Ielogoties ar Facebook pasi
Jaunava clock Šodien ir 17. Septembris 00:45:54


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[0] Apmeklētāju kopā[4659]

Par ko vajadzētu paklusēt gultā?

Ja vīrs miegā jūs nosauks svešā vārdā,atsaucieties,nenožēlosit.Visas detaļas labāk noskaidrot no rīta,neaizēnojot ar pārmetumiem jauko intimitātes momentu. Par ko runāt,ko noklusēt ,atbildes uz šo jautajumu meklējam kopā ar Kleoo.lv

Sarunas guļamistabā.

Pieredzējuši mīlnieki pareizi uzskata, ka guļamistabā nav vērts runāt par:
 • iepriekšējo seksuālo pieredzi ar bijušo,
 • izmēriem un apjomiem (īpaši, ja viņi tevi neapmierina),

 • izjūtu neesamību,

 • to, ka nekas nesanāca,

 • par ceturkšņa atskaitēm, uzmundrinošajiem apskāvieniem priekštelpā, piedegušu pannu un tekošiem krāniem,

 • par to, kādu gredzenu, kažoku, mašīnu, jahtu...u.t.t. uzdāvināja Svetlanai viņas vīrs.


 • Bet, lūk, ja jūs sāksiet runāt par mīlestību, pieķeršanos, pateicību, savām vēlmēm un izjūtām, tad tas vairos jūsu attiecību siltumu un maigumu. Daudzi seksuālie kompleksi, aizspriedumi, disharmonija pazudīs.
  «Starp mīlošiem cilvēkiem nevajadzētu būt noslēpumiem!» Cik tas ir ticami un apšaubāmi vienlaikus, jo katram no mums vienmēr paliek kāda neaizskaramības telpa, sava noslēpumainā teritorija, kur mēs negribētu ielaist pat pašus tuvākos radus.
  Bet, kad tur ielaužas ar „netīriem zābakiem”, bezceremoniāli nojaucot taktiskuma barjeru, lai ar vislabākajām vēlmēm, mums kļūst tā nelāgi. Īpaši, ja pārkāpumu pavada nosodījums, apsmiekls, secinājumi un savstarpēja apspriešana.
  Nevienam taču negribas kļūt par mērķi skarbiem jokiem seksuālā jomā.
  «Tavs loceklis ir jocīgs!», «Tu esi palikusi apaļāka!», «Es nekad ar tevi negūstu orgasmu!» - jebkura vērtējošā frāze un negatīvā informācija par seksu kļūst par spriedumu Cilvēks noslēdzas, mokoši pārdzīvo savu neveiksmi un ar grūtībām atrod sevī spēkus, lai mēģinātu vēlreiz pēc fiasko.
  Vai vajadzētu runāt par to, ka pie visas atklātības gultā mums tomēr vajadzētu pieturēties pie dažiem likumiem „gultas etiķetes”. Būt taktiskiem un iejūtīgiem, lai neievainotu savu partneri un pašam nekļūt par mērķi asiem jociņiem.

  Vīriešu kompleksi.

  Katrs pāris – individuāls iespēju un prasību savienojums seksā. Nedrīkst izdomāt kaut kādus universālus postulātus. Taču kopīgai attīstībai būtu vēlams iepazīties ar zināmu daudzumu noderīgiem novērojumiem. Tas attiecas uz kompleksiem, kas var attīstīties un sarežģīties no „bezjēdzīgas” pļāpāšanas guļamistabā.
  Atcerēsimies visiem zināmos vīriešu kompleksus:
 • Donžuāna sindroms - vēlme iekarot pēc iespējas vairāk sieviešu. Ja bērnībā māte bija varaskāra, despotiska, veltīja viņam maz laika, visādi centās viņu pakļaut, tad pieaugot tādam bērnam būs daudz problēmu.
  Pirmkārt, vīrietis neticēs savām seksuālajām spējām, otrkārt, viņš zemapziņā centīsies atriebties visām sievietēm par šo nepārliecinātību seksuālā spēka daudzkārtējā pierādīšanas ceļā. Viņš savaldzina un nodod, manipulē ar sievietēm un izmanto tās. Ģimenē tas izpaužas, kā despotisms, pastāvīga laulības pārkāpšana, meli, nepatiesība.
  Ja jums pagadījies siržu lauzējs, var palīdzēt viņam atbrīvoties no kompleksa un padarīt attiecības stabilākas.
  Atcerieties: Donžuāns ir ļoti vientuļa būtne. Viņa nemitīgā skriešana pēc sieviešu brunčiem, tie ir meklējumi pēc patiesas mīlestības un noturīgām attiecībām. Viņu nav iespējams pārsteigt ar seksuāliem meklējumiem un atklātām fantāzijām, viņš veiksmīgi to visu atrod ārpus. Un tomēr stāstiet viņam, cik seksuāli pievilcīgs viņš ir gultā! Slavējiet viņu, brīnieties. Bet pašiniciatīvu paudiet uzmanīgi, jo viņš var izjust lamatas. Un viņa nepārliecinātība izpaudīsies atkal. Runājiet par viņa vērtīgajām cilvēciskajām rakstura iezīmēm.
  Par to, ka mīlat viņa dvēseli, labo sirdi, spēju smalki izjust garastāvokli. Par to, cik viņš tuvs un vajadzīgs jums ir cilvēciskajā plānā. Tieši to viņš neapzinoties vēlas atrast sievietē..

 • „Bosa” sindroms (termina autors ir amerikāņu seksologs Edvards Mori) – tā ir tieksme pēc pārākuma, būt galvenajam, vadības, spēka, līderības. Lielākā vai mazākā mērā tas vērojams visos vīriešos.
  Tāda ir vīrieša goda misija – virzīt vēsturi, attīstīt virzienus, bruģēt ceļus. Bet mūsdienu sievietes ir kļuvušas patstāvīgas, atņemot vīriešiem viņu „likumīgās” līdera pozīcijas pat gultā. Bieži vien vīrieši paši ir vainīgi, ka atļauj sievietēm to darīt, turklāt zemapziņā vienalga paliekot „bosi”. Un, ja neatrod tam apstiprinājumi, tad iemanto kompleksus.
  Atcerieties: "bosam" gultā nepieciešams atrasties virsotnē, ja pat viņš tai netuvojas. Viņam jājūtas pārliecinātam, ka ir jūs apmierinājis un ir pats labākais.
  Nesajūtot pateicību, viņš ātri atdziest pret jums un meklē aizvietotāju. No viņa skata punkta, viņš ir pielicis tik daudz pūļu, lai jūs apmierinātu. Meklē jaunas pozas, nodrošina labklājību un komfortu.
  Tas ir, rīkojas saskaņā ar savu vīrieša loģiku. Viņš pat nenojauš, ka sievietes lojalitātes seksa noslēpums slēpjas vienkāršās un maz izmantotās lietās – siltā skatienā, vienkāršā skūpstā, patiesā vārdā, spontānā jūtu izpausmē. Visās tajās nenozīmīgajās, mazajās kustībās, no kurām sieviete veido savu brīnumaino bildi par patiesu mīlestību. Ne no tām, kas apzīmogotas „tā vajag”, „tā pieņemts”, „viņa no tā zubudinās”, bet no tām, kas nāk no sirds.
 • Napoleona sindroms - maza auguma un neliela izmēra dzimumlocekļa vīriešu komplekss. Mūžīga vēlmē atrasties līderpozīcijā virza vīrieti uz varoņdarbiem, atklāj tajā apbrīnojamu talantu, kas ļauj viņam sajusties „milzim”. br/> Bet, ja, neskatoties uz visiem viņa centieniem, pievērsīsiet uzmanību viņa izmēriem, pateiksiet tieši vai garāmejot, tad Napoleona komplekss sāpīgi uzliesmos. Interesanti, vai kāds komplekss piemīt paša garākā dzimumlocekļa īpašniekam I.Falkonam no Lielbritānijas? Viņa locekļa garums ir 34,5 centimetri!
  Atcerieties: Napoleonam nemitīgi vajadzīgi viņa uzvaru apstiprinājumi. Un te pierādīta patiesība par centimetriem. Uzvedieties tā, it kā pat nenojaustu par viņa trūkumiem.
  It kā viss viņam būtu kārtībā. Varat pat pieprasīt viņam paaugstinātas prasības. Tas ir tieši tas, kas viņam nepieciešams. Augstumi, kurus vajag iekarot. Palūdziet viņam jums palīdzēt atbrīvoties, uzveliet visas problēmas uz sevi, paskaidrojiet to ar mazu pieredzi, tikai nevērsiet uzmanību tam, kas viņu jau bez jums mokoši sasprindzina.

  Sieviešu kompleksi.

  Nedomājiet, ka bezjēdzīga pļāpāšana gultā var provocēt recidīvus tikai vīriešu psiholoģiskajam nespēkam. Tam pakļautas ir arī sievietes.
 • Alises brīnumzemē sindroms - tas ir romantisks, ideāli atveidots priekšstats par pretējo dzimumu savstarpējām attiecībām. Sievietes ar tādu sindromu mokoši pārdzīvo seksa materialitāti. Ar viņa smaržām, atklātajām kustībām, kaisles uzliesmojumiem.
  Sekss viņām šķiet kaut kas zems, pretīgs salīdzinot ar augstajām un skaistajām fantāzijām, kas dzimst Alises bagātajā fantāzijā. Tādām sievietēm ir ļoti grūti atrauties no procesa vērošanas, no analīzes un salīdzināšanas. Tas liedz viņām atslābināties un gūt baudu seksā.
  Atcerieties: ceļš pie tādas sievietes auguma ved caur romantisku prelūdiju, kas sākas jau labu laiku pirms tuvības un turpinās gultā. Lielākā daļa sieviešu ir romantiskas, vēlas mīlestību, bet pēc tam tikai ķermenisko baudu.
  Dažreiz viņas pat ir gatavas upurēt seksu jūtu dēļ. Tur ir arī savi plusi. Viņas mīlēs savu vīrieti no visas sirds pat tad, kad viņš vairs nespēs tik aktīvi nodarboties ar seksu. Dvēseles prioritāte izpirks erekcijas disfunkcijas zudumus..
  Tādas Alises dārgi maksā! Bet sākumā, lai mīlestība nenoslīktu baudkārē, auklējiet savas idealitātes romantismu.
  Lolojiet viņas maigo dzirdi – nav jau obligāti rupji un ātri viss saucams vārda tiešā nozīmē. Dažkārt ir lietderīgi paklusēt, ja nevari smalkjūtīgi paust savas vēlmes.

 • Feminisma sindroms (amazones, Afinas Pallādas) izriet no pārākuma izjūtas pār vīriešiem, no vēlmes vadīt, uzvarēt, pamācīt un ņemt savā paspārnē. Šāda sieviete viegli uzņemas iniciatīvu seksā.
  Gūst baudu no vīriešu pielūgsmes. Un ļoti iespringst, kad vīrietis cenšas līderēt, ielikt rāmjos vai paust psiholoģisku vai fizisku spēku.
  Atcerieties: sasniegt maksimālu baudu seksuālā kontaktā ar tādu sievieti iespējams tikai ļaujot viņai izrādīt aktivitāti. Ja centīsieties viņu pakļaut, vadīt vai spēlēt pēc jūsu noteikumiem, viņa pretosies pat par spīti veselajam saprātam.
  Labākais veids, kā rīkoties, ir kļūt paklausīgam un mazliet pasīvam.
  Protams, visi šie padomi un klasifikācija ir diezgan nosacīta. Katrā individuālajā gadījumā darbojas tikai oriģinālas receptes un patsāvīga leksika.Tas, ko jūs paši uzskatīsiet par iespējamu un nepieciešamu runāt un kā darboties gultā. Galvenais, lai to diktētu jūsu patiesās vēlmes – padarot savas attiecības harmoniskākas.

 • Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
  Vidējais vērtējums:
  Pievienot komentāru
  Dārgās lasītājas!!!
  Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
  Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

  favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
  jautras idejas svētkiem
  AS-2820501 5.80 LVL SC-48081 4.80 LVL PD-LAP45-013 2.40 LVL
  Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

  Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

  © Marki Group, 2006-2021

  Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist