Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 26. Novembris 06:32:17


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[8] Apmeklētāju kopā[7972]

Feromoni: savstarpējās pievilkšanās noslēpums.

Daudzi no mums ir izjutuši neaprakstāmu tieksmi pret pretējā dzimuma pārstāvi. «Starp mums it kā izskrēja strāva» - pazīstama frāze? Kāpēc tā notiek? Viss slēpjas feromonos, šajos noslēpumainajos «mīlas hormonos». Šodien Kleoo.lv pastāstīs par to, kā paaugstināt savu pievilcību vīriešu acīs un kļūt vēl seksuālākai.

Feromoni: ceļš uz vīrieša sirdi.

Vēsturisko dokumentu privātajā kolekcijā, kas pieder austriešu juristam Albīnam Šramam, glabājas vēstule, kurā franču karavadonis Bonaparts Napoleons rakstīja savai mīļotajai Žozefīnei: «…atgriežos Parīzē, rītvakar nemazgājies».

Kur gan glabājas atslēga uz vīrieša sirdi? 1942.gadā nākamais Nobela laureāts, šveiciešu ķīmiķis Vladimirs Prelogs atklāj androstenonu – vielu, kas izstrādājas vīrieša organismā, lai pievērstu sev sieviešu uzmanību.
Feromonu atklāšana apstiprina, ka mīlestība rodas tiešā nozīmē no «pirmās smaržas».
Feromoni – tās ir lidojošas vielas, kas pastiprina seksuālo tieksmi kā vīriešiem, tā sievietēm. Feromonus izstrādā apokrīnie sviedru dziedzeri. Cilvēka degunā ir speciāls kanāls feromonu uztveršanai – vomeronazālais orgāns.
Vomeronazālais orgāns ar nervu galiem savienojas nevis ar galvas smadzeņu garozu, bet zemgarozas daļu. Tāpēc mēs neapzināmies, ko šis orgāns sajūt kā smaržu.
Bet zemgaroza aktivizējas atbilstošā veidā, t.i., simpātiju noteikšanas process notiek zemapziņas līmenī, bez smadzeņu iejaukšanās.
Bieži vien cilvēks nevar saprast, kāpēc patīk kāds no pretējā dzimuma pārstāvjiem, bet nepatīk cits.

Feromoni: darbības princips.

Kaut gan feromonus zinātnieki atklāja tikai 19.gadsimtā, šo fermentu darbība bija zināma jau slāvu burvēm 9.gadsimtā. Lai pieburtu vīrieti sievietei un otrādi, viņas neredzot deva paostīt „upurim” pieprasītāja veļu.
Tādā veidā, līdz upura vomeronazālajam orgānam nonāca maksimāls daudzums feromonu.
Seksologi apgalvo - ja vīrietim feromoni izdalās kopā ar sviedriem, tad sievietei viss ir otrādi. Īpaši feromoni sievietei izdalās sieviešu cikla 14. dienā.
Tieši šajā periodā ir vislielākās iespējas ieņemt bērnu – notiek ovulācija. 1-2 dienas pirms ovulācijas un 1-2 dienas pēc ovulācijas sievietei izstrādājas liels daudzums feromonu. Daba tā ir izdomājusi, lai piesaistītu vīriešus, ieņemtu bērnu, bet rezultātā dzemdētu veselīgu bērniņu.
Tātad vīrieti vairāk piesaista nevis sievietes pievilcīgās ķermeņa formas, bet stāvoklis, kādā atrodas viņas organisms.
Zinātnieki apgalvo, ka sievieti ietekmē ne tikai vīriešu feromoni, bet arī sieviešu, tikai uzbudinājuma vietā tie izraisa konkurences stāvokli. Sievietes neapzināti cīnās par vīriešu uzmanību.. Ja šajā laikā kādai no sievietēm norit ovulācijas process un, atbilstoši, pats lielākais feromonu izdalīšanās process, tad citas sievietes organisms arī sāk paātrināt šo fermentu izstrādi.
Sieviešu kolektīvā menstruālie cikli mēdz sinhronizēties. Ja vairākas sievietes mīl vienu vīrieti, tad arī viņām sinhronizējas cikls.
Vīriešiem feromonu izmešana notiek stresa situācijās. Viņu organisms it kā cenšas nodemonstrēt, ka viņš ir pats labākais – tādā veidā ietekmē konkurentus.
Ja vīrietis lieto tualetes ūdeni ar feromoniem, tad apkārtējās sievietes viņu uztvers kā «augstākās hierarhijas tēviņu».

Feromoni: interesanti fakti.

Sinklēra institūta amerikāņu seksologi eksperimenta ceļā noteikuši – jo veselīgāks vīrietis, jo spēcīgāk viņa smarža pievelk sievietes. Pievilcīga vīrieša feromonus nav iespējams apslāpēt pat ar smaržām.
feromonu atklāšana un izpēte, to ietekme uz cilvēkiem radīja īstu revolūciju parfimērijā.
Ja par seksuālo pievilcību atbild vielas, kuras izstrādā cilvēka ķermenis, tad parastas smaržas ar parastu aromātu nevienam nav vajadzīgas.
Tad 20. gadsimta vidū parfimērijas ražotāji sāka pievienot smaržām dzīvnieku izcelsmes feromonus, bet ar molekulāru sastāvu, maksimāli pietuvinātu cilvēkam (meža kaķa, bebra, kašalota).
1986. gadā amerikāņu biologam U.Kutlerdam izdevās atdalīt feromonu no sievietes sviedriem, šī tehnoloģija vēl līdz šim ir noslēpums. Pirmās smaržas ar sieviešu feromonu bija „Afinaferomons 1013” .
No tā brīža smaržas ar feromoniem – vienas no dārgākajām pasaulē, taču turpina ieņemt pirmās vietas pārdošanas reitingā.

Feromoni: seksuālais parfīms.

Patiesībā ir ļoti daudz pozitīvu atsauksmju pēc smaržu ar feromoniem lietošanas.
Kādam atrisinājās problēmsituācijas ģimenē, citiem izmainījās uz labo pusi attiecības ar mīļoto cilvēku, trešie piesaistīja vienaldzīgu cilvēku uzmanību.
Smaržas ar feromoniem saglabājas no 6 līdz 8 stundām. Lai šīs smaržas darbotos maksimāli efektīvi, tās vajag klāt īpašā veidā – vietās, kur asinsvadi atrodas tuvāk ādai.
Tur ķermeņa temperatūra ir augstāka, tātad feromoni izgaros un izplatīsies ap cilvēku.
Franči apgalvo, ka labāk smaržas klāt uz pulsējošām vietām – plaukstas pamatnes, kakla, elkoņu locītavas iekšpusē, aiz auss ļipiņas, vaigu kaula augšējā daļā.
Tieši tā cilvēka, kurš patīk, feromonu specifisko smaržu sieviete atpazīst caur smaržu aromātu.
Parfimērijas ražotāji iesaka - lai maksimāli pastiprinātu pašu feromonu darbību, vajag nēsāt dabīga auduma drēbes (atšķirībā no sintētiskās, tā caurlaiž feromona molekulas) un vairāk skūpstīties.
Skūpsti – pats labākais veids kā pietuvoties jūsu mīļotā vomeronazālajam orgānam. Pat draudzīgs skūpsts pastiprina feromonu apmaiņu simtiem reižu.
Bez tam, ja jūs patiešām gribat atrast savu īsto mīlestību, tad atsakieties no dezodorantiem un samierinieties ar savu sviedru smaržu.
Dzīvniekiem pārošanās process notiek pateicoties feromoniem. Lauvene atrod tēviņu desmitiem kilometru attālumā un, lai savienotos ar pašu veselīgāko lauvu, viņa pārvar šo attālumu. 2007. gadā krievu akadēmiķis Nikolajs Mjasojedovs dalījās pieredzē. Žurkai izņēma vomeronazālo orgānu – rezultāti pārsteidza zinātniekus, dzīvniekam vispār neizdalījās sviedri. Zinātnieki pierāda, ka atšķirībā no dzīvniekiem cilvēki tik izteikti nereaģē uz feromoniem, vairāk kontrolē sevi.
Ja jūs šaubāties vai jūsu vīrietis ir uzticīgs, pasmaržojiet viņu. Tieši pateicoties feromoniem sieviete intuitīvi nojauš par vīra neuzticību, jo viņa mīļākās feromoni var saglabāties uz vīrieša ķermeņa, īpaši matos, 24 stundas. Viņš pats to nemaz neapzinās. Sieviete intuitīvi sajūt svešus feromonus, jo izjūt riebumu pret šo smaržu.
Psihologi apgalvo - jautājumos par pāru uztucību paļauties tikai uz degunu nevajag!

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[22.05.2011 - 10:20]
Jap, tasjau skaidrs, ka šī visa sistēmiņa strāda uz urrā!, (samba)  bet nevajag jau aiziet galējībās, t.i.- nelietot dezīšus un svīst. (fui)  Tad jau točna navienam nepatiksi. Feromoni darbojas tik intensīvi, ka nav nozīmes vai Tu lieto kādas smaržas, tos sajūt cauri mākslīgajam aromātam un viss notiek.  (party)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[18.05.2011 - 20:25]
Patiesiba taja ir, bet es neapgalvosu, ka tas atbild par iemilesanos. Mana pieredze radijusi, ka tas atbild tiesi par vairosanas instinktiem, cik seksuali pievilcigs liekas partneris-e. Un dabigo aromatu var sajust pat tikko iznakot no dusas, ta ka ar vairaku dienu nemazgasanos varetu iedzivoties neviziguma (hehey)


!
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.05.2011 - 19:06]
Njā, gan jau ir vēl tādi vīrieši, kuri izbauda sievietes ĪSTO aromātu Pat Napoleons rakstīja Žozefīnei, lai viņa nemazgājas kādas 2-3 dienas pirms viņa atbraukšanas  


Sinba
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[16.05.2011 - 16:35]
olimpija, tik daudz es arī piefiksēju, tikai...ka tik nesanāk otrādāk.   (haha)

Kad vienas durvis aizveras, vienmēr atveras citas. Daudz labākas par iepriekšējām.


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[16.05.2011 - 16:19]
Nemazgajies, saodis Tavu dabigo ,,aromatu,, un pasi lips klat (haha)


Sinba
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[16.05.2011 - 15:30]
Lasīju, lasīju, bet tā arī no teksta nesapratu, kā paaugstināt savu pievilcību vīriešu acīs un kļūt vēl seksuālākai.

Kad vienas durvis aizveras, vienmēr atveras citas. Daudz labākas par iepriekšējām.


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.05.2011 - 13:26]
ir taisnība


.
Lietotājs offline vīrietisMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.05.2011 - 13:11]
Feromoni: savstarpējās pievilkšanās noslēpums.tas tiesam pastav.  

.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-TUKK80-018-19 5.70 LVL PD-GP23 2.20 LVL SC-46234 6.90 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist