Ielogoties ar Facebook pasi
Jaunava clock Šodien ir 17. Septembris 01:32:13


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[1] Apmeklētāju kopā[4849]

Nedraudzējieties ar čīkstuļiem un neveiksminiekiem!

KRĪZE, NEPATIKŠANAS, INTRIGAS... LAI KAS ARĪ NENOTIKTU, JUMS JĀPALIEK OPTIMISTAM! Vai, sliktākajā gadījumā, «turēt seju» un izlikties, ka «nekas dzīvē jūs nevar izsist no sedliem»! Ja nekļūdos, šīs rindiņas turpinājums skan tā – «tāds, lūk, sakāmvārds majoram reiz bija».

Tiesa, tas ir tas pats padoms, kuram sekot ir ļoti grūti. Viss ir apkārt – gan cilvēki, gan apstākļi –tā vien lūko kā izsist no garīgā līdzsvara. Turklāt, ne tikai lielām, bet pat ar mazām nepatikšanām. Tā kā trenējiet izturību! Kritusies pirktspēja? Nekas, izķepurosimies. Nepaaugstināja amatā? Nekas, paši atgūsim. Kopā ar prasmi «izturēt sitienu», kā saka, roku pie rokas un parādīsies arī optimisms. Turklāt, ja šie padomi jums nekur neder, nepalīdz – lasiet grāmatas, visādas sāgas par darbīgiem ļaudīm un veiksminiekiem. Lūk, kas zināja, kas tas tāds – krist un atkal lidot augšup. Svarīgi ir tas, ka cilvēki pat guva no tā apmierinājumu! Jā, pamatā tie bija vīrieši. Lūk, tāpēc mēs no viņiem mācāmies.

NEDRAUDZĒJIETIES AR ČĪKSTUĻIEM UN NEVEIKSMINIEKIEM!

Lipīga ir ne tikai gripa! Vienlīdz lipīgi ir arī panākumi un neveiksmes. Pēdejā infekcija ir jo īpaši lipīga!

«О, kāds mums ir briesmīgs priekšnieks, briesmīgs kolektīvs un briesmīga kompānija!» Ja jūsu ceļā ir pagadījies tips, kura repertuārā ir tikai viena šāda bēdu dziesma, bēdziet no viņa projām. Pirmkārt, neveiksme tiešām var tikt nodota arī jums „gaisa pilienu ceļā”, bet, otrkārt, - uzmanību! – tas var būt banāls provokators, kas ir jebkurā kolektīvā. Viņš pats nodziedās savu gaudu dziesmu, jūs tikai pamāsiet ar galvu, bet pēc tam provokators ātri nosūdzēs priekšniekam, ka tas esat jūs, kas baumo, ka kompānija mirst. Miniet, kam piedāvās jūsu jauno amatu?

NEKAUTRĒJIETIES NO SAVA VECUMA

Ja jums ir 18 – lepojieties, ka jums ir daudz enerģijas, ja jums ir 100 – lepojieties ar savu pieredzi!

«Es tavos gados pulku komandēju» ... Tādu piemēru mūsdienas, būsim godīgi, pa pilnam – par priekšniekiem kļūst gados jauni cilvēki. Un, principā, tas ir labi. Bet ko darīt tiem, kas palikuši starp 100 un 18 gadiem?

Piemēram, daudzas sievietes sāk veidot karjeru, kad tuvojas četrdesmit. Tieši viņas riskē uzklausīt tik daudz «labo vārdu» par vecumu, ka gribas pakārties! Bet tieši to kā reiz nevajag. Tāpēc ka kautrēties no sava vecuma – tas ir tas pats, kas kautrēties no savas acu krāsas. Jā, jā, gudrinieki jums pastāstīs par to, ka cilvēkam vidējos gados ir ļoti grūti atrast savu vietu dzīvē, īpaši ja cilvēkam «nav paveicies» piedzimt par sievieti. Skat. 1.punktu.

Vai kā teikts A.Ostrovska skaņdarbā «Pēdējais upuris», «vajag - ignorēt». Šis likums vispār lieliski darbojas situācijās, kad kāds cenšas jūs notriekt no ceļa un likt sprunguļus riteņa spieķos. Spēle uz vecumu – tas ir pats veiksmīgākais veids, kā izsist konkurentu no līdzsvara. Īpaši tas attiecas uz sievietēm, kuras jau tāpat ar vecumu ir sarežģītās attiecībās. Tā kā atcerieties: ja jūs pretendējat uz romānu ar cilvēku, kas ir divreiz par jums jaunāks, tad, jā, grūtības var rasties (bet pat tās ir atrisināmas). Bet, ja jūs pretendējat uz to, lai veidotu karjeru – kāds tam sakars ar vecumu? Jūs taču neesat konjaks …

UZMANĪBU! JŪS FILMĒ AR SLĒPTO KAMERU!

Kāpēc nevajag jaukt ofisu ar savām mājām?

Jūs aizgājāt pusdienās, pēc tam nokrāsojāt nagus, pēc tam uz laiciņu iegājāt publiskajās mājas lapās un negaidīti tur palikāt līdz darbdienas beigām ... Un pēc tam jums pietiek nekaunības paziņot, ka jūs nevirza pa karjeras kāpnēm? Labi, lieta jau nav tikai jūsu nekaunībā. Vienkārši vadība lieliski zina – līdz sīkumiem! – ko tieši jūs darāt darba laikā. Jums grūti tam noticēt, bet tas tā ir – darbā jūs nemitīgi it kā filmē ar slēpto kameru. Vienmēr to atcerieties! Neatslābinieties ne minūti! Grūti? Bet, kurš teica, ka būs viegli. Tagad jums laikam nebūs jautājuma, kāpēc rietumu cilvēki ļoti reti aicina pie sevis uz mājām. Māja – tā ir gandrīz vienīgā vieta, kur var paīstam atslābināties un kur nav slēptās kameras.

ESIET LABSIRDĪGĀKS, UN CILVĒKI PĒC JUMS TIEKSIES

Jā, jā, šo padomu jūs lasāt starp mūsu «necilvēciskajiem» (pēc atsevišķu personu viedokļa!) padomiem, kā sievietei izveidot karjeru. Atcerieties: būt labai ir izdevīgi. Pirmkārt, tā uzlabojas karma. Otrkārt, vienkārši patīkami dažreiz izdarīt kaut ko labu citiem. Bet tur ir viens likums: labsirdība jāpauž lielos apveidos. Tas ir «filtrēt» labsirdības un rūpju parādīšanos. Kolēģei nav kurpju, lai aizietu uz tikšanos? Tā nav jūsu līmeņa problēma. Bet, ja viņai atgadījies kas nopietns – saslimuši tuvinieki, atņemtas tiesības – lūk, tur jūs, pēc iespējas, varat doties palīgā. Atcerieties: jums jāpalīdz lielās lietās. Bet sīkās lietās nevajag tērēt savu labsirdību un rūpes.

PIERAKSTIETIES PSIHOLOGA KURSOS UN KĻŪSTIET PAR CILVĒKA DVĒSELES INŽENIERI

Nē, ne jau tāpēc, lai mācītos trīs mēnešus un pēc tam visiem pēc kārtas noteiktu diagnozi (tai skaitā arī pats sev) – paranoja, maniakāla psihoze un tā tālāk. Jo, kā teikts, kas meklē, tas atrod. Tā kā nenodarbojieties ar niekiem. Atcerieties, ka jūs mācījāties, lai labāk saprastu cilvēkus un zinātu, kādas pogas jāspiež, lai iegūtu to vai citu reakciju. Protams, kāds to nosauks vienkāršā vārdā – manipulācija. Bet mēs uz to palūkosimies no cita skata paunkat. Tā vai cita cilvēka uzvedības motīva sapratne (nav svarīgi, priekšnieka, padotā, konkurenta...) palīdz mums ātrāk virzīties uz mērķi un netērēt laiku sīkumiem – apvainojumam, dusmām, naidam... Vai jūs nepamanījāt, ka visi veiksmīgie karjeristi ir lieliski psihologi?

NEAIZVIETOJAMO NAV!

Uzrakstiet to uz sava darba galda lieliem burtiem.

Ja ne es, tad kurš? Ja es neglābšu uzņēmumu, tad tas aizies dibenā... Ja es nestrādāšu līdz pulsa zudumam, tad... Neesiet tik naivi! Pat, ja uz ofisa ēkas fasādes karājas jūsu fotogrāfija, zem kuras lieliem burtiem rakstīts – «bez viņa mēs visi pazustu!», esiet droši: kā tiko jūs aiziesiet (tas ir labākais variants!), fotogrāfiju ātri vien nomainīs, bet lozungs paliks iepriekšējais. Tāpēc VISĀS SAVĀS DARBĪBĀS darba vietā meklējiet savu paša IZDEVĪBU. Nē, kliegt par to uz katra stūra nevajag, tam ir jābūt jūsu slepenajam ierocim.

NAUDA – PATI INTĪMĀKĀ TĒMA

Labāk uzrakstiet sienas avīzē sava noslēpumainā mīļākā vārdu, nekā to, ka jums nesen palielināja algu.

Ticiet, ja jums uzradies lielisks pielūdzējs, kolēģes-sievietes jūs mazliet apskaudīs, bet pēc tam atradīs viņā trūkumus (bet kuram gan to nav) un nomierināsies. Bet, ja jūs pelnāt vairāk, tad tajā atrast trūkumus nav iespējams un skaudība jums garantēta uz mūžu – gan sieviešu, gan vīriešu. Tāpēc, lai cik arī tuvu jūs nekontaktētos ar savām kolēģēm, tēmai par jūsu algu, pēc iespējas, ir jābūt pielīdzinātai valsts noslēpumam. Apspriest jūs varat tikai ar to, no kā tā tieši ir atkarīga – ar savu priekšnieku.

SARGĀJIET SAVĀ DARBA VIETĀ PAŠU DĀRGĀKO - SEVI!

Tāpēc dažreiz strādājiet nolaižot rokas un nekādā gadījumā neignorējiet atvaļinājumu!

Jūs būtu šokēti, ja uzzinātu, cik cilvēku sevi ir iedzinuši kapā virzoties pa karjeras kāpnēm. Alkohols, narkotikas, azartiskās spēles... Paši «veiksmīgākie» apmeklē psihologu un dzer antidepresantus. Jums to vajag? Tāpēc, ja jūtat, ka esat briesmīgi noguris, ļaujiet sev atpūsties. Nē, nevajag to darīt katru dienu. Un „atslābināties” – nenozīmē nodzerties. Vienkārši dariet to, kas jums patīk. Ja spēku nav pavisam – dodieties atvaļinājumā. Un atcerieties: lai, kas arī nenotiktu, no atvaļinājuma jums pirms laika iznākt nevajag. Atvaļinājums – tā ir svēta lieta. Un, lai kāds mēģina apgalvot pretējo. Garantēju, drīz mēs viņu apmeklēsim neirožu klīnikā. Ja šis darbaholiķis, protams, būs spējīgs vēl kādu atpazīt …

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[28.06.2011 - 19:49]
Šito man uz griestiem virs gultas jāuzraksta!  (haha) ''... jums jāpalīdz lielās lietās. Bet sīkās lietās nevajag tērēt savu labsirdību un rūpes. '' 

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Pašlaik blogos


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-52111 6.80 LVL SC-44678 25.00 LVL SC-52254 49.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist