Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 30. Septembris 09:23:41


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[3] Apmeklētāju kopā[7457]

Joga sejai.

Pieredzējuši ārsti pēc pacienta sejas var pateikt, kādi orgāni ir bojāti. Uz sejas atrodas praktiski visu cilvēka iekšējo orgānu refleksogēnie punkti, ja pareizi iedarbojas uz sejas audiem, var pozitīvi ietekmēt organisma darbību kopumā.
Kā piemēram, mutes un acu muskuļi, kas pēc uzbūves un darbības principa ir ļoti līdzīgi gremošanas sistēmas, žults sistēmas un urīna sistēmas sfinktēra aparātam. Tātad, uzturot tonusā ap muti un acīm esošos muskuļus, ar reflektoriskām saitēm tonusā tiek uzturēti arī šie iekšējo orgānu.
Ķīniešu medicīna daudzējādā ziņā ir veidota uz reflektoro zonu ietekmes principa, bet seja – viena no lielākajām jūtīgajām zonām.
Stress arī ietekmē sejas skaistumu un veselību, piedevām dodot mums grumbas un sirmus matus, tas ietekmē arī mūsu zemapziņu, programmējot mūsu seju un tās izpausmi. Uz sejas izveidojas tipiska grimase – mēs neapzinoties raucam pieri, nolaižam lūpu kaktiņus, mirkšķinām acis. Drūma, neapmierināta, nogurusi un izmocīta sejas izteiksme programmē visa organisma stāvokli un zemapziņu.

Sejas joga.

Mīmiskā jeb sejas joga – kompleksie vingrinājumi, kas palīdz padarīt jaunāku seju, atjaunot ķermeni, atbrīvot cilvēka apziņu ar vadītu sejas mīmiku. Ideāli, ja tas tiek apvienots ar elpošanas vingrinājumiem, meditāciju un dziļu emocionālo attīrīšanos (vajag atslēgties no visa, atbrīvot galvu no domām).
Kompleksa mērķis – trenēt mīmiku un mācēt vadīt emocijas, padarīt seju, ķermeni un apziņu mazjūtīgāku pret stresu, kustīgāku un elastīgāku. Pateicoties sejas jogai, tiek samazināts mīmisko muskuļu tonuss, tie atbrīvojas, samazinās grumbu daudzums, tūskas. Kopā ar sejas muskuļu atbrīvošanu aiziet aizvainojumi, bailes, pārliecinātības trūkums un vainas apziņa.

Vingrinājumu komplekss.

Pirms sākat vingrinājumus, izslēdziet telefonu, datoru, atlieciet malā visas lietas. Jums nepieciešams pilnīgs klusums, lai sāktu iekšējo dialogu. Apsēdieties ērtā pozā, atbrīvojieties un sajūtiet un apzinieties visas savas sejas līnijas, iekšēji paskatieties uz šīm daļām.
Iedomājieties zonu no pieres līdz uzacīm, vai tur nav sasprindzinājums, vai izjūtas ir vienādas kā labajā, tā kreisajā pusē? Tagad domās pārvietojieties uz acīm. Iedomājieties, kā tās izskatās no malas? Vai te nav grumbu no sasprindzinājuma?
„Sajūtiet” ar iekšējo skatienu degunu un vaigus. Vai tonuss ir vienāds labajā un kreisajā pusē, vai nav saspringtu zonu, vai jūs neraucat degunu? Laižamies tālāk pie lūpām, pievēršot uzmanību ap muti esošajiem muskuļiem, atbrīvojam tos, sajūtam mutes kaktiņus.
Un tikai tagad, kad sajutāt un apzinājāties visas sejā saspringtās vietas, vajadzīgs komplekss, tad tas būs efektīvs, nevajadzēs tērēt daudz spēka, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Vingrinājumi.

Asa mēlīte
Ar mēles galiņu kā pirts slotiņu vajag izpērt visu telpu starp smaganām un lūpām. Tas palīdzēs pastiept vaigu muskuļus, izgludināt uzrauto degunu un iztaisnot zoda līniju. Šis pats vingrinājums koriģēs kakla augšējos skriemeļus un sekmēs galvaskausa pamatnes asinsriti.
Pirms vingrinājuma cieši saspiediet lūpas, un, ar spēku it kā grūžot mēli, virziet to no labā vaiga un augšējās lūpas uz kreiso pusi, pēc tam virziet mēli uz apakšējo lūpu un atkārtojiet vingrinājumu pretējā virzienā.
Vidēji vajag izpildīt 30 tādus apļus pulksteņrādītāja virzienā, tikpat daudz pretējā virzienā. Pēc tam vajag mazliet pasēdēt ar aizvērtām acīm un sajust, kādas izmaiņas sejā notikušas, kur parādījās siltums, ko izjutāt. Pamirkšķini man
Veiciet kustību, it kā jūs gribētu piemiegt ar kreiso aci. Aizvērtās acs sasprindzināto muskuli vajag noturēt 1-2 sekundes un pēc tam atbrīvoties.
Pēc tam ātrā tempā vajag veikt acu piemiegšanu 15-30 sekundes. Pēc tam to pašu atkārtojam ar labo aci, tad ar abām acīm. Tas mazinās vistu kājiņu veidošanos ap acīm, mazinās arī maisiņu zem acīm veidošanos, stiprinās plakstiņu muskulatūru. Mēs domās atbrīvojam skatienu.
Lūk, tā!
Veiciet dziļu ieelpu, izelpojot iepletiet acis un ļoti plati atveriet muti, it kā jūs par kaut ko brīnītos. Tad smaidiet ar platu smaidu un noturiet tādu pozīciju 3-5 sekundes. Tad ieelpojot, saspiediet lūpas. Vingrinājumu vajag veikt 6-10 reizes. Tas palīdzēs pastiept kakla muskuļus un noņemt dubultzodu, noskaņos pozitīvai.
Dusmu pūce!
Dziļi ieelpojiet, izelpojot stipri saspiediet zobus un lūpas, ar spēku sasprindziniet vaigu muskuļus, it kā aizturētu dusmas! Aizturiet elpošanu un sajūtiet katru sejas muskuli. Izelpojot atbrīvojiet visus muskuļus un maksimāli atbrīvojiet seju. Atkārtojiet 7-10 reizes. Šī vingrinājuma laikā tiks veicināta asinsrite, uzlabosies sejas ovāls, pastiepsies muskuļi. Zemapziņā atbrīvosieties no aizvainojuma un dusmām.
Braucam!
Dziļi ieelpojiet, atcerieties bērnību un caur pusatvērtām lūpām izspiediet mašīnas motora skaņu, kā to dara bērni. Izviliniet pēc iespējas skaļāku skaņu, tad samaziniet skaņu, tad atkal palieliniet. Motoram jāstrādā ne mazāk kā divas minūtes. Kamēr lūpās parādīsies niezošas izjūtas. Tas veicinās emocionālo tonusu, padarīs spilgtākas un biezākas lūpas.
Buldogs
Ieelpojot izvirziet uz priekšu zodu cik tālu vien varat, maksimāli izvirzītā stāvoklī, sasprindziniet visus sejas muskuļus, noturiet dažas sekundes. Tad atgriezieties sākuma stāvoklī, izelpojiet. Pēc tam, centieties maksimāli iestumt žokli atpakaļ, aizturiet dažas sekundes, pēc tam atgriezieties sākuma stāvoklī un izelpojiet.
Cits vingrinājuma variants, kad žoklis tiek bīdīts pa labi un pa kreisi, ievērojot maksimālu amplitūdu.
Lādīte
Nolieciet rokas rādītājpirkstu uz apakšžokļa priekšējiem zobiem, plati atveriet muti. Tagad ar pirkstu spiediet uz apakšžokli, atverot to un tajā pašā laikā mēģinot aizvērt. Labi var izjust visu muskuļu sasprindzinājumu. Tad atbrīvojieties un atkārtojiet vēl 4-5 reizes. Rezultātā uzlabosies sejas ovāls, samazināsies vaigu apjoms un pazudīs dubultzods.
Sarullē lūpu
Centieties saspiest un ietīt iekšā mutē lūpas, paturiet tās tādā stāvoklī, sasprindzinot muskuļus. Tad iztiniet lūpas uz priekšu, atstiepjot apakšējo lūpu. Atbrīvojiet lūpas un atkārtojiet vairākas reizes līdz parādās siltums vai durstošas sajūtas lūpā. Tas uzlabo smaidu, noņem sasprindzinājumu, padara spilgtākas lūpas.
Noskūpsti mani
Ieelpojiet un izelpojot savelciet lūpas tā, it kā jūs gribētu kādu noskūpstīt. Turiet lūpas šādā pozīcijā pāris sekundes, pēc tam atbrīvojiet lūpas. Atkārtojiet 10-15 reizes. Tas pastieps vaigus un zodu, uzlabos jūsu sejas ovālu, padarīs pārliecinātāku.
Plaukstas
Intensīvi, bet ne sāpīgi papliķējiet ar plaukstām pa vaigiem, lai tiktu iekustināti muskuļi un sekmēta asinsrite. Vingrinājums tiek veikts pareizi, ja nesāp un pēc minūtes vaigi ir sakarsuši. Pēc tam tāpat papliķējiet kakla un zoda zonā, tikai mazliet spēcīgāk, lai impulsi iekļūtu zem ādas. Rezultātā uzlabosies asinsrite un limfodrenāža, tiks izvadīti toksīni, kļūs elastīgāka sejas āda un pazudīs satūkums.
Mūsu acis
Ar rādītājpirkstiem viegli pavelciet abu acu augšējos plakstiņus, pretojoties pirkstu kustībām. Dariet tā 2-3 sekundes 5-7 reizes.
Pēc tam tāpat pavelciet apakšējos plakstiņus un centieties ar muskuļu spēku pārvarēt pirkstu pretestību un aizveriet acis, noturiet apmēram 2-3 sekundes. Veiciet 5-7 reizes. Pēc tam, nenoņemot pirkstus, viegli piespiediet tos, zem acu ābolu, bez papildus spēka. Vingrinājuma beigās samiedziet acis uz 5 sekundēm.
Tas padarīs skaidrākas domas, atpūtinās acis, mazinās grumbas un uztūkumu zem acīm.
Slapjš suns
Atcerieties suni, kas purina savu slapjo kažoku, un atbrīvojot lūpas un vaigus, strauji papuriniet seju no vienas puses uz otru. Ja pareizi izpildīsiet vingrinājumu, tad no lūpu kratīšanās nāks savdabīga skaņa. Dariet tā apmēram minūti, pēc nepieciešamības ieelpojot un izelpojot.
Tas uzlabos garastāvokli, noņems stresu, pastieps sejas muskuļus.
Pērtiķītis
Tas ir vingrinājums, kuru pareizi un pilnvērtīgi izpildot, var aizstāt visu vingrinājumu kompleksu. To vajag veikt ar visu būtību un pilnībā atbrīvoties no visām problēmām, pilnībā atbrīvoties, kā bērnībā. Vajag aizmirst par savu lomu sabiedrībā, iedomāties, ka esi īsts pērtiķis un no sirds ķēmoties, veidot dažādas sejas izteiksmes, skatoties spogulī.
Vajag sekot muskuļu daudzveidībai, kas iedarbināti ar mīmiku, bieži mainīt izteiksmi sejā. Veltiet tam 8-10 minūtes, tas dos ļoti labu efektu un mazinās emocionālo spriedzi.
Protams, tie nav visi sejas jogas vingrinājumi, taču vispārējo vingrinājumu principu mēs aplūkojām. Svarīga ir ne tik daudz precīza izpildes tehnika, cik koncentrēšanās uz iekšējo sejas sasprindzinājumu, kas rada grumbas un nogurumu.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


burbuliitis
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[31.05.2012 - 14:08]
Oh, noteikti noteikti pamēģināšu (yeah)


cepumish
Lietotājs offline sievieteSkorpions
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[27.05.2012 - 01:03]
a ko darīt, ja es tikai kreiso aci vienu pašu aizvērt māku?  (haha)


inese1966
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (53)
[24.05.2012 - 21:56]
(clap) (haha) (dances)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-SP33-80-081PJ 5.10 LVL PD-SHN-007 1.10 LVL SC-48066 5.20 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist