Ielogoties ar Facebook pasi
Zivis clock Šodien ir 27. Februāris 04:44:45


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[8] Apmeklētāju kopā[10942]

Sievietes seksa pieredze, kas biedē vīriešus

Daudzi vīrieši vēlas būt pirmie savām izraudzītajām sievietēm. Vai grib būt vismaz pirmajā desmitniekā. Viņi vēlas, lai partnere būtu prasmīga mīļākā, turklāt vienlaikus viņai jābūt bez pieredzes – tieši viņi vēlas apmācīt seksa amatā. Kas gan var padarīt vīrieti piesardzīgu? Par to Kleoo.lv stāsta autors vīrietis.

Sekss trijatā

Visi, kuriem nav slinkums, rakstījuši par to, cik ļoti vīriešiem patīk grupveida sekss, īpaši variantā SVS. Taču, dažas sievietes arī neatteiktos no piedāvājuma izmēģināt šo intīmā sakara veidu, bet jau variantā VSV. Protams, pēc vidējās statistikas datiem, vīrieši par to nav sajūsmā, ja viņa dzīvesbiedre uzaicinās uz viņu kopējo gultu vēl kādu stiprā dzimuma pārstāvi. Starp citu, šaubos, vai arī sieviete sapņo par tādu seksa veidu. Ja sieviete piedāvā seksu trijatā (ar diviem vīriešiem), tad tas automātiski liek domāt par viņas bagāto seksa pieredzi, ko pamatā skeptiski pieņem vīrietis. Protams, ja viņš nemeklē seksu vienai naktij – tad, jo pieredzējušāka sieviete, jo labāk.

Ekstremāls sekss

Tiek uzskatīts, ka vīriešiem ļoti patīk ekstremālais sekss un viņi nelaiž garām iespēju uz to vedināt arī sievieti. Sievietes sapņo par to parasti ne mazāk kā vīrieši, dažkārt pat vairāk. Tiesa - atzīšanās šādos uzskatos (īpaši par seksu publiskā vietā vai sadomazo, kas līdz šim brīdim sabiedrībā tiek uzskatīts par nejauku izlaidību) šokē vīriešus. Viņš taču pat iedomāties nevarēja, ka viņa izraudzītā vēlēsies nodarboties ar seksu restorāna tualetē vai labi iepļaukāt viņu ar pletni … Vīriešu psiholoģija dažkārt mēdz būt daudz sarežģītāka par sieviešu – viņš grib, lai viņa izrādītu iniciatīvu, bet, kad tas notiek, tad viņš bēg projām no tādas sievietes, uzskatot viņu teju par prostitūtu. Mīkla.

Paaugstināts libido

Ja vīrietis nemitīgi vēlas seksu un maina sievietes kā cimdus – viņš ir mačo un supervaronis. Ja tā rīkojas sieviete, tad viņu dēvēs labākajā gadījumā par nimfomāni. Visa nelaime slēpjas stereotipos, kurus, vārda vistiešākajā nozīmē, attīsta pašas sievietes. Pēc viņu domām, visam, kas saistīts ar seksu, iniciatīvai jānāk no vīrieša puses. Sieviete var tikai dot mājienu par savām vēlmēm, satiekot savu vīrieti uz mājas sliekšņa peņuārā. Kad attiecību procesā noskaidrojas, ka viņai visu laiku ir par maz seksa un nemitīgi gribas vēl un vēl, tad vīrieti tas biedē. Pirmkārt, vīrietim krīt pašvērtējums no domas, ka viņš nespēj sievieti pietiekami apmierināt. Otrkārt, viņš viņu uzskata par nimfomāni, kļūst aizdomīgs, ka agrāk vai vēlāk viņa varētu aiziet „pa kreisi” br />

Iniciatīva seksā

Iepriekš jau mēs runājām par to, ka vīrietis vēlas būt galvenais seksa laikā. Un, ja pat sieviete uzņemas iniciatīvu, tad tas notiek tikai pēc viņa gribas un vēlmes. Grūti pat iedomāties tādu situāciju: vīrietis strādā gultā no visas sirds, cenšas pārsteigt dzīvesbiedri ar savām lieliskajām prasmēm, kad pēkšņi izrādās, ka pārsteigt viņu ir grūti un, tieši otrādi, viņa ir tā, kas sāk norādīt, ko un kā viņam darīt. «Kusties ātrāk», «vairāk strādā ar mēli», «ņem mani stāvus nevis guļus», «pagaidi, ne tā… es tev parādīšu…» - tās nebūt nav visas frāzes, kuras būtu patīkami viņam dzirdēt. Tas taču var nozīmēt divas lietas: vai nu viņš nav prasmīgs mīļākais, vai viņas gultā ir pabijuši vairāki desmiti vīriešu. Pirmais variants grauj vīrieša pašcieņu, otrais viņu vienkārši satrauc.

Prasmīgi orālie glāsti

Prasmīgi veikts minēts – gandrīz katra vīrieša sapnis. Turklāt ar vārdu „prasmīgs” tiek domāta ne tikai „lietas” novešana līdz galam, bet profesionāli veikts process, tas ir, bez zobu līdzdalības (izņemot vieglu patīkamu košļāšanu) un daudzu citu nepatīkamu nianšu. Bet paradokss: ja sieviete to dara tik prasmīgi, tad vīrietis sāk aizdomāties, ka viņš ne tuvu viņai ir pirmais, un tas viņam, saprotamu iemeslu dēļ, nepatīk. Viņš pats grib viņai iemācīt pareizi veikt minētu. Un grib, lai sieviete attiecību sākumā būtu nepieredzējusi kā skolniece, nevis gudra kā dāma ar manierēm vai kā intīmo pakalpojumu sfēras labākā darbiniece.

Seksa rotaļlietu izmantošana

Aizraušanās ar seksa rotaļlietām nozīmē, ka vīrietis nespēj apmierināt sievieti, vai viņa pastāvīgi grib kaut ko lielāku pēc pierastā seksa. Labi tas vai ne – jautājums strīdīgs. Ja vīrietis un sieviete būs vienisprātis konkrētajā jautājumā, tas viss būs lieliski, bet, ja vīrietis iebilst visādām „lietiņām” gultā, tad viņa sašutumam nebūs robežu. Diez vai nepieredzējusi sieviete tā uzreiz metīsies pie seksa veikala preču izmantošanas (izņemot vibratoru), tāpēc visādi roku dzelži, lomu kostīmi un daudzas citas ekstravagantās lietas liecina par to, ka viņa daudz ko šai dzīvē ir jau pieredzējusi, pamēģinājusi un vēlas novitātes.

Ir vērts atzīmēt, ka mēs izskatījām situācijas, kad vīrietis un sieviete nesatiekas tikai seksa dēļ uz vienu nakti. Tātad, ja jūsu seksuālā pieredze ir bagāta un daudzveidīga, tas nebūt nenozīmē, ka to vajag pilnībā izmantot ar jūsu mīļoto vīrieti. Labāk novilcināt laiku, lai viņš padomātu, ka jūsu «mantiņas gultā» - tas ir kopīgo pūļu rezultāts. Un, pirms piedāvāt seksu trijatā, vajag visu labi apdomāt – tur viss ir atkarīgs no morāles.


Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


shokolaade
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.10.2011 - 09:59]
man kka shis raxts nepatiik.varjau buut, ka viss te ir patiesiiba, bet visur citur lasot, esmu lasijusi gandriiz preteejas lietas.


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[06.05.2011 - 17:22]
Te ir daudz par daudz dziļi rakts!  (fui)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


rigonda
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[18.11.2010 - 23:16]
bullshits..tikai pasapmierinati tevini ta var domat...musdienigs virietis velas tiesi sadu meiteni, ka nebaidas risket, but aktiva, bez kompleksiem..


kitella
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[12.11.2010 - 14:21]
dazadiba


sun777
Lietotājs offline vīrietisVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (56)
[07.10.2010 - 13:48]
Es par šādu sievieti būtu sajūsmā


sancasanca
Lietotājs offline sievieteAunsPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[30.09.2010 - 08:13]
Hmm, man sāk likties, ka daļa taisnības tur ir gan... (hmm)

Nemodini manī maitu, viņa jau tā slikti guļ


san4a
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (46)
[29.09.2010 - 11:19]
tiešām dīvains raksts!!! (hmm)


!
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[28.09.2010 - 18:25]
Spriežot pēc šī raksta manam puisim sen jau bija jāaizmūk no manis, jo es viņu biedēju, viņam rodas šaubas un uzskata mani par mauku
ļoti dīvains raksts

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
PD-CB12P-081J 7.30 LVL PD-KPT24-019B 1.80 LVL SC-48150 39.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist