Ielogoties ar Facebook pasi
Auns clock Šodien ir 29. Marts 17:31:44


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[22] Apmeklētāju kopā[9513]

Uzmanību, sterva: pārbaudi sevi uz stervozitāti.

Sterva – visu vīriešu murgs un daudzu sieviešu etalons. Vai tā ir taisnība, ka stervām viegli dzīvot? Kas pārbaudīs sevi uz stervozitāti?

Stervas portrets

Kas tā tāda sterva? Kādas ir atšķirības pazīmes, skatījums uz pasauli un uzvedība? Izskats. Sterva mīl sevi un ir pieradusi rūpēties par savu izskatu, lutināt sevi. Ir grūti viņu sastapt ar neķemmētiem matiem vai nekoptā izskatā. Viņa mērķtiecīgi tērē naudu (savu un citu) sevis sakopšanai: apģērbam, salona procedūrām u.tml. Viņa vienmēr izskatās mazliet augstprātīgi, bet tur ietilpst arī daļa no viņas šarma. Aukstais izaicinošais skatiens, sakniebtās lūpas... Vīrietim būs nepieciešams pietiekami daudz drosmes, lai iepazītos ar tādu Sniega karalieni.
Uzvedība. Izturas ar lielu cieņu un ne mazāku sarkasmu. Kā likums, viņai piemīt humora izjūta, bet mēle ir asa kā naža asmenis. Viņa ir ciniska, reālistiska un skeptiski noskaņota visam. Izvēlas neuzticēties cilvēkiem. Drīzāk viltīga, neka gudra un meistarīgi manipulē ar apkārtējiem. Necieš kritiku. Par katru neapdomīgu vārdu, kas viņai veltīts, var saņemt pretī spīdošu „vārdu pērienu” seansu, pēc kura upuris riskē iemantot jaunus kompleksus.
Mērķi. Tie var būt visdažādākie, bet sterva vienmēr skaidri zina, ko grib un panāk to ar jebkuriem līdzekļiem. Kā likums, sterva, lai gan ir ļoti ārēji pārliecināta un pašapzinīga, tiecas atkal un atkal pašapliecināties. Bieži vien uz citu rēķina.
Vīrieši. Blakus stervai var atrasties tuvu ne visi vīrieši. Kā likums, pēc tādām meitenēm tiecas divu kategoriju jaunie cilvēki. Pirmkārt, tie kas mīl atrasties „zem tupeles”, kas piekrīt pasīvajai lomai attiecībās. Viņi parasti ir tādā šokā, ka viņiem uzmanību ir pievērsusi tāda šarmanta meitene, ka ir spējīgi paciest visus asumus, kas veltīti viņiem. Vēl tādas sievietes patīk dvēselē stipriem un valdonīgiem vīriešiem, kuriem attiecībās vajadzīgs līdzvērtīgs pretinieks. Tādiem interesanti izspēlēt partiju „stūrgalvības aksesuāri” Jebkuras stervas viena no brīnišķīgākajām īpašībām – māka parūpēties par sevi. Viņa sevi tik ļoti mīl, ka nekad neļaus sevi apvainot un vienmēr radīs sev maksimāli komfortablus nosacījumus. Vēl viena stervas labā īpašība: vainas apziņas trūkums. Viņa nekad sevi nerās un nesodīs par „kļūdām un nepilnībām”. Sterva nekad neuzskata sevi par vainīgu un nekad neattaisnojas. (Ja attaisnojas, tātad, visticamāk, tā ir viņas lielās spēles daļa).

Tests uz stervozitāti

Ja gribi zināt, cik stervoza esi tu, izpildi mūsu testu! Atbildi godīgi!
1. Tu atnāci uz ballīti greznā kleitā un pēkšņi redzi meiteni tieši tādā pašā kleitā. Tavas darbības:
А) Protams, būšu apbēdināta. Bet ko darīt! Centīšos izklaidēties tālāk no savas dvīņu māsas.
B) Atradīšu veidu, kā pārveidot savu kleitu, piemēram, ar šallītes palīdzību vai kādu aksesuāru. Bet, ja tādas iespējas nav, spīdēšu ar savu aso prātu un vienalga aizēnošo to meiteni un visus pārējos.
C) „Nejauši” apliešu viņas kleitu ar sarkanvīnu – problēma atrisināta.
2. Tavs draugs gatavojas doties uz ballīti ar draugiem. Tevi nesauc. Ko iesāksi?
А) Sēdēšu mājās un dusmošos par tēmu: ko esmu izdarījusi ne tā, kāpēc viņš nevēlas pavadīt laiku ar mani u.tml.
B) Izmantošu brīvo vakaru, lai uztaisītu meiteņu ballīti. Vai vienkārši palutināšu sevi skaistumkopšanas salonā, ar masāžu, vai iešu uz fitnesa centru
C) Iešu uz kādu klubiņu un izklaidēšos ar kādu citu. Bet mans draugs, lai zina, ka tādu meiteni kā mani nevar atstāt vienu bez uzmanības kaut uz sekundi.
3. Priekšniecība tev darbā izteica rājienu. Tava reakcija:
А) Lamāšu sevi, ka pieļāvu kļūdu.
B) Jebkurā veidā pagriezīšu situāciju par labu sev. Spīdēšu ar talantu, izpildīšu vairāk nekā prasīts vai vēl kaut kā parādīšu sevi, lai priekšnieks nobīstas, ka varētu zaudēt tādu labu darbinieci.
C) Sarīkošu skandālu. Vai uzvelšu vainu citiem. Vai vienkārši iešu projām no darba pēc savas vēlēšanās. Viņš vēl nožēlos.
4. Tu pieķēri vīrieti neuzticībā. Tavas darbības:
А) Dzīve beigusies! Iešu pakārties. Bet sākumā tomēr iešu lūgt, lai viņš mani nepamet.
B) Lieliski! Tas ir iemesls aizdomāties par to, kas mūsu attiecības nav kārtībā, un ko es varu mainīt. Es izanalizēšu savas kļūdas, un mana dzīve kļūs vēl labāka, nav svarīgi ar viņu vai bez viņa.
C) Kāda veiksme! Tagad viņš ir uz mana āķa, un es varēšu viņu šantažēt līdz viņa mūža pēdējai dienai. Ar ko gan sākt? Varbūt, ar briljanta gredzenu?
5. Tev tuvāka ir devīze:
А) No likteņa neizbēgsi.
B) Viss, kas notiek, notiek uz labu.
В) Es – leļļu dancinātāja, bet visi pārējie tikai marionetes.

Secinājumi

Tagad saskaiti, kādu atbilžu tev ir vairāk.

Ja dominē atbildes А,
Tas nozīmē, ka tev trūkst stervozitātes. Tu esi ļoti pieradusi pie pasīvā upura lomas. Bet šī loma tev nepalīdzēs pārveidot savu dzīvi un sasniegt vēlamo. Mēģini pati pārvaldīt savu dzīvi! Iedomājies sevi kā režisoru savā teātrī. Un tu ieraudzīsi, ka vairs neesi bezpalīdzīga sava likteņa viļņos.
Ja tev ir vairāk atbildes B,
tas nozīmē, ka esi ideāla sterva, ietverot sevī radošu un psiholoģisku elastīgumu, tu viegli ej caur dzīvi, meistarīgi sasniedzot visu, ko vēlies. Turpini uzmanīgi balansēt uz šīs robežas, un tu sasniegsi visu. Galvenais, esi gatava pasmieties ne tikai par citiem, bet arī par sevi. Tad tava stervozitāte neatgrūdīs cilvēkus. Nu, vismaz ne visus.
Un beidzot, ja esi savākusi vairāk atbilžu C,
tad tava stervozitāte jau ir ārpus tavas kontroles. Pati sevi esi ieslēgusi „krutās dāmītes” veidolā. Bet, ja agrāk šis veidols tev palīdzēja pastāvēt par sevi, tad tagad tas vairāk ierobežo tavas iespējas.
Mēģini domāt elastīgāk un būt mazliet viltīgāka! Tad būsi daudz veiksmīgāka. Atceries, tad dzīve būs tāda, kādu tu to vēlēsies. Tikai nevajag skriet ar pieri sienā. Darbojoties ne ar vienu nerēķinoties, tu tikai tērē dārgo enerģiju nelietderīgi. Nodarbojies ar pozitīvo psiholoģiju un tad redzēsi, ka ir daudz vienkāršāki un patīkamāki paņēmieni, kā piepildīt savas vēlēšanās!

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[28.06.2011 - 15:16]
B- ideāla sterva. (haha)
Bet, ja nopietni, tad ļoti nenopietns tests un ļoti subjektīvs raksts. Trūkst seguma.  (fui)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


delinda
Lietotājs offline sievieteZivisIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[01.12.2010 - 12:12]
Ha, ha! esmu ideāla sterva un par tādu mani padara citas ideālās stervas! vien-vārd-sakot - esmu sterviska sterva!


rigonda
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[18.11.2010 - 23:22]
daudzam sievietem glaimo sads raksturojums..bet man liekas, tas ir galigi garam..nav jabut enegelim, pasaizliedzigai, spejigai pasuzupureties, but maigai un jaukai utt..bet istai un realai..ok, ir slikti raksturi, bet tas ir no dabas, bet radit maksligi sadu pesronibas iezimi un lepoties ar to, galigi garam..man labak pati isti cilveki un labas attiecibas ar apkartejam sievietem, nevis cinities par pedejos smuko kurpju pari veikala vai par izskatigu cali bara


dzirksteliite
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[13.11.2010 - 20:08]
man ļoti patika portrets bet es teiktu, ka daudz vairāk var panākt uzvedoties.. hmmm ne sterviski? nezinu vai īstais vārds, bet cits prātā nenāk.. viltība piemīt katrai sievietei, tāpat arī šarms un spēja manipulēt ar vīriešiem. nav jābūt stervai, lai panāktu to, ko vēlies (smile)

make love, not war!


dzintara-gabaliņš
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[10.11.2010 - 10:11]
tests jau nu mazliet garām, kā vnm pārspīlētas tās atbildes un īsti neviena jau neder, lai izvēlētos kā savu. lai gan vispār, tur jau ir jābūt "līmenim", lai sevi nosauktu par stervu.
īsta sterva nekad to neatzītu. vismaz publiski ne.


persefone
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[29.10.2010 - 15:44]
Tikai un vienīgi B varianti un par atbildēm, tā arī ir, bet neteikti,ka tas tagad būtu kāds jaunums.


chikiktas
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[29.10.2010 - 03:31]
Atbildes ir par pārspīlētām! Tur īsti neviena neatbilda manām atbildēm! (haha)
Un par to stervu-labs salīdzinājums.. labāku vārdu es neatrastu.. (hehe) (shy) (haha)


EvitA
Lietotājs offline sievieteDvīņiPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[26.10.2010 - 12:02]
(haha) (lol) (haha) (lol) aaaaaaaa.......labais tulkojums

EvitA


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (38)
[26.10.2010 - 11:36]
varbūt ielīdīšu ne pa tēmu, bet gribēju parādīt cik google pareizi tūlko http://translate.google.lv/?hl=lv&tab=wT#lv|en|paka%C4%BCas  (haha)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


!
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.10.2010 - 17:06]
Neredzu neko glaimojošu vārdā - sterva. Vārdam sterva vecākā nozīme ir maita - beigtais dzīvnieks, mūsdienās sinonīms šim vārdam - padla, kas ir negodīgs, bezkaunīgs cilvēks. 
 
Es varu sevi uzskatīt par augstprātīgu, pašpārliecinātu, koptu un vēl sazin kādu, bet par stervu - nemūžām! (stupid)


sol
Lietotājs offline sievieteLauvaPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[25.10.2010 - 16:54]
Narcis nelieto tikai vīriešu dzimtei, to var piedēvēt jebkurai personai, arī sievietēm (hi)

.. laimīga ..


EvitA
Lietotājs offline sievieteDvīņiPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[25.10.2010 - 16:51]
Man "sterva" vairak asociejas ar vardu ko lieto viriesu dzimtei"narcis",bet nezinu,ka to varetu pateikt par sievieti,varbut "parak par sevi pasparliecinata un augsti sevi vertejosa butne",bet tas laikam butu par garu.. (haha)

EvitA


sol
Lietotājs offline sievieteLauvaPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[25.10.2010 - 16:49]
Šo vārdu var pielietot arī šādi... Taču tas nebūt nenozīmē, ka ar to viņa varianti izbeidzas.

.. laimīga ..


EvitA
Lietotājs offline sievieteDvīņiPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[25.10.2010 - 16:44]
maita ir veca,sapuvusi,mirusi gala uz kuru lido maitas putni.. (hehey) man sito vel skola skolotaja stastija (hey)


EvitA


EvitA
Lietotājs offline sievieteDvīņiPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[25.10.2010 - 16:41]
maita ir veca,sapuvusi,mirusi gala uz kuru lido maitas putni.. (hehey) man sito vel skola skolotaja stastija (hey)

EvitA


Nieķe
Lietotājs offline sievieteAunsPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[25.10.2010 - 16:29]
jā, es arī par maitu (haha)

Pati labākā savam vīrietim:)


sol
Lietotājs offline sievieteLauvaPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[25.10.2010 - 15:39]
Par tulkojumu tēmu, tad man vairāk vulgāro krievu izcelsmes "sterva" vārdu latviski gribas lietot kā "maita" (hi)

.. laimīga ..


Briljants
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[25.10.2010 - 15:30]
google loti biezhi tulko ka pagadas. kuce - ir suns sievieshu dzimte, kas krieviski ir suka.


Briljants
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[25.10.2010 - 15:29]
kuce - ir krievu valoda SUKA. A sterva ir sterva (beee)


Lūpene
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.10.2010 - 14:18]
vismaz tā gūgle tulko

Smags raksturs, tāpēc ka no zelta


Lūpene
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.10.2010 - 14:17]
"sterva" ir krievu val. vārds un latviski nozīmē "kuce". (haha)

Smags raksturs, tāpēc ka no zelta


saulitee
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[25.10.2010 - 13:08]
esu ideāla sterva (haha)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
SC-42154 11.50 LVL SC-21429 7.60 LVL PD-FB2M-Z-001 1.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist