Ielogoties ar Facebook pasi
Jaunava clock Šodien ir 17. Septembris 00:40:41


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[8] Apmeklētāju kopā[18224]

Kā saprast, ka laiks šķirties?

Kad divi cilvēki sāk satikties, tad domā, ka problēmas un nesaskaņas viņiem paies garām. Bet paiet laiks, un attiecības sāk plaisāt... Par to, kā saprast, kādos gadījumos šķiršanās ir neizbēgama, bet kādos, tieši pretēji, ir vērts reanimēt jūtas, stāsta Kleoo.lv.

Linda jau sen bija nepmierināta ar savu ģimenes dzīvi – sarunas ar vīru bija tikai par ikdienas sadzīves problēmām, bet mājās, pēc darba katrs nodarbojās ar savām lietām. Brīvdienās meitenei bija interesantāk pavadīt laiku kopā ar draudzenēm nekā ar vīru, bet kopējais atvaļinājums ar vīru pārvērtās vai nu par apbrīnojami garlaicīgu pasākumu, vai grandioziem skandāliem. Domas par šķiršanos dažreiz apciemoja Lindu, bet nekādu nopietnu iemeslu tam nebija. Visu notiekošo meitene centās izskaidrot sev, kā romantikas beigšanos un ikdienas pelēcīgo ietekmi, jo nevar jau visa dzīve būt vieni vienīgi svētki! Patiešām, kas ir nopietns iemesls attiecību šķiršanai? Vai ir kaut kādas pazīmes, ka nepieciešams pārtraukt attiecības un sākt jaunu dzīvi?

Noteikti katram cilvēkam ir savi dzīves kritēriji, tajā skaitā arī personiskās. Kāds var pēkšņi pieņemt lēmumu šķirties, tik tikko apjautis garlaicību attiecībās, bet kādam pat laulības pārkāpums nav pietiekami nopietns iemesls, lai šķirtos. Ja par kritēriju ņemt mūsu apmierinājumu, iekšējo harmoniju un laimi, tad ir diezgan noteikti signāli, kas ļauj saprast, ka attiecības ir galā.

Garlaicība diviem

Pat ja jūs atrodaties divatā ar partneri, tad vienalga jūtaties vientuļi. Jums nav par ko runāt, pat kopīgie pasākumi nespēj atdzīvināt jūsu attiecības. Filmas, izrādes, ceļojumi – lai cik daudz to arī nebūtu, jums vienalga nav par ko runāt.

Jūs labāk izvēlaties pavadīt laiku ar draudzenēm, jo tā ir daudz jautrāk. Ja jūs dodaties atvaļinājumā, tad jums labāk patīk braukt lielā kompānijā nevis divatā ar vīru. Jūsu sarunas saistītas tikai ar ikdienas dzīvi. Jums ir garlaicīgi divatā un tāpēc jūs tiecaties pavadīt laiku lielā kompānijā un trokšņainās, ļaužu pārpilnās vietās. Tā jūsu savstarpējie kontakti samazinās līdz minimumam, un rodas iemesls sarunām – citu cilvēku apspriešanai. Pats bēdīgākais, ja tikai viens no jums to izjūt.

Paralēlās pasaules

Jūs dzīvojat it kā uz dažādām planētām. Jums katram ir savas intereses, kuras nekad nekrustojas. Tas, kas patīk viņam, jums ir vienaldzīgs, un otrādi. Tieši tāpēc jūs izvēlaties atpūsties atsevišķi. Viņam ir savi draugi, jums – savi. Jūs arvien mazāk laika pavadāt kopā, un tas nav nekāds brīnums, jo jūs nekas nesaista, izņemot ikdiena. Jūs pamanāt, ka labāk jūtaties vientulībā nekā kopā ar vīru, kurš vispār nesaprot un nepieņem jūsu intereses. Jūs nekad neņemat viņu līdzi uz pasākumiem, bet viņš nepiedāvā jums savu kompāniju.

Ar laiku jūs maināties, jums parādās jaunas intereses, un, ja partnerim tās nav saistošas, jūs attālināties. Kad partneri attīstās dažādos virzienos vai ar dažādu ātrumu, laulība, kas slēgta mīlestībā, pārvēršas par laulību pēc aprēķina – cilvēki dzīvo kopā, jo tā viņiem ir ērtāk.

Vienaldzīgās attiecības

Jūs nemaz neilgojaties viens pēc otra, nesatraucaties par to, ko dara jūsu vīrs, bet vīrs nesatraucas, ko darāt jūs. Viss, kas notiek ar jūsu dzīvesbiedru, jums neizsauc nekādas emocijas. Ja viņš jums kaut ko stāsta, jūs pieķerat sevi pie domas, ka jums tas nav interesanti, pat nomācoši. Jums slinkums izvēlēties dāvanu vīram, jūs apmierinaties ar standartvariantu – to, ko nopirkāt, kas tuvāk pa rokai. Jūs jūtaties daudz ērtāk, kad vīrs nav blakus, jo tā jūs varat nodarboties ar savām lietām un nevajag iedziļināties viņa problēmās un pielāgoties viņam. Jums ir vienalga, kur un ar ko viņš aizkavējies, un kāpēc viņš jūs neielūdz uz korporatīvo pasākumu. Šīs sajūtas var būt abpusējas.

Kontakta neesamība

Jūs sazvanāties tikai tad, ja jums vajag apspriest ikdienas un darba lietas, «vienkārši papļāpāt», «noilgojāties» - tas jums jau sen pagājis. Mājās jūs nedalāties ar dienā piedzīvoto, neko neapspriežat, izņemot sadzīves lietas, un, paēdot vakariņas, dodaties pie televizora vai datora – katrs uz savu pusi. Jums nav nepieciešams kontakts, jaunumus jūs labāk apspriežat ar draudzeni nekā ar vīru. Sarunas nozīmē viedokļu apmaiņu, domu, novērojumu par kopējām lietām paušanu, prieka iedvesmas dāvināšanu, kas ļauj izjust vienam pret otru patiesu mīlestību.

Minimums fiziskā kontakta

Kad vīrs grib apskaut vai noskūpstīt jūs, jūs neapzināti atgrūžat viņu. To pašu var izdarīt arī viņš. Ja jūs abi esat atsaluši viens pret otru, tad laikam jau sen nenoskūpstāt viens otru satiekoties, neapskaujaties un nesadodaties rokās. Iespējams, jūsu seksuālās attiecības arī ir beigušās vai kļuvušas retākas un bezemocionālākas, pat ja esat labi atpūtusies vai atrodaties atvaļinājumā. Minimums fiziskā kontakta ir nopietns signāls attiecību atsalšanai.

Nevēlēšanās attīstīt attiecības

Jūs plānojat brīvo laiku viens bez otra. Arvien biežāk sakāt «Es», nevis «Mēs», apspriežot nākotni. Pats bēdīgākais, ja jūsu paši nozīmīgākie dzīves plāni nesakrīt. Piemēram, Jūs gribat bērnus, bet vīrs negrib, vai otrādi. Vai viņš grib emigrēt uz Eiropu, bet jūs nevēlaties pamest Latviju. Vai arī – viņš vēlas pamest biznesu un kļūt par brīvmākslinieku, bet jūs neesat gatava tik strauji mainīt savu materiālo stāvokli un ciest zaudējumus. Bet varbūt jūs gribat precēties, bet jūsu partneris pēc 5 kopdzīves gadiem pat nedomā to darīt.

Problēmu risinājums

Ir liela starpība starp “dzīvot divatā” un “būtu kopā”. Būt kopā – tas nozīmē kopīgas intereses, gūt prieku no savstarpējā kontakta, kopīgi pavadīta laika, baudīt vienam otru, esot fiziskā kontaktā.

Mīlestība ir tā vērta, lai to saglabātu, un, ja jūs jau pamanījāt pazīmes, kas slāpē jūsu attiecības, sāciet rīkoties, lai atjaunotu bijušo kaisli. Ja nekas nepalīdz, tad, iespējams, pienācis laiks pieņemt svarīgu lēmumu, jo, ja jūsu dzīves mērķi un vēlēšanās dalās, mīlestības savienība kļūs nevesela un nenesīs apmierinājumu. Ja partneris atsakās apspriest starp jums esošās problēmas un nesaskaņas, nevēlas saņemt profesionālo palīdzību, tas nozīmē, ka ir tālu no jums un nespēj mīlēt jūs tā, kā jūs to esat pelnījusi. Ja viņš atsakās aktīvi piedalīties jūsu attiecību attīstībā un atdzīvināšanā, tas nozīmē, ka laulība ir apdraudēta un labāk, kamēr nav par vēlu, šķirties.

Paliekot šādā savienībā, jūs nebaudāt dzīvi, nemitīgi cerot, ka viss mainīsies pats no sevis. Par nožēlu, agri vai vēlu pienāks tāds brīdis, kad jūsu vēlmju piepildīšanās termiņš būs beidzies. Atrodoties «vēsā» savienībā, jūs liedzat sev spilgtu un interesantu tagadni, jo nospiežat savas vēlmes. Jūsu dzīves kvalitāte un personiskā laime vistiešākajā veidā ir atkarīga no attiecību pilnvērtības, kuras jūs izvēlēsieties. Ar partneri, kuram nav saistošas jūsu intereses, kurš nepiepilda jūsu dzīvi ar emocijām un mīlestību, nav iespējams būt laimīgai. Ja savienība ar vīrieti jums nesniedz baudu un laimi, tad, iespējams, pienācis laiks šķirties un iet savu ceļu.

Jekaterina Gorškova,
Psihologs-konsultants

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[06.05.2011 - 15:55]
Labs raksts. Nekā ajuna, bet tomēr liek padomāt.  (ok)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


piika
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
[01.12.2010 - 19:50]
Jasāk laikam domāt, kas īsti būs ar manām attiecībām!!! Ko nu darīt? (hmm)


dzirksteliite
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[01.12.2010 - 10:49]
auč...

make love, not war!


delinda
Lietotājs offline sievieteZivisIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[30.11.2010 - 15:11]
Izlasot šo rakstu, saprotu, ka arī man ir laiks šķirties... Bet ja nu tā ir tikai kārtējā krīze??? (nope)


saulitee
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[26.10.2010 - 19:30]
šis raxts gan liek kartigi padomat (hmm)


Odinokaya volchica
Lietotājs offline sievieteLauvaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[12.09.2010 - 15:33]
(hmm) ļoti labs raksts... ir par ko padomāt (nope)


shain
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[03.09.2010 - 19:55]
Njā, laikam tiešām manas attiecības bija sevi izsmēlušas un bija laiks iet katram savu ceļu (hmm)


anci
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[29.08.2010 - 14:53]
wow! šis raksts man patiešām palīdzēja saprast, ka laiks šķirties (hmm)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
W-10551 2.10 LVL AS-999239 4.60 LVL SC-47709 26.20 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist