Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 29. Septembris 03:23:35


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[2] Apmeklētāju kopā[19609]

Zīlēšana: kad iziešu pie vīra.

Daudzas sievietes satrauc viens vienīgs sakramentāls jautājums: kad es apprecēšos. Šodien Kleoo.lv sastādīja jums vienkāršu zīlēšanas tehniku sarakstu, kas palīdzēs atbildēt uz šo jautājumu, kā arī ieteiks, no kādām kļūdām vajag izvairīties, ja jūs patiešām vēlaties tuvākajā laikā uzvilkt kāzu kleitu.

Zīlēšana pēc gredzena.

Ņemiet glāzi, kas piepildīta ¾ ar ūdeni, 30 cm garu diegu vai jūsu pašas matu un gredzenu bez akmens. Izveriet diegu vai matu caur gredzenu, pakariniet virs ūdens un sakoncentrējieties.
Uzdodiet jautājumu: kad es apprecēšos, atlaidiet gredzenu ūdenī tā, lai tas pieskaras trauka apakšai, pēc tam lēnām izvelciet laukā tā, lai tas atrastos glāzē, bet nebūtu ūdenī. Ja gredzens palika nekustīgs, tad jūs vēl neapprecēsieties. Ja gredzens sāka kustēties, tad saskaitiet, cik reizes tas atsitīsies pret glāzes malām – reižu skaits atbilst gadiem un tā būs atbilde uz jūsu jautājumu. Ja gredzens tikai mazliet pieskārās pie glāzes malas, tas nozīmē, ka jūs apprecēsieties jau šogad.

Numeroloģiskā zīlēšana ar kārtīm.

Ņemiet jaunu kāršu komplektu, kas sastāv no 52 kārtīm. Uzmanīgi sajauciet kārtis, aizveriet acis, uzdodiet jautājumu: kad es apprecēšos un uz labu laimi izvēlieties 9 kārtis. Jums būs trīs rindas pa trīs kārtīm, kas nozīmēs dienu, mēnesi, gadu, kad jūs apprecēsieties. Apgrieziet visas kārtis un skatieties, kas jums izkrita. Krāsai šajā gadījumā nav nekādas nozīmes.
Ja kādā no kārtīm ir Jokers, tad jums nav lemts apprecēties, bet, ja Jokera nav, tad sāciet skaitīt: salieciet vispirms visas ciparu kārtis tajā stabiņā, kas apzīmē dienu, pēc tam mēnesi, tad – gadu. Kārtis ar cipariem no 2 līdz 10 atbilst cipariem no 2 līdz 10, kalps atbilst ciparam 1, dāma – 2, karalis – 3, bet dūzis – 11.
Ja stabiņā, kas apzīmē dienu, jums sanāca summā 31, tad pārejiet pie nākamā stabiņa, kas apzīmē mēnesi, ja summa sanāca lielāka, tad vienkāršojiet to līdz vienciparu skaitlim (no 1 līdz 9 – kā numeroloģijā).
Stabiņā „mēnesis” jums vajadzētu sanākt rezultātam no 1 līdz 12 un, ja summa nav lielāka par 12, tad vairāk neko nedariet, ja summa lielāka par 12, tad turpiniet vienkāršot līdz vienciparu skaitlim. Ja mēnesī, kas jums izkrita, nav tāda datuma, kas jums izkrita iepriekš (piemēram, izkrita 30 datums un februāris), tad novienkāršojiet summu stabiņā „diena” līdz vienciparu skaitlim.
Pārejiet pie nākamā stabiņa „gads”. Te vajag atcerēties – ja jums summā sanāks cipars no 3 līdz 11, tad vajag paņemt no kāršu komplekta vēl vienu kārti, jo gadi no 2003 līdz 2011 jau ir pagājuši. Rezultātā jūs iegūsiet jūsu kāzu datumu.

Zīlēšana pēc burtiem.

Šis zīlēšanas paņēmiens jums nedos precīzu kāzu datumu, taču atbildēs uz jautājumu, vai jums ir lemts apprecēties un cik ilgi jums vēl jāgaida līdz šim burvīgajam notikumam. Jums būs nepieciešamas 33 kartiņas ar alfabēta burtiem.
Izgrieziet 33 kvadrātiņus no kartona, uzrakstiet uz katra kvadrāta burtu, pēc tam uzmanīgi sajauciet kvadrātiņus. Uzdodiet to pašu jautājumu: kad es apprecēšos un uz labu laimi izvelciet 7 burtus. Izlieciet tos un izveidojiet no tiem vārdu.
Meklējiet izkritušajos burtos vārdu: gads (jūs apprecēsieties tuvākā gada laikā), drīz (apprecēsieties tuvākajos 2- 3 gados), vēlu (apprecēsieties ne ātrāk kā pēc 5- 7 gadiem). Var izkrist arī citi vārdi, piemēram, nākamā vīra vārds.
Kā jūs saprotat, viens un tas pats burts nevar izkrist divas reizes, tāpēc zināmi vārdi var veidoties nepilnīgi, taču tas nav iemesls, lai tos ignorētu. Ja jums sanāk vārds „nekad” (pilnībā vai daļēji), tad tuvākajā desmitgadē jūs neapprecēsieties vai arī dzīvosiet civillaulībā.

Zīlēšana pēc riekstiem.

Paņemiet trīs grieķu riekstus čaumalā un āmuriņu. Uzdodiet jautājumu: vai es drīz apprecēšos, un uzsitiet ar āmuriņu uz pirmā rieksta. Ja tas atvērsies viegli ar pirmo sitienu, tad apprecēsieties tuvākajā laikā. Ja tas nesaplīsīs, tad kāzas tuvākajā laikā nav gaidāmas. Ja jums izdevās pārsist pirmo riekstu, tad ķerieties klāt otrajam etapam.
Uzdodiet jautājumu: vai es pazīstu šo cilvēku? Un uzsitiet uz nākamā rieksta. Ja rieksts atvērsies – tad jūs jau esat pazīstama ar savu nākamo vīru, ja paliks vesels – tad jūs vēl viņu nepazīstat. Ja otrais rieksts ir pāršķelts, tad ķerieties klāt trešajam.
Uzdodiet jautājumu: vai viņš mani mīl? Un centieties pāršķelt trešo riekstu. Ja rieksts atveras viegli, tad šis cilvēks jūs jau mīl, atliek tikai gaidīt viņa bildinājumu. Ja rieksts palika vesels, tad jūsu nākamā vīra mīlestība jums vēl jāiekaro.

Zīlēšana putraimos.

Jums būs nepieciešama paciņa ar griķu putraimiem un mazliet pacietības. Uzrakstiet uz mazas lapiņas potenciālo vīru vārdus (tos cilvēkus, kurus jūs zināt un pret kuriem izjūtat simpātijas), arī gadus, piemēram, no 2012 līdz 2022. Satiniet lapiņas trupiņās un ielieciet lielā dziļā traukā. Apberiet lapiņas ar griķiem un uzmanīgi samaisiet.
Iesmeliet saujā griķu putraimus. Paskatieties, vai jūsu plaukstās ir nonākusi arī kāda lapiņa. Ja izvilkāt lapiņu ar vīrieša vārdu, tad tieši viņš būs arī jūsu vīrs, ja lapiņa ar gada skaitli, tad jūs vēl pagaidām neziniet savu nolemto, bet apprecēsieties tajā gadā, kas jums izkrita.
Ja jums tika divas lapiņas – viena ar vīrieša vārdu, otra ar gada skaitli, tad jūs šajā gadā apprecēsieties ar šo vīrieti. Ja jums tika divas lapiņas ar dažādiem gadiem vai dažādiem vīriešiem, tad tuvākajā desmitgadē jūs gaida vai nu divas laulības, vai vienas no attiecībām būs tuvas, bet jūs dzīvosiet civillaulībā.
Ja iesmeļot griķus saujā, palikāt bez lapiņas, tad kādus gadus jums neapprecēties.

Zīlēšana kalendārā.

Ņemiet noplēšamo kalendāru, vēlams esošā gada, bet var izmantot arī iepriekšējā gada, taisnība, ja vien jums ir reāls kandidāts vīra lomai un jūs ar šo vīrieti bijāt kopā visu pagājušo gadu vai arī iepazināties ar viņu pagājušajā gadā. Ja tāda kandidāta nav, tad labāk, ja gribat ielūkoties nākotnē, tad arī kalendāram vajadzētu būt jaunam. Tagad sakoncentrējieties savam jautājumam (jautājums tas pats). Uz labu laiku izraujiet no kalendāra lapiņu un skatieties, kāda nedēļas diena jums izkrita.
Pirmdiena – jūs piesaistīsiet savu nolemto ar maigumu, intuitīvi sajutīsiet, ka šis cilvēks ir nolemts tieši jums. Taču kāzas var tikt atliktas vai pārtrūkt jūsu kaprīžu dēļ.
Otrdiena – jūs tuvākajā laikā neapprecēsieties, jo jūsu pašu iniciatīvas dēļ izšķirsieties ar iecerēto vai aizbaidīsiet cilvēku, kas varēja kļūt jūsu vīrs, ar savu raupjumu un nepacietību.
Trešdiena – uzmanīgi paskatieties, kas jums ir apkārt, starp šiem cilvēkiem ir kāds, kurš jūs mīl un ja jūs varēsiet viņam atbildēt ar to pašu, tad kāzas nav aiz kalniem.
Ceturtdiena – jums tuvākajā laikā radīsies iespēja apprecēties, taču viss būs atkarīgs no tā, vai jūs izmantosiet šo iespēju vai nē. Tāpēc neatsakiet iepazīšanās randiņu un neizdariet pārsteidzīgus lēmumus. Visticamāk, ka cilvēks, kurš sākumā jums neliks raisīties mīlas izjūtām, pēc kāda laika kļūs jums mīļš, vēlams un nepieciešams.
Piektdiena – jūs apprecēsieties pavisam drīz. Ja jums pagaidām nav kandidāta vīra lomai, tad jūs to satiksiet tuvākajā laikā. Tā var būt arī mīlestība no pirmā acu skatiena, un jau pēc mēneša vai diviem jūs ar šo vīrieti iesniegsiet dokumentus laulību reģistrācijai.
Sestdiena – jūs varat palikt viena, jo zemapziņā jūs baidāties mainīt savu dzīvi un slēpieties no attiecībām, kas varētu jūs novest pie laulībām. Jūs vairāk baidāties no laulībām, nekā gribat apprecēties.
Svētdiena – jūsu mīlestība uzmirdzēs kā saule, un jūsu izredzētais ļoti ātri jūs bildinās, lai gan līdz pašām laulībām var paiet zināms laiks. Ja pa šo laiku jūsu jūtas neatsals pret jūsu izredzēto un jūs varēsiet saglabāt sevī un viņā šo uguns liesmiņu, tad būsiet laimīga ar šo cilvēku visu mūžu.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


spiiguliite
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.05.2012 - 11:34]
kaut kāda blēņošanās un tiešam Olimpijai jāpiekrīt jaunības, skolas laiku atmiņas  (loveme)


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[04.05.2012 - 16:17]
Ko darit, ja tric roka, kad zile udens glaze? (hmm) (haha) Sis man atgadina skolu laiku dienasgramatu jautajumus, zilesanas skolas toletes, cik Tev bus bernu, kadi bus vinu vardi, vai Tu apprecesies, ka sauks Vina vardu un citas mulkibas.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-40197 15.90 LVL SC-43836 35.40 LVL SC-43389 45.20 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist