Ielogoties ar Facebook pasi
Jaunava clock Šodien ir 16. Septembris 23:44:20


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[6] Apmeklētāju kopā[9905]

Vēderdejas: kāds ir to noslēpums?

Pēc britu žurnāla “Empire” aptaujas rezultātiem, kas tika veikta 2008.gadā, vīrieši uzskata vēderdejas par pasaulē seksīgākajām. Par šīs dejas rašanos un izpildes tehniku stāsta Kleoo.lv.

Vēderdejas sauc arī par belly-dance, belly-vēderu, dance-deju. Šo deju pamatā ir četri pamatelementi: ķermeņa viļņi, apļi ar krūtīm, apjomīgs astotnieks un galvenā kustība - vertikālais svārsts.

Dejas rašanās vēsture

80. gadu beigās, krītot "dzelzs priekškaram", ar Padomju Savienības sabrukumu mūsu dzīvē ielauzās jaunas kultūras elementi. Tirdzniecībā parādījās videokasetes ar deju stundām, bet pēc tam tika atvērtas pirmās austrumu deju skolas. Tiek uzskatīts, ka vēderdejas radušās apmēram 11 tūkstošu gadu atpakaļ. Sākumā vēderdejas izpildīja vīrieši, vienas no vecākās civilizācijas Hetīdijas (mūsdienu Tibetas teritorija) pārstāvji kara ieražu laikā. Pazīstamais vēsturnieks Genādijs Stecenko, seno civilizāciju pētnieks, savā darbā "Joga - dzīves paņēmiens uz zemes" aprakstīja hetīdus kā stiprāko rasi pasaulē. Lai paaugstinātu fiziskos un garīgos spēkus, viņi nodarbojās ar dejojošo jogu. Kustības no viņu prakses ar laiku arī kļuva par vēderdeju pamatu.

Vēderdejas: dzīves panākumu noslēpums

Kāpēc sievietes, izpildot kādreiz vīriešiem piederošo deju, aizkustina stiprā dzimuma sirdis?

Kā saka zinātnieki, iemesls ir pašā sievietē. Dejošanas laikā sieviete burtiski piepilda dabas spēkus, viņa valda pār visām stihijām. Ar basajām kājām viņa saņem zemes stihijas atbalstu. Kustības griezšanās laikā atgādina liesmas un sasaucas ar uguns stihiju. Šī brīnumainā arābu deja simbolizē arī ūdens stihiju, tāpēc vēdera kustībām jābūt plūstošām, līdzīgām viegliem jūras viļņiem. Esot tādā harmoniskā stāvoklī, dejojošā sieviete ar ķermeņa palīdzību koncentrē iekšējo enerģiju un projicē to uz apkārtējo pasauli. Tāpēc dejas laikā iespējams atcerēties pārdzīvotās patīkamās atmiņas, emocijas un pafantazēt, iedomāties sevi kā pašu laimīgāko sievu uz pasaules vai veiksmīgu citās dzīves sfērās.

Psihologi un fizionomisti, kuri pēta cilvēka raksturu saikni ar iekšējo būtību, apgalvo, ka dejas laikā jaunas psiholoģiskās īpašības sāk dominēt pār fiziskajām nepilnībām. Dejotājas sejā atspoguļojas iekšējās laimes, prieka un mīlestības izjūtas. Ja ar dejošanu nodarboties ilgstoši, šis stāvoklis kļūst tik pierasts, ka apkārtējie sāks uzskatīt jūsu ikdienu par pastāvēšanu nemitīgas laimes staros!

Dejas enerģētiskās īpatnības

Bioenerģētiķi uzskata, ka atslēga īpašai seksualitātei, kuru pārvalda dejas izpildītājas, slēpjas kailajā vēderā. Četrus pirkstus zemāk par nabu atrodas Svadhistana čakra, kas atbild par fizisko apmierinājumu un seksuālo enerģiju. Elpošanas vingrinājumos induisma čakra - tas ir cilvēka iekšējās enerģijas koncentrācijas punkts. Tādā veidā, atsedzot vēderu, īpaši nabu, sieviete atspoguļo savu seksuālo enerģiju, kura, pateicoties īpašajām kustībām, palielinās vēderdeju laikā. Secinājums: austrumu deja - tā ir īpaša vara pār vīriešiem!

Atsevišķos islama virzienos sievietēm un vīriešiem stingri aizliegts atsegt savus vēderus. Tas ir briesmīgs grēks, jo reliģija uzskata nabu par neķītru ķermeņa daļu. Lūgšanas, lasītas ar atsegtu vēderu, netiks uzklausītas. Tādas konfesijas islama sievietes neizpilda vēderdejas.

Bionerģētiķi iesaka ikdienas dzīvē pēc iespējas retāk atsegt vēderu, nekādā gadījumā nelikt pīrsingu nabā, nesaspiest to ar apģērbu un vienmēr turēt tīru. Kaut kādā nozīmē naba ir enerģētiskā ieeja mūsu ķermenī, caur to var ielūkoties dvēselē vai nodarīt ļaunumu cilvēka enerģētikai. Tieši šī ieeja atver ceļu stihiju enerģijā sievietes ķermenī, kad viņa izpilda vēderdejas.

Vēderdejas un jūsu veselība

Liela nozīme ir vēderdeju ritmikai, tā saucamā tricināšana - kustība, kas izraisa asins pieplūdi mazajā iegurnī, uzlabo asinsriti, veicina seksuālo vēlmi un seksuālo aktivitāti, paaugstina jūtīgumu. Veicinot asinsriti iegurnī, tiek veicināta arī vielmaiņa, kas labvēlīgi atsaucas uz seksuālo dzīvi, grūtniecību un dzemdībā, atvieglo menstruālo sindromu.

Fiziskā slodze vēdera preses, gurnu, muguras, plecu, ikru muskuļiem – tā ir pareizas stājas, kaulu blīvuma, stingru saistaudu, precīzas kustību koordinācijas, skaistas gaitas atslēga. Attīstīto saistaudu elastīguma dēļ pat ikdienas dzīvē kustības kļūs vieglākas, plūstošākas un graciozākas. Dejas laikā strādā visas mugurkaula daļiņas, uzlabojas asinsrite un centrālo un perifērisko muguras un galvas smadzeņu barošana.

Pareiza elpošana palīdzēs asinīs ieplūst skābeklim, samazinot risku saslimt ar saaukstēšanās slimībām. Kā jebkura fiziskā slodze, vēderdejas uzlabo asinsriti un mazina risku saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām.

Kustības stimulē atsevišķus procesus organismā: sadedzina taukus, paaugstina metabolisma līmeni, samazina sliktā un paaugstina labā holesterīna līmeni, izstrādā imunitāti pret infekcijām.

Vēderdejas – tas ir hobijs, bet hobijs, kā zināms, samazina stresu, uzlabo garastāvokli un paaugstina dzīves spēkus. Pateicoties regulārām nodarbībām, normalizējas miegs, palielinās pārliecība par sevi. Atcerieties: pozitīvs efekts iespējams pie nosacījuma, ka jūs nodarbosieties regulāri!

Dejotāja, pati gūstot baudījumu no dejas, spējīga pievērst publikas uzmanību, apburot apkārtējos ar savām kustībām, piepildot ar sevi visu telpu! Pamēģiniet, ietverieties vēderdeju pasaulē un gūstiet neaizmirstamus iespaidus!

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


feldra
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[20.08.2010 - 13:24]
labāk pat izskatās tās kurām ir puncītis,lai ir uz ko paskatīties.Nevis mūžīgie skeletiņi,kam ejot kauli grab (haha)
Es ar kādu laiku nodejoju,patika

Il n'est jamais trop tard pour devenir ce que nous aurions pu etre.


Trishelita
Lietotājs offline sievieteJaunavaIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[13.08.2010 - 22:27]
jaaa... tik interesanta iformācija.. dejoju šīs dejas jau gandrīz 5 gadus.. un ja tā padomā.. kopš es sāku ar to nodarboties mainījās tiešām PILNĪGI VISS manā dzīvē.. un katru reizi pēd stundām ilga treniņa es jūtos vnk super.. arī pēc visiem fiziski grūtajiem pasākumiem.. manuprāt labākās dejas kādas sieviete var dejot (belly) (dance) (dances) (cloud) (cool) (bflowers)

I mix dreams up with reality sometimes.


cepumish
Lietotājs offline sievieteSkorpions
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
[13.08.2010 - 10:53]
Es arī šausmīgi gribu dejot...


zzzzz
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[13.08.2010 - 08:59]
Kad Šakira dejo šīs dejas - izskatās kolosāli, bet pati gan nē. Nav mans. Ne mūzika tā īsti aizrauj, ne kustības.


Briljants
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[11.08.2010 - 12:14]
Vēderdejotajas, arī tās, kuras ir apaļīgas - vienmēr izskatās seksīgas. (belly)


agodanzy
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[11.08.2010 - 10:18]
Jaa skan aizraujoshi, aadreiz baigi veeleejos pameegjinaat, tagad naudas truukuma deelj vnk nedrikst (hmm) (hey)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-TIU15-081J 1.40 LVL SC-36571 88.90 LVL SC-21796 8.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist