Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 28. Janvāris 10:21:40


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[3] Apmeklētāju kopā[9200]

Nejauks paradums – knibināt seju.

Diemžēl mūsdienu sievietēm (izņemot fotogēniskās modeles) sejas ir tālu no ideāla. Taču uzskats, ka mums obligāti ir nepieciešama līdzena samtaina āda, vedina mūs nemitīgi meklēt trūkumus sejā un patstāvīgi atbrīvoties no tiem. Kā iemācīties neknibināt seju? Kleoo.lv lasītājas dalās pieredzē.
LakоMka
Man nav īpaši problemātiska āda, bet uz deguna melni punktiņi ir... Tā, lūk, es pati nolēmu veikt sev sejas tīrīšanu. Kopumā dažkārt deguns labi padodas tīrīšanai (piemēram, šodien pēc vakardienas eksekūcijas, tas man tāds tīrs), bet pirksti stiepjas pār visu seju un nevaru apstāties, lai kaut ko neizspiestu uz sejas, zoda vai pat vaigiem... Dažkārt, no šādas knibināšanas, visa mana seja ir sarkanās rētās. Es saprotu, ka tas nav labi, tā nevajag darīt (neesmu pat profesionālās mehāniskās sejas tīrīšanas piekritēja), ka labāk uzlikt dažādas maskas vai apmeklēt speciālistu. Bet kosmetologam te nepietiek laika, te naudas, maskas arī vēlamo rezultātu nedod, bet rokas tā vien tiecas, kā izspiest. Dažreiz pat pie vīra deguna rokas tiecas. Kā iemācīties turēt rokas tālāk no sejas un netraumēt savu ādu?
Alexiaa
Iedomājieties, ka pēc kāda laika viss jūsu deguns būs mazos caurumiņos, ja nemitīgi spiedīsiet pumpiņas. Man arī kādreiz rokas tiecās, bet, kad es atceros savas mammas degunu, precīzāk, par ko pārvērtās deguna āda no pastāvīgas spiešanas/ lielu atvērtu poru iespaids/ vēlme spiest pumpas uzreiz un uz visiem laikiem pārgāja. Iesaku nopirkt skurbi sejai, kas piemērots jūsu sejas ādai, kā arī pamēģiniet maskas no zaļā māla. Šī maska ļoti labi izvelk melnos punktus un attīra seju.
LakоMka
Skurbis man ir un arī maskas no māla gatavoju... Un no caurumainā deguna arī baidos, bet īpaši, kad nervozēju, rokas tā vien tiecas, un es gūstu tādu kā baudu, kad strutas iznāk no poras.
Alexiaa
Ir tāds nervu sistēmas traucējums: radīt sev fiziskas sāpes pēc tam, kad ir gūtas emocionālas sāpes.
Evadee
Dzirdēju, ka tā ir sava veida neiroze. Šis nejaukais ieradums bija arī man pusaudzes gados. Paldies Dievam, atbrīvojos no tā: 1.centieties pēc iespējas mazāk aizskart seju (pat ja neko nemeklējat, vienalga roka atradīs kādu mazu pumpiņu un sāksiet aiztikt vai spiest. 2. uzklājiet vieglu makijāžu – būs žēl bojāt makijāžu. 3. var izmēģināt mazus „sodus”, piemēram, ja esat knibinājusi seju sodiet sevi ar vairākiem pietupieniem vai liedziet sev kādu saldumu (arī sejai veselīgi).
L_a_p_k_a
Es savu degunu regulāri moku. Nespēju vienaldzīgi noraudzīties, kāds tas izskatās, bet iztīrot, tas uzreiz kļūst tik skaists, taisnība, ne uz ilgu laiku.
Arzum
Analoģiska problēma, manas rokas nemitīgi atrodas uz sejas, jo īpaši pieres rajonā un atliek tikai man sataustīt mazāko pumpiņu, kā viss sākas, lūk, piemēram, sēžu un skatos kino, bet kur ir rokas, protams, uz sejas. Rezultātā metos pie spoguļa un sākas nežēlīgs uzbrukums sejai. Pēc tam skatos uz savu izķēmoto seju, jo veidojas rētas, ka raudāt gribas. Saprotu, ka daru briesmīgu darbu, saprotu, ka tā darīt nedrīkst un eksekūcijas laikā saku sev "STOP, būs sliktāk", bet rokas mani neklausa. Nu, kā to nosaukt, kā ar to cīnīties. Mēģināju rokas turēt kādu mazu priekšmetu vai kaut ko tamlīdzīgu, mēģināju arī makijāžu. Tikai man nekas nepalīdz. Laikam tā tiešām ir kāda psihoze. Ko darīt?
lyu2125
Audzējiet nagus! Garus! Labi palīdz! (pazīstama kosmetoloģe ieteica - palīdzēja).
Margo 1
Nezinu, kā pieaudzēšana, man pašai gari nagi, bet ar tiem vēl labāk knibināt, diez vai kādreiz nogriezīšu.
Adolescente
Man šķiet, ka šeit ir kāda paralēle, ar patiku spiest maisiņu ar burbulīšiem)))
Tuska
Es atbrīvojos no šī ieraduma: pieaudzēju nagus, kā tika rakstīts iepriekš. Patiešām palīdz, man ir kvadrāta forma, gari – nav ērti spiest. Otrkārt – satiku slimnīcā paziņu, kurai agrāk bija grēks sūdzēties par ādu, bija ļoti laba āda. Tad, lūk, viņa stāvēja pie dermatologa kabineta durvīm ar tādu briesmīgu sejas ādu – dzīvas vietiņas nebija (pat grūti pazīt). Teica, ka reti ir aiztikusi sejas ādu, jo nebija jau ko aiztikt, tikai dažreiz melnās pumpas no deguna izspieda, pēc vienas spiešanas, rezultāts – akne smagā formā...No tā brīža esmu ļoti apmierināta ar savu sejas ādu, neko nespiežu, vairāk sadraudzējos ar korektoru.
Ļubočka, zilā jubočka
Meitenes, es pirms 2 gadiem sev tā izspiedu vienu pumpu, ka pēc tam gandrīz pie ķirurga nācās iet – uzpampa tāds furunkuls, ka 2 dienas nevarēju cilvēkos rādīties. Atcerieties, ka iespējams iespiest tādu infekciju, ka pēc tādas nopietnas sekas būs!
Sakuras zariņš
Man bija ļoti viegli nogriezt nadziņus, tā kā tie bija plāni, trausli, nesmukas formas, un tas palīdzēja atbrīvoties no nejaukā ieraduma spiest pumpas. Tagad nespiežu neko.
tan4ik_83 Meitenes, tā ir tāda laime, ka es jūs atradu... Es arī mīlu knibināt seju un spiest pumpas, turklāt biju pārliecināta, ka esmu unikāla šajā lietā... Izrādās, tas ir saistoši ne tikai man, bet arī citiem, reāli eksistējošajiem, pilnībā normāliem cilvēkiem. URRRRRĀĀĀ!!!!
Dizzy
Tas saistīts ar nervu sistēmu. Vismaz pamanīju, ka man. Nezinu, kā rīkoties – kad esmu laimīga, optimisma pilna, kad, piemēram, brīvdienas pavadu ar mīļoto cilvēku, jūtos lieliski, izskatos daudz labāk. Un āda ir ļoti laba. Kā sākas depresija, sāku nervozēt – tā parādās izsitumi, pumpas u.t.t. Vēl kas – parasti pēc tam, kad sadzīst pumpiņas, es neļauju tām sadzīt līdz galam, vienmēr noplēšu ādiņu, jo nepatīk, kā tā izskatās, kaut gan saprotu, ka pēc pāris dienām pati noietu, un padaru visu vēl ļaunāku. Galvenais – tie ir nervi. Vēl saules trūkums. Kā sākas pelēkais aukstais laiks, tā āda reaģē nekavējoties. Kā ar tādu jutīgumu dzīvot? Vispār apburtais loks, jo, kad man neveicas privātajā dzīvē, es nervozēju un rodas problēmas ar ādu, labu garastāvokli arī nesagaidīt un iznāk, ka tādu trūkumu ārējā izskatā dēļ arī personīgā dzīve nav veiksmīga...
Melissa Piccanta
Ak! Gluži manas domas aprakstījāt! Es mēnesi atpakaļ domāju apspriest līdzīgu tēmu. Nekā nevaru atradināties no šī nejaukā ieraduma. Knibināt seju sāku trīspadsmit gadu vecumā, septiņpadsmit gadu vecumā pārstāju, jo nebija nepieciešamības, seja bija ideāli tīra, pat bez bloķētām porām. Nekādus speciālus mazgāšanās līdzekļus vai krēmus arī nelietoju. Bet 24 gadu vecumā viss sākās no jauna! Manā gadījumā situācija sarežģītāka, jo, spiežot pumpas, mana sejas āda uztūkst 0,5 mm biezumā skartajās vietās – uz četrām stundām. Es lieku ledu, bet bieži vien tūkums saglabājas līdz dziļai naktij. Labi, ka es tagad neknibinu ādu tik ļoti, ka āda no deguna nāk nost pēc katras reizes.
vigvam
Esmu saskārusies ar šo problēmu. Gāju pie labākā ādas ārsta Maskavā. Diagnoze – pantonomija. Cilvēks gūst baudu nodarot sev sāpes. Nervus nomierina process.. Sava veida neiroze. Kā tikko es to apzinājos, viss pārgāja. Izrakstīja nomierinošas zāles.
Solo
Ja nepalīdz gribasspēks + nomierinošas tējas + bumbiņas u.tml., turklāt ir daudz stresa situāciju, tikai reālu, nevis izdomātu, tad psihologs var palīdzēt, bet arī bez garantijas. Tas tomēr ir kaitīgs ieradums.
Helgozavr
Spiest drīkst tikai izaugušas pumpas, bet melnos punktus, iekšējās un līdz galam neizaugušas pumpas kategoriski aizliegts!!! Es pati arī grēkoju, kamēr mani vīramāte pieķēra pie šīs nodarbes. Viņa ir mediķis, bet labākā draudzene – dermatologs. Lūk, viņa man paskaidroja, kad spied, bojā ne tikai ādas ārējo, bet arī iekšējo kārtu un izplati infekciju pa visu seju. Es ieklausījos viņas padomā un sāku izmantot dažādus sausinošus līdzekļus, antibakteriālus līdzekļus. Ja jūsu rokām trūkst nodarbes, nopērciet lūgšanu krelles, patīkami un vienlaikus lietderīgi!
Kisa_85
Es piekāru pie spoguļa līmlapiņu: "Neknibinies un seja būs labāka" un jau 5 dienas neknibinu. Es ar sevi lepojos. Pamēģiniet, varbūt palīdz.
Kusena
Lūk, es arī tāda esmu! Parādījās maza pumpiņa, vīrišķīgi turējos divas dienas, vakar neizturēju – izspiedu. Šodien tā vieta sarkana un uztūkusi. Staigāju tagad ar šo „skaistuli”. Zināju, ka labāk neaiztikt.!
Sabine
Meitenes, varbūt jums tālāk jāturas no spoguļa?
Lady-rain
Es arī domāju, ka tikai es viena tāda, kas sevi moka! Uz deguna esošās melnās pumpiņas spiežu regulāri, citādi deguns nav patīkams skatienam. Katru vakaru, kad mazgājos, visi jau guļ, bet es sāku savu melno darbu vannas istabā ar maniaka aizrautību! Un tā katru vakaru! Man palīdz sloksnītes. Propellers degunam, tās labi izvelk visus melnos punktus, tikai efekts saglabājas 3-4 dienas. Es vienalga nevaru noturēties un spiežu melnos punktiņus. Vienreiz izspiedu mazu pumpiņu uz vaiga zem acs un ienesu infekciju. 2 dienu laikā uztūka tāds furunkuls!!! Šausmas, uztūka viss zem acs, un plakstiņi palika sarkani zilā krāsā! Mamma mani aizsūtīja pie ķirurga, viņš man to atvēra iegriežot, un no turienes izvēlās tik daudz strutu!!! Sabāra mani, pastāstīja briesmīgus stāstus, pēc tam es sejas ādai pusgadu nepieskāros, tad bailes pārgāja un atkal:-) Patīk spiest pumpas arī uz pleciem, pat līdz mugurai tieku, ienīstu sevi dēļ tā... Pats briesmīgākais, ka man paliek rētas pēc lielu pumpu izspiešanas, bet, ja tās nespiež, gaidot, kad pašas pāries, tad man nepāriet! Smērēju visādas smēres un piededzinu, ko tikai es nedaru! Kā izspiežu, piededzinu, virsū ziedi...un tā ātri nožūst un pāriet... bet baidos ļoti katru reizi, ka paliks rēta. Kā no tā atbrīvoties, nezinu... Gulēju slimnīcā nedēļu ar apendicītu, tur nebija labvēlīgu apstākļu, lai spiestu pumpas un pie spoguļa arī ilgi negrozīsies, lietoju tikai toniku. Kad izrakstīju, pirmais mājās pie spoguļa – deguns bija vienkārši briesmīgā paskatā, es to spiedu apmēram stundu...mazliet palika labāk... bet pumpiņu nebija! Tā kā vajag pārstāt knibināties...kaut gan mans deguns bez tā nevar iztikt!
Marla_Singer
Man vēl no 6.klases pumpas uz sejas. Sākās pusaudzes gados. Pirms mēnešreizēm to bija ļoti daudz. Neko nevarēju padarīt. Tētis no bērnības mācīja, ja kaut ko izspied, tad piededzini (ar spirtu vai kliņģerīšu uzlējumu). Pati bīstamākā sejas zona ir lauks zem acīm un zods! Nekad tur nespiediet! Ja uz pieres būs rētiņa, aizsegsiet ar matiem, tad citās vietās būs grūtāk. No pumpiņām vēl kaut kā var atbrīvoties, bet melnie punkti, tā tiešām ir pamatīga problēma. Labi ir māli, es parasti lietoju zilos mālus. Pēc jūsu ieteikuma pamēģināšu arī zaļos mālus:-) Par pīlingu izmantoju tikai dadžu maisījumu (apnicis šķīdināt, izmantoju gatavu gēlu). Melnajiem punktiem uz deguna - NĒ! Tagad jautājums, kā no tām tikt vaļā, ja ir uz pieres vai vaigiem? Tur tās ir daudz lielākas nekā uz deguna! Un cietākas! Spied, bet kas tik tur nav!!! Maskas tur nelīdzēs! Varbūt izeja ir laba kosmetologa apmeklējums. Kā citādāk? Tikai mehāniski!
vigvam
Vēl lasīju, ka tā ir ideālas sejas fobija. Mazākais negludums izsauc neapmierinātību. Bet izrādās otrādi.
mursula
Galvenais ar nagiem neknibināt, bet vates gabaliņu un nepārspīlēt. Es, kad esmu beigusi eksekūciju, pagatavoju piparmētru masku un nozieguma pēdas tad vairs nav pamanāmas.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.02.2011 - 09:28]
man arī patīk visu noplēst


zveers
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[08.02.2011 - 21:42]
Es arī..Tiklīdz ir kāda māāāziņa krevelīte uz sejas no kādas izbijušas pinnītes,tā man viņa ir jāplēš nost..Un ne jau ikdienā,bet tad,kad man sākas kāds iekšējs uztraukums.. Un tas parasti ir pirms kādas publiskas uzstāšanās. Tad skats vnk graujošs - kosmētika un sarkans noplēsts punkts.. Labs priekšstats par sevi..Bet nu - tur es neko envaru darīt.. (haha) Lai kā censtos turēties,uztraukumā tas viss aiziet pašplūsmā..

Es celšu labirintu, kurā varēšu apmaldīties ar to, kurš sagribēs mani atrast.


.
Lietotājs offline vīrietisMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[08.02.2011 - 13:35]
man ir nejauks ieradums...

.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-OPP1 2.90 LVL SC-20455 72.10 LVL SC-48932 77.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist