Ielogoties ar Facebook pasi
Auns clock Šodien ir 04. Aprīlis 13:49:14


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[3] Apmeklētāju kopā[11471]

Ko vēlas vīrieši?

Nozīmīgākā daļa, ko mēs, meitenes un sievietes, darām ikdienas dzīvē, ir veltīta tam, kas patiks vīrietim, bet vēl labāk – visiem vīriešiem uzreiz. Dārga kosmētika, pareizs uzturs, saloni, fitness, stilīgs apģērbs, intīmo muskuļu treniņu kursi un tamlīdzīgi nieki – tam visam ir tikai viens mērķis: kļūt par ideālu sievieti, lai beidzot būtu mīlēta.
Vai tiešām ir nepieciešams sevi tik ļoti pārveidot, lai kļūtu mīlēta? Un cik vispār sakrīt vīrieša un sievietes priekšstati par to, kāda izskatās ideāla sieviete? Kas no mūsu priekšstatiem atspoguļojas realitātē, bet kas ir tikai stereotips, ko radījušas reklāmas?
Šoreiz raksta tapšanā piedalījās divi Kleoo.lv žurnālisti – vīrietis un sieviete. Jo ir taču teiciens, viena galva – labi, bet divas (turklāt dažāda dzimuma) – vēl labāk.

1. Stereotips. Slaidās patīk visiem.

Nekas tā nesatrauc sievieti viņas ārējā izskatā, kā apģērba izmērs. Lai patiktu, jābūt tievai un jo tievāka, jo labāk, tā gandrīz ir aksioma visiem.
Protams, es tagad varu rakstīt, lai jūs nomierinieties, jo vīrietis jūs mīlēs ar visu celulītu, otru pazodi un liekajiem taukiem uz vēdera, bet tie būs meli.
Turklāt tikpat nepareizi būtu apgalvot, ka pilnīgums ir neglīts. Zinātnieki jau veikuši ne vienu vien pētījumu par šo tēmu, un katru reizi rezultāti apliecinājuši, ka vīriešiem patīk dažādas sievietes: gan pilnīgās, gan vidējas komplekcijas, gan pavisam slaidas.
Vienīgais, kam piekrīt lielākā daļa vīriešu ir tas, lai kāda arī nebūtu sieviete, viņai ir jābūt veselai un fiziski labā formā.
Daudzi vīrieši arī atzinuši, ka neatkarīgi no svara viņiem patīk „smilšu pulksteņa” tipa figūra, kaut vai 110-80-110. Ideālā variantā, protams, - tomēr tie paši 90-60-90.
Vīrieša viedoklis:
«Daudzas sievietes nezina mēru. Viņas dzenas pēc kaut kādiem izmēriem, met kilogramus tāpēc, lai būtu slaida un skaista. Vai arī vispār neseko savai figūrai, un tādas, kādas ir, vēlas patikt saviem vīriešiem.
Nestrīdēšos, kādam patīk distrofiķes, kādam sievišķīgas slaidas sievietes, taču piekrītu tam, ka sievietei vajag sekot savai veselībai. Jo ne skeleta tipa, ne 100 kilogramīgas mucas ar rezervēm gadu uz priekšu neliecina par labu veselību un to, ka viņu saimniece par sevi labi rūpējas.
Ja runājam par ārējo izskatu, tad lielāko uzmanības daļu vēršam pamatstājai, gaitai, ādas elastīgumam, roku sakoptībai un matiem».
Ko darīt?
Beidzam skaitīt kalorijas un sākam skriet no rītiem un griezt riņķi!

2.stereotips. Jo lielākas krūtis, jo vairāk izredžu.

Ja katrai sviedei būtu lieki vairāki tūkstoši un profesionāla plastiskā ķirurga adrese, tad laikam viņas neatteiktos no krūšu palielināšanas par pāris izmēriem. Daudzas no mums ir pārliecinātas, ka krūšu 5. izmērs – tas ir panākumu simbols pretējā dzimuma piesaistīšanai.
Kaut gan te viss ir tieši tāpat, kā ar figūru – katram izmēram būs savi pielūdzēji, turklāt visiem ir svarīga forma un krūšu elastīgums.
Bez tam, zinātnieki ir secinājuši, ka pilnīgas krūtis saista jaunus puišus (14-18 gadi), bet vecākiem vīriešiem labāk patīk vidēja izmēra krūtis.
Vīrieša viedoklis:
«Eksistē mīts, ka visiem vīriešiem patīk lielas krūtis. Patiesībā, ne visiem. Man nozīme ir nevis krūšu izmēram, bet gan formai – uz skaistām krūtīm vienmēr ir patīkami skatīties. Ja veidojam nopietnas attiecības, tad krūšu izmērs ne tuvu neieņem pirmo vietu vērtību un trūkumu sarakstā».
Ko darīt?
Pārstājam satraukties par izmēru un sākam rūpēties par krūšu formu! Piemēram, ļoti labi krūšu formu ietekmē atspiešanās, tā kā arī šo vingrinājumu vajadzētu veikt ik dienu, bet elastīgumu labi sekmēs kontrastdušas – atkal jau, skaistums un veselība vienuviet un nav vajadzīgas nekādas operācijas!

3.stereotips. Vīriešiem patīk tikai jaunas meitenes.

Vecums – gandrīz pati sāpīgākā tēma sievietēm. Daudzas jau sasniedzot 30 gadus baidās kļūt neiekārojamas un nevienam nevajadzīgas, jo apkārt taču ir tik daudz jaunu un labu meiteņu, ar kurām satiekas, starp citu, vīrieši-vienaudži.
Par laimi PSRS laiki, kad sieviete pēc 30 gadiem jau tika uzskatīta par veceni, ir pagājuši, un daudzi pilnīgi pareizi un eiropeiski uzskata, ka 30 – tā vēl ir jaunība.
Turklāt, vārdiski vīrieši varbūt arī apgalvos, ka viņiem patīk sievietes līdz 30 gadiem, taču bieži vien tām, kuras viņi uzskata par 30 gadīgām ir jau visi 40.
Un pat 40 – tās nav dzīves beigas, un galvenais, kas atgrūž vīriešus (ja runā par vienaudžiem un vecākiem) nobriedušās sievietēs – tas... ciniskais skats uz dzīvi un nogurušās acis.
Vīrieša viedoklis:
«Man ir vairākas pazīstamas sievietes vecumā no 35 līdz 40 gadiem, kuras pārspēj visas jaunās ar savu ārējo izskatu. Galvenais ir sekot savai veselībai un kopt sevi, nevis slinkot un dusmoties uz visu pasauli.
Kad man bija 24, es satikos ar 35-gadīgu, un vienīgais iemesls, kāpēc es neturpināju attiecības, laikam bija tas, ka es nobijos, ka neattaisnošu gaidīto. Ja runā par laulībām, labāk, lai sieviete būtu 5-6 gadus jaunāka, tas ir, 35-gadīga var piesaistīt un apprecēties ar 40-gadīgu».
Ko darīt?
Nedomāt par vecumu, rūpēties par sevi un mazāk dusmoties. Dzīve būs patīkamāka jebkurā gadījumā.

4.stereotips. Vīriešiem patīk atvērtas sievietes.

Ir daudz rakstu par to, kā sagādāt vīrietim baudu – orālā seksa tehnikas instrukcijas, anālā seksa rokasgrāmatas un rekomendācijas tiem, kas vēlas nodarboties ar svingu un seksu trijatā.
Mēs, kā aksiomu pieņemam to, ka vētrains un maksimāli daudzveidīgs sekss – vienīgais veids, kā noturēt vīrieti. Bet, izrādās, ka ne visi ir sajūsmā par tādu atvērtību, īpaši ja izrādās, ka sieviete ir pieredzējušāka par vīrieti.
Pētījumi liecina, ka lielākā daļa vīriešu vēlas būt vismaz pirmajā pieciniekā no visiem tiem, kas bijuši mīļotajai sievietei un pats visu iemācīt.
Vīrieša viedoklis:
«Protams, labi, ja sieviete daudz ko māk gultā, tikai vēl labāk, ja viņa to visu atklāj pamazām.
Tāpēc ka, pieļausim, kad pirmo reizi nodarbojies ar seksu ar sievieti, ir patīkami, ja viņa tieši zina, kur un kā vajag pieskarties, noskūpstīt, noglāstīt, lai sagādātu baudu, nebaidās, piemēram, no orālā seksa.
Pēc tam man rodas jautājumi - «kur gan viņa visu to iemācījusies», «cik viņai bijuši partneri pirms manis» u.tml. Un ja es neesmu pirmais un neesmu pat pirmajā desmitniekā, tad vienalga gribas domāt, ka esmu iemācījis viņai kaut ko jaunu».
Ko darīt?
Nedemonstrēt uzreiz visas savas zināšanas, un ļaut vīrietim pašam atklāt jūsu mīlas talantus.

5.stereotips. Vīriešiem patīk naivas sievietes.

Mīts par to, ka vīriešiem patīk naivas sievietes, - viens no dzīvīgākajiem. Pats briesmīgākais tajā ir tas, ka daudzas sievietes un meitenes tam tic un cenšas izskatīties pēc iespējas naivākas. Un tāda taktika bieži vien nostrādā, taču ne visai ilgi.
Naiva, bet ļoti seksuāla sieviete, noteikti, iekārdinās vīrieti, taču agrāk vai vēlāk tādas attiecības nonāks strupceļā – grūti dzīvot ar cilvēku, kas nedzird un nesaprot tevi.
Starp citu, interesanti, ka saskaņā ar aptauju, tagad lielākā daļa vīriešu vecumā no 20 līdz 45 gadiem nosauc prātu, kā vienu no pievilcīgākajām sieviešu īpašībām. Turklāt prāts viņuprāt, nav tikai augstākā izglītība, bet māka klausīties un būt interesantai sarunu biedrei, adekvāta dzīves uztvere un spēja skaidri novērtēt esošo situāciju.
Vīrieša viedoklis:
«Naivas sievietes patīk naiviem vīriešiem – tas viņiem ļauj justies gudrākiem. Normāliem vīriešiem patīk gudras sievietes – pietiekami gudras, lai novērtētu vīrieša prātu, turklāt neparādot savu pārākumu.
Bet pārāk gudras sievietes, kuras ar savu prātu un erudīciju dominē, tieši pretēji, atgrūž. Es viegli varu pieņemt, ka ir lietas, kurās sievietes ir daudz gudrākas par mani, bet, ja viņa papildus sāk sacensties un cenšas noniecināt mani, tad viņas pievilcības grāds uzreiz krīt par vairākiem punktiem».
Ko darīt?
Būt pašai! Neslēpt savas prāta spējas.

6. Stereotips. Sievietei ir jābūt vājai.

Sievietes vienmēr tikušas uzskatītas par vājo dzimumu, bet pēdējos desmitos gadu viss ir mainījies. Lielbritānijā, piemēram, nesen tika veikts pētījums, kura rezultātā tika noskaidrots, ka 66% vīriešu tagad patīk stipras un neatkarīgas sievietes, bet 14% - pat fiziski spēcīgas sievietes, kuras var par sevi pastāvēt.
Taču nevajag steigties ar secinājumiem un skriet pieteikties karatē. Ja jums pašām patīk iepriekšējais dzimumu sadalījums ģimenē un jūs vēlaties justies vāja...esiet tāda!
Vīrieša viedoklis:
«Tas, lūk, nemaz nav mīts. Ja sieviete vēlas justies kā sieviete, tad spēku (tajā skaitā fizisko) vīrieša klātbūtnē nedemonstrēt. Personīgi mani kaitina šī tendence «Es visu varu pati», tas ir kaut kā nenormāli.
Kad sieviete visiem spēkiem liek saprast, ka viņa ir pati stiprākā un neatkarīgākā, tad man galvā automātiski ieslēdzas lampiņa – viņa ir stipra, pati ar visu tiks galā, tātad, viņai nav vajadzīga palīdzība, kāpēc gan kaut ko darīt?
Turklāt es uzskatu, ka nav nekā nosodoša tajā, ka dažkārt izskatāties vājākas nekā esat patiesībā, lai dotu mums iespēju izpaust sevi. Tas mums ļoti patīk, ticiet».
Ko darīt?
Būt pašai un ļaut vīrietim būt vīrietim.

7.stereotips. Vīriešiem patīk izsmalcinātas sievietes.

Pārlieka mīlestība pret sieviešu žurnāliem ne pie kā laba nenoved, un tas ir pierādīts fakts. Jau daudzreiz ir rakstīts par to, ka, tieši pateicoties reklāmām žurnālos, meitenes cenšas atbilst pilnīgi neveselīgiem standartiem.
Tieši šajos žurnālos viņi bojā priekšstatu par sievietes skaistumu, dažkārt pat nesaprotot, ka tas, kas der foto sesijai un podiumam, pilnīgi neder ikdienas dzīvē.
Trīs kārtās mākslīgās skropstas, spīdums uz visa ķermeņa, tonna autoiedeguma un mati visās varavīksnes krāsās – pati meitene un fotogrāfi ir sajūsmā, bet vīrieši... krīt ģībonī.
Vīrieša viedoklis:
«Ak šīs izsmalcinātās mākslīgā skaistuma pielūdzējas! Teikšu banālāko: makijāžam vajag paspilgtināt dabisko skaistumu un pēc iespējas noslēpt trūkumus, nevis mainīt ārieni līdz neatpazīstamībai. Bet autoiedegums – tā ir pavisam atsevišķa tēma. Personīgi manī tas izsauc smieklus, kad redzu uz ielas meiteni (īpaši ziemā) ar apelsīna krāsas ādu.
Un visus šos mākslīgos nagus, skropstas un matus labāk izmest mistkastē – vienu nakti ar tādu meiteni var pavadīt, bet satikties gribas ar normālu cilvēku.
Un vēl smarža. Dāmas, kāpēc jūs tik spēcīgi smaržojaties? Tas drīzāk atbaida, nekā piesaista. Dažas dienas atpakaļ gāju pa ielu, un man pretī nāca izsmalcināta meitene. Vējš pūta uz manu pusi, un smaržu paleti es sajutu 15 metrus no viņas!
Aromāts sākumā bija patīkams, bet, jo tuvāk es gāju, jo vairāk nožēloju, ka man līdzi nav gāzmaskas... Man šķiet ideāli, ja smaržas var sajust tikai skūpsta attālumā, kad pieliecies pie lūpām un tikai šajā mirklī uztver aromātu ».
Ko darīt?
Mazāk krāsas, vairāk dabīguma. Un, starp citu, nude-makijāžs vēl arvien ir modē!

8.stereotips. Vīriešiem patīk stervas.

Nezinu, kur vispār radusies ideja, ka vīriešiem patīk stervas, bet sievietes nenogurst dziedāt slavas dziesmas šim veidolam. Būt stervai – tas, pēc manām domām, ir visu problēmu atrisinājums. Stervas neiemīlas vairāk, nekā vīrieši, viņas ir neatkarīgas, spēcīgas, vienmēr koptas un vienmēr formā.
Viņas ir pašpārliecinātas un nepieejamas un māk vadīt vīriešus. Tas laikam noteikta tipa vīriešus piesaista, tikai, vai visu dzīvi jūs esat gatavas spēlēt stervu lomu, vienmēr būt gatavas cīņai un rotāt vīrieti?
Varbūt jūs tomēr vēlaties sev blakus tuvu cilvēku, kuram varat iet blakus, nevis pastāvīgi pierādīt, ka esat supersterva, kas ir mīlestības un pielūgsmes vērta?
Vīrieša viedoklis:
«Es ilgi centos formulēt, kāpēc man nepatīk stervas. Un ne jau tāpēc, ka neatbilstu viņu līmenim, kā viņām patīk domāt, bet tāpēc ka, pēc manām domām, sievietei ir jābūt… labai.
Nevis pazemīgai un piekāpīgai, bet labam cilvēkam. Tādas sievietes dēļ esmu spējīgs uz visu, jo gribas, lai labam cilvēkam būtu labi».
Ko darīt?
Pārstāt spēlēt lomas un kļūt pašai.
***
Vēl kāds nozīmīgs stereotips – tas ir, ka vīriešiem nav vajadzīga ģimene un tuvs cilvēks blakus.
Lai gan, patiesībā, ja neņemam vērā pavisam jaunus, vēl nepieredzējušus puišus vecumā līdz 25 gadiem, tad visi vīrieši meklē tieši dzīves biedri, kas pieņems viņu tieši tādu, kāds viņš ir un ar kuru viņš var būt pats, kas vienmēr būs viņa pusē, atbalstīs, uzklausīs un sapratīs.
Ideāla sieviete ir tā, pie kuras gribas atgriezties katru vakaru pēc darba, un katram vīrietim vērtības ir individuālas un dažādas.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (12)
[30.11.2011 - 10:55]
Nu... konkurence nav iemesls, konkurence ir apstāklis, kas liek vairāk pacensties mērķa sasniegšanai. Tāpat, kā konkurence uz darba vietu nav iemesls, kāpēc es centīšos atstāt labāku iespaidu uz darba devēju. Iemesls ir tas, ka es gribu to darbu, un konkurence liek tikai pastiprināt centienus.
Tas ir, var jau arī būt, ka cilvēki ko cenšas tikai konkurences dēļ - pašapliecināties, ka ir labāki, bet pats tas mērķis (iegūt darba vietu) ir bijis-nebijis, taču diez vai tas ir tāds standarta gadījums, pie tam tas tad ir sevis dēļ.
Tāpat cenšanās labi izskatīties citu sieviešu dēļ - jo ir konkurence, patiesībā joprojām ir vīriešu dēļ. Tikai, lai piesaistītu vīriešu uzmanību, ir jāvelta vairāk pūļu. Nu vai arī pašai sev par prieku, pierādīt sev, ka izskatās labāk, nekā tās citas.
(Protams, te nepieminu netradicionālas orientācijas sievietes, kas tiešām varētu censties izskatīties tā, lai patiktu citām sievietēm).

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[27.11.2011 - 14:27]
Es vel papildinatu, ka sievietes krasojas, pucejas un visadi citadi rupejas par savu arejo izskatu citu sieviesu del (konkurence tomer spiez)


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (12)
[26.11.2011 - 18:55]
Pats raksta iesākums - "Nozīmīgākā daļa, ko mēs, meitenes un sievietes, darām ikdienas dzīvē, ir veltīta tam, kas patiks vīrietim, bet vēl labāk – visiem vīriešiem uzreiz.." - KOOO? Par kādām "mums, meitenēm un sievietēm" te ir runa? Par seklām cackām, kurām nav ne hobiju, ne interešu, ne galu galā nepieciešamības strādāt un nodrošināt savu iztikšanu?
 
Vai varbūt raksta autoram misējies, un izlaists, kā nozīmīgākā daļa? Piemēram, "nozīmīgākā daļa no rūpēm par ārieni" vai kā tā. Jo - sorry, stipri šaubos, vai var teikt, ka nozīmīgākā daļa no tā, ko sievietes ikdienā dara, ir veltīts šim mērķim, ja nu vienīgi nelien kaut kādās pavisam neapzinātās lietās, tā teikt, visas dzīves pamatā ir savas sugas turpināšanas dziņa.

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
PD-SCU4-9-019 2.00 LVL SC-38645 21.30 LVL PD-552284-61 3.70 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist