Ielogoties ar Facebook pasi
Auns clock Šodien ir 07. Aprīlis 19:50:09


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[3] Apmeklētāju kopā[5132]

Cik maksā mīlestība?

Kad vīrietis apmaksā rēķinu restorānā, dāvina sievietei dārgas rotas un uztur viņu, tiek uzskatīts par normu. Kad vīrietis piedāvā dalīt izdevumus uz pusēm, lai būtu finansiāla vienlīdzība, tas, principā, arī ir norma, kaut gan diezgan nepierasti pie mums joprojām (starp citu, atsevišķām sievietēm patiešām vairāk patīk attiecības, kas veidotas uz vienlīdzības un partnerības principa).
Bet, vai daudzas no mums piekristu maksāt par savu vīrieti? Pirktu viņam apģērbu, dāvinātu dārgu tehniku, apmaksātu ceļojumus, uzturētu viņu? Lai apmaiņā saņemtu neprātīgu seksu un nedalītu uzmanību?
Lielākā daļa tagad, visticamāk, teiks: «Autor, tu murgo, es neesmu sevi mēslu kastē atradusi un par vīrieti nekad nemaksāšu, kaut arī viņš būtu 100 kārtīgs striptīza šova zvaigzne!» Un, protams, viņām būs taisnība.
Turklāt es diezgan bieži esmu redzējusi, kā neatkarīgas un spēcīgas sievietes uzķērušās uz Alfonsu āķa, bieži vien pat nenojaušot, ar ko saistījušās. Turklāt ne vienu reizi vien.
Protams, mums šķiet, ka Alfons – tas ir ļoti bagātas, bet ne vairs jaunas sievietes dzīves atribūts, kura var atļauties iegādāties mājas tēviņu miesas kāres apmierināšanai. Patiesībā tas tā nemaz nav, jo klasiskie Alfonsi un žigalo, kurus esam pieradušas redzēt kino,- nav pārāk bieži sastopami.
Daudz biežāk sastopamas situācijas, kad pavisam parasts vīrietis, kuram nav ne mazākās līdzības ar Alfonsu tēviņu, sēž uz ikdienišķas sievietes kakla. Šī sieviete bieži vien nav veca, nav neglīta, būtībā absolūti normāla, vienīgais viņas trūkums – pašapziņas trūkums, vēlme būt mīlētai un bailes no vientulības.
Kleoo.lv stāsta par vīrieti, kas jāuztur, par «sadzīves alfonismu» un to, kā neļaut vīrietim sēdēt uz jūsu kakla.

Viena Alfonsa stāsts.

Man ir kāda paziņa, Jūlija, kurai hroniski veicas ar alfonsiem. Turklāt viņa, teiksim, nebūt nav bagāta, taču neskatoties uz to, pamanās atrast vīriešus, kas uzsēžas viņai uz kakla un dzīvo uz viņas rēķina.
Piemēram, ar savu pēdējo Alfonsu viņa iepazinās kaut kādā art-house kino festivālā. Jūlija uzreiz uzķērās uz tā, cik Konstantīns labi runā un cik viņš inteliģents, visu zina, turklāt viņam bija daudz visādu ideju, kuru realizācijai viņam trūka tikai paša mazumiņa – mīļotās sievietes atbalsta un naudas.
Viņi satikās mēnesi, pēc tam viņš pārcēlās pie Jūlijas, kurai tajā brīdī radās pilnīga ilūzija, ka viņa ir atradusi savu otru pusīti.
Viņa no savas kabatas maksāja par komunālo dzīvokli, pirka pārtikas produktus, braukšanas kartes diviem un pat apģērbu Konstantīnam (saprotams, atņemot pati sev), bet vakaros, kad Jūlija gatavoja vai veica mājas darbus, viņš kala grandiozos plānus. Viņš gribēja organizēt kinostudiju Melnkalnē – tur ir zelta smiltis, un daudzi režisori, īpaši iesācēji, vēlēsies filmēt tieši tur, jo skati tur ir brīnišķīgi, bet cenas par filmēšanu pieņemamas.
Viss skanēja pārliecinoši, un Konstantīns pat spēra pirmos soļus sapņa realizācijā, tikai kaut kā kūtri. Toties viņam tas bija lielisks iemesls dzīvot parazītisku dzīves veidu un sēdēt uz Jūlijas kakla: viņam ir sapnis, un viņš nevar strādāt kāda labā.
Tā tas turpinājās apmēram pusgadu, pēc tam Konstantīns pēkšņi paziņoja, ka ir atradis potenciālo partneri, kas gatavs ieguldīt 50 uz 50, tikai tagad jāpaņem kredīts, lai ieguldītu savu daļu.
Ikviens cilvēks, kura smadzenes nav aptumšojusi mīlestība, painteresētos par biznesa plānu, kaut vai tuvākajiem ienākumu termiņiem, bet Jūlija viņam ticēja uz vārda. Kredīts, saprotams, tika ņemts uz Jūlijas vārda, jo Konstantīns jau nestrādā!
Bet pēc dažiem mēnešiem Jūliju atlaida (tas bija kā reiz 2008.gads), un viņa vairs nevarēja maksāt par kredītu, bet nauda, kā teica Konstantīns, jau bija ieguldīta. Viņa cerēja, ka Konstantīns iekārtosies darbā, bet tā vietā viņš vienkārši pazuda, neaizmirstot nomainīt telefona numuru. Tad sākās epopeja ar tiesu izpildītājiem, Jūlija riskēja pazaudēt dzīvokli.
Protams, tas bija galējs gadījums – parasti viss aprobežojas ar banālu sadzīves parazītismu, kad vīrietis vienkārši dzīvo, kā Konstantīns attiecību sākumā, uz sievietes rēķina. Šajā gadījumā bija sadzīves Alfonsa un laulību afērista sajaukums.
Par upuri, kā jau tika teikts, var kļūt pati parastākā sieviete – viss atkarīgs no tā, cik augstas ir Alfonsa ambīcijas un cik šīs ambīcijas atbilst viņa tirgus raksturam (ārējais izskats, māka aizrunāt un imitēt vētrainu kaisli).

Kā darbojas alfons?

Alfons, pat sadzīves, - parasti ir labs psihologs, kas spēj ļoti precīzi izskaitļot vājās vietas, jo viņam parazītisms – vienlaikus ir arī darbs, dzīves stils un domāšanas veids.
Starp citu, ne tuvu visi sadzīves Alfonsi apzinās, ka viņi ir Alfonsi – bieži vien viņi paši tic sava neatzītā ģēnija lomai, kuriem ik pa laikam ir nepieciešams finansiālais atbalsts. Bet fakts paliek fakts – viņi dzīvo uz sieviešu rēķina. Bieži vien par tāda veida Alfonsiem kļūst vīrieši, kurus bērnībā ir lutinājusi mātes uzmanība un kuri ir pieraduši saņemt dāvanas par savu pievilcību.
Sadzīves Alfonsam parasti nav precīzi izstrādātas stratēģijas, viņš darbojas drīzāk instinktīvi, nekā apzināti. Parasti viss notiek pēc šādas shēmas:
Upura izvēle
Gribētos teikt, ka Alfonsu mērķis ir tikai un vienīgi vecas un nesmukas sievietes, tāpēc normālas sievietes var nesatraukties, bet patiesībā tas tā nav. Galvenā pazīme, pēc kuras orientējas Alfonsi – tas ir pašapziņas trūkums un nepārliecinātība par savu sievišķīgo pievilcību. Šīs lietas Alfonsi sajūt pa gabalu, kaut arī pēc ārējā izskata sieviete izskatās veiksmīga un pārliecināta.
Tādas sievietes ir viegls medījums. Lai viņas savaldzinātu, nav vajadzīga nauda un dāvanas, vajag tikai runāt to, ko sieviete vēlas sadzirdēt, un dot viņai to, ko viņa vēlas saņemt, izņemot finansiālo stabilitāti, protams.
«Sievietei vajadzīgs maigums. Īpaši biznesa sievietei. Viņu smadzenes ir aizņemtas ar darbiem, un viņas vēlas, lai attiecības noritētu pašas par sevi – nevēlas tajās ieguldīt spēkus un emocijas. Tās ir sievietes brunčos, bet kā sievietes viņas bieži vien ir nepārliecinātas un ar briesmīgiem kompleksiem. Pietiek radīt viņai mājīgumu, atvērt viņā sievieti, un kļūsi par viņas mīļumu, viņa tev būs gatava palīdzēt». (Andrejs, 25 gadi. Pats sevi par Alfonsu neuzskata, bet savu sieviešu finansiālo atbalstu dēvē par labdarības palīdzību iesācējam muzikantam).
Piekāpšanās pārbaude
Kad upuris ir izvēlēts, Alfons sāk iekarot uzticamību - «radīt mājīgumu» un «atvērt sievieti». Sākumā parazīts uzmanīgi izpēta savu potenciālo upuri – viņas vājās vietas un kompleksus, viņas prasības, lai dotu viņai tieši to, kas vajadzīgs.
Nepārliecināta par savu skaistumu? Kopā ar viņu jutīsieties, kā īsta skaistule. Jūs esat pilnīga? Viņš izrādīsies tieši tas vīrietis, kuram patīk pilnīgās sievietes. Galvenais, ko dod Alfons – izjūtu, ka jūs esat mīlestības vērta, ka jūs esat vajadzīga, ka jūs esat labā kā sieviete, ka jūsu dzīvē notiek kaut kas neparasts un patiess.
Alfons uzreiz no jums neizspiedīs naudu. Sākumā viņš akurāti samaisīs ūdeni un paskatīsies – vai jūs samaksāsiet, ja viņš būs aizmirsis naudas maku, vai jūs aizdosiet viņam naudu, ja viņam būs kādas sīkas nepatikšanas (salūzīs telefons, piemēram, bez kura viņš nespēj dzīvot). Jūs tādā brīdī domājat: «Kāpēc nepalīdzēt, jo es viņam tik ļoti patīku, turklāt viņš noteikti atdos. Ja es to neizdarīšu, viņš nolems, ka esmu bezjūtīga egoiste, kurai svarīgāka ir vīrieša nauda, nevis viņa raksturs». Un, protams, jūs instinktīvi jūtat, ja šoreiz nepalīdzēsiet ar naudu, tad pazaudēsiet savu spilgtāko pielūdzēju.
Turklāt pirmo reizi jums nāksies viņu pierunāt paņemt naudu. Rezultātā pirmajās reizēs jūs pat būsiet apmierināta, ka palīdzējāt nabaga puisītim (vai brīnišķīgam vīrietim, kas uz neilgu laiku nonācis grūtā finansiālā situācijā), un viņš jums būs bezgala pateicīgs.
Andrejs: «Es neuzskatu, ka tā ir mānīšanās. Es taču dodu viņai dzīves izjūtu, aizpildu viņai pelēko ikdienu, tā kā viņai nauda ir otrajā plānā, lūk tas ir viss. Bet tas, ka viņa man palīdz – tas ir normāli. Tu – man, es – Tev».

Kontrole.

Sperot dažus izmēģinājuma soļus, Alfons sāk nopietni uzsēsties savam sponsoram uz kakla. Tie vairs nav sīki ikdienas tēriņi, samaksāt par braukšanas karti, izmaksāt biznesa pusdienas tikko atlaistam direktoram vai nopirkt paēst nabaga neatzītam ģēnijam.
Kā tikko krātiņš aizcērtas, un sieviete nonāk emocionālā neatkarībā, viņa sāk pilnvērtīgi sponsorēt vīrieti, bieži vien sev to izskaidrojot tā, ka mēs taču esam pāris, un viss mums ir kopējs. Dažkārt, starp citu, vīrietim interesē nevis nauda, bet saikne ar upuri (gribas uzreiz pārfrazēt: «Sieva kļuva viņam par virzības līdzekli»). Pats bēdīgākais, ka tas viss izskatīsies tā, it kā jūs būtu iniciatore šādām attiecībām.
Andrejs: „Sieviete precīzi saprot, ka no manis viņai nav ko ņemt. Esmu brīvais muzikants: vai nu viņa pieņem un saprot, vai mums nav pa ceļam. Es neesmu gatavs sievietes dēļ lauzt sevi un strādāt kāda dēļ. Bieži pieņem, jo viņām patīk mana sabiedrība. Viņām ir ērti”.
Kas ir rezultātā?
Ja visus viss apmierina un pat ja sieviete apzinās sava mīļotā statusu, tad jebkurā gadījumā attiecības var ilgt bezgalīgi. Taču tas nenozīmē, ka šajās attiecībās ir ienākusi mīlestība – protams, situācijas no sērijas «parazīts iemīlējās saimniecē» nav izslēgtas, bet maz ticams. Attiecības parasti beidzas šādā veidā:
1. Alfons atrod vēl izdevīgāku variantu un, piedodiet par cinismu, aizlien parazitēt pie citas saimnieces.
2. Sieviete pēkšņi zaudē ienākumu avotu (viņu atlaiž no darba, viņai sākas nepatikšanas, kas prasa naudas ieguldījumu), un kopā ar naudu pazūd Alfonsa interese par viņu.
3. Alfons aizņemas lielu naudas summu un pazūd uz viesiem laikiem.
4. Jums, beidzot, viss apnīk, un jūs savācat lepnuma paliekas, padzenat liekēdi. Mazticams variants, bet pareizākais.

Kā atpazīt Alfonsu?

Sākumā Alfons var šķist kā parasts vidusmēra vīrietis un pašā sākumā var ieguldīt kādu nenozīmīgu naudas daļu jūsu attiecībās. Piemēram, aizvest jūs uz kādu lētu kafejnīcu vai uzdāvināt vienu rozīti. Lai gan dažreiz, ja viņam šķitīs, ka spēle ir tā vērta, lai iepūstu miglu acīs, uzdāvināt kādu dārgāku rotu.
Pēc tam viņam it kā pēkšņi sāksies naudas grūtības, un jūs jau pati pirksiet biļetes uz kino, pēc tam klusi ieliekot tās viņam kabatā un sarkstot lūgsiet: «Lai tās ir pie tevis, lai cilvēki nedomātu, ka tu ej uz mana rēķina».
Protams, izskaitļot Alfonu nav grūti. Viss ir acīmredzams, tikai mēs, sievietes, dažkārt mīlam mānīt sevi un redzam tikai to, ko gribam redzēt. Tā, jūs mānāt sevi, ja:
1. Jūs pamanījāt, ka jūsu tikšanās reizēs tērējat ievērojami vairāk nekā viņš.
2. Viņš regulāri aizņemas naudu, bet pēc tam neatdod.
3. Viņa īslaicīgās naudas grūtības kļuvušas hroniskas, un viņš necenšas darīt ko lietas labā.
4. Viņš regulāri baro jūs ar domu: «Nauda – tas nav galvenais», turklāt nekautrējas ķerties pie jūsu naudas maka.
5. Viņš glaimo, un to pamanāt arī jūs.
6. Jūs saprotat, ka lielākoties jūs par viņu neko konkrēti nezināt: ne uzvārdu, ne vecumu, ne to, kur viņš strādā un kā dzīvoja pirms satika jūs.
7. Jūsu intuīcija jums saka, ka te kaut kas nav kārtībā.
Beidzot – klasisks paņēmiens, kā pārbaudīt Alfonu: mēģiniet darīt zināmu, ka tuvākajā laikā jūsu ienākumu avots izsīks, un viņam vajadzēs jūs kādu laiku finansiāli uzturēt. Ja attiecības mainīsies, varat izdarīt atbilstošus secinājumus.
Atcerieties, ka Alfonsi visbiežāk izvēlas par sevi nepārliecinātas sievietes, tāpēc jūsu galvenā aizsardzība – pārliecība par sevi, savu pievilcību un to, ka jūs esat tā vērtas, lai jūs mīlētu tāpat vien.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


Mr. Holy Deer
Lietotājs offline vīrietisStrēlnieksveģetāriete/-isPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[05.01.2012 - 12:00]
piekritu. bet mūsu draudzenei bija draugs = viņam tolaik bija 33 gadi, vinš savā iepriekšējā dzīvē bija veiksmīgi trapījies īstajā laikā un dabūjis kaut kādus pāris projektus, par kuriem nopirka sev lielo mašīni (kuru nebija naudas piepildīt ar degvielu). un tāpēc viņam bija uzskats, ka viņš nekad neies strādāt pie kāda cita cilvēka pakļautībā = tipa viņš vēlās būt tikai pats sev boss. un tā turpinājās 1.5 gadi = pats sev boss ar caurumu biksēs...  (haha) tas ir jau pa traku... P.S. kad viņam nebija naudas un tā draudzene beidzot sāka "uztraukties", tad viņš gāja pie savas mātes (kas strādā par skolotāju) un prasīja viņai naudu (33 gados!!!!)...
protams, cilvēkiem medz būt dažādas situācijas, bet nu tomēr, kad tu esi jau pieaudzis cilvēks, tad varbūt ir vērts padomāt par savu dzīvi un uzņemties atbildību par savām rīcībām

...all animals are equal but some animals are more equal than others....


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (12)
[05.01.2012 - 11:33]
Daudz jau atkarīgs nocilvēka attieksmes. Katram var vūt tādi periodi dzīvē, kad neiet, un nav jau arī tik viegli sameklēt darbu. Jautājums, vai cilvēks vispār cenšas, un galu galā, vai ir gatavs kaut vai iet par grāvju racēju, miskastnieku vai jebko citu. Protams, ne jau uzreiz ar augstāko izglītību katrs būs gatavs iet tualetes berzt, taču, ja bezdarba situācija ievelkas + tas cilvēks, kas ģimenē naudu pelna, nav nemaz pats tik bagāts, lai to otru uzturētu, pats ne no kā neatsakoties...
Nujā, un, ja arī nestrādā, tad saprotami būtu, ka, kad strādājošais pārrodas mājās, tad tur viņu gaida spodrība, tikko pagatavotas vakariņas un mazāža ar eļļu, lai noņemtu spriedzi pēc garas darba dienas.

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


Mr. Holy Deer
Lietotājs offline vīrietisStrēlnieksveģetāriete/-isPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[04.01.2012 - 12:48]
mums vienai draudzenei arī bija viens tāds "Alfonsiņš". un situācija uz 99% sakrīt ar to pirmo piemeru = nu gandrīz viens vienā.
un mēs jau no pirmās iepazīšanas reizes viņai teicām, ka tas neko labu nesola. pretīm tikai dzirdējām, ka neko nesaprotam, ka tā ir mūža mīlestība (tajā laikā viņa nebija pat oficiāli šķīrusies ar savu bijušo vīru) etc... pēc pusotra gada viņa attapās un sāka teikt pretējo = ka neko tādu viņa nebija teikusi, ka viņš ir slinks, slikts etc.
it kā viss ir ok, bet laiks skrien uz priekšu un viņas vecums nenāk atpakaļ = 1.5 gadi vienkarši mīskastē un iespējas iepazīties ar "normālo" cilvēku samazinās ar katru dienu

...all animals are equal but some animals are more equal than others....

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
PD-KORC-3-008 4.30 LVL SC-97305 9.10 LVL SC-34999 7.30 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist