Ielogoties ar Facebook pasi
Zivis clock Šodien ir 22. Februāris 02:40:31


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[5] Apmeklētāju kopā[14263]

Kā attīrīt māju no negatīvās enerģijas?

Dāvanas

Tagad ļoti moderni ir apspriest fen-šui, par negatīvās enerģijas ietekmi uz cilvēkiem, bet kādā veidā mēs ar to saskaramiem mūsu ikdienas dzīvē, neviens konkrētāk neko nestāsta. Bet, vai jūs zināt, ka tieši negatīvās enerģijas dēļ, jūs māja vairs var nebūt jūsu stiprais cietoksnis. Kleoo.lv stāsta, kā to nepieļaut.

Bieži vien negatīvā enerģija ienāk dzīvesvietā kopā ar jaunām mantām. Īpaši tām, kuras nepirkāt jūs, bet kāds uzdāvināja vai atnesa.

Kad mēs saņemam dāvanas, tad aizdomājamies tikai par to saglabāšanu, bet to, kādu informāciju tās ienes mūsu mājās, pat nenojaušam. Īpaši tas attiecas uz dāvanām, kuras saņemam no cilvēkiem, kurus īpaši nepazīstam vai kuri mums nav patīkami.

Kopā ar jauno mantu mājā var iekļūt tāds daudzums ne tikai svešo, bet arī naidīgo enerģiju, kas tūlīt pat atsauksies uz mums: sāksies veselības problēmas, ģimenes strīdi, nepatikšanas darbā un daudz kas cits.

Grāmatas.

Nelielas pilsētiņas iedzīvotāja atsūtīja vēstuli ar lūgumu palīdzēt kādā problēmsituācijā:
«Pirms gada darba kolēģis man uzdāvināja grāmatu, kas atspoguļoja sievas slimību. Šobrīd radušās problēmas manā personīgajā dzīvē, nesen nācās aiziet no darba, pēdējā laikā nav omulīgi atrasties istabā, kur atrodas bibliotēka ar grāmatu, kuru uzdāvināja kolēģis. Varbūt problēmu cēlonis ir meklējams grāmatās, un ja jā, kā tikt no tā vaļā, lai nenodarītu kaitējumu sev?»
Atbildēt uz šo jautājumu mēs palūdzām Marijai, kas strādā bioenerģētikas centrā :
- Lai nākotnē raudzītos pārliecinoši, fen-šui iesaka uzmanīgi attiekties pret paša bibliotēku, jo īpaši, ja tā iegūta no kāda mantojumā. Vajadzētu pacensties atbrīvoties no literatūras, kas nopirkta nejauši vai kāda ietekmē. Mājās vajadzētu paturēt grāmatu krājumu, kas parādīs jūs tādu, kāda jūs vēlētos būt rīt. Ne tikai grāmatas, bet arī viss pārējais, kas atrodas dzīvoklī un formē mūsu rītdienu. Saglabājot vecās lietas, kuras jūs vairs nelietojat, jūs neļaujat rasties jaunām idejām, norobežojat sev ceļu panākumiem.
Lietas ir jālaiž projām. Īpaši tas attiecas uz dāvanām, kuras saņemat no nepazīstamiem cilvēkiem.

Kā uzlabot enerģētiku?

1. Ja nevelkat kādu drēbes gabalu veselu gadu, no tā noteikti vajag atbrīvoties – tās ir problēmas, negatīvisms, kas glabājas mājās.

2. Ļoti „piekasīgi” vajag attiekties pret to, kādi priekšmeti atrodas bufetes plauktos un virtuves skapīšos.

Ieplēstus vai ieplaisājušus traukus, neatkarīgi no to vecuma, pat ja tā ir ļoti veca manta, mājās turēt nedrīkst, jo tās resursi ir beigušies.

3. Īpaši spēcīgi enerģētikas absorbētāji ir vecās mēbeles, kurām laiku pa laikam vajag enerģisko tīrīšanu.

Energotīrīšanas noteikumi.

Ja jums ir veca bufete, ielieciet 2-3 sāls kaudzītes stūros, tā uzsūc sevī negatīvo enerģiju. Pirmo reizi sāls kaudzītes turiet trīs diennaktis. Pēc tam šo sāli vajag izmest tualetes podā, sakot: «Kur sāls – tur arī problēmas».
Mīkstās mēbeles vajag notīrīt ar mitru lupatiņu, kas samērcēta sāls ūdenī, to pašu vajadzētu arī izdarīt ar jaunām lietām, kas jums uzdāvinātas un vecām lietām, ja kāds jums tās pārdevis vai uzdāvinājis.
Mīkstās mēbeles vēlams reizi gadā atstumt no stūriem uz kādu laiku, vai vēl labāk novietot citā stūrī. Tas veicina enerģijas atjaunošanos vietās, kur sakrājies negatīvisms un nogurums.

Karma un lietas.

Budistu organizācijas „Karma Šugaringa” pamatlicējs Konstantīns Prebers saka, ka «neviena manta nevar nest saimnieku karmu», tas ir, nevar vainot mantas mūsu dzīves neveiksmēs, lai kam arī agrāk tās būtu piederējušas. Iemesls vienmēr ir mūsos. Manta vienkārši provocē problēmas, kas slēpjas dziļi mūsos, ārēju izpausmi. Budismā skaidri ir noteikts, kas ir mantas un kas esam mēs attieksmē pret šīm mantām..

Mantām pašām par sevi nav rakstura, tām to piešķir cilvēks . Karma, visa iepriekš uzkrātā pieredze virza mūs, kad mēs pieņemam to vai citu lietu.

Iemācīties visā saskatīt pozitīvo nav viegli, bet, noejot zināmu garīgās attīstības ceļu, katrs cilvēks pats var sevī atklāt šīs spējas.

Ja mēs mācētu pasauli redzēt kā pilnību, lietas, kas atrodas ap mums, uztvert pozitīvi, nozīmētu, ka mūsos vairs nebūtu karmiskās bagāžas, to traipu, uz kuru pamata mēs krāsojam pasauli melnās krāsās. Eiropai raksturīgā tradīcija izmest vecās lietas, mums vēl ir sveša, bet ja jums gribas atbrīvot vietu savā dzīvē kaut kam jaunam, pārskatiet savu skapi . Ja tur atradīsiet lietas, kuras sen neizmantojāt, ir pienācis laiks tās izmest.

Kā attīrīt dzīvokli?

Pēc tam, kad esat tikuši skaidrībā ar mantām, veikuši mēbeļu enrģētisko attīrīšanu, var ķerties klāt istabas attīrīšanai. Telpa arī vēlas, lai to periodiski attīrītu no uzkrātās negatīvās enerģijas. Bioenerģētiķi iesaka to izdarīt ievācoties arī jaunā dzīvesvietā.
1. Negatīvisms, kas uzkrājies dzīvoklī, tiks iznīcināts ģenerāltīrīšanas laikā. Sienas, griestus, logus, grīdu notīriet ar vāju sāls šķīdumu.
Galvenais likums: pēc iespējas biežāk skalojiet lupatiņu zem tekoša ūdens (zem krāna ūdens)
2. Izsvēpiniet telpu ar vīraku vai parastu baznīcas svecīti.
Visefektīvākie aromāti ir vīraks un sandals. Izejiet ar šo vīraku cauri visam dzīvoklim sākot no sliekšņa pulksteņa rādītāja virzienā.
Ja izmantojiet baznīcas svecīti, tad aizdedziniet to un arī izejiet cauri visam dzīvoklim no sliekšņa pulksteņrādītāja virzienā. Stūros un zem mēbelēm vajadzētu uzkavēties mazliet ilgāk, kamēr liesma vairs nešvirkst.
Uguns iemieso kosmosa enerģiju un, pateicoties tās enerģētiskajām spējām, ļoti viegli var noteikt, kur ir uzkrājusies negatīvā enerģija. Ja tā ir, tad sveces liesmiņa sāk sprakšķēt degot, bet liesma – vibrēt, it kā satraucoties.
Pēc viesu aiziešanas, īpaši, ja vizīte jums nebija patīkama, var izpildīt vingrinājumu „Svētā arka”.
Domās paceliet rokas mazliet augstāk par durvju apmales augšējo robežu, turklāt ar plaukstām pret durvīm, izvērsiet rokas uz abām pusēm. Pēc šī vingrinājuma negatīvā enerģija notecēs lejā uz grīdas, nesakrājoties stūros.

Pēc tāda paša principa ir veidoti baznīcas kupoli, tāpēc baznīcā negatīvā enerģija neuzkrājas, neatkarīgi no apmeklētāju iekšējās enerģijas.
Veiciet šo pasākumu periodiski, reizi ceturksnī, vai kad sākusies virkne nepatikšanu.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[27.06.2011 - 09:17]
Diezgan haotisks raksts- no visa pa bišķim un nekādas iedziļināšanās. Tāds- virspusējs. 

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


kadija
Lietotājs offline sievieteMežāzisPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[06.12.2010 - 21:39]
man patīk pārkārtoties


zveers
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[05.12.2010 - 20:23]
Arī man lika aizdomāties.. Jo man pašai prasās apmēram 2x gadā pārkārtot istabu..Nejūtos tad vairs labi.. Guļamistaba ir maza,un to es pati varu pārkārtot,tāpēc arī tur labprāt uzturos un man tur ir viegli nomierināties.. Bet lieo istabu pārkārtot man draugs nepalīdz,jo viņam tāpat ir labi un pārkārtošana nav vajadzīga.. Tad nu es arī lielajā istabā nejūtos labi un mierīgi.. Būs kaut kas jāizdomā..

Es celšu labirintu, kurā varēšu apmaldīties ar to, kurš sagribēs mani atrast.


sweetheart
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
[05.12.2010 - 12:07]
būs jaizmeģina, savādāk dzīvoklī jūtos slikti, neomolīgi, visu laiku gribas kaut kur prom o tā tikt un atgriezties nemaz neprasās (nope)

Es izvēlos būt laimīga!


tiina_
Lietotājs offline sievieteLauvaveģetāriete/-isPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (27)
[04.12.2010 - 18:22]
Ļoti interesanti ... (cool)

Iemīlējusies līdz ausīm ....

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
PD-SB14C-202-099P 0.45 LVL PD-KPP13 0.90 LVL PD-FB10M-6-019R 1.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist