Ielogoties ar Facebook pasi
Auns clock Šodien ir 10. Aprīlis 06:34:08


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[6] Apmeklētāju kopā[9490]

3 paņēmieni, kā uzzināt, vai vīrietis ir gatavs jūs precēt.

Ņujorkas universitātes psihologi ir sastādījuši algoritmu, kas palīdzēs ikvienai sievietei uzzināt, vai viņas kavalieris ir gatavs viņu precēt. Ir trīs faktori, kuriem nepieciešams pievērst uzmanību.
Vai jūsu vīrietis ir gatavs jūs precēt un vispār, vai nākotnē ir iespējama laulība tieši ar šo vīrieti, vai vispār var nesapņot par laulībām ar šo vīrieti? Uzzināt to ir ļoti vienkārši.
Pirmkārt, jau pirmajās tikšanās reizēs sāciet runāt par laulībām. Stiprā dzimuma pārstāvja atbildes palīdzēs jums saprast viņa nolūkus attiecībā pret jums, raksta The Times of India.
Otrkārt, pajautājiet, kādu viņš iztēlojas ideālu sievieti.
Kamēr viņš aprakstīs veidolu, attieciniet šīs rakstura iezīmes uz sevi. Ja daudz kas nesakrīt, tad attiecības var pārtraukt sākuma stadijā, jo agrāk vai vēlāk šis vīrietis atradīs sievieti, kas vairāk atbildīs viņa ideālam nekā jūs.
Treškārt, pievērsiet uzmanību, iepazīstoties ar vecākiem.
Ja jūsu draugs nesteidzas jūs iepazīstināt ar saviem vecākiem, tad nekā nopietna viņam pret jums nav. Ja tikšanās ar vecākiem nav notikusi pat pēc vairāku gadu attiecībām, tad varat būt pārliecināta, ka šis vīrietis jūs neprecēs.

Laulības, kuras vēlaties tikai jūs

Kaut ko esat kārtīgu izdarījusi: noslēgusi izdevīgu līgumu vai atrisinājusi mājokļa problēmu, ieguvusi interesantus paziņas vai negaidīti aizrāvusies ar jogu. Ir tikai viena neveiksme, kurā nedalīsieties pat ar tuvākajām draudzenēm. Šogad, tieši tāpat kā pagājušogad, jūs neesat apprecējusies.
Kāpēc viņš velk garumā?
Jūs mēģināt attiekties pret šo faktu mierīgi un pazobojaties par mammu, kura tik ļoti vēlas jūs ieraudzīt baltā kleitā. Bet dvēselē ir skumjas, jo jūs jau ar mīļoto cilvēku esat kopā vairākus gadus, bet viņš kā nepiedāvā tā nepiedāvā roku un sirdi. Jūsu draudzenes un viņu draugi – jau mātes un tēvi, bet jūsējais tik dzied civillaulības odas un nepievērš uzmanību tam, ka jūs skumstat, ieraugot laimīgu līgavu.
Ko darīt šajā situācijā?
Klusu un neuzkrītoši ņemt vadības grožus savās rokās.
Iesākumā, vajag noskaidrot, kāpēc viņš vilcinās ar laulībām. Iemeslu var būt daudz. Piemēram, viņa vecāki vēlu apprecējās. Mans mīļotais, piemēram, par ideālu uzskata laulību, kas noslēgta pēc 27 gadiem. Tieši 27 gados precējās viņa vecāki. Viņi bija vienaudži, sēdēja vienā skolas solā, pēc skolas beigšanas katrs aizgāja uz savu pusi, nejauši satikās un nolēma, ka kopā viņiem tomēr interesantāk. Man šis stāsts iedveš skumjas: manai mammai bija 17, kad viņa mīlestības vadīta precējās ar tēti, pēc gada piedzima pirmdzimtais, mazliet vēlāk es.
Cits diezgan izplatīts iemesls: viņa vecāku vai viņa paša neveiksmīga laulība. Ķildas un un strīdi, krāpšanas un nodevība, šķiršanās un īpašuma dalīšana – iespējams, jūsu izredzētais iedomājas laulību kā nemitīgu karošanu, kur uzvar jebkurš cits tikai ne viņš?
Visticamāk, viņu biedē materiālā atbildība. Precēts vīrietis – pirmkārt ir mednieks (vismaz tā pieņemts domāt sabiedrībā). Bet, ja nu viņš netiks galā? Bet, ja nu viņu pēkšņi atlaiž no darba, un jūs paliekat bez maizes gabala? Šīs neirotiskās domas pēc būtības ir pilnīgs stulbums. Sievietes tagad nepelna mazāk (dažkārt vairāk par vīrieti), tikai reti kurš vīrietis atteiksies palielīties, ka „es uzturu pats sevi, sievu un kanārijputniņu Maņu”.
Bērni.… Vēl viens iemesls, par ko aizdomāties. Vīrieša izpratnē, bērni ir ne tikai mīlīgas būtnes rāpulīšos, bet arī dzimtas turpinātāji, mantinieki. Mantiniekiem pieņemts atstāt uzkrātās bagātības. Turklāt mantinieki alkst labas pārtikas …, pieklājīgas audzināšanas…, lieliskas izglītības.… Tajā visā ir jāiegulda nauda. Vai jūsu vīrietis ir gatavs investēt valsts nākotnē? Pārbaudīt ir viegli. Ja viņš ļoti izsargājas (gatavs uzvilkt pat divus prezervatīvus papildus drošībai) un reizēs, kad jums aizkavējas mēnešreizes, viņš ir tuvu sirdstriekai, tad, visticamāk, viņš par bērniem nedomā.
Lai cik skumji, bet var būt vēl divi iemesli. Pati nežēlīgākā. Jūs viņam esat tikai pagaidu draudzene. Mana paziņa tādas sievietes dēvē par „pārkraušanas punktu”: ar viņām izdaiļo vientulību, gaidot liktenīgo tikšanos.
Ir apnicis būt par „pārkraušanas punktu”? Esat nogurusi stāstīt draudzenēm par savu attiecību peripetijām? Gribat īstu ģimeni, ar vīru un bērniem? Uz priekšu, ķerieties pie lietas!

”Krievu rulete”, psiholoģija, grūtniecība.

Ir daži varianti, kā piespiest vīrieti doties uz zaksu.
Vienu no variantiem esmu nosaukusi par „krievu ruleti”. Jūs varat iegūt pamatīgu džek-pot vai palikt tukšā. Idejas būtība ir šāda: uz kādu laiku pilnībā pārtrauciet attiecības ar mīļoto. Neatbildiet uz viņa telefona zvaniem un sms, ignorējiet tikšanās, aizbrauciet pie tantes. Izplūstiet tālumā, kā mītiska nimfa. Savulaik tā rīkojās Lolita Miļavskaja un vairākkārt ir atzinusies intervijās. Pirmās divas laulības estrādes dziedātājai bija civillaulības, bet, precoties, trešo reizi, viņa vēlējās, lai viss norit, kā ar normāliem cilvēkiem. Biznesmenim Aleksandram nekas cits neatlika, kā precēties, jo kamēr Lolita viņu ignorēja, viņš saprata, cik viņam viņa ir dārga. Kā teicienā „To, kas mums pieder, nesargājam, kad pazaudējam - raudam”. br /> Dažiem vīriešiem ir nepieciešama tāda trauksme. Taisnība, var arī rasties blakus efekti: piemēram, jūsu vīrietis var mierīgi izturēties pret jūsu pazušanu, neķert pēc telefona un neinteresēties, kur tieši jūs palikāt. Tad ir vērts aizdomāties: kas jūs saista ar cilvēku, kuram jūs esat dziļi vienaldzīga? Varbūt viņš nav jūsu romāna varonis?
Vēl viens paņēmiens, daudz psiholoģiskāks un smalkāks. Tas lieliski nostrādāja Mihaila Bojarska gadījumā, varbūt derēs arī jums. Kā zināms, Bojarska sieva, aktrise Larisa Lupiana, pirms iegāja „dzīvesbiedru” rangā, nemitīgi „zāģēja” aktieri. Viņa gribēja precēties, viņš nē, atsaucoties uz banālo frāzi „Nu, ko gan mainīs zīmogs pasē?” „Neko nemainīs”, - lūdzās Larisa, un repetīcijas pārtraukumā aizvilka viņu uz laulību reģistrāciju. Patiesi, ja zīmogs neko nemaina, tad no tā nevajag arī baidīties. Galvenais – pārliecināt par to vīrieti. Šī paņēmiena blakus efekts ir tāds: kāzas, visticamāk, būs pieticīgas, tikai pašiem tuvākajiem. Kleita ar Svarovski kristāliem, limuzīns un dārgs šampanietis nebūs, vīrietis vienkārši aizies ar jums uz zaksu un iespiedīs zīmogu, kā jūs to vēlējāties.
Grūtniecība.… Arī kaut kas no „krievu ruletes”. Paņēmiens nežēlīgs, ar pilnīgi neparedzamām sekām. Šantažēt mīļoto ar bērnu, kuru nēsā zem sirds – nelietīgi, īpaši pret vēl nedzimušo bērnu. Ļaunas mēles saka, ka tenisa zvaigzni Andrē Agasi apprecinājuši pret paša gribu ar stāvoklī palikušo Štefiju Grāfu. Pāris dzīvo kopā, bet regulārā šķiršanās ļauj žurnālistiem secināt, ka viņiem viss neiet tik gludi. Man šķiet, ka šis nav labākais paņēmiens. Kaut gan … lemt jums.
Lai kādu taktiku jūs arī neizvēlētos, atcerieties, ka runa ir, iespējams, par jūsu nākošo vīru un jūsu bērnu tēvu. Dievs ir radījis sievieti gudru, tad izmantojiet šo gudrību, lai sasniegtu vēlamo, nelaužot šķēršļus. Kāzas, par kurām pagaidām sapņojat tikai jūs, noteikti notiks, turklāt pēc abu pušu vēlmes. Ja ne šogad, tad nākamgad.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


saulitee
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[17.08.2011 - 16:50]
es savam vīrietim uzlikšu kakla siksnu un kā sunīti aizvilkšu uz zaksu (lol) (lol) (lol)


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[24.06.2011 - 21:19]
''Pirmkārt, jau pirmajās tikšanās reizēs sāciet runāt par laulībām.'' !!!???  (stupid)
Tas nabaga vīrietis tak jau pēc pirmajām šādas sarunas minūtēm pēkšņi atradīs iemeslu notīties! (haha)  Raksts ir pilnīgi garām.  (fui)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


agodanzy
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.06.2011 - 00:58]
phe mums ir beerns bet es nekad muuzjaa viirietim neliktu mani preceet, ja vinjsh to neveelas.. nu shis raksts neder muusdienu sievietei, diemzjeel  (fui)


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (12)
[10.06.2011 - 20:23]
Dievs esot radījis sievieti gudru? Laikam jau ne jebkuru sievieti... Vismaz izlasot šo rakstu, tā šķiet.
Reti muļķīgs raksts, žēl, ka nevar ielikt vērtējumu - 0 zvaigznītes. Lai nu tā viena būtu, par to, ka sanāca, par ko pasmieties.

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


kerija_
Lietotājs offline sievieteLauvaPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[10.06.2011 - 11:07]
stulbs raksts. ja vīrietis nebildina, tad viņam ir savi iemesli. protams, vajag aprunāties, bet nekādas pazušanas, vilkšanas uz zaksu vai bērns. tas ir pēdējais izmisuma solis.
laulībai ir jābūt mīelstības vārdā. tikai un vienīgi. un īstais vīrietis tam nobriedīs.


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[10.06.2011 - 10:20]
Sakums ir vnk totals stulbums, jo seviski tie 3 panemieni ka uzzinat (lol) (lol) Manuprat, uz zaksu velk pasas tos vieriesus tikai loti izmisusas un nomakta sievietes pilnas ar stereotipiem sabiedribas. Cita lieta, ka virietis pats izskiras par tik nopietnu soli un bildina, kas nozime, ka vins par 100% velas nevis saubas.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
PD-OLBO-087 5.80 LVL SC-45594 9.10 LVL PD-ZEL07 32.70 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist