Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 10. Decembris 11:04:19


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[14] Apmeklētāju kopā[30524]

Slaidi gurni 14 dienās – tas ir reāli!?

Daudzām no mums tauki krājas gurnu, vēdera, kāju apvidū. No liekajiem taukiem šajās problemātiskajās zonās, protams, var atbrīvoties. Tātad, ja jūs ar grūtībām varat uzvilkt savus mīļākos brunčus vai knapi varat aizpogāt džinsus, ķerieties pie savas figūras nepilnību labošanas.
Vingrošana var palīdzēt padarīt slaidākus un elastīgākus gurnus, nostiprināt muskuļus. Strādājot ar sevi, nesēdiet uz vietas, vairāk kustieties dienas laikā. Vairāk ejiet kājām – dienā ne mazāk kā 30 minūtes, dodiet priekšroku kāpnēm nevis liftam un regulāri veiciet vienkāršus vingrinājumus. Pēc divām nedēļām rezultāts jūs iepriecinās.
Sākumā.
 • Pirms ķerieties pie vingrinājumiem, ieklausieties svarīgās rekomendācijās, ko piedāvā Kleoo.lv. Vingrinājumu iesākumā nepieciešama viegla iesildīšanās (galvas noliekšana un pagriešana, plecu apļošana, noliekšanās uz sāniem un lejā, izklupieni ar katru kāju pēc kārtas). Tas aizņems 10 minūtes, toties muskuļi būs sagatavoti vingrinājumiem.
 • Pēc tam vēlama aerobikas slodze 20-40 minūtes: varat paskriet uz trenažiera, izpildīt dažus vieglus vingrinājumus vai padejot pie labas mūzikas. Pēc tādas apzinātas iesildīšanās ķerieties pie lielākas slodzes.
 • Neaizmirstiet dzert pietiekami daudz ūdens, nodarbību laikā ieteicams ir minerālūdens bez gāzes. Sekojiet vienmērīgai elpošanai: ieelpojiet caur degunu, izelpojiet ar muti, turklāt, sasprindzinoties, izelpojiet, bet atbrīvojoties, ieelpojiet. Neaizturiet elpošanu, lai netraucētu skābekļa plūsmu.
 • Par nodarbību programmu.

  Nodarbībām būs nepieciešams mīksts vingrošanas paklājiņš. Treniņu programma katram vingrinājumam: iesācējiem - 10 atkārtojumi, 3 pieejas, pauze starp pieejām 15 sekundes, pieredzējušajiem – 15 atkārtojumi, 4 pieejas, pauze starp pieejām 15 sekundes.
  1. vingrinājums
  Poza un kustības: jūs stāvat, kājas plecu platumā, esat atbrīvota, rokas uz gurniem.
  Izpildiet pietupienus, saliecot kājas ceļos. Noliecieties ceļu līmenī it kā jūs sēstos uz galda malas, kas atrodas aiz jums nelielā attālumā.
  Efekts: vingrinājums stiprina gurnu un iegurņa muskuļus, sadedzina kalorijas.
  Padoms! Netupieties pārāk zemu. Ceļoties, neizlieciet ceļgalus līdz galam, kājas paliek mazliet saliektas.
  2. vingrinājums
  Poza un kustības: jūs stāvat uz vienas kājas, rikas uz gurniem, korpuss mazliet noliekts uz priekšu, atbalsta kāja mazliet ieliekta celī, otra – saliekta celī un pacelta. Veiciet izklupienu uz aizmuguri, iztaisnojot pacelto un saliekto kāju, pēc tam atgriezieties sākuma pozīcijā. Atbalsta punkts izklupienā – papēdis (nevis purngals). Pēc tam mainiet kāju.
  Efekts: stiprina gurnu priekšpusi.
  Padoms! Neveiciet pārāk lielus izklupienus, muguru turiet taisnu, neceliet kāju augstāk par gūžas līmeni.
  3. vingrinājums
  Poza un kustības: Jūs stāvat uz vienas kājas, rokas uz gurniem, atbalsta kāja mazliet saliekta celī, otra – pacelta un saliekta, gurni paralēli grīdai. Iztaisnojiet kāju, turot to ar svaru. Iedomājieties, ka veicat vieglu spērienu pret priekšā karājošos bumbu. Izpildot vienu piegājienu, mainiet kāju!
  Efekts: stiprina gurnu priekšpusi.
  Padoms! Saliecot kāju, neveiciet asas kustības. Pildiet vingrinājumu plūstoši un vienmērīgi. Nesalieciet kāju līdz galam, lai paliek mazliet ieliekta. Neliecieties atpakaļ, turiet muguru taisni.
  4. vingrinājums
  Poza un kustības: jūs stāvat, rokas uz gurniem, korpuss mazliet noliekts uz priekšu un mazliet ieliekti ceļi, ar otru kāju lieciet soli atpakaļ un atbalstieties ar papēdi. Paceliet atpakaļ esošo kāju, virzot papēdi gūžu virzienā. Atgriezieties sākuma pozīcijā. Izpildot piegājienu, mainiet kāju!
  Efekts: stiprina gurnu aizmuguri.
  Padoms! Kāju pārāk augstu neceliet, neveiciet asas kustības, sekojiet, lai celis skatītos grīdā.
  5. vingrinājums
  Poza un kustības: jūs guļat uz sāniem, rokas saliektas elkonī, viena balsta galvu, otra – atspiesta pret grīdu, kāja, kas guļ uz grīdas, saliekta celī, otra – iztaisnota. Paceliet un nolaidiet izstiepto kāju, muskuļi nostiepti, papēdis nostiepts, purngals skatās grīdā. Izpildot gājienu, mainiet kāju.
  Efekts: šis vingrinājums stiprina sēžas muskuļus un gurnu iekšējo daļu.
  Padoms! Ceļot kāju, sasprindziniet sēžas muskuļus. Nolaižot kāju, neskarieties pie grīdas, tā paliek gaisā. Nelieciet korpusu atpakaļ.

  Gurnu muskuļiem.

  Šis vienkāršais vingrinājums derīgs tiem, ka ilgu laiku pavada pie rakstāmgalda, pie datora.
  Nostājieties taisni, turiet muguru taisnu. Veiciet izklupienu uz priekšu ar labo kāju, kreisās kājas papēdi neatraujot no grīdas. Pakāpeniski pārnesiet ķermeņa svaru uz labo kāju, kamēr sajutīsiet gurnu muskuļu spriedzi. Sekojiet, lai kreisās kājas papēdis neatrautos no grīdas. Noturieties šajā pozīcijā, lēnām aizskaitot līdz 5. Veiciet soli atpakaļ. Atkārtojiet 3 reizes, ar katru kāju.
  Otrs paņēmiens: atbalstoties, nostājieties uz vienas kājas. Ar otru kāju gaisā zīmējiet „astotnieku”, viena daļa būs jums priekšā, otra atpakaļ. „Astotnieka” izmēru pamazām palieliniet, lai kustību amplitūda būtu pēc iespējas lielāka. Izpildiet 10-20 piegājienus ar katru kāju.
  Ar ūdens palīdzību.
  Vingrinājumi ūdenī palīdzēs ātri nostiept muskuļus, atbrīvojot no liekajiem centimetriem un kilogramiem bez lielām mokām.
  Nostājieties ar seju pret peldbaseina malu – ūdenim jābūt līdz krūtīm. Pieturoties ar rokām pie malas, kreiso kāju salieciet un paceliet maksimāli augstu. Pēc tam ar spēku virziet kāju atpakaļ, sekojot, lai papēdis skatītos griestos, pēc tam kāju atvirziet atkal uz priekšu. Vēders ievilkts, stāja taisna. Izpildiet 15 reizes ar vienu kāju un tikpat daudz ar otru kāju ātrā tempā.
  Svarīgi: vingrinājums tiek veikts ar izstieptām rokām no malas, muguru turiet taisnu. Ja pleci būs saliekti, tad strādās cita muskuļu grupa. Jo ātrāks temps, jo rezultāts efektīvāks.
  Nākamais vingrinājums formē iekšējās un ārējās gurnu daļas. Tiek pildīts, stāvot ar pleciem ūdenī, lai uz sāniem izstieptās rokas atrastos zem ūdens. Veiciet 4-8 lielus soļus pa kreisi. Abas rokas šajā gadījumā izstieptas pa labi un ar katru soli rokas tiek pārvirzītas kustības virzienā – pa kreisi. Kad solis sperts, rokas atgriežas sākuma pozīcijā.

  Dibens kā Šakirai.

  Savos koncertos Šakira ar prieku demonstrē publikai dedzīgas vēderdejas un rāda piemēru daudzām savām talanta cienītājām: vēderdejas šobrīd ir ļoti populāras arī fitnesa zālēs, kā brīnišķīgi kardiovingrinājumi, palīdzot atbrīvoties no liekā svara.
  Tās lieliski piestāv sievietēm, kuras, kā Šakira, mīl dejot un nevar ciest garlaicīgus vingrinājumus. Vēderdejas stiprina ne tikai vēdera muskuļus, bet arī kāju, gurnu un sēžas.
  Šakiras dejas vingrinājumi: veiciet 2-3 piegājienus pa 8-15 atkārtojumiem 2-3 reizes nedēļā.
  Nostājieties taisni, kājas plecu platumā, rokas uz gurniem. Ar labo kāju speriet soli atpakaļ un salieciet ceļus, kamēr labās kājas apakšstilbs būs paralēls grīdai, bet kreisās kājas apakšstilbs – perpendikulārs tam. Noturieties kādu laiku un atgriezieties sākuma pozīcijā. Atkārtojiet vingrinājumu ar otru kāju.
  Slaiduma diēta
  Klaudijas Šiferes ideālā figūra ļauj ticēt brīnumiem. Topmodelei ir stabili 57 kilogrami un 180 cm garš augums, viņa viegli uztur labo formu ar pašas izstrādātu diētu.
  Brokastis: 1 ola.
  Pusdienas: 150 g liesa biezpiena un zaļā tēja.
  Vakariņas: tas pats, kas pusdienās.
  Drīkst dzert tikai minerālūdeni, neko citu, kā norādīts ēst un dzert nedrīkst. Un nekāda cukura!
  Ja noturēsiet šādu diētu 3 dienas, varat atskaitīt 3 līdz 5 kilogramus.

  Ielādēja:anonymous
  Vidējais vērtējums:
  Daudzums


  krekeriic
  Lietotājs offline sievieteAuns
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
  [26.02.2012 - 21:30]
  nu ziniet,man sada dieta neder...man ir loti fizisks darbs,tapec ar tadu oglhidratu daudzumu man pat 1h neizturet...
  protams,noteikti teiksiet-fizisks darbs-tad kur problema?? bet diemzel sie taucini turas uz maniem gurniem un mazliet virs tiem un man nekadi nesanak tikt no viniem vala..mazliet slaidaka jau kluvu,bet gribetos mazliet vel,lai dibens smukaks...


  just_jack
  Lietotājs offline vīrietisLauva
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
  [25.06.2011 - 10:58]
  Citāta: zaptesburka
  Bet 300 g biezpiena un 1 ola pa dienu nav diēta, tā ir badošanās.

  Nu jau atkal ielīdusi ne savā lauciņā. 150g x2 biezpiens + 1 ola brokastīs, pa dienu priekš 57 kg auguma ir samērā labs risinājums. Jo nu tak beidzot paskataties pārtikas sastāvu pirms brēkt. Olbaltumvielas (biezpienā), tauki (uzņem ar olu) pietiekami dienai, vajadzētu papildus ogļhidrātu avotu, jo ir par maz, bet nu tas atkarīgs kāda slodze..


  IZDZĒSIET ŠO PROFILU
  Lietotājs offline sievieteVēzis
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (12)
  [21.05.2011 - 22:04]
  Morticij, gan jau, ka 2 no tiem 4 nomestajiem kg bija no tā vien, ka vēders tukšs.

  KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


  morticija
  Lietotājs offline sievieteSkorpionsEsmu dzīvesbiedra meklējumos
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (27)
  [21.05.2011 - 19:00]
  Vingrojumus tiesam samērā grūti izpildit visus - un bija arī tādi, kurus nepildīju. (fui)
  Tomēr es ievēroju to diētu  (no) tā tiešām ir grūta - es pietam mācos vel - un ir grūti noskatīties, ka kursā kāds ienāk ar kādu bulciņu  (hehe) bet nu vēders burkšķēja ne vienu vien reizi  (shy)
   
  bet nu nometu es 4kg  (clapclap)


  IZDZĒSIET ŠO PROFILU
  Lietotājs offline sievieteVēzis
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (12)
  [14.05.2011 - 09:47]
  Tā "diēta" man šķiet šausmīga... Es pati kādreiz esmu taisījusi atslodzes dienas (ne lai tievētu, vienkārši tāpat), kad gandrīz neko neēdu, bet tās nebija 3 dienas pēc kārtas, bet gan kāda brīvdiena, kad nekur nav jāiet. Un tik un tā ēdu cukuru, lai organisms napaliek bez enerģijas.
  Bet 300 g biezpiena un 1 ola pa dienu nav diēta, tā ir badošanās. Vispār, ja kaut ko tādu kur raksta, obligāti vajadzētu klāt nevis piebildi, cik kg nometīs, ja izturēs 3 dienas, bet gan, ka ilgāk par 3 dienām šādu diētu nemaz nedrīkst turēt, un arī nedrīkst bieži atkārtot. (Vajag arī ņemt vērā, ka topmodeles visur smuki vizinās ar mašīnām, nestiepj pēc garas darba dienas mājās smagus iepirkuma maisus un tad vēl nepavada vakaru, beržot grīdu... vārdu sakot, ir atšķirība, vai šādu ēdienkarti ievēro, laiskojoties uz dīvāna, vai tomēr, ja ikdienā nepieciešams vairāk enerģijas).
  Savādāk ņems, izlasīs to cilvēki, it īpaši pusaudžu vecumā, kuri  vēlas izskatīties pēc topmodelēm, un tad tā centīsies visu laiku dzīvot. Sabeigs savu organismu tikai.

  KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


  olimpija
  Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
  [07.05.2011 - 20:37]
  Smukam braziliesu dibenam un tvirtiem gurniem pietupieni ir vislabakie (ok)


  swiestmaize
  Lietotājs offline sievieteStrēlnieksBildināta
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
  [06.05.2011 - 18:29]
  Un būs dibens kā ŠAKIRAI!  (meat) Neticu (eat) (eat) (eat) Dodu  priekšroku Dietai vienalga kadai ,bet ne vingrot traks var palikt,a pietam es ja sakšu vingrot mani notures majas par traku  (gldance)

  *Never say never, because one day u`ll say forever.


  lotosa
  Lietotājs offline sievieteJaunava
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
  [06.05.2011 - 14:55]
  Vingrojumiem + + + ( iedarbīgi nav grūti un ilgi pildāmi) (ok)
  Diētai - - - ( tā tik uz vienu brīdi nometīs dažus kg, sēdēs badā un pēc kāda laika, kad visu pārtrauks...klāt nāks viss dubultā.) (no)


  .
  Lietotājs offline vīrietisMežāzis
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
  [05.05.2011 - 20:04]
  taisisu (sport)

  .


  !
  Lietotājs offline sievieteVēzis
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
  [05.05.2011 - 19:22]
  Pilnīgi piekrītu tev Bet gan jau kāda tam sekos līdzi  


  kristjiks
  Lietotājs offline sievieteDvīņi
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
  [05.05.2011 - 17:01]
  Skaists augums prasa meerkji un noturiibu, nevis drastiskumu un galeejiibas, kuras es sheit (diemzheel) nepaarprotami redzu.  (no)

  Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


  !
  Lietotājs offline sievieteVēzis
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
  [05.05.2011 - 15:59]
  Skaists augums prasa milzīgu darbu ar sevi ..  (sport)


  kristjiks
  Lietotājs offline sievieteDvīņi
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
  [05.05.2011 - 12:34]
  Are u out of your mind?! 

  Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


  kristjiks
  Lietotājs offline sievieteDvīņi
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
  [05.05.2011 - 12:30]
  Noturēt diētu 3 dienas- nasing spešal, bet nu, tas laiks vingrojumiem!!!  (devil) Kur tik ilgi?!

  Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!

  Lapa: [1]
  Pievienot komentāru
  Dārgās lasītājas!!!
  Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
  Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

  favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
  Taurenaefekts
  jautras idejas svētkiem
  SC-33714 14.90 LVL PD-SKUMAT100-079-OP 3.60 LVL SC-47601 19.40 LVL
  Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

  Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

  © Marki Group, 2006-2019

  Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist