Ielogoties ar Facebook pasi
Zivis clock Šodien ir 25. Februāris 14:55:17


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[2] Apmeklētāju kopā[5534]

Seksuālā šantāža: vai ir vērts?

Daudzas sievietes, tiecas sodīt savu mīļoto par mazāko pārkāpumu, atsakot viņam seksu. Kādi ir tādas rīcības motīvi un kādas sekas atstāj seksuālā šantāža? Atbildi uz šo jautājumu meklējiet rakstā Kleoo.lv!
Franču komēdijā «Nav seksa, nav naudas» atspoguļots divu laulāto pāru dzīves stāsts, kur vīrieši sacēlās pret seksa neesamību savās atsevišķi izveidotajās ģimenēs.
Vīrieši par situācijas maiņas metodi izvēlējās tiešu šantāžu, paziņojot sievām: «Nav seksa, nav naudas». Visa skaidrā nauda tika izņemta, kartes nobloķētas – tagad sievietes varēja saņemt materiālās dotācijas tikai pēc tam, kad bija izpildījušas kvalitatīvi savu sievas pienākumu.
Reālajā dzīvē seksuālā šantāža var līdzināties pēc lietošanas popularitātes varbūt olu trauku no rītiem. Šantāžas motīvi vienmēr ir atšķirīgi, bet būtība viena – saņemt vēlamo.

Seksuālā šantāža: maksa par dāvanām.

Kad mēs kādam dāvinām dāvanu, tad apzināmies savu nozīmīgumu un vajadzību,, bet atsevišķos gadījumos – varu. Kopā ar dāvanu mēs saņemam rūpes, uzmanību, mīlestību. Ar dāvanu palīdzību mēs dodam un gūstam apmierinājumu. Ar seksa palīdzību arī. Redzams, tāpēc sekss un dāvanas iet ne tikai roku rokā, bet dažkārt arī aizstāj cits citu. Bet dažiem cilvēkiem vispār nav nekādas atšķirības, kā iegūt baudu – caur emocionālajiem vai materiālajiem stimuliem, bet kāds tam otrām dod priekšroku.
Ja vīrietis dāvina sievietei vēlamo dāvanu, tad viņa atdarot dāvā viņam papildus uzmanību, mīlestību un glāstus – tā viņa pauž savu apbrīnu. Šajā gadījumā visiem labi – gan viņam, gan viņai.
Bet, neskatoties uz visu prieku šajā situācijā, vīrietim var ienākt prātā tāda sazvērnieciska doma: kāpēc gan viņa tā cenšas? Vai tiešām dāvanas dēļ? Vai bez tās es viņu neinteresēju? Nākamo reizi, kad viņam gribēsies izjust kaisli, viņš var veikt līdzīgu manipulāciju ar dāvanu vai vēl kaut ko nepieciešamu, gaidot nopelnīto balvu.
Starp citu: tā ir tipiska vīriiešu tipa šantāža: vīrietis uzskata, ka par dāvanu vai pakalpojumu var dabūt seksu. Ja tas nenotiek, viņš jums pārmet, ka pakalpojumu saņēmāt, bet nesamaksājāt par to.. No otras puses, daudzas sievietes spriež tieši tāpat: es dodu viņam seksu, tātad, viņam man jādod dāvanas, jāpalīdz materiāli vai jāsniedz zināmi pakalpojumi.
Sekss kļūst par manipulācijas līdzekli gan no vīrieša, gan sieviets puses. No viņas puses šantāža izskatās tā – nekāda seksa, kamēr neiegūšu vēlamo (dārgas rotas, kažoku, mašīnu) No viņa – nekādas dāvanas, naudas, kamēr nesaņemšu seksu. Bieži vien prasības netiek izteiktas tiešā tekstā, bet nonāk pie partnera pastarpināti.
Diemžēl, tāda veida šantāža sabojā attiecības, atņem spēju uzticēties un emocionālo dziļumu, kas ir tik ļoti nepieciešama kaislīgam seksam. Kur ir aprēķins, tur nomirst jūtas.
Pastāvīga sevis atteikšana un prasības var novest pie dusmām, satraukuma un krāpšanas. Tas ir loģiski – kāpēc kādam maksāt un domāt, ka tevi mīl tikai dāvanu dēļ, ja var atrast kādu nesavtīgu? Vai vienkārši tikai samaksāt un nedomāt par jūtām un attiecībām. No otras puses, ja jūs vēlaties nodarboties ar seksu tikai materiālu jūtu vadīta, nevis emocionālas baudas saņemšanai, tad ir vērts padomāt, vai vispār šādas attiecības ir nepieciešamas? Iespējams, jums nepatīk sekss tieši ar šo cilvēku, jums vieglāk domāt, ka jūs vismaz saņemat kaut ko patīkamu dāvanas veidā, nekā atzīt, ka jūsu attiecības neko nenozīmē?
Sievietes, kuras nesaņem mīlestību no sava partnera, bieži neapzinoties cenšas to kompensēt paaugstinot savas materiālās vajadzības. Starp citu, biežāk par seksuālajiem šantāžistiem kļūst cilvēki, kas negūst baudu no seksa. Tieši šīs mierīgās attiecības mīlas mierinājumā un kaisle pēc materiālām vērtībām padara cilvēkus pacietīgus, aprēķina alfoniņiem. Kad emocijas netiek skartas, vieglāk uzstādīt noteikumus seksā.
No otras puses, hiperseksuāli cilvēki, tieši pretēji, kļūst par šādu manipulatoru upuriem.
Ko darīt:
Runājiet tieši, ko vēlaties teikt. Nevajag izspiest dāvanas un uzmanību, līdzinoties lūdzējam. Nav nekā briesmīga pasakot, kādu dāvanu vēlaties saņemt – vīrieši mīl konkrētību.
Pilnīgi loģiski ir emocionāli pateikties vīram par dāvanu vai pakalpojumu, tikai lai jūsu attiecības nepārvēršas par preču – naudas attiecībām, izrādiet uzmanību mīļotajam regulāri, ne tikai pēc dāvanas saņemšanas.
Sniedziet viens otram baudu tāpat vien, dāviniet vīram nelielus suvenīrus, izrādiet uzmanības zīmes. Ticiet, šāda veida emocionālie apliecinājumi ir daudz efektīvāki, nekā seksuālā šantāža.

Seksuālā šantāža: atriebība un aizvainojums.

Ja jūs sastrīdējāties, tad visticamāk ne par kādu seksu domāt negribas. Aizvainojums jūs emocionāli atdala, neveicinot tuvību. Bet, ko darīt, ja aizvainotājs pieprasa seksu, it kā nekas nebūtu noticis?
Protams, pirmā doma, kas ienāk prātā – nepiekāpšos. Tas ir saprotams, bet nav konstruktīvi. Piekrist seksam, bet paturēt aizvainojumu – arī nav pareizi, jo negatīvisms nekur neaiziet, tikai raksies tālāk.. Visbiežāk sievietes izvēlas seksuālās šantāžas ceļus, nenorādot konkrētu sava aizvainojuma iemeslu.
- Nekā nebūs, kamēr neatvainosies!
- Par ko?
- Pats zini!
Tasir vēl “labāks” variants notikuma attīstībai. Parasti aizvainotā atsaka aizvainotājam seksu un, neko nepaskaidrojot, pieprasa atvainošanos.
Mēdz būt arī, ka jūsu aizvainojums pāraug atriebībā. Pat, ja mīļotais atvainojās, jūs viņu gribat pārmācīt kā nākas – atsakāt seksu ilgstošā laika posmā. Diemžēl, lielākā daļa vīriešu nevēlas atvainoties, un dažkārt sekss viņiem ir vienīgais samierināšanās veids. Šajā gadījumā jūsu atteikums tiek uztverts, kā nevēlēšanās samierināties. Savukārt, tas ved pie aizvainojuma, bet jau no viņa puses.
Aizvainojums starp jums aug, attiecības bojājas un nav zināms, ar ko varētu beigties kārtējais strīds. Starp citu, tāda veida manipulācijas ir arī raksturīgas vīriešiem, tikai ar tādu atšķirību, ka biežāk stiprā dzimuma pārstāvji neizvairās no seksa, tieši otrādi, apvainojas, lai iegūtu seksu. Lūk, kā tas notiek. Pēc neveiksmīgas “uzmākšanās”, kas beidzas ar atteikumu, vīrietis pēkšņi pazūd, neko nesakot. Ja viņš jums nav vienaldzīgs, tad jūs nesaprotat notikušo un gaidāt telefona zvanu.
Tālāk viss attīstās pēc šāda scenārija: jūs neizturat un zvanāt viņam, vai viņš nogaidot uzrodas pats un paziņo, ka nevēlējās uzmākties, jo domāja, ka ir kļuvis vienaldzīgs un nav vajadzīgs. Jūs jūtaties vainīga un kļūstat vairāk piekļāvīga.
Ko darīt:
Ja apvainojusies esat jūs: pats labākais – atklāti paskaidrot vīrietim, kas notiek un par ko tieši esat apvainojusies. Pasakiet, ko tieši no viņa vēlaties, ka jums grūti nodarboties ar seksu kamēr esat apvainojusies un satraukta.
Emocionālā saikne starp jums atjaunojas, aizvainojums pāriet, nav vairs tālu līdz kaislīgam samierinošam seksam. Ja apvainojās viņš: ja neesat gatava seksam ar šo vīrieti, nevajag ļauties manipulācijām. Paskaidrojiet savu pozīciju, izsakiet nožēlu, ka neapdomīgi aizvainojāt viņu.
Ja šīs attiecības jums ir nozīmīgas, aizvainojums ātri pāriet, ja tā ir tikai manipulācija, lai iegūtu ātru seksu, tad nevajag satraukties, pazaudējot tādu pielūdzēju.

Seksuālā šantāža: apburtais loks

Jūs gribējāt saņemt no mīļotā kaut kādus noteiktus glāstus, bet viņš neuzminēja jūsu vēlmes. Jūs neguvāt baudu un nolēmāt – ja tā, tad viņš arī nesaņems. Nākamo reizi, nesaņemot to, ko vēlējās, nelaimīgais aizmirst par vēl kaut kādām jūsu vēlmēm, bet jūs atriebjoties izliekaties, ka nesaprotat, ko vēlas viņš – un aizgāja …
Jūs sākat izvairīties no seksa, jo negūstat ar viņu baudu. Tas saprotams: kāpēc vajadzīgs sekss bez savstarpējās atdeves?
Tā arī ir sava veida šantāža: tu man nedevi to, bet es atriebjoties tev nedošu to. Jums abiem šķiet, ka katrs no jums ignorē otra vēlmes. Savstarpējā nesapratne pieaug, uzkrājas un var novest pie sprādziena.
ko darīt:
Problēma nav tmeklējama tur, ka jūsu partneris ir neapķērīgs muļķis, bet jūsu nespējā runāt par svastarpējām vēlmēm. Nav nekā briesmīga, ka pastāstīsiet mīļotajam, ko vēlaties saņemt seksā.
Ja kautrējaties no atklātām sarunām, var izmantot pozitīvo šantāžu. Tā vietā, lai atriebtos par kādas vēlmes neīstenošanu kārtējo ignorēšanu, piedāvājiet tādu spēli: «Es tev izdarīšu to, bet tu man to».
Šajā gadījumā šantāžas forma ir efektīvāka. Tā palīdzēs jums vienoties, apspriest radušās problēmas, vairāk atvērties un gūt baudu seksā. Šantāžas motīvi ir dažādi, bet acīmredzami, tāda uzvedība noved pie partneru savstarpējas atsvešinātības.
Ja, tā vietā, lai veidotu dialogu, jūs esat gatavi ziedot attiecības, iegūstot apšaubāmas privilēģijas, aizdomājieties – vai jums vispār ir vajadzīgs šis cilvēks un sekss ar viņu?

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


rigonda
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[05.01.2011 - 12:13]
Riebjas sis te netiras lietas. Biez dzirdet sno pazinam tusina, ja kaut kas nepatiks, tad vecim atnems seksu..it ka joks, bet sarkastisks. Pati ari esmu kadreiz ,,pula,, ietekme atmetusi dadu joku, tagad padomajot, domaju, kam to vajadzeja teikt. Ko tadu var teikt tikai aprekinatajas vai frigidas sievietes, kam nav ko zaudet.


.
Lietotājs offline vīrietisMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.12.2010 - 20:44]
(cool)

.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-FTG1-019ME 8.00 LVL SC-52999 4.80 LVL SC-47000 6.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | DISTANCES LĪGUMS TE | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2024

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist