Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 30. Novembris 14:42:15


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[0] Apmeklētāju kopā[9384]

Emocionāli auksts vīrietis.

Diez vai kāds strīdēsies ar mums par to, ka mēs, sievietes, esam daudz emocionālākas par vīriešiem. Emocijas – tas ir mūsu sirds uzturs, kas barojoties, dod mīlestību visam apkārt esošajam. Ko darīt, ja jūsu vīrietis jums nedod pietiekami daudz emociju? Ko darīt, ja visi jūsu centieni padalīties ar viņu emocijās, atsitas pret nesagraujamu aukstuma un neievainojamības sienu? Varbūt viņš ir vienkārši vienaldzīgs pret jums?
Kleoo.lv pārbauda emocionālā vēsuma raksturu, lai palīdzētu jums pāriet no ledus laikmeta uz globālās sasilšanas laikmetu.

Vīriešu emocionālā aukstuma iemesli.

1. Sievietes audzināšana
Sievietes audzināšana ne vienmēr rada no zēna „mammas dēliņu”, dažkārt efekts var būt pretējs. Lai neiegūtu šo jauko segvārdu, zēns sāk kaislīgi attīstīt savu spēku un drosmi. Attīstības sākumā viņu atbalsta klišejas „zēni neraud” un „esi vīrietis”. Tāpēc cīņas frontē ar iespējamo vājumu pirmās zem represijas nonāk emocijas un jūtas, bet zēns pārvēršas par smagu un drūmu karavīru ar „cietu augšlūpu” .
2. Vecāku attiecības
Ja vecāki nav apskāvuši bērnu, nav teikuši viņam (arī viens otram) mīlestības vārdus, nav lasījuši pasakas, bērnam iemiegot, tad visticamāk arī viņš vēlāk atkārtos šo uzvedības modeli. Ja pasaku lasīšana pirms gulētiešanas vēl nav pamats satraukumam, tad pie komplimentu un mīļu vārdu neesamības vajadzēs pierast. Nav fakts, ka viņš nepamana jūsu žilbinošo skaistumu – iespējams, viņš nemāk izteikt komplimentus un turklāt nezina, ka šie komplimenti jums ir nepieciešami. Viņš var neizpaust savas emocijas arī kautrīguma dēļ.
3. Smaga pagātne
Apmāns, nodevība (īpaši sievietes), smagi dzīves apstākļi iedveš vīrietī divus loģikas tipus: „Es atvēru sirdi – bet man nodarīja sāpes, secinājums: neatvērt sirdi” vai „Nevienam nevar uzticēties, citādi var iedurt dunci mugurā”. Tikai ar laiku šie kategoriskie vīrieša formulējumi tiek šķīdināti ar jutekliskajiem parametriem, ļaujot izveidot harmoniskas attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvi.
4. Vīrieša daba
Izpildot savu vīrieša lomu, īsts vīrietis visu dzīvi dzenas pakaļ mamutiem un tas nekā nav saistīts ar emocionālo atvērtību. Grūti iedomāties, ka, nenogalinot mamutu un atstājot izsalkušu ģimeni, vīrietis dalīsies ar saviem pārdzīvojumiem šajā sakarā. Visdrīzāk viņš domās par to, kā rīt atnest mājās kaut vai meža pīli.
Kanādiešu zinātnieki veikuši eksperimentu, lai izpētītu smadzeņu zonas, kas atbild par emocijām. Rezultātā tika noskaidrots, ka par vīrieša emocijām atbild stingri noteikta zona, kamēr sievietēm tā ir sadalīta starp labo un kreiso puslodi. Tas ir, vīrietis fizioloģiski nevar vienlaikus apspriest problēmas risinājumu un paust emocijas.
Piemēram, pārnākot no darba, mēs, aizelsušās no netaisnības, dalāmies ar savu mīļoto pārdzīvojumos. Un mums, kā likums, pietiek, ka viņš uzklausa un piekrīt tam, ka visi noskaņoti pret mums, taču mēs izķepurosimies. Taču vienlaikus mūsu vīrieša smadzenes šajā laikā ir aizņemtas ar problēmas risinājumu, kā mums palīdzēt, un emocionālā līdzjūtība pagaidām neietilpst viņa plānos.

Iespējams, tā ir vienaldzība?

Bieži vien ir grūti noteikt robežu starp emocionālo skopumu un vienaldzīgumu, jo ārējā izpausme ir vienlīdzīga. Turklāt, atrodot miljoniem attaisnojumu sava izredzētā uzvedībai pārlieku lielās mīlestības pret viņu dēļ, patieso attiecību būtību jūs sākat redzēt tikai pēc tam, kad izšķiraties vai kad attiecības kļūst vēsākas.
Taču ir kāds nekļūdīgs paņēmiens, kā var atšķirt vienaldzību no aukstuma, taču tas no jums prasīs taisnīgu attieksmi un pat skatījumu no malas. Ikviena vīrieša vizītkarte – viņa rīcība. Skaidri novērtējiet, ko vīrietis labu izdarījis jums un jūsu attiecībām. Ja bez solījumiem (noteikti, pārliecinošiem) un neveiksmīgiem mēģinājumiem („protams, viņš centās, kā varēja, bet apstākļi...”), jūs neko citu atcerēties nevarat, tad, visticamāk, „tabletes” pret emocionālo aukstumu nelīdzēs.

Ieskatīties sevī.

Taču, var gadīties arī tā, ka jūsu izredzētais vīrietis ir apveltīts gan ar emocionalitāti, gan atvērtību, bet joprojām nevar izpildīt jūsu pārlieko nepieciešamību pēc emocijām – viņš vienkārši neatbilst jūsu augstajām prasībām. Šajā gadījumā vajag ieskatīties sevī, ieraudzīt problēmas un to risinājumu sevī, kas dažkārt ir vieglāk, nekā mainīt otru cilvēku.
Neskatoties uz to, ka skrejošās rindas uz pieres tādiem vīriešiem nav (žēl gan), noteikt, vai mums ir darīšana ar aukstu vīrieti tomēr ir iespējams.
Emocionāli auksts vīrietis parasti noslogo sevi ar aktīviem fiziskiem vingrinājumiem , lai padarītu savu ķermeni nevainojamu. Ar viņu ir viegli kontaktēties, pēc viņa manierēm var viegli uzrakstīt etiķetes grāmatu, pēc erudīcijas – ar viņu grūti sacensties „Kas?”, „Kur?”, „Kad?”. Tas viss tāpēc, ka viņš ir prasīgs pret sevi un ir tendēts uz perfekcionismu.
Bieži vien aukstie vīrieši mums šķiet daudz pievilcīgāki. Nav noslēpums, ka gadījuma cilvēku mūsu dzīvē nemēdz būt, un mēs piesaistām sev tos, kas mums patiešām piestāv.
Psihologi uzskata, ka sievietes ar pārāk attīstītu nepieciešamību atdot sevi piesaista emocionāli aukstus vīriešus. Tādas sievietes ir gatavas upurēt sevi attiecībām. Tas ir, harmonijas attiecībās radīšanai, vīrietis daudz prasīs, neko nedodot pretī. Tāda situācija ilgi pastāvēt nevar, jo sievietei tādas attiecības – ātrs emociju apsīkums.
Izejot no tā, loģiski būtu piebilst, ka sievietei, pievelkot tādus vīriešus, ir vērts, pirmkārt, strādāt pie sava pašvērtējuma. Tas palīdzēs viņai ne tikai atdot, bet arī cienīgi saņemt mīlestību.
Emocionāli aukstie vīrieši veido attiecības, bet ietur distanci, nepaužot savas jūtas, lai nekļūtu par „peli” attiecībās. Bieži vien viņi izvairās arī no taktiskā kontakta. Nesaka mīļus vārdus, komplimentus pauž reti, piedošanu nelūdz, jo vienmēr viņiem ir taisnība. Ja vīrietis apzināti un neapzināti izvairās no sarežģītām sarunām, nepamana problēmas attiecībās, jūs esat kopā ar emocionāli aukstu vīrieti.
Tāds vīrietis nekad neatzīs, ka viņam piemīt šī īpašība, jo viņš to nemana. Bet jūsu uzstājīgie lūgumi būt siltākam un sirsnīgākam, visticamāk, tiks novirzīti „sieviešu histērijas” nodaļā.
Bieži vien zem emocionālā aukstuma slēpjas pats vienkāršākais egoisms . Vīrietim ir izdevīgi, ka viņu uzskata par emocionāli aukstu un cenšas viņā modināt vēlmi paust jūtas, jo tādējādi viņš var saņemt neierobežotu daudzumu mīlestības, neko nedarot attiecību dēļ. Tāda uzvedība vīrietim ir nedabiska, jo lai saņemtu sievietes uzmanību un jūtas – ir vīrieša prerogatīva.
Ja viņa aukstums nav saistīts ar egoismu, tad jums var paveikties ar to, ka zem ārējā emocionālā aukstuma slēpjas īsts vīrietis darbos, kas tur vārdu.

Vai jūs varat atrasties blakus tādam vīrietim?

Ir vērts uzdot sev šo jautājumu, jo stiprināt pārliecību par viņa jūtām pret tevi vajadzēs pašai un atbalstu no vīrieša šajā pārliecībā gaidīt nevajag: komplimenti, mīļi vārdi, īpaši uzmanības apliecinājumi – tā nav viņa aktīvā. Tāpēc attiecībās ar emocionāli aukstu vīrieti kā nekad nepieciešama bezgalīga pacietība, ļoti spēcīga mīlestība un spēja saprast viņa mīlestības valodu bez vārdiem (viņa vārdiem!).
Tas nav vienkārši, tāpēc labāk uzreiz pieņemt lēmumu „būt vai nebūt” – būt un ciest līdz galam vai nebūt nemaz. Ja jūs tomēr nolemsiet saistīt savu dzīvi ar tādu vīrieti, Kleoo.lv priecāsies jums palīdzēt šajā jautājumā.

Kā strādāt ar vīrieša emocionālo aukstumu?
1. Mīliet viņu tādu, kāds viņš ir
Protams, tas ir universāls līdzeklis labām attiecībām visiem cilvēkiem uz pasaules. Bet emocionāli aukstam vīrietim jūsu mīlestības vajadzēs vairāk: lai sasildītu viņa sirdi, jums vispirms pie tās jānokļūst caur ledu. Un atcerieties, ka ledus kūst, ja to silda, bet, ja to sit, tad tas sadalās mazos gabalos, atstājot rētas un aukstumu. Tāpēc ilgas sarunas un pārmetumi par aukstumu ne pie kā laba nenovedīs.
Biežāk sakiet, ka mīlat viņu tādu, kāds viņš ir, ka viņš ir labs jums, neskatoties ne uz ko, neprasiet viņam neko par to. Tad viņš atbrīvosies, izelpos un, iespējams, bruņu veste pati nokritīs no viņa auguma. Ar tādu rīcību jūs iemantosiet viņa uzticību, bet tas savukārt samazinās aukstuma distanci starp jums.
Ir sievietes, kuras mīl par savu labo attieksmi ņemt no vīrieša „atalgojumu”: „tu man, es tev” un tikai tā. Emocionāli auksta vīrieša gadījumā, tāda uzvedība nelīdzēs. Tā vietā labāk padomāt matemātiski: ja jūs vēlaties, lai jūsu attiecībās būtu vairāk mīlestības, tad mazināt to ar savu rīcību ir pilnīgi neloģiski. Tā jūs tikai labprātīgi parakstīsiet līgumu par beztermiņa ledus laikmeta pagarināšanu jūsu attiecībās un pašrocīgi pievilsiet vieninieciņu neveiksmīgu attiecību statistikā.
2. Rādiet piemēru
Ja emociju paušana un sieviešu psiholoģija viņam ir viens un tas pats, kas jums kosmiskās tehnikas programmēšana, tad jums atliek tikai viņam parādīt, kā vajag rīkoties, nevis gaidīt apgaismes brīdi. Uzminēt jūsu domas diez vai viņš šajā dzīvē iemācīsies.
Uzklausot viņa sauso padomu pēc dramatiska stāsta 3 cēlienos ar nosaukumu „Visa pasaule šodien ir pret mani”, pasakiet viņam, ka tagad jūs vajag apskaut, noskūpstīt un pažēlot. Paskaidrojiet viņam, ka pēc vārdiem „esmu noilgojusies”, vajag darīt to pašu, pievienojot vārdu „mīļā” . Pamazām viņa leksika paplašināsies, un, iespējams, viņš to sāks lietot bez jūsu pamudinājuma.
3. Pievērsiet uzmanību pozitīvajām pārmaiņām viņa uzvedībā
Iegādājieties lupu un uzmanīgi vērojiet, kā viņš reaģē uz jūsu mīlestību un pacietību! Vai viņš apskauj jūs biežāk? Sakiet, ka tas jums ļoti patīk! Patīkamā abpusējā saikne viņu iedvesmos to darīt vēl un vēl.
4. Apzinieties un vienkārši pieņemiet viņa vīrieša dabu
Iespējams, jūs pati vēlaties vairāk, nekā jums var dot ikviens vīrietis? Padomājiet, kas ir svarīgāks – zvaigznes no debesīm brokastīs vai stipra ģimene, kurā vīrietis iegulda visu, ko var?
Varbūt ir vērts atrast alternatīvo, ar attiecībām nesaistīto, vietu, kur jūs varat gūt emocijas? Ir daudz dažādu variantu: iegādājieties mājdzīvnieku, audzējiet puķes, nodarbojieties ar jogu, kaut vienu stundu veltiet savai mīļākajai nodarbei.
5. Vērsieties pie psihoterapeita
Jūsu skeptiskais smaids jau pamanāms caur monitoru! Un tas ir izskaidrojams. Bet ja tāda iespēja jums ir, tad kāpēc gan to neizmantot. Vērsties pie psihologa, tā ir normāla parādība, tāda pati, kā vērsties pie santehniķa, ja tek krāns. Mēs saprotam, ka vīrietim to ieskaidrot ir grūti. Psihologi saka, ka vīriešiem iepriekšējās pieredzes rezultātā iegūto aukstumu, pusstundas laikā var atrisināt tikai psihoterapeits.

Attiecības ar emocionāli aukstu vīrieti.

Ne vienā vien paaudzē ir pierādījies, ka dzīvot var ar jebkuru vīrieti, dažkārt pat var gūt laimi sev. Kultivējot savu pacietību, iemācoties piedot un pieņemt tādu, kāds viņš ir, jūs riskējat tikt pieskaitīta svētajiem. Taču vai tas ir tā vērts?
Ja nolemsiet dzemdēt bērnus, tad līdz ar jūsu skaistajām acīm bērnam var tikt nodots ar viņa aukstums. Nodots, protams, nevis ar gēniem, bet audzināšanas rezultātā, taču būtību tas nemaina.
Turklāt jums nāksies strādāt par diviem un, papildinot jūsu attiecību emocionālās rezerves, jūs varat emocionāli izdegt, ja vien jūs kādā izpārdošanā neesat iegādājusies mūžīgo dzinēju. Emociju trūkums ir nopietna problēma, kas apšauba ikvienas attiecības. Ja jūs uzskatāt, ka jūsu mīlestība ir abpusēja un patiesa, tad jums vienmēr būs iespēja to labot. Bet ja tādas pārliecības jūsos nav, tad emocionālais aukstums kļūs par nozīmīgāko problēmu.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-72029 47.10 LVL PD-GRL40 3.10 LVL PD-TS6-062 0.50 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist