Ielogoties ar Facebook pasi
Jaunava clock Šodien ir 17. Septembris 00:56:25


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[8] Apmeklētāju kopā[8308]

Vīrieši, no kuriem labāk izvairīties

Izvēloties partneri, kam jūs dodat priekšroku? Vai jums ir kādi priekšnoteikumi, vai jūs paļaujaties uz gadījumu un izvēli izdarāt intuitīvi? Ja jūs vēl līdz šim brīdim neesat iemācījušās atšķirt vīrieti pūlī, tad jums noderēs pāris rekomendācijas.

1 tips - Skaistulis

Jūs ejat pa ielu, bet pretī jums nāk ideāls skaistulis. Taisni vai Leonardo Di Kaprio, Krūza un Depa koncentrāts vienā sejā. Jūs jau varat novērtēt katru viņa acu skatienu par 1000000$, bet tikai pēc tam, kad būs pagājis viņa Holivudas smaidiņa aizmiglojošais laiks. Viņš ir tik skaists, ka neviena mākslinieka spēkos nav atspoguļot šo skaistumu ar otu. Jūs jau izkusāt? Nesteidzieties. Ar šādiem skaistuļiem jābūt ļoti uzmanīgām. Viņi, kā likums, attiecībās ieņem jūsu vietu. Tā būsiet jūs, kurai vajadzēs par viņu rūpēties, uzaicināt uz randiņu un pirkt dāvanas. Viņš visdrīzāk aizies uz masāžas salonu nekā ar jums uz randiņu. Tā kā viņš rūpējas par savu skaistumu, tā nerūpējas neviena no jūsu draudzenēm. Katru savu brīvo minūti Skaistulis pavada apmierinot savas vēlmes, visdažādākie saloni, izsmalcināti restorāni, grezni pasākumi un prestižs sports. Un, protams, tam visam vajag naudu. Kas no tā cietīs? Visticamāk jūs. Tādam skaistulim nav laika strādāt, bet piekrišana no sieviešu puses ir liela. Tāpēc arī uzticību no tāda prinča negaidiet, viņš noteikti atpūšas ar vairākām vienlaikus. Viņi, kā likums, ir lieli egoisti, un atbalstu grūtā situācijā nesagaidīsiet. Nu, un, protams, ja kāds jums uzbruks kādā tumšā stūrī, jūsu pavadonis uzstādīs rekordu skriešanā tālajā distancē.

2 tips - Jautrais

Jūs iepazīstina ballītē, un jūs visu vakaru pavadāt ar viņu vienos smieklos. No viņa mutes visu laiku birst anekdotes, joki vai vienkārši smieklīgi izteikumi. Jums ir tik jautri, ka jūs nepamanāt, kā aizlidojis laiks, bet uz rīta pusi sāp vēdera preses muskuļi. Ar tādu kaut vai uz operu ar trīs cēlieniem var iet, vienalga patiks. Viņš vienmēr ir kompānijas dvēsele, viņu mīl draugi un darbabiedri. Bet mūsu dzīve nav iekārtota tik jautri, tāpēc samaisīt to ar nopietnību tomēr nākas. Bet Jautrulis to nedarīs. Viņš deklarēs vispārzināmas frāzes, tādas kā "pa dzīvi vajag iet smejoties", "ja tu uzsmaidīsi dzīvei, tad dzīve uzsmaidīs tev". Uzreiz gribas painteresēties: "Vai tu kādreiz arī guli - nopietnais?" Lieta tāda, ka tāds pastāvīgs noskaņojums, slēpj kaut kādus zināmus kompleksus. Bieži vien tie ir kādi fiziski trūkumi, iespējams kāda tālā pagātnē esoša morāla trauma, vai vienkārši - mazvērtības komplekss. Katram tas ir savs, bet tas ir. Un ar to cīnīties nav iespējams, jo jūsu varonis ļoti veiksmīgi atjokosies. Tādi cilvēki savā būtībā ir ļoti agresīvi un ļauni noskaņoti. To var izskaidrot ar to, ka pastāvīgam labam garastāvoklim un nepārtrauktiem smiekliem, organisms tērē lielu enerģiju. Un tāpēc bieži iztukšojas. Un kā sekas, nervozitāte un uzbudinājums. Tā kā esat uzmanīgas. Tāds vīrietis ir labs īslaicīgai kompānijai, dzīvei... Izvēlieties pašas!

3 tips - Zelta sainītis

Uz pirmo randiņu viņš atskries ar izmeklētāko rožu pušķi. Otrajā uzdāvinās mīlīgu dāvaniņu, piemēram, breloku vai naudas maku, trešajā apdāvinās jūs ar dārgu rotu. Un, protams, to visu nostiprinās ar dārgiem restorāniem un taksi-limuzīnu. Nu, vienkārši sapnis! Protams. Līdz tam brīdim, kamēr nebūsiet viņa varā. Kā tikko viņš sapratīs, ka jūs piederat viņam, tā viss beigsies. Ieguvis vēlamo, jūs viņam vairs nebūsiet interesanta, ka tikai vēl neliek jums atstrādāt iztērēto. Tādi vīrieši kolekcionē sievietes. Viņam vienmēr pierakstu grāmatiņa ir pilna ar mīlošu dāmu telefoniem, kuras gatavas ierasties diena vai nakts, kaut vai uz pāris stundām. Šī īpašība vairāk piemīt ārzemniekiem, bet arī gadās pa kādam tādam padomju laika vīrietim. Viņš it kā rada savu harēmu, un jo vairāk tajā gūstekņu, jo pārliecinātāks un vīrišķīgāks viņš jūtas.

4 tips - Iejūtīgais, saprotošais puisis

Jums acīs ir asaras, jo priekšnieks izteica netaktisku piezīmi jums vai mīļotais vīrietis pārtrauca ar jums attiecības, un te, nez no kurienes, uzradies šis brīnišķīgais Draugs. Viņš uzklausa, noslauka deguntiņu ar kabatlakatiņu, uzvāra nomierinošu tēju, bet no rīta ieiet jūs apraudzīt. Nu, labāks par visām citām draudzenēm uz pasaules. Ja šis draugs ir heteroseksuāls, vajag aizdomāties par tēmu: kāpēc gan es tā satraucos? Jūs domājat, ka šim cilvēkam piemīt augstas empātijas spējas? Protams, piemīt! Un jo šis līmenis ir augstāks, jo seksuālāks viņš ir. Negaidiet no viņa sapratni pēc tam, kad jums būs bijis intīms sakars. Kaut gan, varbūt arī gaidiet, bet tikai tajā gadījumā, ja šis pats intīmais sakars viņam būs neprātīgi iepaticies. Tagad daudz strīdas par jautājumu: ir iespējama draudzība starp vīrieti un sievieti vai nē!? Bet šis vīrieša tips neiekļaujas draugu kategorijā. Zem uzticīgā un saprotošā biedra veidola slēpjas pats parastākais mednieks, kas vēlas pēc iespējas ātrāk baudīt savu upuri. Lieta ir divpusēja. Jūs jau arī gūsiet baudu, bet vai jums nebūs bēdīgi, kad uz nākamo jūsu telefona zvanu viņš jums atbildēs: "Nezvani man vairāk".

5 tips - Bēdīgs melanholiķis

Pilnīgi pretējs iepriekšējā tipa vīrietim tajā, ka šis nekad nekļūs jūsu mierinātājs. Jums vajadzēs mierināt viņu! Viss viņam būs ne tā. Gan darbā neveiksies, gan ar draugiem strīdēsies, vecāki nesaprot vai viņu nemaz nav (kas pavisam nav fakts). Bet jūs kā visu varenā Jaunava Marija centīsieties palīdzēt nabadziņam, kaut kā viņu mierināt, jo dažkārt draud ar suicīdu. Viņš jums liks noticēt, ka jūs esat pati-pati! Pati labākā, pati iejūtīgākā, pati maigākā. Turklāt viņš noteikti atzīmēs, ka viņa māte bija cietsirdīga un despotiska sieviete (tas ir tāds psiholoģiskais gājiens, kas liek jums automātiski ieņemt viņa mātes vietu un labot situāciju). Kļūt par lielisku māti šim puišelim. Un jūs pārvēršaties par mušu, kas iekļuvusi tīmeklī. Jūs it kā esat dzīva, bet jūsu vampīriņš barojas no jūsu enerģijas. Ar ko vien iegribas, naudu, atbalstu, darbu. Bet tiklīdz jūs sadomāsiet izrauties, viņš tūlīt pat noliks savu galvu jums uz krūtīm, lūdzoties, pažēlo mani, man ir tik grūti. Viss jau būtu labi, ja vien nebūtu tādas pastāvīgas manipulācijas. Esat pārliecinātas, viņam tā nav īslaicīga depresija, bet dzīves veids. Viņš izmantos jūs tik ilgi, kamēr jūs viņam neapniksiet un nesagribēsies pārmaiņas. Šajā pašā mirklī viņš jūs pārsteigs ar savu uzvedību. Jūs ieraudzīsiet pieaugušu, spēka pilnu vīrieti, ar skaidru skatienu nākotnē. Bet ...jums vairs nav pa ceļam. Viņš jums pateiks paldies un, pagriežoties aizcirtīs durvis. Vairs viņu negaidiet!

Lūk, tādi dažādi viņi ir, šie vīrieši. Un, ja izdodas atpazīt viņus jau no tālienes, var izvairīties no daudzām kļūdām. Vai iespējams, kāds no viņiem jums ļoti iepatiksies. Ceru, pateicoties šīm rekomendācijām, jūs varēsiet izraudzīties viņu starp citiem pretendentiem uz jūsu sirdi.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


rigonda
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[02.11.2010 - 23:26]
nesaprotu..te paradītas visas īpašbas, ko sievietes labprāt redzētu savā sapņu vīrietī un ko katrs sieviešu padomdevējs žurnāls kā Cosmo pasludina par zelta vērtēm...bet seit tieši otrādi, no tādiem vajag izvairīties..sviests sakults, neko nevar saprast..nav brinums, ka vīriešos tik ļoti kaitina šī īpašība, ka sievietes nekad nezin, ko viņas īsti grib..


dzintara-gabaliņš
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[13.08.2010 - 21:32]
mans puisis ir tas "jautrais" tips. īslaicīgi ir ļoti labi ar tādu.
bet dzīvei? tiešām katrai jāspriež pašai, bet esmu iemācījusies laikam pielāgoties un joprojām jūtos kopā ar viņu labi, lai gan attiecībās jau sen aiz muguras tas "sākuma periods".


shadedemonesko
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[30.07.2010 - 07:16]
Bet ar to 5. tipu gan patiešām nav vērts pīties. Pati ilgu laiku centos vilkt vienu tādu. Bet jēgas nekādas.


laimiga-milulite
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.07.2010 - 15:31]
katram savs,1 skiet gudrs skaists,jautrs citi padomas ak dievs ko vina tada saskatija (kissaboy)


cepumish
Lietotājs offline sievieteSkorpions
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
[09.07.2010 - 16:15]
Tātad pēc šī raksta var saprast, ka sievietei jāizvēlas neglīts, resns, slinks un neko negribošs dārzenis.... nope... nedomāju viss... Mans mīļotais pieder pie skaistuļiem un pilnīgi nesakrīt kāds viņš ir un kā te rakstīts.


Odinokaya volchica
Lietotājs offline sievieteLauvaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[09.07.2010 - 01:47]
Sirds pateiks priekšā....... (bells)


lilii
Lietotājs offline sievieteVērsisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[06.07.2010 - 08:49]
protams ka vajag dzives pieredzi! (eyes)


Nopietna
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[05.07.2010 - 22:58]
Mazliet ajag dziivee piertdzi un kaads ir kursh var aatri saprast (hi)

Sievietes noslēpumus neizpauž, viņas tos apmaina pret citiem.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-45876 4.60 LVL SC-52365 4.80 LVL SC-42135 13.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist