Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 26. Janvāris 12:13:47


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[1] Apmeklētāju kopā[4798]

Jauns tētis: veidojam ģimeni no jauna!

Mūsdienu masu medijos ļoti populāra ir tēma par tēvu un bērnu attiecībām. Īpaši mīļi tiek atspoguļots problēmu risinājuma ainas starp jaunajām sievām (vīriem) un bērniem no pirmās laulības. Seriālos attiecības veidojas jautri un viegli, kādas pusstundas laikā.
Bet, lūk, dzīvē līdzīgus stāstus nekā nenosauksi par komēdiju, visticamāk, tās kļūst par pamatu trillerim, kur sieviete pastāvīgi tiek apdraudēta vai nu sabojājoties attiecībām ar jauno vīru, vai pirmo bērnu no pirmās laulības. Par to, kā pareizi veidot attiecības otrajā laulībā, stāsta Kleoo.lv psihologs - konsultants.

Nesteidzinām pasākumus.

Gaļina izšķīrās ar vīru, kad bērnam palika viens gadiņš. Viņa bija jauna un skaista, un, protams, savos 25 gados centās nokārtot savu dzīvi. Sieviete bija ļoti populāra vīriešu vidū, un romāns sekoja pēc romāna. Turklāt viņa katru savu nākamo kavalieri iepazīstināja ar savu sešgadīgo dēlu. Gaļina uzskatīja, ka tikai tā viņa varēs noteikt, kurš no vīriešiem nopietni attieksies pret viņu un viņas dēlu.
Diemžēl, ilgstošas attiecības neizveidojās, bērns sāka manipulēt ar vieglprātīgo mammu, solot onkulim Borisam pastāstīt par onkuli Sergeju un otrādi, ja viņa nenopirks jaunu rotaļlietu.
Līna 30 gados bija šķirtene ar desmit gadus vecu meitu. Viņa audzināja meitu viena un pat nesapņoja par personīgo dzīvi. Taču kādu dienu viņa iepazinās ar Mihailu. Viņš bija šķīries, viņam bija meita no pirmās laulības un bija par Līnu 15 gadus vecāks. Mihails viņai šķita tik pieaudzis, uzticams, situēts!
Ļoti drīz Līna iepazīstināja savu meitu ar jauno pielūdzēju, un viņi sadraudzējās. Meitene sāka uzticēties Mihailam un ar nepacietību gaidīja tikšanos ar viņu. Kādu dienu Līna ieraudzīja savu izredzēto ar citu sievieti. Viņa nebija ne kolēģe, ne māsa, bet Mihaila mīļākā, ar kuru viņš jau satikās piecus gadus. Līna bija šokā, uzzinot par to, un ar grūtībām spēja atklāti izrunāties.
Mihails patiesi izbrīnījās par meitenes reakciju: „Es vispār netaisos ne arvienu precēties. Esmu brīvs cilvēks un man patīk dzīvot tieši tā” – viņš atbildēja. Līna pieņēma lēmumu šķirties no šī cilvēka, kas izrādījās liela traģēdija viņas meitai.
Grūti bija paskaidrot meitai, ka cilvēks, kuram viņa tik ļoti bija pieķērusies, ļoti mīl bērnus, tikai nevēlas uzņemties atbildību.
No otras puses, nevar ilgi no bērna slēpt savu romānu, bet pēc tam pēkšņi nostādīt fakta priekšā: „Šis ir onkulis Leons, viņš tagad dzīvos ar mums”. Ar mazo Pāvelu tieši tā notika.
Zēnam bija desmit gadi, kad viņa mamma iemīlējās un aizbrauca dzīvot pie mīļākā. Pāvels palika pie vecmāmiņas. Viņš bija ļoti apvainojies uz mammu, jo viņš uzskatīja, ka mamma viņu nodeva. Kad mamma ar savu mīļāko nolēma apprecēties, un pēkšņi iepazīstināja zēnu ar savu nākamo vīru, Pāvels bija dusmīgs un paziņoja: „Es jau esmu pieradis dzīvot bez tevis, tu man neesi vajadzīga un tavs vīrs arī. Negribu, ka jūs šeit dzīvojat, varat iet atpakaļ”
Ģimenes dzīve neizdevās jau no paša sākuma, un Pāvels nekad nepieņēma patēvu. Pēc pāris gadiem, kad zēns pieauga, starp viņiem bija skandāli, pat kaušanās.

Iepazīšanās ar jauno tēti.

Satiecieties ar ko vien vēlaties, veidojiet savu personīgo dzīvi, taču nekad neiepazīstiniet savu bērnu ar cilvēku, par kura nopietnajiem nolūkiem neesat pārliecināta. Domām par laulībām ar izredzēto nevajadzētu būt tikai jūsu sapņos, bet tām vajadzētu izpausties konkrētā vīrieša bildinājumā. Pretējā gadījumā, bērns novēro kārtējo mammas mīļāko un viņam veidojas neadekvāta izpratne par mīlestību un ģimeni, kā arī pamatvērtībām.
 • Bērns nav rotaļlieta, un viņam pierast pie jauna cilvēka nemaz nav tik viegli. Ja jūsu attiecības neizveidojas, tad bērns var zaudēt uzticību ne tikai jums, bet visiem pārējiem cilvēkiem, jo pēc būtības tā ir kārtējā nodevība pēc vecāku šķiršanās.
 • Uzziniet vairāk par savu līgavaini. Kā un kāpēc viņš izšķīrās no sievas? Kā beidzās viņa iepriekšējie romāni? Kādas ir viņa attiecības ar bērniem, ja viņi ir, un ar bijušo sievu? Cik bieži viņš satiekas ar saviem bērniem un vai pavada ar viņiem savu atvaļinājumu?
 • Ja viņš nav bijis precējies, uzziniet ko vairāk par viņa vecākiem, par viņa bērnību un viņa attiecībām ar bērniem un audzināšanu. Šī informācija ļaus jums izdarīt secinājumus par vīrieša personību, arī par to, ar kādām problēmām vajadzēs saskarties ģimenes dzīvē.
 • Pirms iepazīstināšanas noteikti pastāstiet bērnam par savu nākamo vīru. Neklātienes iepazīstināšana palīdzēs bērnam pierast pie domas par to, ka kāds parādīsies mammas dzīvē un ļaus komfortablāk justies tikšanās reizē. Jums jāpastāsta arī savam izredzētajam par bērnu, lai viņam vieglāk būtu atrast kopēju valodu.
 • Iepazīstināšanai vajadzētu notikt neitrālā teritorijā. Iepazīšanās potenciālā vīra teritorijā varētu bērnam sagādāt lielu stresu, bet tikšanās jūsu teritorijā – arī nav labākais variants, jo bērns to uztver kā viņa robežu pārkāpšanu. Pirmajai tikšanās reizei nevajag būt garai un nogurdinošai. Izvēloties vietu, ņemiet vērā bērna intereses.
 • Nesteidzieties vīrieti aicināt uz mājām, lai bērns sākumā pierod pie tikšanās neitrālā teritorijā un kopējām izklaidēm ar jūsu izredzēto. Tikai tad, kad būs abpusēja sapratne, var pāriet nākamajā etapā – nākamo kopīgo atpūtu tajā mājā, kur plānojat dzīvot turpmāk.
 • Noteikti apspriediet ar bērnu to, kā mainīsies jūsu dzīve, kad apprecēsieties. Lai kur arī jūs neplānotu dzīvot – pie jums vai nākamā vīra dzīvoklī, bērnam jaunie dzīves nosacījumi ir liels stress. Tāpēc nepārcelieties uzreiz, sākumā palieciet tikai uz nakti, uz brīvdienām. Tā jums būs iespēja apspriest visu notiekošo gan ar vīru, gan bērnu atsevišķi un saprast, kā atrisināt radušās problēmas, nenovedot situāciju līdz konfliktam.
 • Nekad neaizmirstiet par savu bērnu, kaut arī jums „jumts brauc” no mīlestības. Jo vairāk jūs pazudīsiet ar savu mīļāko, pastumjot malā visus darbus un izklaides, kuras rīkojāt bērnam, jo negatīvāk viņš būs noskaņots attieksmē pret savu „jauno tēti” un jums, un tikšanās uzreiz sāksies ar konfliktu. Ja jūs kaut ko apsolāt bērnam, obligāti izpildiet to.

  Divi tēvi vienam bērnam.

  Kad pirmie iepazīšanās etapi ir pārvarēti, un jūs sākāt dzīvot kopā ar jauno vīru un ar savu bērnu, rodas nākamā problēma: kā viņiem vienam otru saukt? Daudzas mammas burtiski piespiež bērnam patēvu saukt par tēti. Vai tas ir pareizi? Ja jūs šķīrāties no vīra tik sen, ka bērns neatceras savu īsto tēti, tad viņš pilnībā var patiesi saukt jūsu jauno vīru par tēti.
  Galvenais, lai bērns to izdarītu pats, nevis pēc jūsu lūguma. Ja attiecības starp bērnu un patēvu veidojas tuvas un labvēlīgas, tad bērns pats var pieņemt lēmumu saukt viņu nevis par onkuli bet par tēti. Tā tas notika arī Irinas ģimenē. Viņa dzemdēja dēlu, neesot laulībā, un kad apprecējās ar Vadimu, viņš iemīlēja viņas bērnu kā savējo.
  Puisēns tik stipri pieķērās jaunām cilvēkam, ka visai drīz sāka saukt par tēti. Vadims jautāja bērnam, vai viņam tas patiktu, ja viņš viņu sauktu par dēlu, un saņēma priecīgu atļauju. Tādā veidā, viss šajā ģimenē notika dabiski, kas, protams, ir vislabāk.
  Bet ja bērnam jau ir īstais tēvs, un viņš daļēji apciemo bērnu brīvdienās, brauc pie viņa atvaļinājumā? Bērnam taču nevar būt divi tēvi?
  Bet kā tad, ja īstais tētis baidās pazaudēt kontroli pār bērnu un tāpēc regulāri noskaņo viņu pret patēvu? Tā, piemēram, tas notika Marijas ģimenē. Pēc katras tikšanās ar tēti viņas dēls Aleksandrs paziņoja patēvam: „Es tev neesmu vajadzīgs, jo tu man neesi īstais tēvs. Tu vienkārši paciet mani un izliecies jauks, lai mamma tevi nepadzītu”.
  Ko darīt, ja jūs pati savedat kopā abus vīriešus vienu ar otru? Alīnu pameta vīrs, kad bērnam bija pieci gadi. Viņa bija ļoti apvainojusies uz savu bijušo vīru un ienīda visus vīriešus> Neskatoties uz to, pēc gada viņa gatavojās precēties ar veiksmīgu vīrieti, kurš bija par septiņiem gadiem jaunāks kā viņas bijušais vīrs.
  Meitene bija ļoti laimīga, jo tagad viņa varēja noslaucīt degunu savam bijušajam vīram, kura finanses nebija tik lielas un vecums arī nebija ziedošs. Viņš turpināja tikties ar bērnu brīvdienās, darīja to neitrālā teritorijā, taču kādu reizi Alīna viņu ielūdza ienākt mājās. Tieši šajā mirklī mājās atradās viņas bagātais mīļākais.
  Izliekoties, ka vienīgais, kas viņu interesē un par ko viņa sapņo – tā ir savstarpējā draudzība, meitene sāka visādi izcelt sava līgavaiņa labās īpašības, pazemojot bijušo vīru. Tas viss beidzās gandrīz ar kautiņu starp abiem vīriešiem, bet mazais Alīnas dēls vispār pārstāja ar viņu sarunāties un ilgu laiku noslēdzās sevī.

  Kā saukt patēvu?

  Psihologi iesaka saukt patēvu vārdā, neradot bērna galvā sajaukumu. Ja viņš uzskatīs, ka viņa patēvs ir daudz tuvāks, kā īstais tēvs, tad pats pieņems lēmumu saukt viņu par tēvu.
  Nevajag piespiest bērnam saukt patēvu par tēvu, ja viņš pats to nevēlas. No jūsu spiediena negatīvisms var tikai pastiprināties, bet pierašanas process pie jaunā cilvēka ieilgs. Jūsu uzstājība var bērna agresiju vērst pret jums.
  Ja bērns nepazīst savu īsto tēvu, labāk nemānīt viņu, ka jūsu jaunais vīrs arī ir viņa īstais tēvs. Pēc daudziem gadiem gaismā nākusī patiesība var sabojāt visu labo, kas noticis iepriekšējos gados.
  Izskaidrojiet bērnam starpību starp īsto tēvu un patēvu. Bērnam jāsaprot, ka viņš nenodos savu īsto tēvu, uzturot labas attiecības ar patēvu un nav jājūtas vainīgam pret patēvu par to, ka turpina mīlēt tēti. Lai cik labs arī nebūtu jūsu jaunais vīrs, viņš nekad nebūs jūsu bērnam īstais tēvs.
  Viņš var būt labākais draugs, skolotājs, sabiedrotais, aizstāvis u.c., tikai ne tēvs. Bērnam ir jāzina patiesība, jo tas pasargās no nenoteiktības un ļaus tikt vaļā no vainas apziņas un trauksmes. Meli šajā procesā un nenoteiktas atbildes var novest pie nepareizas tēva lomas izpratnes, autoritātes nolieguma, nospiedošas un bieži vien neapzinātas vainas apziņas, kas radīs daudz problēmu, kad bērns būs jau pieaudzis.
  Ja bērns ir mazs, paskaidrojiet viņam situāciju par piemēru ņemot kādu pasaku ģimeni – tādā veidā informācija pie viņa nonāks ātrāk.
  Nekad nesakiet bērnam neko sliktu par savu bijušo vīru, nenoskaņojiet dēlu vai meitu pret viņu. Bērna klātbūtnē nesalīdziniet savu bijušo ar savu jauno vīru. To arī nekad nedariet, sarunājoties ar savu bijušo vīru. Diemžēl, daudzas sievietes rīkojas tieši pretēji, cenšoties celt patēva reputāciju bērna acīs.
  Efekts vienmēr ir pretējs – strīdi, konflikti, nesapratne un bojāta mazā bērna psihe. Ja jūs rīkojaties tieši tā, tad ņemiet vērā, ka jūs vada emocijas, aizvainojums uz bijušo vīru, nevis labi nodomi, un jums vajag pašai tikt skaidrībā ar jūsu attieksmi pret situāciju.
  Tas var arī signalizēt par to, ka jūsu jūtas vēl nav atdzisušas, un jūs izmantojat jauno vīru, lai atriebtu iepriekšējo. Kamēr netiksiet skaidrībā ar savām attiecībām un neatlaidīsiet pagātni, jūs projicēsiet savas neatrisinātās problēmas uz visu ģimeni.
  Ja jūsu bijušais vīrs greizsirdības dēļ noskaņo bērnu pret patēvu, parunājiet ar viņu un bērnu. Bijušajam paskaidrojiet, ka neviens viņam neatņems dēlu un nepretendē uz tēva lomu, ka viņi var pilnvērtīgi kontaktēties. Arī paskaidrojiet, ka tā kā bērns dzīvo ar jums, tad viņa veselībai un komfortam vienkārši ir nepieciešamas harmoniskas attiecības ģimenē, un nevajag bojāt tās, apdraudot bērna uzticību.
  Bērnam vajag stāstīt par to, ka viņam dzīvē būs daudz draugu un viņš var visus vienādi mīlēt, un tāpēc nav nekā briesmīga, ka viņš mīl gan tēti, gan patēvu.

  Paradīze vai elle?

  Mamma apprecējās otro reizi, kad Sofijai bija 15 gadu. Sākumā patēvs bija labs un mīļš, bet pēc tam sāka kritizēt meiteni un ņirgājās par viņu. Viņš pastāvīgi meitenei atgādināja par to, uz kā rēķina viņa dzīvo, skrupulozi uzskaitīja ēdienu, ko viņa apēda, bieži apvainoja viņu. Viņu kaitināja gandrīz viss: ka meitene ilgi aizņem vannu, tualeti, skatās televīziju, runā pa telefonu, aicina mājās draugus.
  Mamma Sofijas sūdzībām un asarām nepievērsa uzmanību, tikai teica: „nerunā muļķības”. Viss beidzās ar to, ka kādu dienu patēvs piekāva Sofiju, bet mamma tam nenoticēja. Meitene aizgāja no mājām un sāka dzīvot pie vecmāmiņas.
  Larisa priecājās, ka viņas jaunais vīrs ar uzmanību attiecas pret viņas dēlu no pirmās laulības. Viņš pārbaudīja mājas uzdevumus, lasīja viņam notācijas un mācīja dzīvei. Taisnība, tas viss tika pavadīts ar aizvainojumiem un apvainojumiem no patēva puses, kurš sauca bērnu par garīgi atpalikušu.
  Septiņgadīgais Boriss nevēlējās pieņemt mammas jauno vīru. Viņš demonstratīvi aizgāja uz savu istabu, kad patēvs atnāca mājās, un visādi centās kaitēt viņam: slēpa viņa dokumentus, mašīnas atslēgas u.tml.
  Svetlanas jaunais vīrs ignorēja viņas trīs gadus veco meitu. Viņš centās visu iekārtot tā, lai meitene pēc iespējas mazāk laika pavadītu ar viņiem un dusmojās, kad Svetlana sāka spēlēties ar meitu.
  Lūk, Klāras vīrs, tieši pretēji, nedeva ceļu viņas septiņpadsmit gadus vecajai meitai – dāvināja dāvanas, uzstāja, lai viņa kopā ar viņu atpūšas, pat novēlēja labu nakti, ieejot viņas guļamistabā. Meitene pasūdzējās mātei, ka baidās no patēva. Mātes reakcija bija negaidīta – viņa nosauca meitu par padauzu un pieprasīja, lai viņa iet projām un īrē pati savu dzīvokli.
  Ne vienmēr attiecības ar jauno tēti nokārtojas viegli. Dažkārt pēc adaptācijas perioda viss nokārtojas, bet ir gadījumi, kad šāda situācija pāraug īstā kriminālromānā. Iemeslu tam ir daudz.
  Pirmkārt, katrs no jums ir pieradis dzīvot pa savam, un nav tik viegli mainīt savu dzīves veidu, pielāgoties svešam cilvēkam. Bērns, kuru vientuļā māte lutināja daudzus gadus, var kļūt par īstu tirānu un radīt saspringtu atmosfēru ģimenē, pieprasot uzmanību. Ne tikai bērni ir egoisti – vīrieši, kas ilgi dzīvojuši vecpuiša dzīvi, bieži vien nav spējīgi pieņemt citus cilvēkus ar viņu dzīves veidu, ieradumiem un likumiem.
  Pie visām sadzīves lietām pievienojiet greizsirdību gan no bērna puses, gan no patēva puses, vainas apziņu, kas rodas patēvam, ja viņa iepriekšējā ģimenē palika bērni un jūs iegūstat patiesu sadzīves drāmu. Ja jūs ilgus gadus dzīvojāt bez vīrieša un beidzot apprecējāties, jums var šķist, ka tā bija pēdējā iespēja iegūt laimi.
  Kaisles pārņemta un nogurusi no vientulības, jūs varat likt uz savas jaunās mīlestības altāra pilnīgi visu, pat bērna veselību un intereses. Tieši tādas sievietes, lai kas arī notiktu, vienmēr nostājas vīrieša pusē, ignorējot bērna sūdzības, neuzticoties viņam.
  Vai iespējams atrisināt visas šīs problēmas un dzīvot laimīgi, vai jums ir lemts atrasties kaujas darbību epicentrā?

  Tiesības uz laimi.

  Jums ir tiesības būt laimīgai un bērnam nav jājaucas jūsu personīgajā dzīvē. Taču tajā pašā laikā, viņa dzīve ir atkarīga no jums, tieši tāpēc jūs esat atbildīga par to, vai viņam izdosies nokārtot attiecības ar patēvu un jums.
  Neļaujiet jaunajā ģimenē vīram izvirzīt tikai savus likumus. Vēl pirms laulībām jums vajag apspriest to, kā jūs dzīvosiet kopā. Atsevišķi cilvēki ir tik egoistiski sadzīvē, ka ar viņiem kopā dzīvot ir neiespējami. Labāk par to uzzināt jau iepriekš.
  Sākumā esat īpaši uzmanīga gan pret vīru, gan pret bērnu, parādiet, ka mīlat viņus abus. Sākuma posms vienmēr ir visgrūtākais, jo cilvēkiem vajag laiku, lai pierastu viens pie otra .
  Pat ja esat kaisles pārņemta un kļuvusi neredzīga, bērnam vajag būt pirmajā vietā, bet vīram otrajā. Diemžēl daudzas mammas rīkojas tieši pretēji. Viņas uzskata savus bērnus par ienaidniekiem, viņa pretenzijas uzskata par nepamatotām, apvaino melos un egoismā. Pašas pilnībā izšķīst attiecībās ar jauno vīru, ignorējot pašas bērna intereses.
  Ja bērns ir greizsirdīgs, paskaidrojiet viņam, ka viņš ir pats svarīgākais cilvēks jūsu dzīvē un tāds vienmēr paliks. Parādiet bērnam, ka mīlat viņu tāpat kā agrāk. Interesējieties par viņa lietām, runājiet ar viņu, apspriediet to, kas viņu satrauc, pavadiet ar viņu vairāk laika. Vīram paskaidrojiet, ka mīlestība pret bērnu un mīlestība pret vīrieti – ir dažādas lietas, un greizsirdībai te nav vietas.
  Palīdziet viņiem sadraudzēties: kopējas intereses, kopējas rūpes, palīdzība mācībās, vaļasprieks palīdzēs nokārtot attiecības. Biežāk pavadiet brīvo laiku kopā, tas satuvinās jūsu jauno ģimeni un pierādīs, ka jūs mīlat abus.
  Nekad nenostājieties kāda pusē, citādi ar jums sāks manipulēt. Esiet objektīva un uzklausiet abus viedokļus. Ideālā variantā jums jābūt tai saiknei starp vienu un otru.
  Neļaujiet ne bērnam, ne vīram negatīvi izteikties vienam par otru. Paskaidrojiet viņiem, ka viņiem vajag cienīt otra intereses.
  Ieņemiet ar vīru vienotu pieeju bērna audzināšanā. Šos jautājumus jums jāapspriež agrāk, jūsu vidū nevajadzētu būt nesaskaņai. Dažādi audzināšanas stili, neadekvātas prasības var sagraut nenobriedušo bērna psihi, kas jau tā atrodas stresa situācijā.
  Ja bērns kaitē patēvam, vajag veikt sankcijas par to. Viņam jāsaprot, ka par ikvienu rīcību vajag atbildēt. Rīkojieties atbilstoši faktiem, nevis emocijām. Sabojāja patēva mantas – tātad, nesaņems jaunu rotaļlietu. Mantas maksā naudu, rotaļlieta arī, tā kā sods saistīts ar konkrētām lietām, tas ir saprotams bērnam.
  Neignorējiet trauksmes signālus, kurus jums sūta bērns. Jūs varbūt esat tik ļoti pārņemta ar mīlas kaisli, ka neredzat palīgā saucienus. Kad notiks traģēdija, būs jau par vēlu.
  Nezaudējiet bērna pašcieņu un mīlestību, baidoties palikt vienai. Laimīgu dzīvi ar cilvēku, kurš ņirgājas par jūsu bērnu, izveidot nevar, jo tādu uzvedību pēc kāda laika vīrietis demonstrēs arī pret jums, un tad jūs rūgti nožēlosiet, ka atstājāt nomaļus pati savu bērnu.
  Lai cik ideāls un brīnišķīgs nebūtu jūsu izredzētais,tieši jūs esat atbildīga par to, kā veidosies attiecības jaunajā ģimenē, kur laimīga būsiet gan jūs, gan jūsu bērns.

  Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
  Vidējais vērtējums:
  Daudzums


  lady_di
  Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
  BD
  [10.08.2012 - 15:33]
  Interesants raksts, daļēji aktuāls. Man ir iekārtojies otrādāk, mpirms kāda krietnāka laika manā dzīve parādījās 'audžu meita' Ļoti neparasti škita, ka bērna tēvam ar savu ex-sievu ir savdabīga noruna, bērna audzināšanā neskatoties uz šķiršanos piedalās abi vienlīdzīgi, un tā nu iekārtojās, kad Mazā ir vienu nedēļu pie savas mammas, otru - pie mums. Sākumā man nebija iebildumu, bet... lai kā arī es necenstos mums attiecības neveidojās. Mazā mani necienīja, dzina prom (piebildīšu nomanas pašas mājas utt.), citreiz pat naidiski izturējās. Vīrietis, manus aizrādījumus pieņemt nevēlējās, uz visu bija atrunas - viņa ir maza (4. gadi - jā piekrītīšu nav nemaz tik liela, bet tomēr nav bēbis), mēs paši vainīgi, iebāz savu pašlepnumu ...dziļi tālu, un ja jau esi ar mani ciet, utt. Mazā man knieba un koda, sauca par stulbu, pat ja tas notika mana Vīrieša klātbūtne, viņš to nemanīja, neredzēja. Šīs ciemošanās/dzīvošanāsnedēļas kļuva neciešamas, es jūtos nesaprasta, sveša savās mājas, pazemota utt. Mēs itkā attiecībās par visu brīvi runājam- izņemot bērnulietas - tas ir tabū. Sāpīgākais ir tas, kad tie brīži,kad nav Viņa bērna ir ļoti jauki, fantastiski, pilnilaimes, bet, kad ir Mazā, - viss apgriežās kājām gaisā.

  Lapa: [1]
  Pievienot komentāru
  Dārgās lasītājas!!!
  Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
  Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

  favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
  Taurenaefekts
  jautras idejas svētkiem
  SC-43477 44.30 LVL SC-45594 9.10 LVL SC-52344 17.10 LVL
  Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

  Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

  © Marki Group, 2006-2020

  Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist