Ielogoties ar Facebook pasi
Lauva clock Šodien ir 04. Augusts 08:37:09


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[1] Apmeklētāju kopā[4523]

Joga, lai iestātos grūtniecība.

Arvien biežāk pāri, kuriem ir grūtības ieņemt bērnu, bet vēlas izmantot dabīgas metodes, lai iestātos ilgi gaidītā grūtniecība, nonāk pie jogas vingrinājumiem. Speciālie jogas kompleksi paredzēti gan vīriešu, gan sieviešu neauglībai.
Balstoties uz klasiskās jogas pamatiem, komplekss bērniņa ieņemšanai sastāv no tradicionālajām asanām un pozīcijām, kas speciāli izstrādātas ar mērķi uzlabot reproduktīvo veselību, lai palielinātu iespējas iestāties grūtniecībai.
 • Joga veiksmīgi atrisina kā vīriešu, tā sieviešu neauglību, pateicoties relaksācijas efektam. Stress un nervu spriedze, kas rodas gan ikdienas dzīvē, gan bezrezultatīvos mēģinājumos ieņemt bērniņu, ietekmē hormonālo balansu organismā.

 • Joga bērniņa ieņemšanai sastāv no vingrinājumiem, kas masē iekšējās sekrēcijas dziedzerus un tajā pašā laikā stimulē hormonu izstrādi. Tās labvēlīgā ietekme menstruālā cikla traucējumu un neauglības terapijā bija vairākkārt pierādīts sievietēm visā pasaulē.

 • Jogas komplekss bērniņa ieņemšanai labvēlīgi ietekmēs gan psihisko, gan fizisko veselību. Nodarbojoties ikdienu, jūs pamanīsiet atsevišķas skaidras izmaiņas ķermenī:
  muskuļu tonusa uzlabošanās;
  ķermeņa plastiskums;
  elpošanas uzlabošanās;
  asinsrites uzlabošanās. Tas ir ļoti svarīgi, lai iestātos grūtniecība – pareiza asinsrite nodrošina reproduktīvos orgānus ar pietiekamu skābekļa daudzumu un barojošām vielām;
  enerģijas līmeņa un organisma izturības palielināšanās;
  jūsu psihe un nervu sistēma atgūs formu;
  retāk pamanīsiet nogurumu;
  uzlabosies garastāvoklis;
  vairs neizjutīsiet stresu;
  kompleksi un vainas apziņa, kas saistīta ar bērniņa ieņemšanu, izšķīst pārliecībā veiksmei.
  Cīņa ar stresu - tā ir viena no svarīgākajām jogas funkcijām bērniņa ieņemšanai. Kaut gan pirmajā mirklī šķiet, ka stresam ar neauglību nav nekā kopīga, Harvardas medicīnas skolas pētnieki paziņoja, ka visbiežāk tieši stress traucē grūtniecības iestāšanos.
  Zinātnieki pierādīja, ka sievietes, kuras praktizē jogu, ir divas reizes lielāka iespēja ieņemt bērniņu pirmajā un otrajā ciklā. Joga noņem stresu un nervu spriedzi, kas traucē hormonālajam līdzsvaram.
  Nākamais pluss ir tas, ka joga sekmē lielāku komunikāciju un savstarpējo atbalstu pārim, topošajiem vecākiem. Uzticība un savstarpējā sapratne, kas rodas neverbālās komunikācijas procesā kopā praktizējot jogu, satuvina un atbalsta.

  Jogas veidi bērniņa ieņemšanai.

  Praktiski katrā jogas skolā ir asanu komplekss hormonālā balansa uzlabošanai sievietes ķermenī. Taču ne visi tie der bērniņa ieņemšanai.
  Piemēram, nerekomendē izpildīt dinamiskus, sarežģītus kompleksus tādas jogas skolas kā aštanga-joga vai bikram-joga (tā saucamā karstā joga). Tieši pretēji, lēnas, samērīgas asanas palielina iespējas ieņemt bērniņu.
  Hatha joga: šī jogas skola orientējas uz visu kustību metodisku izpildīšanu, lēnām un pakāpeniski. Tā koncentrējas uz pareizas elpošanas tehniku un dziļu relaksāciju asanu izpildes laikā.
  Kripalu joga: šī tehnika pēc būtības ir dziļa meditācija. Kripalu jogas jēga ir tajā, lai sakārtotu saikni starp prātu un ķermeni ar parastu tehniku palīdzību un dziļo elpošanu.
  Pāru joga: šī ir vispopulārākā joga bērniņa ieņemšanai. Šāda tehnika pieprasa izpildīt asanas kopā ar partneri. Šis jogas veids ir vislabākais pāriem, kuri ilgi un neveiksmīgi cenšas tikt pie bērna, jo sekmē pāra komunikāciju un intimitāti.
  Ir noteiktas asanas, kuras tendētas uz neauglības problēmas atrisināšanu, un kuras jūs un jūsu partneris varat izpildīt patstāvīgi mājās. Iesaka šos vingrinājumus izpildīt pēc neilgas iesildīšanās vai iekļaut to savā standarta ikdienas asanu kompleksā.
  Maxasana (noliekšanās uz sāniem)
  Nostājieties uz ceļiem, saspiediet plaukstas kulakā tā, lai lielais pirksts būtu iekšpusē. Nolieciet kulakus uz pakauša, lai lielais pirksts būtu iekšpusē. Dziļi ieelpojiet, aizturiet elpu un nolieciet ķermeņa augšdaļu pa labi, virzot labo elkoni uz grīdu. Kreisajam gurnam vajadzētu aiziet pa kreisi tā, it kā jūs grasītos apsēsties.
  Atgriezieties sākuma pozīcijā un izpildiet noliekšanos pa labi.. Atkārtojiet šo cilu vairākas reizes. Atcerieties, ka vingrinājumu vajag pildīt, aizturot elpu pie izelpas. Maxasana stimulē virsnieru darbību.
  Musulmaņu lūgšanas poza
  Stāvot uz ceļiem, nolaidiet gurnus uz papēžiem un noliecieties uz priekšu, novietojot ķermeņa augšdaļu uz gurniem. Atspiedieties ar pieri pret grīdu, izstiepjot rokas priekšā, un iztaisnojiet kreiso kāju. Labajai kājai jāatrodas starp krūtīm.
  Izpildiet 7 ātras un intensīvas ieelpas un izelpas, ievelkot vēderu izelpas laikā. Koncentrējiet uzmanību uz labo olnīcu. Atgriežoties sākuma pozīcijā, izpildot spoguļveida asanu. Musulmaņu lūgšanās poza aktivizē olnīcas.
  Vilomasana
  Apgulieties uz muguras. Salieciet ceļgalus, pēdas stāv paralēli 20 – 30 cm viena no otras. Izpildiet ar mugurkaulu viļņveida kustību: ieelpojot gaisu, paceliet gurnus, pievēršot uzmanību tajā pašā laikā, lai viduklis paliktu uz grīdas.
  Pēc tam paceliet vidukli un ķermeņa augšdaļu. Jums jābalstās pret grīdu ar pleciem un pēdām. Pēc tam izelpojiet un nolaidiet ķermeņa augšdaļu, vidukli un, beidzot, gurnus uz grīdas.
  Izpildiet kustību 7 reizes, pēc tam nofiksējiet stāvokli ar no grīdas atrautiem gurniem, vidukli un ķermeņa augšdaļu. Paliekot elkoņus uz grīdas, paturiet gurnus ar rokām augšā. Izpildiet 7 intensīvas ieelpas un izelpas (izelpas laikā ievelciet vēderu). Koncentrējiet uzmanību uz vairogdziedzeri.
  Pabeidzot vingrinājumu, nolaidieties uz grīdas. Vilomasana padara elastīgu mugurkaulu, mazina stresu un aktivizē vairogdziedzeri.
  Viparita (Svecītes poza)
  Nav iespējams pārvērtēt pozitīvo ietekmi, kuru sniedz mūsu ārējām izskatam un pašsajūtai svecītes poza. Guļot uz muguras, paceliet taisnas kājas uz augšu un atraujiet gurnus no grīdas. Pieturiet ar plaukstām gurnus un ķermeņa augšdaļu. Salieciet kreiso kāju un novietojiet kreiso pēdu uz labā ceļgala.
  Palieciet šajā pozā, izpildiet 7 intensīvas ieelpas un izelpas (izelpojot ievelciet vēderu). Koncentrējiet uzmanību uz vairogdziedzeri un hipofīzi. Atkārtojiet vingrinājumu, saliecot labo kāju.
  Viparita uzlabo asinsriti, atvieglo astmu, aritmiju, sāpes kaklā, galvas sāpes, aizcietējumus, cistītu, hemorojus, grēmas, hipertoniju, mazasinību, nomierina nervu sistēmu – iedarbojas pret satraukumu, nervu sabrukumu, bezmiegu, stimulē vairogdziedzera un epitēlijķermenīšu dziedzera darbību.
  Supta vadžrasanas (Dimanta sapnis), vienkāršota versija
  Apsēdieties Vadžrasana pozīcijā – no stāvus uz ceļiem stāvokļa nolaidieties lejup un apsēdieties uz papēžiem. Izbīdiet ikrus un apgulieties uz muguras. Zem iegurņa kaula palieciet spilvenu vai satītu segu.
  Paceliet rokas aiz galvas un savienojiet. Vēdera rajonam, kurā atrodas olnīcas, vajag būt sasprindzinātam un vajag atrasties augstāk, nekā pārējām ķermenim. Izstiepieties uz augšu un izpildiet 7 intensīvas ieelpas un izelpas (izelpojot ievelciet vēderu). Koncentrējiet uzmanību olnīcām.
  Supta vadžrasana izstiepj iegurņa muskuļus un kaulus, paplašina krūškurvi un stimulē olnīcu darbību. Divas pamata elpošanas tehnikas, kuras ietekmē grūtniecības iestāšanos – ir bhastrika un udžai. Bhastrikā vēders spēlē kalēja plēšu lomu. Klasiskā variantā „nabas tuvināšana mugurkaulam” – ievelkot vēderu, jūs intensīvi masējat iekšējos apakšējās daļas orgānus, olnīcu rajonu un virsnieres.
  Ļoti svarīgi ir iemācīties pareizu bhastrikas tehniku, jo tieši šī masāža atjauno estrogēna izstrādi. Medicīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka bhastrika stimulē asinsriti olnīcās un virsnierēs, uzlabo to barošanu un bagātināšanu ar skābekli. Atjaunotie audi var atjaunot savu darbību.
  Pirmie rezultāti ir redzami pēc četriem mēnešiem, bet hormonu līmeni var pārbaudīt, nododot speciālās asins analīzes.
  Kā izpildīt pranajamu bhastriku
  Apsēdieties Sidhasanā: sakrustojiet kājas, kreisās kājas pirksti atrodas uz labā ceļgala, labās kājas pirksti uz kreisā. Ja varat – apsēdieties lotosa pozā.
  Strauji izelpojiet, saplacinot vēderu, un ieelpojiet, piespiežot vēderu pie mugurkaula.
  Izpildiet 10-15 tādas ieelpas un izelpas bez pauzes.
  Dziļi ieelpojiet, ievelciet vēderu, un aizturiet elpošanu uz 10 – 15 sekundēm.
  Lēnām izelpojiet, izlaižot visu gaisu.
  Atkārtojiet vingrinājumu trīs reizes.
  Otra svarīga elpošanas tehnika ir udžai. Šīs pranajamas tehnika saistās ar elpošanu ar saspiestu kaklu – kā pierādījums, ka esat apguvuši šo elpošanas tehniku ir dzirdamās svilpjošās skaņas pie ieelpas un izelpas.
  Udžai masē vairogdziedzeri un epitēlijķermenīšu dziedzeri – iekšējās sekrēcijas dziedzerus, kas ir atbildīgi arī par vielmaiņu organismā. Tie ir arī saistīti ar menstruālo ciklu – vairogdziedzera hipofunkcija vai hiperfunkcija ietekmē menstruālā cikla traucējumus vai pazušanu.
  Kā izpildīt pranajamu udžai
  Apsēdieties ikvienā asanā pranajamas izpildei – lotosa, puslotosa, turku stilā vai uz krēsla.
  Aizveriet acis. Uzlieciet rokas uz ceļiem ar plaukstām uz augšu.
  Saspiediet balss saites balss saišu pamatnē, lai ieelpas laikā sanāktu svilpjoša skaņā, bet izelpā – šņācoša.
  Elpojiet dziļi un vienmērīgi. Elpošana notiek caur degunu, muti jātur ciet.
  Izpildot 10 vienmērīgas ieelpas un izelpas, lēnām atgriezieties pie normālas elpošanas un atveriet acis.

  Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
  Vidējais vērtējums:
  Daudzums


  cepumish
  Lietotājs offline sievieteSkorpions
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
  [13.08.2012 - 22:16]
  (ok)

  Lapa: [1]
  Pievienot komentāru
  Dārgās lasītājas!!!
  Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
  Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

  Lietotāju galerijas

  Lietotāju galerijas


  favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
  Taurenaefekts
  jautras idejas svētkiem
  PD-GKT4-008 11.90 LVL SC-20244 5.20 LVL SC-42012 13.80 LVL
  Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Piereģistrēties

  Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

  © Marki Group, 2006-2020

  Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist