Ielogoties ar Facebook pasi
Dvīņi clock Šodien ir 27. Maijs 19:14:35


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[2] Apmeklētāju kopā[3486]

Burvīguma noslēpumi.

Uzdodiet sev jautājumu: vai mākat izturēties pret cilvēkiem, pieklājīgi kontaktēties? Vai ievērojat uzvedības normas mājās, ciemos, uz ielas, teātrī, ballītē? Katrs sabiedrība pieprasa ievērot noteiktus likumus. Audzinātam cilvēkam ir vieglāk sasniegt panākumus, izveidot karjeru, jo lieliski iekļaujas jebkurā sabiedrībā. Tāpēc centieties nepārkāpt labo toni, kas ļauj jums justies labi jebkurā situācijā.
Lielākajā vairumā gadījumos, ja jūs nemīl apkārtējie – tā ir jūsu vaina.
Varbūt esat pārāk kritiski pret visu noskaņots vai nemākat ierobežot sevi, esat vulgāri vai grūtsirdīgi, ka arī pārējiem jūsu sabiedrībā paliek neomulīgi, tas ir, jūs ar savas uzvedības manieri atgrūžat citus cilvēkus. Varbūt jums trūkst parastās labsirdības un kontaktēšanās vienkāršības. Varbūt esat pārāk kautrīgs un jums nav viegli kontaktēties ar cilvēkiem.
Papētīsim tuvāk atsevišķus gadījumus un kopīgiem spēkiem centīsimies rast izeju no situācijām.

1. Jūs pārāk daudz žēlojaties
Mēdz būt situācijas, kad gribas izraudāties kādam uz pleca. Hroniskas raudules gadījumā visa dzīve pārvēršas par vienīgu žēlošanos. Normāls cilvēks nesūdzēsies apkārt esošajiem, ka pa ceļam uz mājām viņš ir pazaudējis kabatas lakatiņu vai ķemmīti. Raudule šo situāciju pārvērtīs traģēdijā. Viņa ilgi stāstīs, cik brīnišķīga viņai ir bijusi šī ķemmīte un kā gan viņa tagad bez tās iztiks. Kādam viņas monologa vidū gribēsies nopirkt viņai jaunu tādu pašu ķemmīti, tikai lai viņa beigtu gaudot. Var apgalvot, ka cilvēki vairīsies no kontakta ar šādu rauduli. Ja esat pamanījusi sevī raudules iezīmes, ātri mainieties. Neviens, pat vislabākais draugs, ilgi nevarēs izturēt tādu žēlošanos. Ja nevēlaties mainīties, tad jums der zināt, ka jūs esat neaudzināts cilvēks un apkārtējiem nepatīkams.
2. Jūs — panikas cēlājs
Šī uzvedības maniere lielākoties novērota sievietēm, bet mēdz būt arī vīriešiem, kas bieži vien ir pakļauti beziemesla bailēm. Tādi cilvēki, aizturot elpu, klausās baumās, zādzību, vardarbības, aviokatastrofu, slepkavību un daudzu citu šausmu paziņojumos. No viņiem uzzināsi par to, ka ikdienas diēta noved pie astmas, bet basketbola spēlēšana – pie nāves no bumbas sitiena. Šādi cilvēki katru dienu satriec citus cilvēkus ar nostāstiem par teroristiem, maniakiem-slepkavām un bezkaunīgiem pusaudžiem. Pēc mēneša kontakta ar tādu cilvēku patiešām liksies, ka uz mūsu planētas, izņemot slepkavības un vardarbību, nekas vairāk nenotiek. Ja esat sevī pamanījuši panikas cēlāja iezīmes, steidzami mainieties. Neviens nevēlēsies atrasties kompānijā ar tādu cilvēku, kas runā tikai par nelaimēm un bēdām. Drūmais uz visu skatiens atbaida no jums draugus.
3. Jūs — visu zinošais
Tāds cilvēks nekad neies pie ārsta. Viņš pats – staigājoša medicīniskā enciklopēdija, turklāt medicīna – vismazsvarīgākā viņa zināšanu joma. Ja viņu uzaicināsiet pusdienās, viņš nekavējoties sāks mācīt saimnieci, kā vislabāk pagatavot gaļas ēdienus. Ja pēkšņi viņš uzzinās, ka kāds iztērējis visu mēneša algu par kādu skaistu, bet dārgu mantu, viņš uzreiz paziņos, kur iespējams nopirkt tikpat skaistu, tikai daudz lētāku. Tad viņš pastāstīs par siltumnīcas efektu un paskaidros galda biedram, kāpēc viņš ir tāds neapdāvināts cilvēks, ar jaunāko metožu palīdzību izanalizējot savu dzimtu. Pat, ja viņu pieķers melos, viņš pavērsīs sarunu tādā veidā, ka apkārtējie sajutīsies neveikli, apmelojot tādu labu cilvēku. Ja esat pamanījuši sevi visu zinošā iezīmes, steidzami mainieties. Vienmēr visu zinot un visiem stāstot par visu, jūs kļūsiet vienkārši neizturams.
4. Jūs nemākat kontrolēt savu uzvedību
Tāda cilvēka graujošais spēks pārspēs jebkuru spridzekli. Ziedošo augu podi ar vijolītēm, fuksijām, zīmuļi, trauki, papīri, kastes lido pa istabu. Laikam bērnībā neviens viņam neteica, ka dusmu zibeņus nedrīkst dzēst sabiedriskā vietā. Vai, tieši otrādi, stāstīja pārāk daudz un panāca pretējo efektu. Tāds cilvēks uzsprāgst ne tikai katru dienu, bet katru stundu. Viņš skaļi kliedz, plēš papīra gabalus, viņa acis zib, bet mati elektrizējas. Nekādi saprātīgi secinājumi nenomierina viņu. Pēc kontakta ar tādu cilvēku neapzināti gribas uzlikt uzpurni, uzvilkt trako kreklu un lietot pēc vajadzības. Ja sevī pamanījāt sevi nekontrolējoša cilvēka manieres, ātri mainieties vai drīz vien jums vairs nebūs kam demonstrēt savu ekscentrisko raksturu.
5. Jūs pārāk uzmācīgs
Tāds cilvēks maz ko uzdrīkstas darīt: lidot ar lidmašīnu, ēst nezināmu ēdienu, peldēt vai ceļot. Toties viņš drosmīgi uzmāksies katram, kas atradīsies blakus, kad viņam: sāpēs galva, ir pazudušas brilles vai noticis vēl kaut kas tāds. Pielīpot pieprasa tādu uzticību, kāda parasti saista tuvus radniecīgus cilvēkus. Tikt no tādiem vaļā ir ļoti grūti. Viņi vēlas, lai cilvēks, kuram viņš ir uzmācies, ne tikai zinātu visu par viņu dzīvi, bet arī dzīvotu viņu dzīvi. Viņi detalizēti apraksta šai uzticamības personai katru savu dienu, stāsta par to, ko gatavojas darīt rīt, aizparīt un tā tālāk. Lai pasargātos no tādiem cilvēkiem, gribas pārcelties uz citu māju, vēl labāk uz citu pilsētu, pavisam brīnišķīgi – uz citu valsti, bet visideālākajā gadījumā – uz citu planētu. Ja esat pamanījuši sevī šāda uzmācīga cilvēka iezīmes, ātri mainieties. Ir noteikti ierobežojumi nastai, kuru mēs uzveļam uz savu draugu pleciem. Pārkāpiet robežu, un draugi aizbēgs.
6. Jūs esat pārāk kritiski noskaņots
Tāds cilvēks ir aizdomīgs pret visiem un visu. Ja viņam uzdāvina ādas cimdus, viņš tos ilgi aplūkos un šaubīsies, vai tā tiešām ir āda. Lai kādā vietā kinoteātrī viņš arī nesēdētu, visur būs slikti un nekas nebūs redzams. Viņš apnīk visiem ar saviem stāstiem par savu briesmīgo priekšnieku, kretīniem darba kolēģiem, valdību, kas neko nedara. Ja viņu uzaicinās uz restorānu, viņš ar lielu kaisli izstudēs ēdienkarti, bet, kad beidzot atnesīs ēdienu, nokritizēs to tā, ka nositīs apetīti arī pārējiem, beidzot sabojājot garastāvokli. Ballītē viņš bezceremoniāli apspriedīs klātesošos, jo sevi uzskata par pārāku un nevainojamu. Ja esat sevī pamanījuši kritiķa iezīmes, steidzieties mainīties. Ja saskatīsiet cilvēkos tikai negatīvās iezīmes, viņi nevēlēsies kontaktēties ar jums, jo jums jau vienalga nekas nebūs labi?
7. Jums nav humora izjūtas
Tādam cilvēkam smiekli — pats lielākais grēks. Viņš sēž ar skābu ģīmi kamēr visi pārējie mirst no smiekliem. Bez tam, viņš pieprasa paskaidrot, kas tur ir tik smieklīgs, par ko visi smejas. Kad kāds labas gribas vadīts vēlēsies sasmīdināt arī viņu, viņš apvainosies un atstās istabu. Ar cilvēku, kuram nav humora izjūtas, ir ļoti grūti. Viņa klātbūtne rada saspringtu atmosfēru, klātesošie baidās, lai neaizvainotu viņu ar kādu nejauši izteiktu joku un pēc tam nevajadzētu simts reizes atvainoties, ka viņš nav pareizi sapratis. Ja esat sevī pamanījuši humora trūkumu, ātri mainieties. Pacentieties attiekties pret sevi ar zināmu devu ironijas un jums nebūs jāmokās un jāmoka citi ar savu vienmēr skābo ģīmi, un jūs ātrāk pārvarēsiet tās grūtības, kuras uzglūn katram no mums ik dienu. Lai būtu humora izjūta, tas nenozīmē uzjautrināt viesus. Tas ir veids, kā pārvarēt dzīves grūtības.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[05.05.2011 - 18:23]
Manu ieziimes no ''visu zinoshaa''.  (haha) Funny.

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[12.04.2011 - 15:17]
Skiet, ka te nedaudz sajaukts ar vienkarsi patikamu un labi audzinatu cilveku un burvigu. Burvigums ka ipasiba, manuprat, ietver sevisku simpatijas speju pievilkt cilvekus ka magnets, visparigi to sauc par harizmu, ta, ka elpa aizraujas kontaktejoties ar sadu cilveku.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
SC-26362 9.50 LVL SC-52240 30.10 LVL SC-47591 19.40 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist