Ielogoties ar Facebook pasi
Auns clock Šodien ir 01. Aprīlis 01:19:18


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[10] Apmeklētāju kopā[13793]

Kā cīnīties ar enerģētisko vampīrismu?

Vai esat pamanījuši, ka pēc kontaktēšanās ar kādu konkrētu cilvēku, jūs jūtaties kā „izspiests citrons”? Bet varbūt, tieši pretēji, jūs paši jūtat, kā barojaties no citu cilvēku negatīvajām emocijām? Tad jūs jau zināt, kas ir „enerģētiskais vampīrisms”. Kā no tā izsargāties un pašam iemācīties nebaroties no citu enerģijas, jums pastāstīs Kleoo.lv!
Pēdējā laikā mēs diezgan bieži dzirdam vārdu savienojumu „enerģētiskais vampīrisms”. Ar enerģētiskajiem vampīriem mēs saprotam cilvēkus, kas pilnībā izsūc no citiem cilvēkiem enerģiju. Tajā pašā laikā, viņu donori ir cilvēki, kas atdod visu enerģiju vampīriem.
Tādā veidā bilde sanāk melnbalta bez pustoņiem. Taču, ņemot vērā, ka dzīvē noteicošie ir pustoņi, mēģināsim noskaidrot, cik ļoti situācija ar enerģētisko vampīrismu atbilst izplatītajam viedoklim.

Enerģētiskie vampīri: klasifikācija

Vispirms, vajag atzīmēt, ka cilvēka ķermeni iekļauj tā saucamais enerģētiskais kokons (vai enerģētiskais apvalks). Dzīvo organismu bioenerģētiskās informācijas stari savstarpēji ietekmējas smalkā plānā emocionālā kontakta laikā, kura laikā norit enerģiju apmaiņa.
Atzīmēsim, ka nepastāv tīrā veidā enerģētiskie vampīri un enerģētiskie donori. Kā likums, katrs cilvēks dzīves laikā ir gan viens, gan otrs. Viss atkarīgs no viņa veselības, vecuma un dzimuma.
Tā, enerģētisko vampīrismu var iedalīt divās nosacītās grupās:
1. dabīgais (vai organiskais) enerģētiskais vampīrisms;
2. nedabīgais (vai patoloģiskais) enerģētiskais vampīrisma.
Dabīgais enerģētiskais vampīrisms nenodara kaitējumu cilvēka veselībai. Pie tā pieder:
 • vīrišķās (Jan) un sievišķās (Iņ) enerģijas uzsūkšana;
 • enerģijas uzsūkšana vecākiem audzinot bērnus;
 • pieaugušu bērnu enerģijas uzsūkšana no novecojušiem vecākiem.
 • Šie dažādie dabīgā enerģētiskā vampīrisma paveidi funkcionē automātiskā režīmā – pat, piemēram, ja izaugušie bērni un viņu vecāki vairs nedzīvo vienā kopējā dzīves vietā.
  Patoloģiskais enerģētiskais vampīrisms, atšķirībā no dabīgā, nodara kaitējumu cilvēka veselībai. Piemēra pēc paskatīsim trešo dabīgā enerģētiskā vampīrisma veidu, kur pieaugušie bērni uzsūc enerģiju no novecojušiem vecākiem.
  Atzīmēsim, ka šī enerģētiskā vampīrisma forma var mainīties no dabīgā uz patoloģisko ar nosacījumu, ka novecojušais vecāks ir enerģētiski iztukšots un viņam pašam ir nepieciešams vairāk enerģijas nekā to spēj dot izaugušais bērns.
  Un tad, lai iegūtu trūkstošo enerģiju, vampīrs neapzināti cenšas provocēt konflikta situācijas, kuru rezultātā enerģijas donors kļūst nelīdzsvarots un izmet enerģiju, kuru kā reiz pārtver enerģijas vampīrs.
  Pēc šāda scenārija attīstās visas nedabīgā enerģētiskā vampīrisma formas. Kā likums, patoloģiskajiem vampīriem ir vāja veselība un novājināta enerģētika.
  Viņu enerģētiskais apvalks atgādina sietu, caur kuru iziet dzīvībai nepieciešamā enerģija un kuru rezultātā nepieciešams papildināt nepievilcīgā veidā.

  Enerģētiskā saderība

  Nākamais rādītājs, kuram vajadzētu pievērst īpašu uzmanību, ir enerģētiskā saderība.
  Nevienam nav noslēpums, ka kontakts ar vieniem cilvēkiem mums sagādā patīkamas emocijas, bet kontakts ar citiem visbiežāk atstāj rūgtumu un nožēlu, „dāvina” sliktu pašsajūtu un negatīvu emociju uzlādi. Atkal var izmantot tikai melnbaltās krāsas, sadalot cilvēkus labajos un sliktajos, un tā izskaidrot savas izjūtas. Taču, tāds dalījums nebūs korekts. Šo jautājumu vajadzētu aplūkot no bioenerģētiskās saderības viedokļa. Viena no pazīstamākajām un pieļaujamākajām metodēm tāda veida enerģētiskās saderības diagnosticēšanai ir numeroloģijas metode, kuras pamatā ir konkrētā cilvēka dzimšanas datums.
  Jūsu enerģētikas skaitlis
  Ņemam dzimšanas datumu un saskaitām visus ciparus. Piemēram, esat dzimis 1952.gada 28.septembrī.
  Tad: 2+8+9+1+9+5+2=36. Ja skaitlis ir lielāks par 11, saskaitām līdz iegūstam skaitli līdz 11:
  3+6=9. Tā, jūsu enerģētikas skaitlis ir - 9.
  Saskaņā ar zemāk minētajiem parametriem, jūs esat enerģijas donors, t.i., atdodat enerģiju citiem cilvēkiem.
  Skaitļa nozīme:
  1, 2, 3, 4 – enerģētiskie vampīri (ņem enerģiju no citiem cilvēkiem);
  5, 6 – pelēkie neitrāli (neņem enerģiju no citiem cilvēkiem un neatdod enerģiju citiem);
  7, 8, 9 – enerģētiskie donori (atdod enerģiju citiem cilvēkiem);
  10 – baltie neitrāli (pelēko neitrālu analogs, bet var atdot enerģiju citiem cilvēkiem nepieciešamības gadījumā);
  11 – melnie neitrāli (analogs pelēkajiem neitrāliem, bet var paņemt enerģiju no citiem cilvēkiem nepieciešamības gadījumā).
  Zinot dotos parametrus, iespējams prognozēt attiecību attīstību ar vienu vai otru cilvēku. Tā, piemēram, piedāvātajā paradigmā enerģētiskie donori jūtas organiski ar enerģētiskajiem vampīriem, bet visa veida neitrāli organiski iedarbojas savstarpēji.

  Vampīri starp mums: kā izsargāties?

  Viena no galvenajām patoloģiskā vampīrisma sekām ir cilvēka nomāktais garastāvoklis, krītoties enerģētiskajam līmenim, kas secīgi noved pie dzīves enerģijas zuduma, mazinot darba spējas un veicinot dažāda veida slimības, bet īpaši smagos gadījumos – donora nāvi.
  Viens no veidiem, kā atrisināt šo problēmu, ir nomāktā garastāvokļa ārstniecības metode, izmantojot fotogrāfiju.
  nomāktā garastāvokļa ārstniecības metode, izmantojot fotogrāfiju
  1. etaps. Sagatavojiet savu 10x15 fotogrāfiju, kur esat pilnā augumā, baltu А-4 formāta lapu un līmi.
  2. etaps. Lapas centrā ielīmējiet fotogrāfiju.
  3. etaps. Brīvās no fotogrāfijas daļas salokiet „vēstules” formā tādā veidā, lai fotogrāfija būtu iekšpusē un nēsājiet šo vēstuli pie sevis trīs diennaktis.
  4. etaps. Pēc trīs diennaktīm iztiniet „vēstuli” un akurāti izgrieziet fotogrāfiju.
  5. etaps. Uz brīvajām no fotogrāfijas papīra malām uzrakstiet divpadsmit reizes ar melnu lodīšu pildspalvu frāzi: „Mani pamet skumjas, bēdas, grūtsirdība, nomāktais garastāvoklis ”.
  6. etaps. Aprakstītās papīra malas sadedziniet sveces liesmā, bet procesa laikā skatieties uz uguni un domās iedomājieties, kā kopā ar papīru sadeg viss jūsos esošais negatīvs.
  7. etaps. Fotogrāfiju akurāti ietiniet jaunā follijā un glabājiet tālāk no citu acīm.
  Jāpasvītro - ja jums bieži ir nomākts garastāvokli pēc enerģētiskā uzbrukuma, atkārtojiet šo metodi līdz jūsu psiholoģiskais stāvoklis ir stabilizējies.
  ***
  Vienīgais 100% aizsardzības veids no nedabīgā (patoloģiskā) enerģētiskā vampīrisma ir pilnīga atteikšanās no kontakta ar enerģētiskajiem vampīriem.
  Ja nav iespējams pilnībā atteikties no kontaktēšanās ar cilvēku, kurš ir jūsu enerģētiskais vampīrs un lai pats nekļūtu par enerģētisko vampīru, vajag nostiprināt savu veselību, ievērot energoinformācijas higiēnu paša organismā, veikt noskaušanas un lāstu uzlikšanas profilaksi.
  Tikai rūpes par sevi šajā virzienā padarīs cilvēku stipru un neuzņēmīgu pret daudzveidīgajām nelabvēlīgajām ietekmēm, tai skaitā enerģētisko vampīrismu.

  Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
  Vidējais vērtējums:
  Daudzums


  IZDZĒSIET ŠO PROFILU
  Lietotājs offline sievieteVēzis
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (12)
  [09.04.2011 - 17:25]
  Kādas muļķības... Cilvēki gluži tāpat, kā viduslaikos meklēja raganas, tā tagad ņemās ar to enerģētisko vampīru būšanu... Tāda tumsonība! Mana vecmutere arī ar visādiem šitādiem pesteļiem aizraujas. NAV NEKĀDU ENERĢĒTISKO VAMPĪRU. Jā, daži cilvēki ir ļoti jūtīgi pret dažādām negācijām, un, saskaroties ar tām, zaudē dzīvesprieku, enerģiskumu, jūtas iztukšoti. Bet - tāpēc vien, ka viņi (paši) to pazaudē, apgalvot, ka šo enerģiju viņiem "nosūcis" kāds cits... Nu, es jau teicu - atgādina raganu medības.

  KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


  .
  Lietotājs offline vīrietisMežāzis
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
  [06.04.2011 - 19:31]
  vajadzes pameginaat...

  .


  olimpija
  Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
  [05.04.2011 - 22:41]
  Man gan liekas, ka visi cilvēki ir mazāki vai lielāki ,,vampīri,,, izņēmumi varetu būt izteikti pozitīvie, jo, kad cilvēks pastāsta citiem cilvēkiem par savām problēmām, nepatikšanām, sāpēm, tā viņš jūtas ,,vieglāks,,. Savukārt, klausītājs uzņem šo negatīvo enerģiju, te atkal, cik daudz mēs katrs uzņemam un pārdzīvojam līdzi.


  olimpija
  Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
  [05.04.2011 - 22:31]
  Ha ha..es tik tagad sapratu, ka es savā augstākajā matemātikā ,,nošāvu,, greizi! Nav man nulles!


  Marmelāde
  Lietotājs offline sievieteZivis
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
  [05.04.2011 - 21:12]
  Nesaprotu ka tev Olimpija var sanakt 0 ???


  elise
  Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
  [05.04.2011 - 13:22]
  mēs abi vīru esam enerģijas devēji, bet vīra māte ir tipisks nosūcējs


  Iweta (Flower)
  Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
  [05.04.2011 - 03:42]
  labi ka mans ir 6 (haha)

  I am sooo in LOVE!!!!!


  olimpija
  Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
  [04.04.2011 - 23:01]
  Ko man darīt, ja mans enerģetiskais skaitlis ir 0


  Iweta (Flower)
  Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
  [04.04.2011 - 21:56]
  mana maate ir totaals vampiirs.

  I am sooo in LOVE!!!!!


  lilii
  Lietotājs offline sievieteVērsisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
  Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
  [04.04.2011 - 15:09]
  Zinu vairākus tādus cilvēkus, nekas patīkams tas nav ar tādiem kontaktēties (fui)

  Lapa: [1]
  Pievienot komentāru
  Dārgās lasītājas!!!
  Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
  Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

  Lietotāju galerijas


  favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
  Taurenaefekts
  jautras idejas svētkiem
  SC-24659 58.40 LVL SC-48096 5.90 LVL SC-49095 7.30 LVL
  Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

  Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

  © Marki Group, 2006-2020

  Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist