 LVL PD-PP25-081 0.70 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist