Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 28. Janvāris 10:46:15


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[2] Apmeklētāju kopā[12468]

Kā saspraust „poniju”?

Katrai meitenei periodiski gribas mainīties. Īpaši tas attiecas uz frizūru. Ja baidāties no kardinālām izmaiņām, bet gribat veidolā ieviest kaut ko jaunu, izvairoties no nevajadzīga riska, labāk sākumā nogriezt poniju un eksperimentēt ar tā ieveidošanas variantiem.
Šis vienkāršais paņēmiens dažkārt maina imidžu. Atkarībā no tā, kā ieveidosiet, saspraudīsiet poniju, jūs varat savu veidolu padarīt seksuālāku, noslēpumaināku, šikāku, pat bērnišķīgi noslēpumainu.
Kā pareizi ieveidot vai saspraust poniju? Te viss ir atkarīgs no ārējā izskata, ponija garuma un izvēlētā tēla. Kleoo.lv piedāvā jūsu uzmanībai 20 pašus populārākos ieveidošanas veidus.

Īss ponijs.

Ieveidot īsu poniju dažkārt ir grūti, taču tā dod iespēju eksperimentēt ar stiliem.
Visvienkāršāk ir „saīsināt” īso poniju ar papildus aksesuāru palīdzību. Tās var būt gan dažādas sprādzītes, gan zīda lakati. Sekojot šīs sezonas tendencēm, izvēlieties neitrālas krāsas aksesuārus atbilstoši matiem vai apģērba tonim.
Sprādzītes izmantojiet tad, kad vēlaties ar draugiem pastaigāties pa parku vai aiziet uz kino. Sasukājiet poniju, uzsmidziniet laku, sasukājiet atpakaļ un nostipriniet ar vienu sprādzi vai divām savstarpēji sakrustotām. Ja gribat akcentēt šo zonu, izvēlieties spilgtas krāsas sprādzītes, ar ornamentiem vai rotājumiem.
Stīpiņas un lakatiņi derēs gan pastaigai, gan randiņam. Ar to palīdzību var nostiprināt poniju atpakaļ, izveidot no tā cekulu, mazliet pavirzot stīpiņu uz pieres pamata vai noslēpjot vispār.
Romantiskākiem brīžiem izmantojiet stīpiņu ar puķēm vai nelielu daudzumu sprādzītēm. Izvēlieties lakatu saskaņotu ar tērpu vai kontrastējot ar to. Vislabāk izvēlēties šai sezonai piemērotus modernus lakatiņus.
Bizes un pinumi arī šajā sezonā ir populāri. Tāpēc varat droši sapīt īso poniju bizē. Tikai bizei vajadzētu iet pāri visai pierei matu augšanas virzienā. Tā tā noturēsies ilgāk un pildīs savu savdabīgo funkciju.
Ja ponijs ir pārāk īss un no tā nesanāk pilnvērtīga bizīte – arī šajā gadījumā ir izeja. Sadaliet poniju vairākās šķipsnās, uzmanīgi sapiniet savā starpā vai savijiet un jums sanāks savdabīgs tvists, piespraudiet to pie sāniem pie pieres pamatnes.
Tāds tvists skaisti ierāmēs seju un funkcionēs kā dzīvs aksesuārs. Pārējos matus labāk atstāt izlaistus vai ieveidot atbilstošā formā.
Asimetrija ir laba kā īsiem, tā gariem matiem. Saspraust poniju uz sāniem var dažādos leņķos, tāda manipulācija palīdzēs noslēpt akni vai rētu.
Ar asimetrijas palīdzību var atvērt pieri tik daudz, cik vēlaties. Atspraužot poniju uz sāniem, var veidot dažādas formas, piemēram, pusmēnesi, ovālu, ieveidot uz lokšķērēm, radot vilni. Pēdējais variants labāk derēs iziešanai, tāds ponijs labi saskanēs ar augstu baleta copi.
Taisns ponijs labi izskatās ar taisniem matiem un darījuma kostīmu. Ieveidojiet to ar apaļas sukas un karstas fēna palīdzību. Tad tā izskatīsies lielāka. Sekojiet fēna temperatūrai, jo poniju ļoti viegli apdedzināt.
”Cekuls” labi derēs īsiem ponijiem. Ar stipras fiksācijas veidošanas līdzekļu palīdzību var radīt skaistus cekulus panku stilā vai apjomīgas frizūras 60.gadu stilā. Uzklājiet uz matiem vasku vai gēlu ieveidošanai, uzkasiet to un nofiksējiet pakausī ar laku, sprādzīti, lentu vai stīpiņu.
Sasprogots ponijs mazās šķipsniņās labi harmonēs ar īsiem sprogainiem matiem. Tāda frizūra tiek radīta ar sīkiem rullīšiem un nelielu putu daudzumu. Labāk rullīšus atstāt uz nakti, no rīta viegli izstiept sprogas un nofiksēt ar laku.
Ja jums ir garš ponijs, uzskatiet, ka jums ir paveicies. Šeit nav ierobežojumu fantāzijai. Kā veidot garu poniju? Ir daži populāri paņēmieni, kas der visiem sejas tipiem.
Uzsukāšana sen jau ir kļuvusi klasika starp ponija veidošanas variantiem. Tas ir pats vienkāršākais variants, kā saspraust poniju tā, lai tā izskatītos mūsdienīgi un būtu ērti. Šāda veida poniju izveidot ir vienkārši – mazliet lakas, uzsukāšana ar plāniem sukas zariņiem. Ņemiet ķemmi un uzsukājiet poniju virzienā no galvas vidus uz pieri. Pēc tam atgrieziet to sākuma stadijā un saspraudiet galvas vidusdaļā ar krabīti matiem. Lai rezultāts būtu noturīgāks, fiksējiet to ar laku.
Uzsukāšana uz sāniem tiek veikta retāk, kaut gan šogad tā ir visai populāra. Tādu matu sakārtojuma veidu labāk neveidot apjomīgu, vienkārši piedodiet apjomu, saspraudiet nevis taisni galvas vidū, bet mazliet uz sāniem. Ieveidojiet matus viļņveidīgi.
Holandiešu bizi ir viegli sapīt, ja visi mati ir gari. Tādu bizi dēvē arī par „apvērstu franču bizi”. Tas ir, tā vietā, lai noslēptu matu viducī, tā it kā paceļas virs matiem. Pīta tā tiek no trīs šķipsnām, aizņem maz laika, beigās šo rezultātu vajag nostiprināt ar neredzamu gumiju un mazliet uzsmidzināt laku. Ponijs, ieveidots „holandiešu stilā”, dos jūsu izskatam šiku un piesaistīs uzmanību.
Ponijs ar celiņu izskatās ļoti sievišķīgi gariem matiem. Vislabāk to mazliet ieveidot ar lokšķērēm, tā jūsu veidols būs vēl maigāks. Izveidojiet celiņu ar ķemmes, kurai ir mazi zariņi, palīdzību. Celiņš var būt dažāds: taisns, skujiņas veida, diagonāls. Galvenais – celiņam ponijā vajag sakrist ar celiņu jūsu.
Grīstītes visprātīgāk ir veidot vasarā. Tāda ponija frizūra vislabāk saskan ar vieglu sarafānu. Sadaliet poniju dažās šķipsnās un sagrieziet katru šķipsniņu stingrā grīstītē.
Tās var sastiprināt arī ar krabīšiem vai neredzamām sprādzītēm galvas vidū vai tuvāk pieres pamatnei. Tādā veidā, jūs iegūsiet savdabīgu stīpiņu no pašas matiem, tāda frizūra izskatās savdabīgi un rotaļīgi.
Var iztikt arī ar vienu vai divām grīstītēm (tādā gadījumā tās tiek stiprinātas aiz ausīm) vai uzreiz izveidot vairākas, pa visu galvas perimetru. Sagriežot galvu grīstītē, no palikušajiem garajiem matiem izveidojiet copi vai atstājiet izlaistus, vai ieveidojiet vilnīšiem.
Franču bize lieliski saskan ar gariem matiem – tādā veidojumā ponijs pilda apmalītes funkciju un tiek veidota bizē ļoti vienkārši un ātri. Uzklājiet uz matiem vasku un piniet bizīti.
Ponijs, sasprausts krusteniski, izskatās interesanti, īpaši ja nostiprina kompozīciju ar interesantām sprādzītēm. Tāda frizūra lieliski derēs vakara ballītei. Izveidojiet poniju uz sāniem un nostipriniet ar sprādzītēm krusteniski. Papildus izvēlieties spilgtus aksesuārus frizūrai.
Ponijs uz augšu bez uzsukāšanas. Tāda frizūra ir ērta gan mierīgai pastaigai, gan trokšņainiem pasākumiem. Uzspraudiet poniju uz augšu ar mīļāko sprādzīti un dodieties darīšanās.
Ponijs, paslēpts aiz ausīm, labs ofisam. Ar tādu frizūru mierīgi var staigāt visu dienu un nesatraukties par tā stāvokli. Izveidojiet celiņu un saspraudiet poniju aiz ausīm no abām pusēm.
Viegli ieveidots lielām lokām ponijs izskatās satriecoši, kad matu griezums ir veidots kaskādē. Tas ir sava veida retro stils. Ieveidojiet matus ar lielu ruļļu vai lokšķēru palīdzību. Frizūru nofiksējiet ar matu laku. Frizūrai ir jābūt līdzenai un spīdīgai.
Ponijs ar stīpiņu saskaņā ar ziedu aplikācijām – tas ir ideāls variants romantiskiem randiņiem mēness gaismā. Izmantojiet plāno vai divkārtīgo stīpiņu, novietojot to tuvāk pierei. Ponijs šajā gadījumā tiek fiksēts uz sāniem, to vislabāk ieveidot ar fēnu un nofiksēt ar matu laku. Tāds ponijs lieliski saskan ar klasisko copi.
Taisns garš ponijs zemāk par uzacīm izskatās īpaši labi, ja matu garums ir īsāks nekā pats ponijs. Šajā gadījumā matus izgludiniet un mazliet nofiksējiet ar matu laku. Labāk, ja ponijs nav pārāk biezs un ir mazliet asimetrisks. Tāda ponija puscaurspīdīgums dos noslēpumainības efektu.
Ponijs – tvists piestāvēs tām, kas ekonomē laiku. Tvistā poniju var vai nu sagriezt, vai sapīt, nostiprināt atpakaļ vai sānos. Derēs arī bezrūpīgam matu sakārtojumam, kā arī vakara klasiskai frizūrai.
***
Eksperimentējiet ar savu frizūru un veidojiet jaunu tēlu kopā ar Kleoo.lv!

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


gilinara
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[23.07.2012 - 21:33]
Es šodien nogriezu čolku, bet man neder neviens no variantiem, jo mana čolka ir ļooooti īsa.
Un, vispār, man liekas smieklīgi, ka to sauc par ''poniju''. (bee) Man ''ponijs'' asociējas tikai ar to mazo zirģeli. (lol)


Spotorno
Lietotājs offline sievieteVēzisBildināta
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[15.07.2012 - 23:05]
Labi aprakstīts, bet būtu feināk vēl katram pa bilžu piemēram pielikt klāt, tad reāli redzētu, ko ir vērts eksperimentēt

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
PD-CC01-014 2.80 LVL SC-49691 35.50 LVL SC-21352 11.90 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist