Ielogoties ar Facebook pasi
Jaunava clock Šodien ir 22. Septembris 19:44:34


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[1] Apmeklētāju kopā[5189]

Kosmētikas glabāšanas noteikumi.

Katrai meitenei ir savā arsenālā liels kosmētikas daudzums. Tas ir mūsu dārgums, ierocis cīņā ar skaistumu un novecošanos. Vienas glabā savus dārgumus tualetes galdiņā, otras – vannas istabā, trešās – glabā ledusskapī, domājot, ka tikai tur skaistumkopšanas līdzekļi nesabojāsies.
Ikviena kosmētika ir smalks instruments, kas prasa īpašas rūpes un uzglabāšanu. Kādas kļūdas mēs pieļaujam, pūloties saglabāt savas skaistuma rezerves, un kā no tām izvairīties, stāsta eksperti no Kleoo.lv.

Kā pareizi uzglabāt parfimēriju.

Šķiet, kā gan mēs varam nodarīt pāri parfīmam? Izrādās, pietiek nepareizi rūpēties par flakonu vai glabāt smaržas nepiemērotā vietā, un tās izgaros. Roja Dove, parfimērijas profesors, autors pašas parfimērijas līnijai Roja Dove, uzskata, lai nenodarītu pāri ikvienam aromātam, vajag ievērot dažu vienkāršus nosacījumus:
1. Glabājiet parfīmu pareizā vietā. Lielākais parfimērijas ienaidnieks ir karstums, saules gaisma, skābeklis. Tie sekmē oksidācijas procesu, kā rezultātā aromāts izgaro, maina savu sākotnējo kompozīciju. Tāpēc smaržas ir jāglabā vēsā, tumšā vietā. Tās nevajag nēsāt līdzi somiņā karstā vasaras dienā. Lai izvairītos no skābekļa iekļūšanas flakonā, vajag cieši aizvērt korķīti.
2. Rūpējieties par flakonu. Ja jūsu parfīma pudelītei ir pulverizators, to vajag ik pa laika iztīrīt. Šeit smaržu uzklāšanas procesā nonāk ādas ragveida daļiņas un ādas sāls. Ja neiztīrāt pulverizatoru, tad nākamajā lietošanas reizē tur esošie netīrumi nonāk flakonā un nosēžas dibenā, kas samazina parfīma derīguma termiņu.
3. Izmetiet parfīmu, ja tas ir sabojājies. Ja pamanāt, ka parfīma šķidrums ir kļuvis tumšāks, mainījis krāsu (piemēram, ieguvis sarkanu nokrāsu), dibenā ir nosēdumi, tātad, aromāts ir sabojājies un to vajag nekavējoties izmest.

Kā uzglabāt ķermeņa kopšanas kosmētiku.

Mēs turam krēmus vannas istabā, ņemam ar roku no trauciņa. Kādus vēl noteikumus mēs pārkāpjam un kā pārvēršam krēmu par mūsu ādas ienaidnieku, skaidro kosmetoloģe:
1. Neglabājiet krēmus vannas istabā. Ja kopšanas līdzeklis ilgi atrodas siltā un mitrā vietā, tad tiek radīti ideāli apstākļi slimības izraisošu mikroorganismu augšanai mūsu atvērtajā krēma trauciņā, un mīļākais krēms var kļūt par jūsu skaistuma ienaidnieku. Kopšanas līdzekli vajag glabāt istabas temperatūrā, vislabāk – istabā uz tualetes galdiņa (ar nosacījumu, ka tur nekrīt saules stari).
2. Ievērojiet hermētiskumu. Labi aizskrūvējiet vāciņu trauciņam vai korķīti tūbiņai. Ja trauks būs slikti noslēgts, tur nokļūs putekļu daļiņas un skābeklis, bet kopā ar tiem slimības izraisošās baktērijas. Tie sekmē oksidācijas procesu, mazinot krēma ārstnieciskās īpašības vai padarot tā sastāvu kaitīgu ādai. Starp citu, ja krēma trauciņam ir polietilēna plēvīte, neizmetiet to. Tā kalpos par papildus barjeru un neļaus mikroorganismiem iekļūt.
3. Neņemiet krēmu ar rokām. Kaut arī rokas nomazgājāt, ar ādas ragveida daļiņām šeit var nonākt mikrobi. Līdzekli vajag ņemt ar speciālu lāpstiņu (tā pārdodas aptiekās). Ja lietojat vairākus līdzekļus trauciņos, pēc viena uzklāšanas rūpīgi nomazgājiet lāpstiņu ar ziepēm vai nopērciet katram krēmam savu lāpstiņu. Ideāli iegādāties krēmus tūbiņās, tie labāk pasargāti no apkārtējās ietekmes.
4. Neticiet cipariem. Derīguma termiņš, kas norādīts uz krēma iepakojuma, ir tas, cik ilgi tas glabājams hermētiskā veidā. Pēc tam, kad atvērāt iepakojumu, tā derīguma termiņš krietni samazinās. Krēmi, serumi, gēli šajā gadījumā var glabāties maksimums 6 mēnešus. Ja šī perioda laikā jūs konstatējat, ka līdzeklis ir mainījis savu konsistenci (šķidrie ir kļuvuši cieti vai pretēji), krāsu (balts kļuvis dzeltens), tie izdala nepatīkamu smaržu – tas nozīmē, ka ir sabojājušies un ir kaitīgi ādai.

Acu, vaigu ēnas un pūderi.

1. Iepriekš minētie līdzekļi var tikt glabāti 2-3 gadus. Galvenais – bieži mazgāt aplikatorus un otiņas, kuras izmantojat šo līdzekļu klāšanai. Uz aplikatoriem var nonākt ādas gabaliņi vai tauki (pat ja sevišķi rūpīgi veicat sejas attīrīšanu), bet tie ir ideāla barība slimību izraisošajām baktērijām. Tāpēc katru reizi, kad esat izmantojusi ēnas, pūderi, nomazgājiet ar karstu ūdeni un ziepēm.
2. Ja pamanījāt, ka uz acu, vaigu ēnām, pūdera ir izveidojies balts vai dzeltens pārklājums, izmetiet šos līdzekļus. Tie ir sabojājušies un var izsaukt alerģiskas reakcijas turpmākajā ekspluatācijā.

Tuša.

1. Tušu var glabāt maksimums 3 mēnešus, pēc tam tā izkalst. Un nevajag censties to reanimēt.
2. Ja jums konstatēja acu infekciju, izmetiet tušu, kuru jūs lietojāt.
3. Ļoti bieži mēs nenoņemam tušas paliekas no kakliņa, izžuvušās paliekas neļauj tūbiņu pilnībā noslēgt. Tāpēc tuša zaudē savas īpašības un izžūst ātrāk par noteikto termiņu. Tāpēc pērciet tušu ar zemu kakliņu, tā ir kā dozators, noņem tušas pārpalikumu ar birstīti, un tāds līdzeklis kalpo ilgāk.
4. Ja tuša slikti klājas uz skropstām, veido kamoliņus pēc uzklāšanas, tātad, tajā iekļuvuši sliktie mikroorganismi, kas mainījuši sastāvu. Tāda tuša var ienest acīs infekciju, tādu labāk izmest.

Lūpu krāsa.

1. Derīguma termiņš - 6-9 mēneši. Tā var sabojāties vai mainīt sastāvu, ja jūs to visu laiku nēsājat sev līdzi karstumā, atstājat vannas istabā.
2. Par to, ka lūpu krāsa ir sabojājusies, liecina sasmakušas eļļas smarža, tauku pilītes virspusē, slikti klājas, veidojas kamoliņi, sausina lūpas, sažuva vai mainīja krāsu.

Acu zīmulis.

Tā derīguma termiņš – divi gadi. Tā sastāvu var mainīt netīrs asināmais. Tāpēc pirms asināt, notīriet asināmo ar spirtu.

Nagu laka.

Daudzas no mums bieži vien nagu laku ir šķaidījušas ar acetonu, kratījušas rokās vai nepietiekami noslēgušas nagu lakas flakoniņu. Tādējādi arī esam bojājušas produktu. Kā ilgāk saglabāt un reanimēt mīļākās nagu lakas, stāsta Anna – mācību centra vadītāja, Mavala un Kiss sertificēta manikīra speciāliste
1. Glabājiet nagu lakas pareizā vietā. Vislabāk tumšā vēsā vietā (tikai ne ledusskapī), tālāk no saules stariem.
2. Cieši noslēdziet nagu lakas korķīti. Lai jūsu mīļākā krāsa ilgāk saglabātos, vajag cieši noslēgt pudelīti pēc katras izmantošanas reizes. Ja uz kakliņa paliks nožuvusi nagu laka (nagu lakas paliekas), tad vāciņš nepieguls cieši, flakonā iekļūs gaiss, un laka ātrāk sabiezēs. Lai no tā izvairītos, pēc lietošanas notīriet pudelītes kakliņu ar vates disku, kas samērcēts nagu lakas noņemšanas šķīdumā. Neturiet flakonu ilgstoši atvērtā veidā.
3.Akurāti apejieties ar flakonu. Pirms lietošanas neiesaka kratīt flakonu asām kustībām, vislabāk iespiest flakonu plaukstās un veikt dažas ripinošas kustības. Liels ieguvums, ja nagu laku flakoniņos ir metāla bumbiņas. Tās radīs nepieciešamo konsistenci un ļaus ilgāk uzglabāt nagu laku.
4. Sekojiet nagu lakas konsistencei. Lakas, kuras derīgas, būs bez kamoliņiem un recekļiem. Pēc sajaukšanas nagu lakas krāsai un konsistencei iekšpusē ir jābūt vienmērīgai. Ar laiku nagu lakas sabiezē, pat ievērojot visus glabāšanas un ekspluatācijas nosacījumus. Pārbaudīt, vai nagu laka nav sabojājusies, var šādi: iemērciet kociņu nagu lakā un skatieties, cik ātri izveidojas pilīte galā. Ja pilītes nav, tad tāda nagu laka nav derīga lietošanai.
5. Nešķaidiet nagu laku ar acetonu. Nekādā gadījumā neiesaka lakas šķaidīt ar acetonu vai nagu lakas noņemšanas šķīdumiem, kas nesatur acetonu. Ikviens šāds līdzeklis satur vielas, kas bojā nagu laku. Nagu laka tad dalās, drūp, klājas nevienmērīgi un slikti turas. Tāds maisījums sausina naga plastiku, kā rezultātā nagi paliek trausli.
6. Reanimējiet nagu laku ar pareiziem līdzekļiem. Ja nagu laka mazliet ir sabiezējusi, tad šķaidiet to ar speciālu nagu lakas šķīdinātāju. Kvalitatīvo šķīdinātāju sastāvā ir komponenti, kas ietilpst arī nagu lakā, tie neizraisa negatīvas pārmaiņas struktūrā, nepasliktina sastāvu. Izmantojot pipetīti, to viegli lietot.
***
Izturieties atbildīgi pret kosmētikas glabāšanas nosacījumiem, jo tās ir arī daļējas rūpes par jūsu ādas veselību. Daudzas no mums nemet ārā bojātu kosmētiku, jo tā dārgi maksāja, bet izlietot to nepaspējām. Tādos gadījumos, kad skopums jums liedz izmest kādu vecu skropstu tušu vai lūpu krāsu, atgādiniet sev, ka jūsu veselība tomēr ir dārgāka. Turpmāk nepērciet kosmētiku uz priekšu. Pērciet kosmētiku tad, kad tā patiešām jums ir vajadzīga.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[18.05.2012 - 15:31]
Lapstinas kremiem ir laba lieta. Ta var ne tikai izvairities no nevelamam mikrobakterijam, bet ari labi ieekonomet kosmetiku.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-45555 3.50 LVL SC-46911 35.60 LVL PD-SCW9-083 0.60 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist