Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 29. Janvāris 14:40:45


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[1] Apmeklētāju kopā[6329]

Kā saprast vīrieti gultā.

Piekritīsiet, visas sievietes tiecas pēc harmoniskas ģimenes dzīves, īpaši jau gultā. Tiek uzskatīts, ka īstai harmonijai ir nepieciešami divi faktori: mīlestība un partneru savstarpējo vēlmju izpratne.
Mums, sievietēm, vīrieši ir kā no citas planētas. Dažkārt viņi ir tik nesaprotami un noslēpumaini, ka grūti uzminēt, ko vēlas vīrietis gultā. Īpaši tas atteicas uz tikko izveidotiem pāriem, kad partneri praktiski nezina neko viens par otru.
Tātad, Kleoo.lv atklās noslēpumu, kā pareizi saprast vīrieša vēlmes gultā.

1. Pajautājiet un ieklausieties

Visvienkāršākais paņēmiens uzzināt, ko vēlas jūsu vīrietis seksā, ir parunāties ar viņu.
Daudzas sievietes kautrējas, baidās, ka viņas uzskatīs par izlaidīgām. Patiesībā, lai kāds vīrietis klusētājs arī nebūtu, atklātas sarunas par seksu viņu tikai iekvēlinās, turklāt ja runa būs par viņa vēlmēm.
Ja ar vīrieti ir grūti kontaktēties, viņš ir pārsteigts par jūsu jautājumu, nelabprāt atbild, paskaidrojiet, ka jūs interesē viss, kas attiecas uz viņu – no mīļākā ēdiena līdz mīļākajai pozai.
Protams, ka nevajag pēkšņi gāzties virsū ar neērtiem jautājumiem, jo tas varētu nobiedēt jūsu partneri. Vajag partneri sagatavot tādai sarunai pakāpeniski. Ir vērts iemācīt vīrieti runāt ar jums par viņa dzīvi, viņa sapņiem, bērnību, draugiem, nākotni. Bet kad pienāks laiks, tad runāsiet par intīmākām lietām.
Ne mazāk svarīgi, lai vīrietis saprastu un varētu tieši pateikt, ko viņš vēlas. Ja jūsu partnerim ir grūti izteikt savas vēlmes, piemēram, pieredzes trūkuma dēļ vai to neļauj audzināšana, derēs nākamais padoms.

2.Eksperimentējiet

„Jo tālāk eksperiments ir no teorijas, jo tuvāk Nobela prēmijai” – teica Joliot Kirī. Zinātne nekad neattīstītos, ja tajā nebūtu eksperimentu. Dažkārt paši vienkāršākie eksperimenti dod vēlamo rezultātu.
Pirms „patīkamās pieredzes” vajag sagatavoties teorētiski. Palasiet speciālo literatūru, paskatieties filmas vai saitus Internetā, ņemot vērā tos momentus, kas jums īpaši patīk, kur jums būtu patīkami piedalīties.
Piedāvājiet partnerim jaunas idejas – parādiet jaunas pozas vai atcerieties vecās sen aizmirstās, pārstumiet gultu jaunā vietā, nopērciet jaunu interesantu gultas veļu vai sašujiet pati. Var nopirkt ortopēdisko matraci (tas sniegs ne tikai jaunas izjūtas, bet nodrošinās arī veselīgu miegu).
Piedāvājiet erotiskas spēles, uzvelciet seksuālu apakšveļu. Spēļu un apakšveļas idejas varat apspriest agrāk, piemēram, kopā paskatīties saitus, filmas vai fotogrāfijas vai sagatavot pārsteigumu.
Diemžēl, ne katrs pārsteigums var būt patīkams. Piemēram, viena mana paziņa izlika kaudzi naudas erotiska krekliņa no seksa veikala iegādei, bet viņas vīrietim tāds ārējais izskats nepatika. Rezultātā liels naudas daudzums tika izmests vējā.
Turklāt nevajag eksperimentēt ar visu uzreiz, citādi jūsu vingrinājumi būs nekvalitatīvi, gluži kā klaunāde. Viss labais ir saprāta robežās.

3. Izrādiet aktivitāti

„Nevēlies atstāt pēc sevis pēdas – nemīcies uz vietas”.
Biežāk izrādiet aktivitāti, garlaicība gultā nav pieļaujama. Lai kāds vīrietis arī nebūtu lietu virzītājs (uz mani ir ģimene, bērni, finansiālie ienākumi), viņš vienmēr sapņo par savstarpēju sadarbību intīmajā procesā. Kā saka, viens nav karotājs, bet gūt baudu no guļošas neieinteresētas sievietes – skumji un garlaicīgi. Laba seksa noslēpums ir tajā, lai ar to nodarbojas divi.
Uzsāciet seksuālās rotaļas, iekvēliniet vīrieti, lieciet viņam būt medniekam gultā, esiet mīkla, pastāvīgi mainieties – tagad priecīga un labvēlīga, pēc dažām minūtēm bēdīga un domīga. Nekad neatklājiet vīrietim savas kārtis (pat ja to nav – izdomājiet). Viņam vienmēr ir jābūt vēlmei atklāt jūsu noslēpumu.
Nu un, protams, biežāk slavējiet viņu gultā. Pastāvīgs vīrišķā apliecinājums ir svarīgs viņa pašvērtējumam.

4. Skaistums glābj pasauli!

Nav vērts atgādināt, ka patīkami apstākļi intīmu attiecību laikā, ir svarīga arī vīrietim. Diez vai viņš nosodīs jūs, ka grīdas nav izmazgātas, gultas veļa jau sen novecojusi, bet zemapziņā viņš noteikti labāk jutīsies ērtos apstākļos.
Patiesībā, relaksācijai nevajag daudz. Nevajag tērēties zīda palagiem, pirkt dārgas aromātiskās sveces un eļļas. Svaigi palagi, izvēdināta istaba, notīrīti putekļi no skapja, augļi un dzērieni uz galda patiks ikvienam vīrietim.
Ja ļoti gribas telpu padarīt eksotiskāku, to visu vajag apspriest ar vīrieti agrāk. Piemēram, atbilstoši maniem pētījumiem, vīrieši necieš indiešu vīrakus, taizemiešu masāžas eļļas, nemīl zīda palagus, jo tie nav praktiski, dažiem ir alerģija pret ziedlapiņām.
Apspriedieties un vēlreiz apspriedieties. Galu galā, kurš gan cits labāk zinās, ja ne jūs, jūsu vīrieša gaumi?

Vīrieša mājienu atšifrēšana vai kā noslēpumainais kļūst saprotams.

Pamatā vīrieša domāšana pamatos atšķiras no sievietes, te rodas dažādas nesaprašanās. Noskaidrosim, kas slēpjas vīriešu mājienos un kā pareizi traktēt vīriešu uzmanību.
•«Es tevi gribu», – saka vīrietis un ar to viņš tieši saprot seksuālās vēlmes. Šajā frāzē nav nekāda zemteksta: ne solījuma precēt, ne atzīšanās mīlestībā, ne apbrīnas par jūsu ārējo izskatu. Kā saka „tiešums – pieklājības sakne” un nekas vairāk.
•«Man tā patīk jātnieces poza. Tu lieliski izskaties šajā rakursā!» – saka vīrietis tā vietā, lai atzītos, ka ir ļoti noguris un viņam slinkums kustēties. Kā rīkoties – lemiet pēc situācijas. Ja vēlaties seksu, parādiet sevi kā amazoni, ja nav vēlēšanās, droši atsakieties, jums arī ir tiesības būt nogurušai pēc darba.
•«Uzaicināsi uz tasīti kafijas?» – vispāratzīta kinofilmās dzirdēta frāze slēpj sevī dziļāku iepazīšanos. Ielaist vīrieti savās mājās vai nē – lemt jums, pat ja mājās nav ne kafijas, ne tējas – nekas briesmīgs. Runa ir ne jau par kafiju.
•«Šī mīlestība – uz mūžu!» Ja pēkšņi dzirdat seksa laikā viņu atzīstoties mūžīgajā mīlestībā, solījumā radīt daudz bērnu, nopirkt māju Francijā – to visu vajag laist gar ausīm. Patiesībā, uzbudināts vīrietis pārsniedz robežas un drīz viņam būs orgasms. Īpaši aizkustināti vīrieši var apsolīt ne to vien.
•«Es nevienai neinteresēju, es nepiesaistu sievietes, man nav bijis sekss gadu» – saka vīrietis, lai izraisītu jūsos līdzjūtību un sasniegtu vēlamo. Šādām frāzēm vajag ticēt tikai daļēji. Neskatoties uz to, ka sievietes ir ļoti izvēlīgas, maz ir tādu vīriešu, kurus neinteresētu sievietes. Paskatieties cik vīrietis ir atklāts pret jums, cik daudz viņā ir vai nav vienkāršas kontaktēšanās mākslas, intīmās pieredzes. Ja redzat, ka vīrietim nesagādā problēmas kontaktējoties ar jums, tad visticamāk viņš melo.
•«Esmu pamēģinājis seksā daudz ko, esmu redzējis tik daudz kailu sieviešu, cik tu kartupeļus neesi apēdusi» – kaut ko tamlīdzīgu teiks vīrietis, kas lielās jūsu priekšā kā skolnieks. Viņš uzskata jūs ļoti seksuālu, pievilcīgu un tāpēc mākslīgi cenšas pacelties līdz jūsu virsotnei. Izeja, pārbaudīt, vai tiešām tas tā ir. Ja jūsu aizdomas nebūs veltas, nevajag pasmieties par partneri. Ja vīrietis patīk, tad viņam var iemācīt visu.
•Izbiedēts skatiens, noslēgtības žesti. Kautrīgi, mīlas rotaļās nepieredzējuši vīrieši parasti bailīgi reaģē uz sievietes vēlmi noglāstīt viņu. Gultā tādi vīrieši arī ir bez pieredzes, nepievērš uzmanību prelūdijai, cenšas visu ātrāk pabeigt, baidās izskatīties muļķīgi. Uz sievietes aicinājumu glāstīt viņu izturas noraidoši. Izeja – tāda pati kā iepriekšējā piemērā.
•«Es mirstu no garlaicības. Es varu mainīt sievietes. Nemāku būt patiess. Ja vēlies, vari palikt ar mani un ciet» – saka vīrietis-«lidojošais holandietis». Iespējams viņš tiešām ir Kazanova, bet iespējams, jūs neesat tā sieviete, kuru viņš meklē.
•«Man rīt agri jāceļas. Brauc mājās», «Zini, esmu pieradis gulēt viens/mosties savās mājās» – ja vīrietis pēc seksa sievieti sūta mājās vai aiziet pats, tas nozīmē, ka viņš nevēlas pamosties kopā ar viņu. Iespējams, viņa viņam nav patīkama, nesagādāja baudu vai tas vienkārši bija vienas reizes sekss.
•Ja mazaktīvs vīrietis pēc alkohola acīmredzami atdzīvojas (sāk skaitīt dzejoļus, stāstīt par sevi, atzīties mīlestībā), viņam ir zināma atkarība no alkohola. Nav šaubu, ka zināma uzlāde būs nepieciešama ne tikai pirms seksa, bet arī pirms citu svarīgu jautājumu risināšanas.
Jūs labi zināt sava partnera gaumi un vēlmes?

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


princesegundega
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[17.11.2012 - 16:46]
Nekad nav par daudz zināt un uzzināt vairāk-kā nekā iemītnieki no citas planētas! (cloud) (cloud) (cool)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
SC-39497 27.80 LVL SC-45639 7.30 LVL PD-FB1P-3-081 4.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist